User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
106 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 2015 model Caddy için Vagcom kodları konusunda yardım edebilecek birisi varmıdır?

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kablonuzda sorun var

enes28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdım ya kardeşim farklı bir şey yok ??
    16.8.3 'ü yüklicem bide gökhan kardeşim, çünkü başka kanallarda da aynı şeyi yapıyo ya kabloda hata var ya da programda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Fr larda yol bilgisayarında sürüş modu görmeyi nasıl açabiliriz ?

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19'a gir coding kısmına bas daha sonra byte 8 bit 4 kısmını işaretle bak bakalım bi böyle hatırlıyorum ama olmazsa bakarız yine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Passat b8 trendlinr ve comfortline larda arka stop kanallari 23 24 sl ve 26 27 nsl mi acaba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ezbere bilmiyorum pcye bakmam lazimda biraz hazir bulmak yerine atiyorum 23sldeki 100 olan degeri 0 yap stoplardan hangisi yanmiyorda kanail odur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ezbere bilmiyorum pcye bakmam lazimda biraz hazir bulmak yerine atiyorum 23sldeki 100 olan degeri 0 yap stoplardan hangisi yanmiyorda kanail odur...
    23 sl ve 24 sl içtekiler diye hatırlıyorum ama dıştakilerin kanalını bulamamıştım bakarsan söylersen sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 Jettalarda rain closing yapan var mi ? Central electikten rls bolumune girdigimizde rain closing active yazmiyo bos yerler var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2014 Polo 6C'lerde amerikan park ayna sinyalleri yaptıktan sonra soğutmada ve sileceklerde arıza veriyor, bu modellerde sıkıntı var galiba. Serviste bcm güncellemesi var mıdır sonradan düzelir mi ? Sadece ikisini yapmak istiyodum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 Polo 6C'lerde amerikan park ayna sinyalleri yaptıktan sonra soğutmada ve sileceklerde arıza veriyor, bu modellerde sıkıntı var galiba. Serviste bcm güncellemesi var mıdır sonradan düzelir mi ? Sadece ikisini yapmak istiyodum
    Kodlamayi orjinale dondurdugunuzdede ayni sorun devam ediyormu? VCDS de ne hatasi veriyor genel tarattiginizda? Ben bayagi kodladim hicbirinde boyle bir sorun olmadi,kablonuzun surumu nedir? Bcm ucmus gibi duruyor gecmis olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kodlamayi orjinale dondurdugunuzdede ayni sorun devam ediyormu? VCDS de ne hatasi veriyor genel tarattiginizda? Ben bayagi kodladim hicbirinde boyle bir sorun olmadi,kablonuzun surumu nedir? Bcm ucmus gibi duruyor gecmis olsun
    Kablo 16.8.3 kullanıyorum vcds. Fault codes'da dün baktığımda yazıyodu driver side bulb gibi bi şey hatırlıyorum sanki dünden, passanger side bi kaç bişey daha vardı. Daha önce 2015 Polo'da yaptım arka stopları da kodlamıştım yine aynı arızaları verdi, geri aldığım da düzelmişti arka stopları yapmadan yaptığımda hiç bir sorun olmadı. Şimdi 2014 araca yaptığımda aynı hatayı verdi geri aldığımda devam etti, otoparka bıraktık ertesi gün aldığımızda her şey normaldi. Güncelleme gibi bi çaresi var mıdır ? 2014 Poloların bcm sıkıntılı gibi duruyor

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 yeni kasa Tiguan'da Amerikan park ve yağmurda sunroof kapama özelliğini bir türlü açamadık. Merkezi elektriğe girmek istediğimizde sürekli hata veriyor. Kod olarak şuan aklımda değil her yerde 3xxxx girmemmiz gerektiği yazıyor ama sonuç aynı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Durango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 yeni kasa Tiguan'da Amerikan park ve yağmurda sunroof kapama özelliğini bir türlü açamadık. Merkezi elektriğe girmek istediğimizde sürekli hata veriyor. Kod olarak şuan aklımda değil her yerde 3xxxx girmemmiz gerektiği yazıyor ama sonuç aynı.
    3xxx dediğiniz 31347 security access bir kere girmeniz yeterli,rain closing RLHS veya RLFS idir desteklemiyor yapamazsınız,sürekli girdiğinizde hata veriyorsa kablo bağlanamıyordur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayna katlanırken ayna altı ışıkların yanması, ek yakıt ve klima auto modunda iken şiddet gösteriminde sıkıntı yaşamadık. Dediğiniz gibi 31347 kodu ile merkezi elektriğe girmek istediğimde hata veriyor, yabancı forumlara çok baktım ama kablo uyumsuzluğu dışında birşey bulamadım. Kablo 16.8

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Durango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayna katlanırken ayna altı ışıkların yanması, ek yakıt ve klima auto modunda iken şiddet gösteriminde sıkıntı yaşamadık. Dediğiniz gibi 31347 kodu ile merkezi elektriğe girmek istediğimde hata veriyor, yabancı forumlara çok baktım ama kablo uyumsuzluğu dışında birşey bulamadım. Kablo 16.8
    Zaten saydıklarınız 42-52-17 kanallar ...vs genelde onlarda sorun olmuyor,hata nasıl bir hata? Security Access kısmına girdiğinizda şifreyi kabul ediyormu? etmiyormu? Adaptasyon açılıyor mu? Yoksa tıklanmıyormu? Açılıyorda do it dediğinizdemi işlemi yapmıyor. Tam olarak nerde kalıyor belki yardımzı olarabiliriz biraz daha açarsanız. 16.8'in girmesi gerek tiguana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten saydıklarınız 42-52-17 kanallar ...vs genelde onlarda sorun olmuyor,hata nasıl bir hata? Security Access kısmına girdiğinizda şifreyi kabul ediyormu? etmiyormu? Adaptasyon açılıyor mu? Yoksa tıklanmıyormu? Açılıyorda do it dediğinizdemi işlemi yapmıyor. Tam olarak nerde kalıyor belki yardımzı olarabiliriz biraz daha açarsanız. 16.8'in girmesi gerek tiguana
    Security kodu girdiğimizde hata veriyor. Kod şuan aklımda değil tekrar girdiğimde tam olarak hatayı ileticem. Teşekkür ederim ilginiz için...

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet anladığım kadarıile bu işten anlıyorsun 5ay çıkışlı 2012 golf 6,nın özelliklerini açmak istiyoruz ama açılmıyor örneğin hassas sinyalin süresini uzatmak istediğimizde menüde 5 saniyeyi seçiyoruz onaylamıyor yapan kişi açılmıyor dedi başka bir yolu varmı acaba
    Mesela selamlama hiç açılamıyor dedi bunun başka bir yolu yokmu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet anladığım kadarıile bu işten anlıyorsun 5ay çıkışlı 2012 golf 6,nın özelliklerini açmak istiyoruz ama açılmıyor örneğin hassas sinyalin süresini uzatmak istediğimizde menüde 5 saniyeyi seçiyoruz onaylamıyor yapan kişi açılmıyor dedi başka bir yolu varmı acaba
    Mesela selamlama hiç açılamıyor dedi bunun başka bir yolu yokmu
    2012 6.aydan sonra üretlinelerde kadran selamlama desteği var.Onaylamaması çok ilginç.VCDS'de
    09 Central electric, 10 Adaptation , Comfort Turn Signal 3 den 5'e alıp Save dediğinizde mi hata veriyor?Veriyorsa ne hata veriyor?

Eğer siz ordan 5 yaptınız,hala 3 yanıyorsa yol bilgisayarından ayarlara girip en alttan fabrika ayarlarına dön derseniz 3'den 5 olcaktır.

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 6.aydan sonra üretlinelerde kadran selamlama desteği var.Onaylamaması çok ilginç.VCDS'de
    09 Central electric, 10 Adaptation , Comfort Turn Signal 3 den 5'e alıp Save dediğinizde mi hata veriyor?Veriyorsa ne hata veriyor?

Eğer siz ordan 5 yaptınız,hala 3 yanıyorsa yol bilgisayarından ayarlara girip en alttan fabrika ayarlarına dön derseniz 3'den 5 olcaktır.
    Save dediğimizde işleme alıyor ama onaylamıyor

peki coming home özelliğini kumandadan kitlediğimizde sellektör yapmadan kullanmak için ne yapmamız gerek birde aynaları kumandadan katlayabiliyormuyuz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)