User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: 1.4 TSI 150HP DSG ACT Leon Egzoz Konusu Yardım

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbuldasın maslak sanayide emil veya iskender var veya güngörende kınalı spec istediğin egzozu yaparlar birçok arkadaşım fr'a kat iptali downpipe. Düz boru sona varex eklediler.

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Egzozdan sonra araç act de iken yani iki silindiri kapattığında herhangi bir sorun yaşamadınız mı?

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzozdan sonra araç act de iken yani iki silindiri kapattığında herhangi bir sorun yaşamadınız mı?
    Sorundan kastınız diğer okuduğum konularda garip itici ses çıkartmasıysa öyle bi durumla karşılaşmadım.Act çalıştığında herşey normal. Aracım 34 plaka ama edirnede yaşıyorum okul için. Sürekli istanbul edirne yapıyorum ve 2000 devir altında hiçbir ses çıkmıyor. Sürekli uzun yolda 2000 devir altında olduğu için eski sessizliğine çok yakın. Yakın tüketimi konusunuda dün denedim yine istanbul edirne arası 90 100 arası sabit 200km yol yaptım 4.7 ortalama tüketim çıktı. Egzozdan önce de bu şekildeydi

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir çok yerde act ye egzoz yapılamadığını, act devreye girdiğinde sıkıntı çıktığını duymuştum bu yüzden sordum. Bilgiler için teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu güncellemek istiyorum son 2 susturucu iptal iken his olarak da ses olarak da bir problem yoktu. DsG fartlar çok zayıf üst devirlerde ses 0 idi tatlı bi homurdanma vardı. Bu bana yetmeyince ortayı da çıkattım. Dsg fartlar skorsky gibi rolanti çok çok güzel üst devirler sessiz kaldı. Fakat üst devirlerde fazla hissedilmese de alt devirler felaket bir şekilde gerileri. Kick down tuşuna basmadan gaza tam bastığımda araba resmen yürümüyordu. Sesi çok beğenmeme rağmen şuan tüm susturucuları geri taktım. Tüm susturucular iptal iken act gerçekten beyin delici korkunç iğrenç sesler çıkartıyor. Şuan ki planım yazılım yaptırıp yazılımda act yi kapattıracağım ve o şekilde bu kadar gürültülü olmayan (sürekli uzun yol yapıyorum) fakat sessiz de olmayan bi sistem düşüneceğim

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STFR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu güncellemek istiyorum son 2 susturucu iptal iken his olarak da ses olarak da bir problem yoktu. DsG fartlar çok zayıf üst devirlerde ses 0 idi tatlı bi homurdanma vardı. Bu bana yetmeyince ortayı da çıkattım. Dsg fartlar skorsky gibi rolanti çok çok güzel üst devirler sessiz kaldı. Fakat üst devirlerde fazla hissedilmese de alt devirler felaket bir şekilde gerileri. Kick down tuşuna basmadan gaza tam bastığımda araba resmen yürümüyordu. Sesi çok beğenmeme rağmen şuan tüm susturucuları geri taktım. Tüm susturucular iptal iken act gerçekten beyin delici korkunç iğrenç sesler çıkartıyor. Şuan ki planım yazılım yaptırıp yazılımda act yi kapattıracağım ve o şekilde bu kadar gürültülü olmayan (sürekli uzun yol yapıyorum) fakat sessiz de olmayan bi sistem düşüneceğim
    dediğin gibi susturucu iptali cok rahatsız edici anca orta spor, son spor susturucu ile komple güzel birşeyler yapmak lazım diye düşünüyorum bende o yüzden daha kurcalamadım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STFR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yazılım işi ne oldu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba yazılımı yaptırıp tekrardan komple düz boruya döndüm 15.000km ladar bu şekilde kullandım. Arabam şuan 28 binde. Soft bir yazılım alt devirler gayet yeterli eskisine göre egzoz sesi de çok hoşuma gidiyor ömür boyu böyle devam gibi ��
    Seat Leon ST FR
    Opel Insignia OPC
    BMW E39 540i

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler