User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Depo boşaltma...

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Smile Depo boşaltma...

O lazım olur bu lazım olur diye diye ayırdığım ve artık evde bana yer bırakmayan malzemelerimi satıyorum. Dolabı indirdikçe fotoğraflar eklenecek.
    Pioneer Ts-A6950 çok iyi durumda değil. Ancak herşeyi çalışıyor.Kapakları mevcut değil.

Fiyat 600.00 ₺
    Astra F X16XEL makine için alt üst fan müşürü. Kireçliydi kireçleri temizlendi. Conta problemi varken müşürden sanıp değiştirmiştim. Sorunsuz çalışıyor.
    Fiyat: Siz belirleyin.
    Ford Transit v184 için arka cam rezistans ve iç aydınlatma düğmesi. Sıfır olarak aldım. T12 için demişlerdi ama uymadı.
    Tanesi 300 TL. İkisi 500 TL. (Kolay bulamazsınız!)

Arkadaşlar daha dolapları indiriyorum. Ama Astra F için hatrı sayılır derecede parça mevcut. 😊 Sık sık güncellerim. PM üzerinden ulaşırsanız sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet güzel bir ürünümüz daha geldi. 😊 Kaset mekanizması bakım istiyor. Çıt çıt ses geliyor ama çeviremiyor kaseti. Sebebini bilmiyorum. Radyo kısmı sorunsuz. Orjinal kızağı üzerinde. Tek hareketle söküp götürebilirsiniz. Kalitesini biliyorsunuz. Fiyat 500 TL.

Diğer kasetçalarımız Car300 Kodu üzerinde yazılı. Aydınlatma kısımları bile çalışıyor. Kaset kısmı çalışmıyor. Bluetooth modül eklenebilir sanırım. Radyo kısmı aktif. Çıkışlar problemsiz. Fiyat 500 TL.

Arkadaşlar fiyatlara takılmayın. Elimdeki fazlalıkları çıkarmak amacıyla açıldı konu. Pazarlığa açığız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolap boşaltmaya devam. Tofaş bobin buldum. Orjinal Mako. Elektronik ateşlemeye çevirince elimde kalmıştı. Detaylı temizliğini yaptım. İstenirse boyar yollarım. Orjinal parçadır.

Fiyatta anlaşırız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler