User Tag List

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
154 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Levent Y. Golf R 100-200km/h

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah guzel süre, bildiğim kadarıyla Türkiye de 35 li golf r yok. Uygun enjektor olmadığı için mi 35 olamıyor ?

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tr de en fazla 3076 la ve mevcut enjektötlerle gelinen nokta şu an.ama ilerde ne olur bilinmez.illaki bu bariyerde aşılacaktır fakat yurt dışında 35 ve 8 enjektörle yürüyen araçlar mevcut.TR de bunu kimse aşamadı.inşallah buda yakında olur kanımca.Levent çim senin formuna ben cevap verdiğim için kusura bakma.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

ONUR1000RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motosiklet gibi maşallah...

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent yeni gordum.. Tekrar masallah.
    Sanki hafiflemeye gidilse daha da guzel olucak ama, yine de sen bilirsin
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyup Duygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leventcım tebrıkler cok daha ıyılerı cıkar ınsallah super sure.

Turbo hosuing buyutucegım demıssın proje konusunda ufaktan konusmustuk hatırlarsan 3076 ya .82 takmakmı daha mantıklı veyahut 3582 ye .63 takıp deneyen var mı acaba yurt ıcınde dısında ? Ikı turbonunda maplarını ıyı ıncelenıp spool rev lımıt sanzuman oranları ıle ılgılı belkı bıraz daha hızlanırsın.
    Tesekkurler Eyup. Suan icin bu setupta en mantikli turbo 3076 bence. 35 icin hem enjektor lazim hemde sanziman torku kaldirmaz upgrade etmek gerekir. O yuzden simdilik sadece kici buyutucem...

Alıntı ozyt1000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah guzel süre, bildiğim kadarıyla Türkiye de 35 li golf r yok. Uygun enjektor olmadığı için mi 35 olamıyor ?
    Tesekkur ederim sizede. Enjektorler daha yeni yeni ciktigi icin bugune kadar 35 tercih eden pek olmadi. Suan icin 76 ile maksimum u gorup bi sonraki setup ta 35 e gecebiliriz.

Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent yeni gordum.. Tekrar masallah.
    Sanki hafiflemeye gidilse daha da guzel olucak ama, yine de sen bilirsin
    Tesekkurler Kerem; full takili daha cok hosuma gitti sokmek bana gore degilmis onu anladim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tr de en fazla 3076 la ve mevcut enjektötlerle gelinen nokta şu an.ama ilerde ne olur bilinmez.illaki bu bariyerde aşılacaktır fakat yurt dışında 35 ve 8 enjektörle yürüyen araçlar mevcut.TR de bunu kimse aşamadı.inşallah buda yakında olur kanımca.Levent çim senin formuna ben cevap verdiğim için kusura bakma.
    Estafrullah Demir abi; yurtdisinda 8 enjektor ile yapilan surelerin cok daha iyilerini burda 4 enjektor ile yapiyoruz o yuzden bence gerek yok. 35 e gecilcegi zaman takarsin buyuk enjektorleri olur biter. Benzin hatti ekstra depo beyin vs ugrasilcak sey degil bence...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent yunanda 8 enjektörle ciddi yürüyen araçlar var ve en son 860 küsür gibi beygirler çıkardılar ve 0-400 10 un altında gidiyorlar normal şanzumanla.dogbox seguentil vs olmadan.adamlar 100-200 ölçmüyorlar pk işleride yok sanırım hiç görmüyorum.drag a sarmış vaziyetteler.Sen sanırım büyük enjektör işini cözdün.son zamanlarda bı enjektör durumuyla ilgili çok şey duyuyorum ama takıp deneyen varmı bilmiyorum.senin bilgin varsa ki illa vardır duymak isterim.ben maceradan deneme yanılmadan sıkıldım o yüzden pek bulaşmadım.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en son savaş abiler büyük enjektörle uğraşıyorlardı nedir enjektör işinde son durum levent ?
    senin sürede ilerleme var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent yunanda 8 enjektörle ciddi yürüyen araçlar var ve en son 860 küsür gibi beygirler çıkardılar ve 0-400 10 un altında gidiyorlar normal şanzumanla.dogbox seguentil vs olmadan.adamlar 100-200 ölçmüyorlar pk işleride yok sanırım hiç görmüyorum.drag a sarmış vaziyetteler.Sen sanırım büyük enjektör işini cözdün.son zamanlarda bı enjektör durumuyla ilgili çok şey duyuyorum ama takıp deneyen varmı bilmiyorum.senin bilgin varsa ki illa vardır duymak isterim.ben maceradan deneme yanılmadan sıkıldım o yüzden pek bulaşmadım.
    Demir abi herhangi bi link var mi 400 metre suresi ile alakali. 100-200 olcen kesim zaten sinirli yurtdisinda daha cok 400 metre ve 60-130 mil surelerine onem veriliyor. Bende bu sekilde sure alicam ki yurtdisindakilerle daha iyi karsilastirabilelim...

Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son savaş abiler büyük enjektörle uğraşıyorlardı nedir enjektör işinde son durum levent ?
    senin sürede ilerleme var mı ?
    Enjektor konusunu savas abiye sormak lazim ben standart rs4 leri kullaniyorum. Daha iyi sureler de aldim ama suan turbo kicini bekliyorum ondan sonra son hali belli olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.youtube.com/watch?v=RUOFHQoQgmo

https://www.youtube.com/watch?x-yt-c...-ts=1421914688

https://www.youtube.com/watch?x-yt-c...-ts=1421914688

https://www.youtube.com/watch?v=CTFgzkBVC6c

Leventçim birkaç video buldum.sürekli bu adamları takip ediyorum ciddi işler yapıyorlar.sürekli yeni custom şeylerde yapıyorlar.enteresan detaylar var aslında.
    Dyno videosunuda bilgi amaçlı koydum.Bencede 400 metre ölçmen çok mantıklı yapılan işleri tam mukayese etmen açısından önemli.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biliyorum ki kimyamız bozuluyor komşunun yaptıklarından dolayı.Adamların gittiği süreleri ben uzun zamandır yayınlamadım fakat TR de biz en hızlıyısız biz dünya rekoru kırdık muhabbetine bendeki yalnızca neredeyiz anlamında yazıyorum.dyno daki S3 9.5 sn gidiyor şu an 400 mt yi.tasos kakarisin golf 5 gti isde 100-200 de 4 sn gidiyor.Daha Tr de 4 sn gidnden 2 çeker araç varmı ben bilmiyorum.adam hemde dsg le gidiyor.çoook trk var bu işlerde
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ademin bazooka civic 4.5 saniye civarında koşuyordu diye hatırlıyorum ben 100-200 ü.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biliyorum ki kimyamız bozuluyor komşunun yaptıklarından dolayı.Adamların gittiği süreleri ben uzun zamandır yayınlamadım fakat TR de biz en hızlıyısız biz dünya rekoru kırdık muhabbetine bendeki yalnızca neredeyiz anlamında yazıyorum.dyno daki S3 9.5 sn gidiyor şu an 400 mt yi.tasos kakarisin golf 5 gti isde 100-200 de 4 sn gidiyor.Daha Tr de 4 sn gidnden 2 çeker araç varmı ben bilmiyorum.adam hemde dsg le gidiyor.çoook trk var bu işlerde
    Suan icin trde en hızlı fwd 4.5 sn koşuyor 100-200

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demir abi videolar icin tesekkurler. Zaten 0-400 de bu sureleri yapmak icin 4 sn civarlarinda 100-200 yapmalari lazim. Fakat sunu da unutmamak lazim; biz burda shell tolyen methanol 100 oktanlari ancak gecerken o adam depoya zaten 100 oktanin cok ustunde benzin koyuyo. Bunla beraber ekstra dort enjektorleri daha var ayrica kullandigi golf gti da golf r lara gore zaten standarttan baya daha hafif olmakla beraber bir de arabanin ici sokuk. Ozetle; ayni imkanlar biz de de olsa daha iyisini yapicagimiza eminim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde de süre koşturan araçların hiçbirinde pompa yakıtı yok, adamların 100oktan pompa benzini üzerine meth kullanmasıyla bizde kullanılan 95+meth+ethanol toluen vs bşey farketmez hatta o kadar yakıtla daha bile üstü oktan olabilir kg olarak kıyaslarsak bizdeki golf gti yada cupralar bile o süreleri göremiyoki adamlar orda düz 4sn gidiyolar bence 40 fırın ekmek yenmesi lazım daha tr'de o seviyeleri yakalamak için.adamlar bizdeki gibi sadece motoru yüklemiyolar yürüyen aksamdan şase takviyelerine kadar yapıyolar yoksa o gücü yere aktarıp tutunamadıktan sonra o süreleri görmek mümkün olmaz pek
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leventçim konuyu 2 çeker 4 çeker kilo konusuna kıstırmayalım.esas konu adamların bu işte geldiği level.kısaca bizim 4 enjektörle onların 8 enjektörlü araçlarından daha iyi olmamız söz konusu değil.zamanla bizdede çıta illaki yükselecek ama bu gün için bizler kendi ligimizde top koşturuyoruz.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leventçim konuyu 2 çeker 4 çeker kilo konusuna kıstırmayalım.esas konu adamların bu işte geldiği level.kısaca bizim 4 enjektörle onların 8 enjektörlü araçlarından daha iyi olmamız söz konusu değil.zamanla bizdede çıta illaki yükselecek ama bu gün için bizler kendi ligimizde top koşturuyoruz.
    Demir abi selam;

Sana katilmiyorum cunku yurtdisinda 8 enjektor dahil olmak uzere Golf R lar arasinda son aldigim sonuclar dahilinde daha hizlisi bulunmuyor...

0-100 km/h +1.08 egimde 3.28 sec

100-200 km/h -2.84 egimde 5.77 sec

60-130 mil - 2.82 egimde 6.81 sec

1/4 mil 10.70 sec 133. 55 mil +0.90 egimde yol lastikleri ile surucu dahil 1500+ kg full takili

Konunun linki: http://www.vwgolf.net.au/showthread....-board./page75

Dunya rekoru 10.65 sec 129 mil 1400+ kg 110 oktan 550 hp slick lastikler ile

Liste:

Saniye olarak aramizda 0.05 var ama cikilan hiz olarak 133.55 mph yeni rekor yurtdisinda henuz 130 mile cikabilen yok; ayrica yol lastigi ile alinan en iyi sure 100 kg fazlamiz olmasina ragmen.

Son halin 0-210 kmh videosu : https://www.youtube.com/watch?v=qnKxnOSNjTg

210 dan itibaren tutanabilecek Golf R da yok...

50-270 kmh: https://www.youtube.com/watch?v=bS64io8Iao4

Bu arada butun bunlari tamamen stock sanziman ve 600 kusur cc lik enjektorle yapiyoruz...

Bu da HGP nin 3.6 twin turbo 745 hp Golf R in 50-200 8.8 sec videosu iki kisi tek kapi

https://www.youtube.com/watch?v=Y1Dyq884-po

Benim 50-200 surem +1.11 egimde 8.02 sec tek kisi 4 kapi; anliyacagin ondan bile neredeyse 1 sn hizliyiz ki bu sadece 200 e kadar

Ozetle kendimizi fazla kucumsemeyelim bizde sampiyonlar ligindeyiz Suan icin yurtdisinda bu sureleri yapan tek bir Golf R yok. DBN verileri; videolar ve listeler ile herseyin ortada oldugunu dusunuyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golfR ların piyasasını yükselten bi araba oldu seninki levent. maşallah dahada hızlanırsın inşallah.
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)