User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
190 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Murat Engin R35 Gtr

edo typer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedLine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşma tarzını değiştir PAPAZ olmayalım !!!
    Benim yer ve mevkiim belli çık gel derdini anlat bende cevaplıyayım !!!
    Burada bana klavyecilik oynama !!!
    Adamin konusma trzinda bir sikinti yok.. Taktiginiz kit mantarlamis onu soyledi ben dahil eminimki baya kisi merak etmistir. Burda konusulsa daha iyi olur feedback sekli golf r almayi birde yildo kimse ondan kit almayi hayal ediyordum ben mesela

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fazla atarlı giderli konuşmalar var yakışmıyor. Drahte sorular soruyor saygı çerçevesi dahilinde ama aldığı cevaplarda hep bir atar var. Mantıklı açıklama yapamayan insanların sığındığı bir konuşma tarzıdır atarlı giderli konuşma tarzı. Kendinizi ele veriyorsunuz.

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edo typer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamin konusma trzinda bir sikinti yok.. Taktiginiz kit mantarlamis onu soyledi ben dahil eminimki baya kisi merak etmistir. Burda konusulsa daha iyi olur feedback sekli golf r almayi birde yildo kimse ondan kit almayi hayal ediyordum ben mesela

halkbuki konuda ep3 yok neden kaynaklanıyor bu
    körler sağırlar

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Konu satılan 1m ve üstünde ki parçalara gelicek mi acaba

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya dahil olmamaya calistim ama nacizane görüsüm asagidaki gibidir.

konu sahibi beyefendi kendisine bir amac edinmis ve amacina ulasmak icin daha 0 almis oldugu aracini parcalara ayirtmis. ne yalan söyleyeyim,ben daha binemedigim 0 aracimi parcalatmaya ve onu öyle görmeye kiyamazdim.
    zaman,para harcamis ve sonuc olarak amacina ulasmis,
    sahsen ben olaya bu yönden bakiyorum ve beyefendiye saygi duyuyorum.

acikcasi bu durumda dünyanin neresinde ve hangi sitesinde konusuldugu da umurumda olmazdi.
    mesela elin rusu gtr ile veyron'a kafa tutuyor, vidosunu zevkle izliyorum ama benim o arac hakkinda konusmam ve yorum yapmam neyi degistirir?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mal varligi mi konusucagiz drahte? Eger buysa derdin,arastirma gorevlisisin sirketlerimin adi sani,mal varligi yada faaliyetleri ortada. Biraz seviyeyi koru artik. Bak her yazdigina saygiyla cevap yada tesekkur veriyorum,yumusak yuzum seni jabarttikca kabartiyor,Yilda'da sinirine hakim olamiyor. İkinizde yanlus yoldasiniz!!
    Gtr i niye G plaka kullaniyorum?
    Hgp den getirdigimiz kit neden biyle? Suan neyapiyoruz,gibi detaylari bilmiyorsun,madem bilmiyorsun duyduklarinla yorum yazma. Sor cevaplayim murat??
    Konuyla alakasimi yok,merak mi ediyorsun? Pm at,merak etme herkese cevapladigim yafa konustugum gibi yazarim/konusurum.
    Yarin 11 den 16 ya kadar maslaktayim,gecen sefer sinavlarin varmis,bu sefer isin yoksa eger kahve yada soguk birseyler icmeye ugra. Canberk'ede soyledim telde. Ok?
    Artik uzamasin sacma yerlere benim yuzumden,kirici olmayin lutfen!

CanberkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kesinlikle katılıyorum, olayın kanıt istemekle alakalı olmadığını düşünüyorum. Stock GolfR konusununda örneği verildi.Bu konuyla hiçbir alakası yok halbuki. Orada benim yazdığım yazılar cevapsız kaldı? Canberk arkadaşımız hemen mesajını esirgemedi.

Tüm bunları boşverelim, yapamaz,yapar diyen arkadaşlar madem bu kadar konuşuyorsunuz alın bir tane gt-r siz yapın siz koyun link..Kimse pist başarılarını konuşmuyor, millet birbirine her an bir saldırı durumunda..
    R konusunda cevapsiz kalan hicbir sey yok ? En son sana yazilmis gir oku konuyu unutmussun Kac tane r sahibi onayladi sureyi hadi git orda cevap ver
    Alıntı MTZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabalar bitti iklimleremi salca oluyosun olum artık

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanberkD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    R konusunda cevapsiz kalan hicbir sey yok ? En son sana yazilmis gir oku konuyu unutmussun Kac tane r sahibi onayladi sureyi hadi git orda cevap ver
    cevapsız kalan hiçbir şey yok? kactane video kactane bilgi paylastım ben orda suan burda onu tarsısacak degiliz.. belki birgun karsılasırsak yuzyuze konusuruz daha faydalı ve kalıcı olur.. konuyu saptırmayalım tesekkurler

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CGR328 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11.0xx yapamaz anlamadında yazdım illaki 11 e iner ama düşük 11 biraz zor hayvan gibi ağır bi araba bu
    alpha 9 Türkiye benzinin kat kat üstü kaliteli benzini ile 9.670 yapıyo

AMS Alpha 9 Nissan GT-R runs 9.67 @ 147 MPH Drag Racing - YouTube

arabayı yada firmalarını kötülediğimden değil bazı gerçekleri kimse bilmiyo saliselerin son metrelerde kaç araba farkı olduğunu bi bilseniz ondan sonra hak verirsiniz
    bildiğim kadarıyla 997TT'nin GTR'ında alpha 9+( turboları daha büyük) olan kit var ( yada alpha 9 kit'e alpha 10 turbolarını dahil ettiler felan fişman yani araç alpha 9'dan daha güçlü

şimdi video'daki araç alpha 9 ise TR'deki GTR daha hızlı bu araçdan ha pist yoktur lastik farkıdır yakıt ayar vs derken etkenler çoğalıyor ama 9.670 koşmasada 10.670 veya düşük 11 çıkar düşüncesindeyim

997TT zaten kendiside söylemiş

Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanziman o guclerde launch yapamaz. Kalkis kontrol icin 700 max olur,900hp ve toulen ile normal kalkus yapilir yada sanziman indirilir,belirli 5 parca var degisir,8,8-9,1 kosulur
    ha sonuçda adamın kendi arabası zorla tutup'da drag pist'ine gönderemeyiz

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halkbuki konuda ep3 yok neden kaynaklanıyor bu
    laf sonunda AMS'ye gelecek diye korkuyorum , AMS 'ye laf edeni banlarim

Alıntı TGY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumda kimse 450 fontla birsey editleyip koyun resmi koyarak dayanak istemiyo ewt
    Denemesi bedava;

Gir bakalım supraforums'a Ebrahim Kanoo'yu çıldırttım , madara ettim falan yaz ..
    senden dayanakmı isterler artık ne derler neler derler , yoksa hemen inanıp saygı mı duyarlar..İzleyelim bakalım
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laf sonunda AMS'ye gelecek diye korkuyorum , AMS 'ye laf edeni banlarim
    şimdi sen böle söleyince nasıl bi edesim geldi ama !! yaa dayanamıycam kaka ams !!!

drahte1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mal varligi mi konusucagiz drahte? Eger buysa derdin,arastirma gorevlisisin sirketlerimin adi sani,mal varligi yada faaliyetleri ortada. Biraz seviyeyi koru artik. Bak her yazdigina saygiyla cevap yada tesekkur veriyorum,yumusak yuzum seni jabarttikca kabartiyor,Yilda'da sinirine hakim olamiyor. İkinizde yanlus yoldasiniz!!
    Gtr i niye G plaka kullaniyorum?
    Hgp den getirdigimiz kit neden biyle? Suan neyapiyoruz,gibi detaylari bilmiyorsun,madem bilmiyorsun duyduklarinla yorum yazma. Sor cevaplayim murat??
    Konuyla alakasimi yok,merak mi ediyorsun? Pm at,merak etme herkese cevapladigim yafa konustugum gibi yazarim/konusurum.
    Yarin 11 den 16 ya kadar maslaktayim,gecen sefer sinavlarin varmis,bu sefer isin yoksa eger kahve yada soguk birseyler icmeye ugra. Canberk'ede soyledim telde. Ok?
    Artik uzamasin sacma yerlere benim yuzumden,kirici olmayin lutfen!
    Calisanin bana ruhsat sorabiliyor, ben soramiyorum....

Ki sormak icin sormadigimi da biliyorsunuz ama benim ruhsat sorum sizin mal varliginiza gidiyor ?

Neden ?

Cevabi VAR - YOK olan bir konu nerelere geldi....

Diger taraftan HGP ve G plaka olayinda yasa disi bir olay yok ise, sizin firma olarak potansiyel musterilerinizi bilgilendirmek icin biz sormadan aciklama yapmaniz gerekmez mi ?

Siz her HGP ne oldu ? Neden G plaka diyene randevu verip durumu tek tek acikliyormusunuz ?

Bunun yerine cogunlugun ulasabildigi bir forumda neden aciklama yapilmiyor ? Ayni anda herkez neyin ne oldugunu anlayacaktir..

Benim sinavlarim yok Murat Bey, ben Bogazici Universitesinde arastirma gorevlisiyim tabi bulusalim ama benimle konustuklariniz bu foruma gelecek, ha bana anlatmissiniz ben buraya yazmisim, ha siz direk yazmissiniz bir farki olmayacak...

Ben Atasehirde oturuyorum tabikide bulusuruz ama yillarin verdigi forum tecrubesi yuz yuze gorusmenin gereksiz oldugu keza soz ucar yazi kalir...

Mesala siz bana yuz yuze "NAGTOC'da duyuldu cildirdilar" deseydiniz ben foruma "Murat Bey'in GTR'i NAGTROC'da duyulmus, herkez sasirmis" yazsaydim acaba baska birileri link istediginde ne derdiniz ?

CanberkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevapsız kalan hiçbir şey yok? kactane video kactane bilgi paylastım ben orda suan burda onu tarsısacak degiliz.. belki birgun karsılasırsak yuzyuze konusuruz daha faydalı ve kalıcı olur.. konuyu saptırmayalım tesekkurler
    Orda senden sonra kac tane r kullanicisi stok sureleri paylasti bundan daha degerli bilgi oldugunu dusunmuyorum .. Sen videolara devam
    Alıntı MTZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabalar bitti iklimleremi salca oluyosun olum artık

RedLine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fazla atarlı giderli konuşmalar var yakışmıyor. Drahte sorular soruyor saygı çerçevesi dahilinde ama aldığı cevaplarda hep bir atar var. Mantıklı açıklama yapamayan insanların sığındığı bir konuşma tarzıdır atarlı giderli konuşma tarzı. Kendinizi ele veriyorsunuz.

DRAHTE çok saygılı konuşuyor!!! Evet ben saygıyı düşürüyor atarlı konuşma yapıorum kusura bakmayın ...
    Adımı dalga çerçevesinde söyleyen birine ne tepki vermeliyim ?
    Beni Kukla yerine koyan birine ?
    Benden yada bizden parça mı satın almış mı kendisi ?
    Hiç bir ticaretimiz olmuş mu ?
    Kazıklanmış mı bizden ?
    Elin malının hesabını onun mu sorması gerek ?
    Burada LINK felan değil konu arkadaşlar bize çok sempati duyan birinin karalama kampanyası başka hiç bişey değil ....

DRAHTE
    Sana Ruhsat soran olmadı üzerine ruhsatlı aracını al gel dedim iyi oku !!! Belge koy diyen olmadı !!!

Aydın22B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaaa yemin ediyorum konuyu okurken hayattan sogudum başım ağrıdı

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi sen böle söleyince nasıl bi edesim geldi ama !! yaa dayanamıycam kaka ams !!!
    Moralini bozarım bak ;

AtomicFusion 2.0 Official Twin 88MM 2500+hp build Thread - Page 18 - Corvette Forum
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

-HAKTAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    murat engın gıbı adamlar sayesınde burda goremeyecgımız arabaları goruyoruz ve pıstlerde tapagaz gazlamalarını keyıfle ızlıyoruz. adam yukardada yazıldıgı gıbı almıs 0 arabayı, 400 500 bın tl vererek. hıc acımadan parcalamıs yuklemek adına ve yuklemıs guzelde sonuclar elde etmıs. pıste cıkıyor zaman gectıkcede hızlanıyor keyfını cıkarıyor bızede ızleme sansı doguyor. gıdısını sesını butun hunerlerını gosterıyor. hala adamın ustune oynanıyor yok ole yok bole dıye. bu adamı az cok tanıyorum bende uzaktanda olsa adamın reklam yapmakla ılgılı bır kaygısı olsa emın olunkı tv ye dahı reklamını verır heryere verebılır gunlerce aylarca reklam yaptırabılır, para sorunu yokkı, para kazanma amacı herkesın vardır ama bu adamın kurulu duzenı zaten arabadan gelcek 3 5 bıne baglı deıl adam sadece aracına 50 bın usdlere kıt alıyor takıyor. ee 50 bın doları kac tane yazılım yaparak yada fıltre kıtı satarak cıkaracak bu adam evotechten? adam bugune kadar durusunu hıc bı sekılde bozmadı saygı sevgı cercevesınde cevaplar verdı yası ondan cokca kucuk adamlara bıle.bumudur yanı? bır sıtenın adı gecen konusmada adamlar cıldırdı kelımesı sıtede yazmıyor dıye. bu techturkey ıcınde gecerlı deılmı? bız aramızda yanyana gelınce bır tech bıreyı grubu deılmıyız? bırı ıcraat yaptıgı zaman yaw adam super olm efsane deger cıkmıs bak helal olsun demıyormuyuz aramızda sasırmıyormuyuz? bunu forumda yazmıyoruz dıye techtekıler sasırdı olmuyormu yanı? ben murat engın yerınde olsam burda yazanlara hıc yanıt dahı vermem, paylasmam dahı gelısmelerı yada olan olayları cunkı kıymet bılen yok. bı kac bılmıs daha ıyılerını becermıscesıne konusuyor anlam veremıyorum. benı yargılayacak adamın benden daha ıyı seyler basarmıs olmasını beklerım ben. konusmakla klavyeden yazmakla bu ısler olmuyor...

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kurban oldugum rabbim,yımırtaya can veren Allah'ım c.c, cem ben konudan cıkıp sunu ıncelıyorum..büyük adisin başkan..ok kib bye !!

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volume81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla 997TT'nin GTR'ında alpha 9+( turboları daha büyük) olan kit var ( yada alpha 9 kit'e alpha 10 turbolarını dahil ettiler felan fişman yani araç alpha 9'dan daha güçlü

şimdi video'daki araç alpha 9 ise TR'deki GTR daha hızlı bu araçdan ha pist yoktur lastik farkıdır yakıt ayar vs derken etkenler çoğalıyor ama 9.670 koşmasada 10.670 veya düşük 11 çıkar düşüncesindeyim

997TT zaten kendiside söylemiş

ha sonuçda adamın kendi arabası zorla tutup'da drag pist'ine gönderemeyiz
    illaki katılıyorum ama büyük turbo demek büyük güç değil her parçanın birbirine kombinasyonu önemli ,murat bey 800 hp ler civarı diyordu yakıtsız tam olarak hp si ni kimse bilmiyo yere ne aktarıyo onuda kimse bilmiyo bunun için illaki drag yarışına gircek die bi kaide yok ama herkez merak ediyo istanbulda otobanda drift box ile 0-402 metre ölçmesi hepimizin merakını ve kendi merakını giderir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)