User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 1.4 Tsi İbiza Cupra motor yükleme konusu

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.4 Tsi İbiza Cupra motor yükleme konusu

Arkadaşlar elimdeki uzun süredir kullanmadığım 2011 Cupramı hard bir setup a geçirmek istiyorum. Araç hybrit turboya kadar var olan stage 2+ sevşyesinde, normlde bu hafta yeni bir yazılım yaptırıp yaklaşık 100-200 km hızlanmasını 10 sn civarına çekmek niyetindeydim. Ancak şimdi elimde hiç sıkıntısı olmayan 40.000 km de bir tsi motor var yine Cav kodlu. Buna kol pşston ve büyük turbo setupı kuracak bir firma ile iletişime geçmek istiyorum. Motoru firmaya göndereceğim herşey üzerine toplanacak
    Bana sadece motor geldiğinde araç üstüne atılması vede yazılımın ona göre yapılması kalacak. Bu konuda bana yapılacak iş için iletişime geçecek arkadaşlar arıyorum. Fiyat ve süre belirtecek
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yokmu KİNG statüsünü aratmayacak proje yapmak isteyen firma? Yalnız proje komple olacak. Öyle mekanik ordan yazılım burdan istemiyorum
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Powershop olabilir belki.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda garajlarda su anda ciddi yoğunluk mevcut. Ben ibiza cupra konusunda daha önce de yaptıkları için tayfun gün maslak gun performance ı tavsıye ederim.

öncelikle ne gibi bir butce ayırdınız hedefiniz nedir ?
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrılacak bütçe bence yanlış soru. Doğru soru iatenilen değerler için bizden kaç tl istenecek. Amaç 100-200 6sn civarı araç yapmak

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrılacak bütçe bence yanlış soru. Doğru soru iatenilen değerler için bizden kaç tl istenecek. Amaç 100-200 6sn civarı araç yapmak
    Herseyi sıfır alırsanız, total 50 bin tl civarına biter diye dusunuyorum.

ercan26esk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stage 5 olarak alt blok ( kol piston anayataklar kol yataklar ) Üst kapak ( bütün parçalar saplamalar dahil ) turbo manifold ortalama 20 bin TL tutar diye düşünüyorum.istenilen süre aşağı yukarı 6-7 sn arası çıkar. Tabi burada en önemli şey işçilik devreye giriyor bunca parçaya verilen emek cidden düzgün olmalı...
    Konu ercan26esk tarafından (01-10-2017 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kusura bakmayın bende 6 xx sn lerde araç hazırladım hazırlamaya da devam ediyorum bütcenizi sormam daki sebep safe limit ve hard limit olarak amacınızı öğrenmek içindi. 20k ya da 6 xx kosan cupra yapılır 50 k yada 6 xx kosan cupra yapılır. kol piston turbo koyar nos basarım hedeflediğim süre gelir kol piston turbo koyar nos kullanmam her bastığımda 6 xx süre gelir nos basarsam daha alt süreler gelir anlaminda yazmıştım. ucuz yollu da 6 xx süre gelir ciddi paralar ile de 6 xx süre gelir.

iyi forumlar dilerim.
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

onurtasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu setup ı yapmak için ciddiyseniz.Tmg performance olarak seve seve yardımcı oluruz.Sizin için en büyük kar deneme tahtası olmazsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurtasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu setup ı yapmak için ciddiyseniz.Tmg performance olarak seve seve yardımcı oluruz.Sizin için en büyük kar deneme tahtası olmazsınız.
    😘😘💚💚 .

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurtasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6sn lik kac tane ibiza cupraniz var yaptiginiz ? Kac tane 6sn arabaniz var yaptginiz ? Varsa dbn dosyasini paylasirmisiniz ?

Chn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=TaGo;8389129]Arkadaşlar elimdeki uzun süredir kullanmadığım 2011 Cupramı hard bir setup a geçirmek istiyorum. Araç hybrit turboya kadar var olan stage 2+ sevşyesinde, normlde bu hafta yeni bir yazılım yaptırıp yaklaşık 100-200 km hızlanmasını 10 sn civarına çekmek niyetindeydim. Ancak şimdi elimde hiç sıkıntısı olmayan 40.000 km de bir tsi motor var yine Cav kodlu. Buna kol pşston ve büyük turbo setupı kuracak bir firma ile iletişime geçmek istiyorum. Motoru firmaya göndereceğim herşey üzerine toplanacak
    Bana sadece motor geldiğinde araç üstüne atılması vede yazılımın ona göre yapılması kalacak. Bu konuda bana yapılacak iş için iletişime geçecek arkadaşlar arıyorum. Fiyat ve süre

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6sn lik kac tane ibiza cupraniz var yaptiginiz ? Kac tane 6sn arabaniz var yaptginiz ? Varsa dbn dosyasini paylasirmisiniz ?

hahahha lan diorum bu adam nerde geç kaldı derken yazmış dosyayı mosyayı geç cnm.5.8 aldım en ii -2.8 gibi bi egimde.akfiratta..2 8 pik 2.77 cont la... octanium vs ogun tam.hazirdim..dbn imizin kart okuyucusunun tırnagi kirik oldugundan dosya kayit olmadi..ama düzde e 5 olsun otoban olsun 2.6 basincla pes pese 6.2 6.3 kosmuslugim son setupta cok var..kimse inanmak zorunda.da.dgl UB fabia rs ztn ortadaydi..denedigi arabalarda..ispata ihtiyacı yok herkez bilir..1.4 de şüphesiz kingdi.. devrettim simdi..inş 2.0 zamanı simdide

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve düşünki turbom daha 2867 gen 2 gibi bir turbo bile degildi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zibidilik yapma, ben sanami sordu sordum ? Yok kart kirikti yok bilmemneydi,bende 4.5 aliyorum ama hemen uyaniyorum. İboya nasil gecildin 6 sn lik arabanla hayret

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahha lan diorum bu adam nerde geç kaldı derken yazmış dosyayı mosyayı geç cnm.5.8 aldım en ii -2.8 gibi bi egimde.akfiratta..2 8 pik 2.77 cont la... octanium vs ogun tam.hazirdim..dbn imizin kart okuyucusunun tırnagi kirik oldugundan dosya kayit olmadi..ama düzde e 5 olsun otoban olsun 2.6 basincla pes pese 6.2 6.3 kosmuslugim son setupta cok var..kimse inanmak zorunda.da.dgl UB fabia rs ztn ortadaydi..denedigi arabalarda..ispata ihtiyacı yok herkez bilir..1.4 de şüphesiz kingdi.. devrettim simdi..inş 2.0 zamanı simdide
    ama 6.7-6.8 koşan 1.8 basan cupradan 4 boy fark yedin

volkan güldürme kendine 80-180 in çok iyi üstlerde basınca arabanın cacık olduğunu çok iyi biliyosun adamın konusunu da p.ç etmeye gerek yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama 6.7-6.8 koşan 1.8 basan cupradan 4 boy fark yedin

volkan güldürme kendine 80-180 in çok iyi üstlerde basınca arabanın cacık olduğunu çok iyi biliyosun adamın konusunu da p.ç etmeye gerek yok.
    hayır fırma ahıbı yazmıs sanırım afama cıddı olarak bır soru soruyorum , bu aradan cıkıyor zırvalıyor.

he bıde volkan bana gecmıse mazı dıyıp duruyosunya yanı, sende mazı oldun. sımdı sızın tarzınız atar yapayımmı ? hadı getır UB yı bu aksam deneyelım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TMG güzel işler başardi onur abiyi severim sayarım ama her işin gerçek olduğunu ispat için dosya gerekir. Özgün de defalarca dbn dosyası istedi gelmedi dosya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TMG güzel işler başardi onur abiyi severim sayarım ama her işin gerçek olduğunu ispat için dosya gerekir. Özgün de defalarca dbn dosyası istedi gelmedi dosya.
    fazla girmeyi sevmiyorum muhabbetlere....

dbn dosyası bir kere gönderdim 100 200 süreler baslığı için (emaii verirseniz size ya da baskalarına da forward ederim ) hybrid polo 8.299 içindi süre. 01.04.2016 tarihinde 4 5 kere sordum ettim niye bilmiorum , yayınlanmadı, (version numarası vs muhabbeti olduydu o başlık altında o version numarasından dünya kadar dbn dosyası var ) o günden sonra da sd card dan kimse için veri cıkarmıyorum..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler