User Tag List

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
221 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: inan Cupra 100-200 KM/H

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah inan,
    Kazasız belasız sürüşler.

Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah guzel deger onceden bildigim deger de emek vermeye gelince kusura bakma ama sen hazir araba aldin biniyosun emek edenlere tsk edelim bence bu benim yorumum sadece
    COP&AYF

KARAMÜRSEL SEPETİ

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyedeki heralde en hızlı vag grubundaki araç, 6 sn düzlenir diye düşünüyorum, tebrik ederim...

inan mpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AHTscirocco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah guzel deger onceden bildigim deger de emek vermeye gelince kusura bakma ama sen hazir araba aldin biniyosun emek edenlere tsk edelim bence bu benim yorumum sadece
    Nese sana yorum yapmak isterdim ama gerek yok. Tsk.
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı svs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah inan,
    Kazasız belasız sürüşler.
    Saol abim tsk. Ederim.
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AHTscirocco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazıları yapar bazıları biner.. benim içinde bu cümle cok kullanılıyordu. o yüzden üstüme alındım bende azcık.. Seni tanımam kişisel bi sorunumda olamaz paran varsa alım gücün varsa Nie bekleyeceksin hazır yapılmışı var Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Binersin vurursun kırbacı Böyle bi araca cesaret edip almak.. Bu arabayı sıfırdan yapmaktan daha zor gibime geliyor eminim yanlış anlaşılmamışımdır.. Kolay Gelsin... Maşşalah Cupra'ya Sahibine Emeği Gecen herkese
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

üntar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler inan. Durmak yok devam

TYPERHAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    powerşhop BAYÇU ya çok teşekkür ederim,henüz çoğu parçası çıkmamış veya şuan eksik olan malzemelerle, bir cupra yı böylesine hızlandırdığı ve bu süreleri bize hazırladığı için.inan sanada maşaallah bu aracı böyle perfect kullandığın için,dahada hızlanırsın inşaallah.önün açık kanaatimce.
    zd9000 cupra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı üntar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler inan. Durmak yok devam
    tşk. allahın izniyle durmak yok yola devam )
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TYPERHAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    powerşhop BAYÇU ya çok teşekkür ederim,henüz çoğu parçası çıkmamış veya şuan eksik olan malzemelerle, bir cupra yı böylesine hızlandırdığı ve bu süreleri bize hazırladığı için.inan sanada maşaallah bu aracı böyle perfect kullandığın için,dahada hızlanırsın inşaallah.önün açık kanaatimce.
    aynen abim bende senin sayende tşk. etmiş olim bayçu abiye powershop'a emeklerinden dolayı tşk. ederim bu araçta çok emekleri var ve bu kadar eksik parçayla bu süreler bu gidiş çok başarılı maşallah.
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı inan mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nese sana yorum yapmak isterdim ama gerek yok. Tsk.
    maşallah sana ya sensin tamm ben bişey yazdım benim fikrim dedim sanki küfür ettik yazdıgına bak yaşın benden büyük tartışmaya gerek yok maşallah daha da iyi olur
    COP&AYF

KARAMÜRSEL SEPETİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazıları yapar bazıları biner.. benim içinde bu cümle cok kullanılıyordu. o yüzden üstüme alındım bende azcık.. Seni tanımam kişisel bi sorunumda olamaz paran varsa alım gücün varsa Nie bekleyeceksin hazır yapılmışı var Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Binersin vurursun kırbacı Böyle bi araca cesaret edip almak.. Bu arabayı sıfırdan yapmaktan daha zor gibime geliyor eminim yanlış anlaşılmamışımdır.. Kolay Gelsin... Maşşalah Cupra'ya Sahibine Emeği Gecen herkese
    senin üstüne alınacağın bişey yok bence neyse adamın konusunu p... etmeninde alemi yok uzamasın ben seni anladım emin olabilrsin
    COP&AYF

KARAMÜRSEL SEPETİ

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle maşallah aracına kazasız belasız bin canlı gözlede nasıl yürüdüğünü gördüm S2K ve evo 6 nın arkasından bastığın gün ,

Gürkanın demek istediği Bayçuya maşallah parçası yok olmayan arabayı bu kadar yürüttü diye seninde kesene sağlık verip almışsın kime ne

Ama yok mu bu parayı yapanada bi maşallah Bayçu arabayı yaptıda bedavaya mı yaptı parçayı seçen adam yırtık para mı yerdi bence burda Alparslan abiyede kocaman bir maşallah yapmış hala satıldı 2 kere el değiştirdi maşallah sıkıntısız 6 saniye koşuyo

diğer konuyada gelince alırım parasını veririm bitmişini alırım mantığıda bana ters neden

Yıl geçse ha o araba mı Alparslanın eski araba AH cupra veya işte eski sahinin adı anılması canımı sıkar alırım 2 katını harcarım ama Aren 'in arabası olur

Yanlış anlaşılmasın konun farklı yerlere çekilmesin kazasız belasız

Burak Kasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende baskasinin yaptigina binmeyi tercih etmem ama tercih eden olabilir.

Bazi insanlar cok sabirsizdir, proje islerine gelemez, dogaldir normaldir.

Sen, ben tercih etmeyiz diye baskasi tercih etmicek anlamina gelmez, bizimki doru diye bisey de yok.

Bunu Arenimo arkadasa itafen yazmiyorum, genel yaziyorum, biri yapar biri biner diyen arkadas ustune alinabilir.

Alıntı TYPERHAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayriyetten baska anlamadigim konuda bu Baycu denen arkadas hangi arabayi parcasi olmadan falan yurutmus orasini idrak edemedim acikcasi

Hakan abi bu konuyu aciklar misin, Baycu arkadasin Vag'lara extra verdigi olay nedir?

Ben cok merak ediyorum bunu, yane eger extra yaptigi bisey warsa bizde oraya gidelim artik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel süreler kazasız belasız İnan bu parçalara bu kadar derken arabada benim bildigim manifold hariçi eksik bişey yok zaten şuan Türkiye'deki en hızlı Cupra dahada hızlı olacağı dan şüphem yok.
    Türkler öyle bir millettir ki,hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır.

TYPERHAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Kasim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende baskasinin yaptigina binmeyi tercih etmem ama tercih eden olabilir.

Bazi insanlar cok sabirsizdir, proje islerine gelemez, dogaldir normaldir.

Sen, ben tercih etmeyiz diye baskasi tercih etmicek anlamina gelmez, bizimki doru diye bisey de yok.

Bunu Arenimo arkadasa itafen yazmiyorum, genel yaziyorum, biri yapar biri biner diyen arkadas ustune alinabilir.

Ayriyetten baska anlamadigim konuda bu Baycu denen arkadas hangi arabayi parcasi olmadan falan yurutmus orasini idrak edemedim acikcasi

Hakan abi bu konuyu aciklar misin, Baycu arkadasin Vag'lara extra verdigi olay nedir?

Ben cok merak ediyorum bunu, yane eger extra yaptigi bisey warsa bizde oraya gidelim artik.
    burak çım tam anlaşılmadı sanırım,şöyle diim,henüz çıkmamış veya eksik parça derken,,,emme manifolt u olsun-güzel bir full race tarzı eksoz manifoltu olsun-eksantrik olsun -büyük enjektör olsun -lsd olsun ,bunlar olmamasına rağmen bu arabanın böyle gitmesi ve hakikaten dünya da örneklerinin olmaması bence takdire şayendir,bayçu nun vag lara verdiği olay a gelince burakçım nasıl anlatim mesela revo nun yeryüzünde stage 2 plus 7.8 saniye koşan aracı varmı,7.0 saniye koşan stage3 aracı varmı,6.4 saniye koşan stage4 aracı varmı tabiiki yok bunlar sadece türkiyede ve bayçu nun yaptığı araçlar ise demekki extra bişey katıyor vag lara ,sen modifiye camia sında işi iyi bilenlerdensin burak ,ingiltereden gelen yazılımı at arabaya çıksın 6.4 koşsun gelsin böyle bir dünya varmı ? tabiiki burda bayçu nun rolü çok önemli tecrübe ve deneyimi griyor olaya....sordun diye cevapladım yanlış anlaşılma olmasın lütfen ,burak çım hayırlı geceler.görüşmek üzere....
    zd9000 cupra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typer46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel süreler kazasız belasız İnan bu parçalara bu kadar derken arabada benim bildigim manifold hariçi eksik bişey yok zaten şuan Türkiye'deki en hızlı Cupra dahada hızlı olacağı dan şüphem yok.
    Abim yanlis anlasildi sanirim eksik demek su anlamda hakan abi gerci gerekli aciklamayi yapti ama bizim senin hakan abinin veya tum tfsi araclarin cok eksik parcasi var en basiti bi rs4 enjektoru kullaniyoruz ve limitteyiz daha ustu yok. Ve benim suan aracimda olmayan emme manifold , egzantrik , kasnak , aklima gelmeyen bi cok parca ama onlarda yakindir dahada hizlanicak parcalar cikicak takilicak denenicek vs. Vs ve bu aracta sizin emeginizde cok elinize kolunuza cebinize saglik ama bende arti biseyler kattim simdilik uzerine. Ve suan icin evet turkiyede en hizlisi bu arac masallah
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim maşallah şu aklındakileride yapıp öyle koyarsın dbn diyodum ama koymuşsun benim araba çıkınca 5 tek denermisin benimle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayhan306gti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim maşallah şu aklındakileride yapıp öyle koyarsın dbn diyodum ama koymuşsun benim araba çıkınca 5 tek denermisin benimle
    Saol kardesim ilk bi boyle bi bakalim dedik ve sonucu ortada masallah guzel bir sonuc cikti ve aklimdakiler en kisa zamanda sana can feda her sartta denerim sikinti yok
    JG CUPRA 100/200 6,4sn

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)