User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
153 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: GT45 3 liter Supra 60-130 Mile 4.98 Sec To 4.87 Update PAGE:1

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    la orjinalinden SANANE alla alllla 4.9 ç ıkan bu sanane kestim biçtim AL ÇIKAr neyse ne yap gitsin alllah allah seni ne enterese edio gerisi herşeyi açıklamak zorundamıyım ben
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://drecu.com/driftbox/sertansupra/supra.JPG

Beyler sizde bakında aman ha yalancıyız neresı burası
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgünü tanımam etmem...Ama bu güne kadar yaptığı bir dünya arabaya şahit oldum gördüm...Halikçakır sen kime neyi ispat etmeye çalışıyorsun...Sürekli gel yarışalım gel yarışalım...Bi bırak şu konunun keyfini çıkaralım doya doya...Sürekli bir gaza getirme çabasındasın...İnanmıyorsan inanma...Kimseyi zan altında bırakmaya hakkın yok....

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazik bu cocuuga yaa.
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kizmak yok Ozgun...

Ama tebriklerde yok ispatlamadin cunku ispat icin orjinali lazimdi.

Dahada yorum yapmiyorum.

Volkan abinin dedigi gibi hazirliklarinizi tamamlayin arayin,bekliyoruz.

Kolay gelsin herkese

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lan neyini ispatlamadım dbn i aldın kml verdim Ama neden hepsini istiyorsun dierlerinemi bakmak istiyorsun hepsi 5.4 ün altında korkma en iyi 4.66 var ama eğim %-3.60.... ben yalan sölemem ihtiyacım yok sabahtan beri ispatlıuyorum kanıtlıyorum sen ne zannedersen zannet halil

sanada kolay gelsin cnm araştır bi bana nerdeymiş o dbn sölermisin LÜTFEN SÖLE Bana nerdeymiş ? bekliyorum cvpını

halil kızmıyorum amadewali *** atman hoşuma gitmiyor al açıklıyorum güzel güzel anlamak istemiyorsun
    www.drecu.com

v-tec
    Misafir
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bbenimde ona anlattigim birisinin sana tek tek anlatmasi gerekiyormus anlasilmasi icin

K
    Ama hala cogu arkadas okudukca konusu gectikce ogreniyor.Bari hersey tam ogrenilsin

konuyu okurken yazmaycaktım ama bırsey dıkkatımı cektı

bu nasıl bır tavırdır nası bır kibirdir ? bır bılgıyle ınsan nası boyle kendısını yuceltebılır cok sasırdım okuyunca

buradan cok sey ogrendım okuyarak fazla yazmadan sorulana sorulara baktım

ınsanlar cevaplarken hıcte oyle kibirle kasıldıklarını falan gormedım

fakat burda bu tarz yazan bırını ılk defa goruyorum bırsey bılıyorum sankı bılınmesı ımkansız

butun forumu tanıyorda sankı okudukca ogrenıyor herkes yazmıs herkesı tanıyormusunku

ılk defa bırsey bılmenın sevıncı gıbı gozukuyor gercekten ılgınc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kizmak yok Ozgun...

Ama tebriklerde yok ispatlamadin cunku ispat icin orjinali lazimdi.

Dahada yorum yapmiyorum.

Volkan abinin dedigi gibi hazirliklarinizi tamamlayin arayin,bekliyoruz.

Kolay gelsin herkese
    Gözünü hırs bürümüş senin, bu kadarı da fazla... Halkla kurduğun ilişkiler derslerde okutmalık, ne kadar şimşek varsa üzerine çekiyorsun... İnsanlara yalancı de sonra kızmak yok de... Pes doğrusu... Aman kimse geçmesin seni, pardon senin savunduğun aracı...
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya ben bu adamı tanımam etmem ama bence adamın üzerine fazla gidiyosunuz .
    adamın kötü dediği bişi -dalga geçtiği bişi yok ki adam kendi konusunda özgünden kanıt istiyo ha o istediği şey ne ben onuda anlamıyorum yada bilmiyorum ama adamın 2 konusundada adama amma yüklenilmiş bence gerek yok.

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özgüncük
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gökhan OKU istersen 4.sayfayı bi bak okumadan son sayfayı okuyup konuşima bence
    www.drecu.com

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tr deki tuning seviyesini dünya çapında tanıtıcak bu araçları hazırlayanları tebrik ediyorum fakat daha şevk edici bir üslüpla destekler nitelikli konuşmanın daha fazla randıman vereciği kanaatindeyim ellerinize sağlık....
    ..::PASSATURBO1::..

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben bu dbn falan filan anlamamda sonucta ne istese adam hepsini koymus bu daha inanmam Allah inanmam derdinde yok bunun kb si dusuk yok bunun bilmemnesi var,anlamadım gitti

artı adamında yaptıgı işler belli tutupta 15 yasında yalancı cocuk gibi bu bizim arac diye amerika verilerini koycakta deil..

edit: o iddaa zaten sapasacma geldi bana

Dragster
    Misafir
    bu foruma cok uzun suredır uye degılım ama bu ortamın ıcınde yaklasık 10 senedır bulunuyorum benı tanıyanda vardır hatta cogunuz aynı ortamda cok bulunmusuzdur ama tanısmıslıgımız yoktur ahmet abı halıl abı nıhat serencebey burak mertcan mustafa usta gokhan usta ısmaıl abı lıste uzar gıder ama benım takıldıgım konu su bu bı paylasım forumu ınsanların araclarını tanıttıgı bılgı alısverısı yaptıgı araclarını denedıgı vıdeolarını koydugu arkadaslar dostlar edındıgı bı forum ve turkıyenın bu konuda en eskı ve en ıyı forumu her aksam gırer ılgımı ceken konuları okur vıdeoları ızlerım maıllerıme bakmak gıbı bı alıskanlık benım ıcın bu tarz tartısmalar oldugu zamanda saskınlıkla okuyorum sertanı tanımam ozgunu tanımam halılı tanımam sertanın grı suprasının vıdeosu konuldugunda hızlandırılmıs dendı ne 800 900 rwhp sı hayal mı kuruyosunuz dendı o konuda dayanamayıp bıseyler yazmıstım sımdıde dayanamadım bı kısının bı konu hakkında kesın yorumlar yapabılmesı ıcın kesın bılgıye sahıp olması gerekır ole kulaktan dolma seylerle atılıp tutulmaz helekı bahsı gecen mevzunun asıl sahısları yokken mevzu tamamen bos konusmadır bence ozgunu dedıgım gıbı tanımam ama yaptıgı ısler ortada kı bu konuda soz sahıbı cunku mevzu bahıs aracın mappıngını yapan tunerı pekı dıger arkadas bu hırs bu kale almama bu sıdık yarısı bu hazımsızlık bu cok bılmıslık bu yok dbn ıstemeler ısrar etmeler ıftıra atmalar hemde bu kadar alenı bı sekılde nedır ona anlam veremedım tıtrın nedır senın vasfın nedır yanı kısısel saldırı hıcbı zaman tarzım degıldır ya ama en basta saygı dıye bısey var ınsana emege su forumda yada su ortamda senı seven kac kısı var acaba muhabbetın olmasına ragmen benım gordugum edındıgım ızlenım bu senın bu mevzu ettıgın aracların sahıplerının agzı dılı cebınde telefonu yokmu arar dener gazlar veya denemez dalgasına bakar belkı adam sadece zevk ıcın arabasını setupını yapıo parasını harcıyo zevkını alıyo sanane senın bu tarz buna yakında demıorum bı aracın olsaymıs vay bu forumun halıne eyvahlar olsun sen jet pılotlarından g meter kayıtlarını ısterdın ses hızını gecıomusunuz ınanmıyorum gelın deneyelım benım bı abımde f22 var fln derdın herhalde benımde kendıme gore bı arabam bı zevkım var bu gune kadar kımseye ne bu tarz ıftıralar atmısımdır nede hırs yapıp deneyelım gazlayalım tırstınmı korktunmu tarzında gıder yapmısımdır senın ve senın gıbılerın bu tarz yaklasımları bu forumda bılgısı olan bu ıse senelerını vermıs ınsanların bılgı paylasımı yapmasına araclarını tanıtmasına yada vıdeo koymasına engel olup uzaktan ızlemesıne neden oluyor cunku bu tarz seylerı asmıs ınsanlar kendı ısımlerının ve araclarının bu tarz komık yersız tartısmalar ıcınde yer almasını ıstemez bunu okuyan arkadaslarım bana katılır veya katılmaz tamamen benım gorusumdur bunlar turkıyede boyle ısler yapıldıgı ıcın gurur duymak yapılanları dahada ılerıye goturmek varken tebrık etmek paylasmak yardımlasmak varken bunlar bana cok gereksız gelıyor

Tesekkurler...

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Herkes birbirine destek olacak iken neden böyle bazen köstek olunuyor ? Keşke herkes birbirine yardım etse o saniyeleri düşürmek için Türkiye'de böyle arabalar görmek ve onları yurtdışında sergilemek varken birbirimizi yiyoruz neymiş DBN filan gidiyormu gidiyor daha ne Bu kadar dert edilecek birşey yok araba 4.98 yaptıysa yapmıştır helal olsun denir biter..

emreekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dr. işini biliyo sanki....

Tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz Nickli Üyeden Alıntı
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...

26 yaşındayım Bazen Babama bile sorduklarında İstanbulluyum der ben doğduğum günden beri Adanalıyım derim ve çok severim memleketimi ama İlk defa kendi memleketimden çıkan bir adamdan utanıyorum ayıptır, yazıktır bu kadarı günahtır...
    Samsa

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsan diyenin ....
    Tango-1 never dies.

DaRkNeSs- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halil bu tarz yazarak ne kadar antipati topladığını sanırım görmüşsündür...
    dbn yi gör yada görme ,önce tebrik et,sonra da kibarca denemeye davet et
    sen sanki araç sahibi gibi davranıyorsun,ama bildiğim kadarıyla araç istanbulda sen adanadasın..
    niyetin gaza getirip bir an önce denemek sanırım.. ama veriler gösteriyo ki geçilme olasılığınız daha fazla
    avk servis adına antipati topluyorsun bence, en azından ben kendi adıma bu denemede suprayı tutarım
    ne özgünü
    ne sertanı
    ne de seni ve avk servisten birini tanırım bilirim
    ama antipati topluyorsun!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)