User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: starmaxx lastik nedir?

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation starmaxx lastik nedir?

lastik alıcaktık haftaya berlingoya ama şirket babamdan habersiz iyilik yapma amacımı gütmüş ne yapmışlar starmaxx lastik takmışlar.Öncelikle sinirlendim adını bilmediğimiz lastiği ne takıyorsunuz arabaya diye. İşin ters yanı lastik hakkında petlas malı filan diye bişeyler okudum.Bu lastik nasıl güvenlimidir? Yol performansı v.s nasıldır?

Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hıc duymadım desem yerıdır.petlasta zaten kalıtesı bellı sonuct aberlıngoda performans lastıogıne ıhtıyac yok normal kullanımda yeterlı olur yanı asırı lımıtlerde gıdılmezse sakın kullanım devm her lastık ıcın gecerlı bu yoksa guvensız olsa pıyasaya surulmez bı suru ıznı var.
    yanı kısacası cok guvenlı az guvenlı dıe sınıflandırabılırız ama guvensız dıemeyız.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    petlasın yurtdışı için üretiiği marka diye biliyorum,
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hıc duymadım desem yerıdır.petlasta zaten kalıtesı bellı sonuct aberlıngoda performans lastıogıne ıhtıyac yok normal kullanımda yeterlı olur yanı asırı lımıtlerde gıdılmezse sakın kullanım devm her lastık ıcın gecerlı bu yoksa guvensız olsa pıyasaya surulmez bı suru ıznı var.
    yanı kısacası cok guvenlı az guvenlı dıe sınıflandırabılırız ama guvensız dıemeyız.
    tutunması iyi olsun yeter.

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayi kullanirken deneseniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harbimisin? Deniyoruz tabikide lastik sesi biraz fazla gibi geldi onun haricinde sorun yok şimdilik daha 0 lastik ne halt olucağı ilerde belli olur. İstemeden aldınan bir lastiği tecrübe etmiş velahut bilgisi olanlardan bi öğrenelim dedik fenamı ettik?

erkin006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    petlasın yurtdışı için üretiiği marka diye biliyorum,
    aynen kalite ayarı petlas kıvamında...

kıslıksa sorun yok tatmin eder...ama petlas ve starmaxx yazlıkta pek ii değil...şirket arabasının çok km yaptığını düşünürsek 1 sezon gider...
    Alıntı R-Turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ meydanda tam yanlarken Erkini gördük

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erkin006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen kalite ayarı petlas kıvamında...
    Petlas'ın kıvamı nasıldır ki üstad? Bi tandığım daha çok tarım araçları lastiklerinde iyidir diyor sadece.

erkin006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Petlas'ın kıvamı nasıldır ki üstad? Bi tandığım daha çok tarım araçları lastiklerinde iyidir diyor sadece.
    petlası bildiğini varsayarak söylemiştim...sonra düzelttim msjımı...kışlık lastikte iyiler ama yazlık için ben kendi arabama takmam tavsiyede etmem...
    Alıntı R-Turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ meydanda tam yanlarken Erkini gördük

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paylaştgın bilgiler için teşekkür ederim erkin üstad.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben harbiyimde neden merak ettin onu anlayamadım? arabanızda varmış işte, yeni alıcak olsanız neyse... yeni lastiğin ne olucagı neden belli olmuyor? ayrıca sevgili kardeşim anladığım kadarıyla arabayı baban kullanıyor... lastiklerin satışının olması için belli kalite standartları olması gerekiyor bu yüzden sinirlenmeni üzülmeni alınmanı gerektiricek bir durum yok hatta bence hediyelere küsmek yerine sevinmeliyiz babalarımızın kullandığı berlingolarda lastik genelde sarf malzemesidir...

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bildiğiniz çöp uçaklarda kullandılar bi ara her inişde patlıyodu sonra fes edildi ihale

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben harbiyimde neden merak ettin onu anlayamadım? arabanızda varmış işte, yeni alıcak olsanız neyse... yeni lastiğin ne olucagı neden belli olmuyor? ayrıca sevgili kardeşim anladığım kadarıyla arabayı baban kullanıyor... lastiklerin satışının olması için belli kalite standartları olması gerekiyor bu yüzden sinirlenmeni üzülmeni alınmanı gerektiricek bir durum yok hatta bence hediyelere küsmek yerine sevinmeliyiz babalarımızın kullandığı berlingolarda lastik genelde sarf malzemesidir...
    Her lastiğin aşınması birmi velahut her lastik aynı kullanım süresinde aynı kullanım tarzında aynı performansı verirmi? Araç işyerimiz üzerine (şirket spec)kullanıcı sayısı 2. sinirlendiğim konu fikrimizin alınmadın böyle birşey yapılması zaten bu iç meselemiz girmenin mantıgı yok.Lastik şirket otomobili için sarf malzemesi olup olması önemli değil.Önemli olan işini iyi yapması.
    Bunlar haricinde benimde anlayamadığım bu lastik konusunda forumdan bilgi edinmek.Arabayı amcam dayım teyzem kullansa ne olucak hediye olsa piyangodan çıksa ne olucak? Amaç bilgi edinmek forumdaki bilir kişi arkadaşlardan.

Saygılar..

Vti-966
    Misafir
    Bana kalırsa markaya göre kalitelendirmek biraz mantıksız geliyor neden diye sorarsanız, aracımda Sava marka lastikler var aldıgımda öyleydı sıfır gibiydi değiştirmedim ve gayet memnunum yumusak lastik daha iyi yol tutuyor bana göre tabi

kurpat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ankarada lastik ticaretin,n en büyüklerinden abdül kadir özcan a.ş.'nin lastik üretimine geçip ürettiği markalardan biri, petlas da bu grupta,

standart binek lastik gruplarında bence fark yaratmayacaktır ... kumho,petlas,starmax vs vs standart aracımda hep bu lastikleri tercih ettim, michelin, good year ve pirelli gibi markalardan bi farklılık hissetmedim ....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    limitlerinde kullanılmadığı sürece ne kadar farklı olabilir 2 lastik? fikir sormussun bende baban kullanıyormuş onun için sarf malzemesi dedim neden bozuldun yok babam kullanır yok teyzem kullanır ben merak ediyorum diye? kendi içinde çelişiyorsun... benim ilk yorumumda kendinizin kullanıp denemesi üzerineydi buna neden bozuldun çıkıştın onuda anlayamadın bu arada laubali tavrından vazgeçip saygı sunmaya başlamıssın teşekkür ederim kardeşim ben sana en güzelini anlatmak istiyorum ama sen bana bozuluyorsun en güzeli lastiği test etmektir ebada göre havvasına göre bile lastiklerin karakteristiği değişir yumuşak hamurluysa mesela kalın yanakta yanal salınımı problem olabilir... istersen mesaj at bana özelden kullandığım çeşitli markaların kendimce yorumunu anlatayım sana hiç problem değil...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerden bozulayım ki? laubali tavırdan ziyade esprili diyelim.Mimikler ve ses tonu burda belli olmadığı için öyle anlaman normal.İnsan olan herkese saygım vardır tabiki de. Çıkışmam veya sinirlenme durumu söz konusu yok ha birşeyi sinirlendim oda ***** armağan meselesi.İster istemez kullanıcağımız bir lastik hakkında fazladan bilgi istediğinde bulundum.Zaten yapıcağım şşeyi söyleminin bir mantığı yok ki. Starmaxx kullanmışsan tecrübelerini paylaşırsan tabikide çok iyi olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)