User Tag List

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
221 sonuçtan 210 ile 221 arası

Konu: inan Cupra 100-200 KM/H

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KMR2-GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basılan basıncın hesbaı soralmıosa mod lıstesınınde hesabı sorulamaz o zaman onu dıorum.bende su yok sende bu var denmesı yanlıs.
    typer kendını kanıtlamış makine tartışmaya gerek yok ama acı olan daha agır daha düşük devır cevıren arabanın typer sürelerıne inmesi hazımsızlık burda başlıyo anlamışsındır sonra büyük emek harcanan yarış arabalarıyla kıyaslanıyo, oda komık oluyo bold on şuan 30r typerla yürüyücek duruma geldi 2.0tfsilar eskıden boyların hesabı bile yapılamıyodu anladın sanırım.

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    typer kendını kanıtlamış makine tartışmaya gerek yok ama acı olan daha agır daha düşük devır cevıren arabanın typer sürelerıne inmesi hazımsızlık burda başlıyo anlamışsındır sonra büyük emek harcanan yarış arabalarıyla kıyaslanıyo, oda komık oluyo bold on şuan 30r typerla yürüyücek duruma geldi 2.0tfsilar eskıden boyların hesabı bile yapılamıyodu anladın sanırım.
    Olm bence olay TFSI Typer değil. Sen typer kullanıyorken dünyanın en iyi arabasının typer olduğunu savunmuyor muydun.

Bence olay çok fanatik yaklaşmanızdan. 2.0TFSI makineleri gerçekten çok iyi. İnanarak ve görerek bunu söylüyorum.

İyi ama rollinglerde 3 de 110 muhabbetide dünyanın hiç bir yerinde yapılmayan bir muhabbet. Draglarda yeri geliyor 300 hp lik bir araç 450 hplik bir aracı geçiyor.

Cupra evet güzel bir araç. 100-200 ölçmek için ideal olabilir ama kesinlikle bir rolling arabası değil burasıda apaçık ortada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm bence olay TFSI Typer değil. Sen typer kullanıyorken dünyanın en iyi arabasının typer olduğunu savunmuyor muydun.

Bence olay çok fanatik yaklaşmanızdan. 2.0TFSI makineleri gerçekten çok iyi. İnanarak ve görerek bunu söylüyorum.

İyi ama rollinglerde 3 de 110 muhabbetide dünyanın hiç bir yerinde yapılmayan bir muhabbet. Draglarda yeri geliyor 300 hp lik bir araç 450 hplik bir aracı geçiyor.

Cupra evet güzel bir araç. 100-200 ölçmek için ideal olabilir ama kesinlikle bir rolling arabası değil burasıda apaçık ortada.
    olgar neden 3de 100 5000devir gtx3076r 3 vites fullboost araba orda göruyo, gtx3071r 90da doluyo k04de 70-80de turbo boşken mı basalım, nasıl uc sti 3de 80de fullboost yapıyosa orda denemek ıstıyosa 2.0tfsicıda orda basmak ıster mantıksız mı biz yınede teklıf ettık bı senın ıyı yerın bı bızım bence millet ortalık karıştırıyo ben şimdı 30r gecıyorum k04 80de doluyodum turbom şimdı 100de dolcak orda basıcam olgar uyanla denerız uymayanlada denemeyız mantıklısı bu, yada sözleşırsın iki tarafın istedıgı yerde denersin bide böyle hızlı araçlarda turbo az boş olsa ucar gider adam mantıklı yerlerde denemek lazım olmuyosada denemesın,

typer hala benım için özel bi araç ıkı araçım olsa Typer turbo yapardım emin ol ama aile arabası gerektıgı için cupra seçtık

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga yaptın 6.8 1250kg inanıyorum sana, inanda 6.1sec var ama -3 üstü egimde 6.5 6.6 sıfır egımde gıdıyo 1500kg emme manıfold yok, lsd yok lastik yok egzantrıksız enjektör sıkıntısı olan araç hazır yazılım insanlar tebrik edicek ki bizde saygı duyucaz liste orda tolga 100-200 hondacılar sardı başımıza bende onlara uyuyorum inersın 6.4 arası deneriz
    ya her fırsatta o yok bu yok. Napayım reşit sizde olan araba yapın kardeşim ben 1.3 bar + meth ile o süreyi aldım. simdi daha farklı bi türbo ve daha farklı bi basıncla o listeye orta yerden giricem ALLAH izin verirse
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

editttttttttttttttttttttttttttttttttt

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34GUN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hilmi deniycek cupra bulamazsan deniycek S3 var merak etme derli toplu arabanla biz yeşil yeşil seviyoduk ama
    çok ciddi söylüyorum siz daha uc yi geçemezken hilmi ne alaka ? kızmayın gücenmeyinde valllahi billahi Hacim seni çok sewiyorum ama söylediğine inandınmı ? Toplu olsada geçebilicekmisin sen onu ?
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakın tekrar yazıyorum Alevere dolap yapmayın hanginiz 5.8 yaptı araba 1.6 litre 2 litre değil 62mm eski tip ballbearing olmayan turbosu ile 5.8 yaptı siz ?? hemde iki kişi

reşit stage 4 ü sen yapabildinmi dedim yada baska varmı burda dedim yazılımın neyi farklı ya ? salakmı sanıosun sen beni ? gerçekten salak sanıyorsun herhalde yok koruma yokmuş yok o yokmuş bu yokmuş

BEYLER bANA SUNU SÖYLEYİN 100-200 DENERKEN TUTUNAN CUUPRA 100 E GELİNCEMİ BASIYOR ? 90 DA BASIYOR DİMİ DOLU OLMUYOR OZAMAN CUPRA ozaman siz yalan söylüyorsunuz hangisi doğru

beni bağlamaz kimin 4" yaptığından ben yaptım oldu ben byunun sidik yarışını yapmıyorum

stage 9 varda stage 10 varda ne la bu stage ler komik olmayın da cupra okey güzel araba ama biyere kadar

ileride BELKİ %20 benim gözümde ama kusura bakmayın suanda geçemessiniz hondaları kabul edin
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özgün ben arka camurlukta durup doldurucam 90da merak etme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya her fırsatta o yok bu yok. Napayım reşit sizde olan araba yapın kardeşim ben 1.3 bar + meth ile o süreyi aldım. simdi daha farklı bi türbo ve daha farklı bi basıncla o listeye orta yerden giricem ALLAH izin verirse
    malzemeler olmadanda iyi zaten sıkıntı yok

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reşo kanka aldigin her arabanin ölümüne savunucusu oluyosun Bi s2000 al da piyasasi yükselsin şu bizim yavrunun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reşo kanka aldigin her arabanin ölümüne savunucusu oluyosun Bi s2000 al da piyasasi yükselsin şu bizim yavrunun
    Kanka 2005sonundan berı ıkı araba aldım Typer ve cupra bu arabalarda zaten hakkıyla iyi arabalar s2000 ne piyasa gerekmez

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar bilgi birikimine sahip insanların birbirinine girmelerini hayretle okudum. İnternetten arkadaşlarla videolarını izlediğimiz araçların sahiplerinin burda birbirilerine girmesi bir şeyler ispatlamaya veya üstün göstermeye çalışması hoş olmamış. Belki farkında değilsiniz ama ünlü olmasanız bile araçlarınız neredeyse bütün Türkiye'de tanınıyor. Burada çok takılan biri değilim. Adana İskenderun arasında yaşıyorum. Ancak ben ve bütün çevrem gerek zdcuprayı gerek ygcuprayı gerek hulkı gerek gazihanı gerek hilmiyi ve araçlarını bilir. Bazen yg'yi yolda görürüm veya Hazalım da görürüm uzun uzun bakarım, incelerim. Demem o ki bu ne demek oluyor? Bu; bu araçlar bir şeyler başarmış ki biz tanımışız demek oluyor. Hulk da çok başarılı bir araç reşitin cuprası da zdcuprada... Herbirini izlerken ayrı zevk alıyorum. Ancak farklı klasmanlarda olduğunu bizden iyi anlamanız gerekiyor. Arkadaş bu aracı aile arabası olarak içinde airbaglerle arka koltuklarıyla 1.5 ton olarak kullanıyor. Ve bence böyle bir araç için 6.4 sn gayet iyi. Şahsen Cupra'ların diğer araçlara nazaran daha kolay modifiye edildiğini kabul ediyorum. Ancak bunu senin araçta daha az emek var bizde daha çok işçilik var yarışına çevirmek doğru değil. Neyse demem o ki sizden öğreneceğimiz çok şey var... Ve reşit kardeşime de inan kardeşime maşallah diyorum. Kazasız belasız binmek nasip olur İnşallah...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)