User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: 1.4 Tsi İbiza Cupra motor yükleme konusu

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burayta sızın adınıza 6 snb klık arabayı deneme yanılma yapmadan tek seferde yaparız yazılıyorsa ıspat ıstenır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zibidilik yapma, ben sanami sordu sordum ? Yok kart kirikti yok bilmemneydi,bende 4.5 aliyorum ama hemen uyaniyorum. İboya nasil gecildin 6 sn lik arabanla hayret
    lan bi bohh bilmiuon boş konusma 1.si iboyla bastigimda 6.8 7 kosuyodum eski setuptu turbo kucukken...2.cisi son turbomdan enjektoru koyduktan ve daha basinc acip yeni yazilim yaptiktan sonra 5.8 6.0 lara dustum...3.sü ibo beni gecti evet ama 100 200 araliginda 1, 1.5 boy zor gecti...burdanda kafan çalışsa zaten 6.7 6.8 kosan iboya ,arabasına bukdr az gecildimse orda 7 saniye kostugum zaten belli..keske bide son halimle deneseydik onla.. neyse polomige grk yok..setup.yok ub yok gecmise mazi.aynen..ben varken bi cok kisinin deneme.talebi.acmadigini duyuuodum sagdan soldan..sirf ben salca olcam die.. simdi rahat olun rahat rahat basın aranizda birtanede yuruyen 1.4 siz yapında gorelim tebrik edelim..siz anlamazsiniz o islerden cnku.. dahada yazmam hadi eyvallah

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan bi bohh bilmiuon boş konusma 1.si iboyla bastigimda 6.8 7 kosuyodum eski setuptu turbo kucukken...2.cisi son turbomdan enjektoru koyduktan ve daha basinc acip yeni yazilim yaptiktan sonra 5.8 6.0 lara dustum...3.sü ibo beni gecti evet ama 100 200 araliginda 1, 1.5 boy zor gecti...burdanda kafan çalışsa zaten 6.7 6.8 kosan iboya ,arabasına bukdr az gecildimse orda 7 saniye kostugum zaten belli..keske bide son halimle deneseydik onla.. neyse polomige grk yok..setup.yok ub yok gecmise mazi.aynen..ben varken bi cok kisinin deneme.talebi.acmadigini duyuuodum sagdan soldan..sirf ben salca olcam die.. simdi rahat olun rahat rahat basın aranizda birtanede yuruyen 1.4 siz yapında gorelim tebrik edelim..siz anlamazsiniz o islerden cnku.. dahada yazmam hadi eyvallah
    OZ un araclarla nıye basmıyodun neyse araban yok konusma daha

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar..
    1.4 tsi motor 140 hp manuel - (twincharger)
    hybrid - cooler - bobin - wg- dp - dv - eksoz - filtre böyle bir araç sağlıklı bir şekilde kaç saniyeler çıkarır? illaki nokta atışı süre olamaz ama tecrübe eden yada benzer motorla süre alan var mıdır?
    nos olmadan.. yakıt yada methanol olabilir...
    cevaplarsanız sevinirim
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naughty_tsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar..
    1.4 tsi motor 140 hp manuel - (twincharger)
    hybrid - cooler - bobin - wg- dp - dv - eksoz - filtre böyle bir araç sağlıklı bir şekilde kaç saniyeler çıkarır? illaki nokta atışı süre olamaz ama tecrübe eden yada benzer motorla süre alan var mıdır?
    nos olmadan.. yakıt yada methanol olabilir...
    cevaplarsanız sevinirim
    benzin pompasının değişmesi gerekir..15-16 sn yürür heralde.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buradan pm ile yada sıfırbeşyüz 54 977 99 kırkyedi mlu telimden bana ulaşabilirmi tmg firması yada projeyi üstlenebilecek başka firma
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler