User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
130 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Stock Golf R 100-200 km/h

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fastestlaps.com bu işte mihenk taşımı dır? Neden sürekli o sayfadaki süreler veriliyor. Misal o sayfada golf gt nin 0-100 hızlanma süresi 7.2 sn katalog değeri 7.9 sn. benim 2.viteste tek kişi 7200rpm çevirerek yaptığım derece 7.6sn hadi olsun olsun. 7.5 sn. Olsun. Bu arada denemeyi yaptığım yerde 430m.de sadece kot 5m. Düşüyor. Yani o sayfada verilen her değeri Allah kelamıymıs gibi algılamaktan vazgeçmen naçizane tavsiyemdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca senin videosunu izlediğin R acaba o sırada kaç derede yağ sıcaklığı, EGT ve AIT ile 100-200 deniyor.

BoraÇİFTÇİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesin bir popisi var...

herkesin bir popisi vardır ! - YouTube

İzlemekte yarar var ...
    Bilgi Ve Akıl Konuşur;Cehâlet İse Bağırır.

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle toptan yazayım o zaman ,

Ben sizinle konuşurken hep "siz"li "biz" li konuştum, aynı saygıyı karşı taraftan da beklerim.

Ben kimseye yalancı demedim, sadece Stok R'ın diğer Stock R'lardan nefesli olduğunu ispatlamaya çalıştım.Eğer öyle değilse araçta diğerlerinden farklı bir mod oldugunu düşündüğümü söyledim.

Sorduğum sorular havada kalıyor ve verilen cevaplar alakasız yerlerden geliyor,öncelikle bunu belirteyim.

Arkadaşımız anlayamamışsın ana düşünceyi demiş, "%-2 diyorsunuz bakın, %0 eğimdeki değerini de gösteriyor pbox size, onu da yazdı Canberk, ki bende tekrarladım. 17.22 sn." demiş,

cevap olarak; Size mantıklı geliyormu %-2 eğimde aracın 2 sec farkettirmesi 100-200 hızlanmada?

Arkadaşımız demişki; "Akıl var mantık var düzgün yazılımla 12 saniye kovalayacak arabayı neden 15 saniyede koşturalım."

cevap olarak ;

http://www.mathilda-racing.de/media/...rs_12_2010.pdf

330 hp golfR karşılaştırması , 100-200km 13,4sec.Hangi yazılım ile 12 saniye kovalıyor bu R? Yani sizin ölçtüğünüz stockR dan sadece 1,5sec hızlı. Bu da mı mantıklı geliyor size? Bu insanlar ölçümleri yanlışmı yapmış?Hemde kaliteli benzinle..

Canberk arkadaşımız benzine de laf etti, Türkiyedeki benzinler ile EU daki benzinler arasında fark olduğunu DÜŞÜNMÜYORUM dedi. Kimler katılıyor bu düşüncesine merak ettim açıkcası?? Madem öyle düşünüyorsun Canberk, aracına her seferinde farklı istasyondan benzin al,görelim.Arada full'de geceleri %12 indirim oluyor bilgine..

Arkadaşımız "fastestlaps.com bu işte mihenk taşımı dır?" demiş.

cevap olarak: Dünyada en çok kabul edilen sitedir bu, araçlar hakkında hata olunca, hemen altına yorum yazılır ve hata düzeltilir.Bu yorumları kullanıcılar yazar, adminler düzeltir. Hepsi doğru değer değildir, yaklaşık değerdir.Doğru göreceli kavramdır.

Golf Gt ye örnek vermiş , benim aracım çıkmıyor bu sürelerde demiş, güzel bir video bulamadım ama;Dsgler 3.cü viteste 100ü bulurken düz vitesler 2.vitesin son devrinde 100ü bulabiliyor gt için,

Golf 5 1.4 TSI 170 cv accelerazione - YouTube

Size şimdi dünyanın en önemli otomobil test kuruluşu ve dergisinden bir örnek atayım, inceleyin;

VW Golf R: Tuning - autobild.de

Siz yağ sıcaklığına, hava sıcaklığına deyinmişsiniz;

Haklısınız 1 derecedeki hava ile 30 derecedeki havada farklı değerler çıkar.Ancak yolladığım testlerin çoğu Almanyada yapılan testler. Almanyanın Türkiyeden daha soğuk bir ülke olduğunu biliyorsunuzdur, sizin test ettiğiniz araç tahminimce İstanbul yada yakın çevresinde yapılmıştır, e son zamanlarda hava hiç - leri görmedi değilmi?

Canberk bana;

100-200 - Motorentechnik / Auspuffanlagen - Die VW .:R Community

Bu forumu da okuyor muydunuz " dedin; Sağol bulduğun için,

Tekrar cevap vereyim, o araç 270lik R. Stock hızlanması 17sec çeviren R, 16,3 bulmuş, iyi rakam.Bulabilir.Sen 15 leri bulduysan 255liklerle, onun 14leri görmesi lazım, değilmi??

Buarada sizin stock anlayışınızı merak ettim, araçtaki koltukları,stepneyi , daha birsürü ıvır zıvırı sökülmüş araba sizin için stock mu oluyor?Eğer öyleyse ve siz bu süreyi bu şekilde yapmışsanız, benim anlayışıma göre hile yapmışsınızdır.Çünkü stock demek aracın fabrika çıkım hali demektir.

Ben sizin aracın, şu son zamanlarda fırtına kopmuştu çatılar uçmuştu ya, o rüzgarı kullanarak bu saniyeleri gördüğünüzü düşünüyorum.Yoksa %-2 fark ile değil.

Arkadaşımız, videolarla oynama yapabilirim dedi, ben size kaç tane farklı yerden kanıt buldum.Sizdende bunları açıklamanızı beklerim tabi.Ama konuyu saptırarak değil!

Neden kimse 255 lik golfR ile EU daki 270lik GolfR ın farkını konuşmuyor?
    Arkadaşımız nasıl emin olucaz stock olduğuna demiş, cevap yok?
    Peki ya TR deki 18sec Eu daki 17sec yürüyen Rlar için ne diyeceksiniz?

Auto-Top: VW Golf R Launch Control Acceleration 0-230 km/h - YouTube

BORKED

Bu izlediğiniz R, 270lik olandan. Tr dekiler gibi 255lik değil;

Bana kanıtlarla gelin dediniz, buyrun inceleyin. Haa konu gene 15 shotlık nos'a dönecekse, hiç tartışmayalım , gitsin. Teşekkürler

CanberkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle toptan yazayım o zaman ,

Ben sizinle konuşurken hep "siz"li "biz" li konuştum, aynı saygıyı karşı taraftan da beklerim.

Ben kimseye yalancı demedim, sadece Stok R'ın diğer Stock R'lardan nefesli olduğunu ispatlamaya çalıştım.Eğer öyle değilse araçta diğerlerinden farklı bir mod oldugunu düşündüğümü söyledim.

Sorduğum sorular havada kalıyor ve verilen cevaplar alakasız yerlerden geliyor,öncelikle bunu belirteyim.

Arkadaşımız anlayamamışsın ana düşünceyi demiş, "%-2 diyorsunuz bakın, %0 eğimdeki değerini de gösteriyor pbox size, onu da yazdı Canberk, ki bende tekrarladım. 17.22 sn." demiş,

cevap olarak; Size mantıklı geliyormu %-2 eğimde aracın 2 sec farkettirmesi 100-200 hızlanmada?

Arkadaşımız demişki; "Akıl var mantık var düzgün yazılımla 12 saniye kovalayacak arabayı neden 15 saniyede koşturalım."

cevap olarak ;

http://www.mathilda-racing.de/media/...rs_12_2010.pdf

330 hp golfR karşılaştırması , 100-200km 13,4sec.Hangi yazılım ile 12 saniye kovalıyor bu R? Yani sizin ölçtüğünüz stockR dan sadece 1,5sec hızlı. Bu da mı mantıklı geliyor size? Bu insanlar ölçümleri yanlışmı yapmış?Hemde kaliteli benzinle..

Canberk arkadaşımız benzine de laf etti, Türkiyedeki benzinler ile EU daki benzinler arasında fark olduğunu DÜŞÜNMÜYORUM dedi. Kimler katılıyor bu düşüncesine merak ettim açıkcası?? Madem öyle düşünüyorsun Canberk, aracına her seferinde farklı istasyondan benzin al,görelim.

Arkadaşımız "fastestlaps.com bu işte mihenk taşımı dır?" demiş.

cevap olarak: Dünyada en çok kabul edilen sitedir bu, araçlar hakkında hata olunca, hemen altına yorum yazılır ve hata düzeltilir.Bu yorumları kullanıcılar yazar, adminler düzeltir. Hepsi doğru değer değildir, yaklaşık değerdir.Doğru göreceli kavramdır.

Golf Gt ye örnek vermiş , benim aracım çıkmıyor bu sürelerde demiş, güzel bir video bulamadım ama;Dsgler 3.cü viteste 100ü bulurken düz vitesler 2.vitesin son devrinde 100ü bulabiliyor gt için,

Golf 5 1.4 TSI 170 cv accelerazione - YouTube

Size şimdi dünyanın en önemli otomobil test kuruluşu ve dergisinden bir örnek atayım, inceleyin;

VW Golf R: Tuning - autobild.de

Siz yağ sıcaklığına, hava sıcaklığına deyinmişsiniz;

Haklısınız 1 derecedeki hava ile 30 derecedeki havada farklı değerler çıkar.Ancak yolladığım testlerin çoğu Almanyada yapılan testler. Almanyanın Türkiyeden daha soğuk bir ülke olduğunu biliyorsunuzdur, sizin test ettiğiniz araç tahminimce İstanbul yada yakın çevresinde yapılmıştır, e son zamanlarda hava hiç - leri görmedi değilmi?

Canberk bana;

100-200 - Motorentechnik / Auspuffanlagen - Die VW .:R Community

Bu forumu da okuyor muydunuz " dedin; Sağol bulduğun için,

Tekrar cevap vereyim, o araç 270lik R. Stock hızlanması 17sec çeviren R, 16,3 bulmuş, iyi rakam.Bulabilir.Sen 15 leri bulduysan 255liklerle, onun 14leri görmesi lazım, değilmi??

Buarada sizin stock anlayışınızı merak ettim, araçtaki koltukları,stepneyi , daha birsürü ıvır zıvırı sökülmüş araba sizin için stock mu oluyor?Eğer öyleyse ve siz bu süreyi bu şekilde yapmışsanız, benim anlayışıma göre hile yapmışsınızdır.Çünkü stock demek aracın fabrika çıkım hali demektir.

Ben sizin aracın, şu son zamanlarda fırtına kopmuştu çatılar uçmuştu ya, o rüzgarı kullanarak bu saniyeleri gördüğünüzü düşünüyorum.Yoksa %-2 fark ile değil.

Arkadaşımız, videolarla oynama yapabilirim dedi, ben size kaç tane farklı yerden kanıt buldum.Sizdende bunları açıklamanızı beklerim tabi.Ama konuyu saptırarak değil!

Neden kimse 255 lik golfR ile EU daki 270lik GolfR ın farkını konuşmuyor?
    Arkadaşımız nasıl emin olucaz stock olduğuna demiş, cevap yok?
    Peki ya TR deki 18sec Eu daki 17sec yürüyen Rlar için ne diyeceksiniz?

Auto-Top: VW Golf R Launch Control Acceleration 0-230 km/h - YouTube

BORKED

Bana kanıtlarla gelin dediniz, buyrun inceleyin. Haa konu gene 15 shotlık nos'a dönecekse, hiç tartışmayalım , gitsin. Teşekkürler
    Sadece bu iki yer ile ilgili yazıcam acelam var...

inanmıyorsan gidersin ölçersin aynen öyle 2 saniye fark ediyor. Aç 100-200 bolumundeki konuları incele, arabaların correction değerlerine bak. Bu güçlerde araçların eğime karşı toleransı çok az. Zaten aşırı güçlü arabalar değiller.

video falan koyup bosuna ugrasma buraki herkez biliyor eğimin neler yapabileceğini. Sende ölç arabanı bir yokus asağı birde yokus yukarı hatta eğimsiz yerde de ölç makinanın dogruluguna sonra inanmaya başlarsın. Dünyadaki bunca adam salak bu makina correction değerlerini yanlış gösteriyor demiyor sen çıktın bu makinanın değerleri yanlış diyorsun resmen

Ben benzin olayını stock arabalar için soyledim. Zaten araba safe bir yazılımla gelicek ve avans haritası safe değerlerde olacağından çok kotu bir benzin olmadıkca avans kısıp yavaslaması soz konusu olmaz. Kendi günlük arabam 400 hp civarlarında stock turbo olarak en hızlı evo 9 . Bırak farklı yerlerden benzin almayı farklı pompadan benzin almıyorum aracımı aldığımdan beri !

Edit: almanyadaki R için o forumda koyulan paint resmine(!!!) bakarsan eğimin çok az oldugunu görüceksin .
    Alıntı MTZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabalar bitti iklimleremi salca oluyosun olum artık

RCkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne cok internet profesoru var
    adam olctum diyor dha ttuturmus iki sayfaya bakip soyleySE boyleySe
    somut veri var ortada daha neyin tartismasini yapiyor bu arkadas anlamiyorum

satirlarca yaziyor okuyorum ama sonuc yok, cikaramiyorum. sonuc cikarabilen var mi?
    USPerformance by UtkuSelamoğlu
    https://www.facebook.com/Thresholdoftimingadvance

100-200 km/h 5.761sec

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu 18saniyelik R'ı getirinde bi sapliim yürek yedim
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaw tamam senin için 12 sn değil 13 saniye olsun. Yazılımla 13 saniyede koşacak arabayı neden 15. küsür saniyede koşturalım senden hala cevap bekliyorum bana mantıklı bir cevabını kendin ver oradan buradan alıntı yapıp koyma. Bi de bilmem kaç bin tl lik araba ile zaman yapmak için orasını burasını neden söksün millet hele ki araba yazılımlıyken. Bi de kamera konusunda bilgin 0. Amatör kameralar her zaman hata yapar. Bunun dışında kadran gerçek hızı tam olarak veremez. O nedenle dünyada DBN kullanılır kadran videosu yerine. Koyduğun videoyu da iyice incele. Stock Golf R 230 yi geçemedi basmasına rağmen. Stock GSI ile demek ki yanından 240 ile geçip gideceksin. Aklın hayalin alabiliyor mu 270 hplik araba 230 yi geçemeyecek. 200 den sonra arkadan tutuyorlarmış gibi yavaşlayacak.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Somut verıler lazım somut ölçulmus konulmuş, eğimin ne kadar farkettiğini devamlı ölçum yapanlar bilir,netten araştırıp çizilmekle bu işler çok olmuyor testten teste her aracın farklı değer çıkardığını 10 yıllardır görürürm.
    Auto bild farklı verir, evo farklı car farklı vs, ölçum kosulları aynı olmaz çunku.. neyse çok kasmaya gerek yok sonuç belli..

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceden bmw forumuna yazmıştım burayada yazılım tam olsun
    Yani 15sec filan hikaye korr 17.22 çıkmış arkadan önden rüzgar durumuda belirsiz
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi dbn ye bakıyorum sonra videolar bakıyorum işin içinden çıkamıyorum...
    Ufuk abinin videosuna bakıyorum vites attığı hız 130 ama dbn olan araç 110da vites atıyor sonra vites atış 175 civarı ama Canberk'in koyduğu araç 190da vites atıyor (ki bu normal stock bir araçta mümkün değil kesici öncesi otomatik vites atıyor anca yazılımla kesiciye kadar girebiliyor)
    Buda bahsi geçen video
    www.youtube.com/watch?v=9N-EQdVFHRw
    Yok ben hızıda görcem diyenler için
    www.youtube.com/watch?v=bEtkwiHdfM8

Kırmızı ile belirttiğim yerler vites atış noktaları

Burdaki ise
    KORR yazan normalde araç tam düz bir yolda olsa çıkacak süreyi gösteriyor yani 17.22

Şimdi Canberk gerçekten dbn yi çok iyi bilen biri değilim ama bunu anlatırsam sevinirim...
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceden bmw forumuna yazmıştım burayada yazılım tam olsun
    Yani 15sec filan hikaye korr 17.22 çıkmış arkadan önden rüzgar durumuda belirsiz
    15 sec hikaye derken sertac anlayamadım ? Kimse o zaman yokus asagı basmasın herkesin corrected değerlerini mi konusalım ?

önden arkadan yandan rüzgar alsam ne farkeder? Bu araba yol koşullarında bu sureyi yapmış mı yapmamış mı? Yapmış !!! o gun arkamdan ruzgar esiyordu belki bugun çıksam daha çok eser daha iyi sure yaparım aynı yolda ... Kim bugune kadar ruzgar durumunu da belirtti hızlanma suresini koyarken bana söylesene bi...

Ben sana o forumda da yazdım oradan bir daha okusaydın keske cevabımı

dsg nin nerede vites attıgını dbn logundaki ivme datalarından anlayamazsın. dsg tarzı çok hızlı vites atan şanzumanlar dolayısıyla o kadar hızlı vites atma işlemi gerçekleşiyorki neredeyse hiç ivme kaybetmeden diğer viteste hızlanmaya devam ediyorsun.

Ayrıca belirttiğin vites atma noktalarını göze alırsan tek viteste 110 den 190 a çıkıyorki golf r da mumkun degil... ölçtüğüm golf r ın videosunu da koymuştum orada çok net görüyorsun vites attığım hızı... Nette bulabileceğin bütün stock golf r lar ike aynı yerde atıyor...

Buda ölçüm yaparken ki video tekrar izle

BORKED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz demediğim için kusura bakmayın. Burası bir ailedir ve ben sen, siz ifadelerine takılmadığımdan hata etmişim özür...
    Ancak şunu da belirteyim ki burada bir hakaret veya alay durumu da yok. Neyse ben yine de sen demeyeceğim içiniz rahat olsun.

GT DSG'lerin 3.viteste 100 e çıktıklarını biliyorum. Ayrıca vites oranları da aynı değil zaten. Bununla beraber kelalper isimli arkadaş çok doğru bir noktaya temas etmiş. Videolarda insanlar bir hıza gelip videoyu kesiyorlar ama bilmiyorlar ki gerçekte o hıza ulaşamadan kesiyorlar. Benim kadran 220 deyken pbox 212km/h de mesela... hele 100-200 ölçerken çok acı 200 e gelmişsin ama gelememişsin tırmalıyor araç resmen

videoları asla kıstas almamanızı bir çok kişi söylüyor. Bu güçlerde araçlar için 2% eğim hatrı sayılır bir eğim değil mi sizce de?

Neyse konumuz R...

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stock golf r ın 2 tane dbn si var tam çözemedim dosyayı ancak tek kişi 17.3 sec (tek kapı) 17.5-18 arası 3 tane dosya var eğimleri nasıl açıcam bilmiyorum ancak sıfıra yakın herkesin süre ölçtüğü yollar
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100-200kmh ve 60-130mph arası pbox ile ölçüm yapmak öle çıktım bastımla olmuyor maalesef, süreyi etkileyen o kadar çok dış etken var ki, sırf bunları bilmek bile size snler kazandırıyor

canberk, shopla ordan bi tane 6sn dbn bana
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stock golf r ın 2 tane dbn si var tam çözemedim dosyayı ancak tek kişi 17.3 sec (tek kapı) 17.5-18 arası 3 tane dosya var eğimleri nasıl açıcam bilmiyorum ancak sıfıra yakın herkesin süre ölçtüğü yollar
    Öncelikle 2 mesaj ustunde sana yazdığım cevap var, sordun cevapladım ancak sen benim sorularıma cevap veremeden yeni şeyler uretiyorsun birdahaki mesajında cevaplarını da bekliyorum.

bold olan kısımda ne demek istediğini anlayamadım

herkes derken kim onlar ? -2 küsür eğimde basıp hilemi yaptık ne demek istiyorsun ? Tr deki en hızlı arabalardan örnekler verebilirim ben sana hatta kendinde çok kolaylıkla bulabilirsin eğimlerini, hangisi 0 eğime yakın basıyor çok merak ettim ...

Unutmaki dbn onaylanması için kabul edilen max eğim %-3 VE %+3 arasıdır.

sana pm de attım zaten mailden at bana dbn dosyalarını ben burada paylaşırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100-200kmh ve 60-130mph arası pbox ile ölçüm yapmak öle çıktım bastımla olmuyor maalesef, süreyi etkileyen o kadar çok dış etken var ki, sırf bunları bilmek bile size snler kazandırıyor

canberk, shopla ordan bi tane 6sn dbn bana
    Şafak abi çok doğru söylüyor en basiti izleyin yurtdışı drag videolarını adamlar saniye ve trap speed kazanmak için aynalarını bile kapatıyorlar, tamponların hava alan kısımlarını bantlıyorlar vb... çok fazla etken var bu işte

-2 eğim bu kadar farkettiremez diyen arkadaşım, ayna kapatmayıda gereksiz buluyordur heralde, konuşalım yurtdışındakilerle kapatmasınlar artık

osman 1.8t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar kusura bakmayın ama yukarda şu dikkatimi çekti 330 hp bir golf r 100-200 13.4 sn yazılmış benim araç 285 hp civarında ama 100-200 13.5 sn civarında ben şöyle hesaplıyorum ygz typer 100-200 ü 12.9 sn dbn ile ölçüm sonucu bende onun yarım boy arkasındayım o yüzden 13.5 yazdım tahmini süremdir golf le aramda 45 hp var benim süremmi yanlış yoksa golfunmü yada 4 çeker olmasındanmı 45 hp yi kaybediyor 100 kg da fazladır diye biliyorum

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan makinasi = DBN

DBN dosyasi olan degerler disinda mahmut yada hans yada helmut farketmez benim gozumde hepsi armut degerli dostlar ...

Buyrunuz
    A kisi derki iddam bu DBN bu .
    B kisi derki iddam bu Hans abi boyle dedi ...

Rica ediyorum bosa zamanimizi harcamayin var ise ispati koyun yok ise olcun edin koyun yada sayfa sayfa yazipta bosuna insanlarin gozunu yormayin ...
    yazmis idim 2 sayfa once ...

Sonuc otur bu saatte 2 sayfa oku gene ayni seyler goz yorgunlugu ...

Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız ,

Madem öyle, bende paintten Canberk'in koymuş olduğu bu resmi değiştirebilirim, istediğim gibi oynama yapabilirim, sizin dediğinizle aynı mantık !!

Ayrıca kameranın saniye başı hata yapması diye birşey olamaz başında ve sonunda hata yapar oda milisaniye olur, eğer nokia3310 a kamera koyulmamışsa..
    golfR'ın stock olduğuna nasıl inanabilirim? Nem sıcaklık asfastın yapısı her araba için geçerli!! Böyle şeyleremi takılıcaz artık , neden kimse 255lik ile 270 lik golfR arasındaki farktan bahsetmiyor ?Almanyada 270lik R ile 16sec in altına girememiş adam az once canberk yolladı, onlar 270 lik R , Neden Canberkin dediği golfR yazılımlı araçlar gibi yürüyor? -2 lik eğimle olacak iş değil bunlar, yapmayın..Ben buna inaniyorum,

Herkes kendi gördüğü ve bildiğiyle kalsın dahada konu uzamasın lütfen ,
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 litre K20a2 N/A

100-200 Km/h 11.924 sec

Tebrikler enes *
    Mesajlarını saygıyla cevap vermeden okuyordum , vardır bir bildiği düşüncesiyle..Yanlış anlamada boldladığım cümlenden sonra bendeki inandırıcılığını yitirdin İnandığın şeyler malesef yanlış.

Karşı görüş bildirebilirsin , tartışabilirsin ama bazı kesin doğrular vardır onlara karşı çıkarsan boşa tartışmış oluruz.- 2 eğim çok farkeder.

Örnek olarakta kendi dbnmi koyuyorum.İki ölçüm arasında eğim farkı 1.41 ,2 bile değil. -1.09 13,652 ,-2.50 11.924

Canberk kendi reklamını yapmaya çalışan bir garaj sahibi veya yazılım yapan bir firma değil , golf r fanatiği hiç değil sanmıyorum ,yani golf r ı olduğundan daha hızlı göstermek Canberk'e hiçbirşey kazandırmaz Gayet objektif şekilde oturup sabırla anlatıyor sana ama hiç dinlemiyorsun bence biraz kulak ver.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)