User Tag List

Sayfa 13/55 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
1043 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Taunus Fastback restorasyon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bitsin artık şu araba beklemekten çatlayacağım . Araç benim değil ben dayanamıyorum abi sen nasıl dayanıyorsun

fast-back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kubilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi takipteyiz. Kolay gelsin diyeyim dedim tekrardan.
    Çok teşekkür ederim. Beni sizler var ettiniz

Alıntı MarineBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitsin artık şu araba beklemekten çatlayacağım . Araç benim değil ben dayanamıyorum abi sen nasıl dayanıyorsun
    Halimi bir görsen keşke. Eşim delireceksin diyor

rekord2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halimi bir görsen keşke. Eşim delireceksin diyor
    Yengeye selam, delırmeyecegını söyleyelim bence zira bu haller hayet normal ve güzel haller
    bbm pin :2B244451

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu çok iyi gerçekten inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız takipteyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar,

aranızda hiç ebay'den otomobil parçası alan oldu mu? Gümrükte takılır mı? Örneğin radyo sorun olur mu? Peki diğer aksesuarlar? Beni aydınlatın lütfen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rekord2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yengeye selam, delırmeyecegını söyleyelim bence zira bu haller hayet normal ve güzel haller
    okuttum eşime, umarım işe yarar da rahatlar biraz

Alıntı SerhatA. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu çok iyi gerçekten inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız takipteyim
    Çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

aranızda hiç ebay'den otomobil parçası alan oldu mu? Gümrükte takılır mı? Örneğin radyo sorun olur mu? Peki diğer aksesuarlar? Beni aydınlatın lütfen
    Ben ebay den 118 farklı koli mal getirttim

- eVET TAKILABİLİR Benim 4 adet USPS ile gelen paketim PTT de 4 tanede 3 ü UPS ve 1 de FEDEX te olamak üzere malım takıldı.

PTT enteresan kimi zaman avantajlı kimi zaman çıldırtıcı olabiliyor. Saçma sapan şeyler takıldı PTT de örneğin ARP blok saplamaları, anlamsızdı çünkü 89$ dı! Ama supercharger set, ( 39 kg ) kapıma kadar geldi vergisini ödedim aldım.

Ancak özel postada 100$ veya 75euro üstü alayı mutlaka ve mutlaka takılıyor, %20 vergi ödeyip alıyorsunuz en geç 1 haftada elinizde. Ancak tecrübe edinince, baskı balata ve flywheel in faturalarını 89,99$ gösterdim, AEM EMS GEN2 yi 88,94$ software uptade gösterdim ve 4. günü kapıma geldi

Kısaca ruhsat sahibiysen malın 1500 euro veya 35kg sınırını geçmiyorsa ve 2. el değilse ve özel postayla geliyorsa her türlü alırsın. Bu sınırı aşarsan tek çaren ithalat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SERHAT07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ebay den 118 farklı koli mal getirttim

- eVET TAKILABİLİR Benim 4 adet USPS ile gelen paketim PTT de 4 tanede 3 ü UPS ve 1 de FEDEX te olamak üzere malım takıldı.

PTT enteresan kimi zaman avantajlı kimi zaman çıldırtıcı olabiliyor. Saçma sapan şeyler takıldı PTT de örneğin ARP blok saplamaları, anlamsızdı çünkü 89$ dı! Ama supercharger set, ( 39 kg ) kapıma kadar geldi vergisini ödedim aldım.

Ancak özel postada 100$ veya 75euro üstü alayı mutlaka ve mutlaka takılıyor, %20 vergi ödeyip alıyorsunuz en geç 1 haftada elinizde. Ancak tecrübe edinince, baskı balata ve flywheel in faturalarını 89,99$ gösterdim, AEM EMS GEN2 yi 88,94$ software uptade gösterdim ve 4. günü kapıma geldi

Kısaca ruhsat sahibiysen malın 1500 euro veya 35kg sınırını geçmiyorsa ve 2. el değilse ve özel postayla geliyorsa her türlü alırsın. Bu sınırı aşarsan tek çaren ithalat
    Bu durumda radyoyu alamıyorum tüh.

Bilgiler için çok teşekkür ederim, ampul yandı sayende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abı bide ebay da worlwıde olan satışların ihalesine gir, yada direk satın al, bazı parçalar okadar çok aradığın parça oluyor ki dikkat etmeden alıyorsun, adam yollamıyor, ordan bi tanıdık peşine kostur da dur oda varsa tabi, bu hususa dikkat diyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikle kolay gelsin abi, aracin cok guzel oluyor. Masallah

Ebay konusunda bir ekleme ben yapayim, diger parcalar haricinde radyoda bir ozel durum var diye biliyorum.

Turkiyeye icinde radyo olan birsey girdiginde direk gumruge takilip, 5 dolarlik mp3calar/radyolar da dahil. Alirken trt radyo vergisi gibisinden bi vergi vermeniz gerekiyor olmali.

kgunaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarılı bi revizyon olmuş elinize sağlık
    STİCKER WORLD | KİVİ REKLAM AJANSI
    Çiftlik Mah. Letafed Cad. 109/b İlkadım/SAMSUN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abı bide ebay da worlwıde olan satışların ihalesine gir, yada direk satın al, bazı parçalar okadar çok aradığın parça oluyor ki dikkat etmeden alıyorsun, adam yollamıyor, ordan bi tanıdık peşine kostur da dur oda varsa tabi, bu hususa dikkat diyim
    Ben de bundan çekiniyorum aslında. O nedenle olabildiğince Almanya ilanlarına talip olacağım. En azından kendi ana dilim sayılır ve tanıdıklarım var

Alıntı kunteper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle kolay gelsin abi, aracin cok guzel oluyor. Masallah

Ebay konusunda bir ekleme ben yapayim, diger parcalar haricinde radyoda bir ozel durum var diye biliyorum.

Turkiyeye icinde radyo olan birsey girdiginde direk gumruge takilip, 5 dolarlik mp3calar/radyolar da dahil. Alirken trt radyo vergisi gibisinden bi vergi vermeniz gerekiyor olmali.
    Çok teşekkür ederim kardeşim.
    Tahmin etmiştim bunu. Elektronik zaten genelde sorun oluyor. Ben işim gereği bir çok farklı numune getirtiyorum kargo ile ve genelde en basit elektronik cihaz ya da parça bile takılıyor gümrüğe.

Alıntı kgunaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılı bi revizyon olmuş elinize sağlık
    Teşşekür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoppaaa abi almanca varsa daha ne istiyor, hele tanıdık da varsa varya tadından yenmez! Ekmek parasına parça alabilirsin ihaleleri paso kovala, sürekli ebay da yeni parça ara bence. Ama keşke trım ve aksesuar parçalarını toplayıp kaportaya gırseydın, ise başladıktan sonra parça aramak zor oluyor ya. (bu arada ebay.de konusunda senden zaman zaman yardım isteyebilirım )

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde Ford marka kasetçalar olucaktı,77-78 model olması lazım.Bulunca fotoğrafını koyarım buraya belki işinize yarayabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoppaaa abi almanca varsa daha ne istiyor, hele tanıdık da varsa varya tadından yenmez! Ekmek parasına parça alabilirsin ihaleleri paso kovala, sürekli ebay da yeni parça ara bence. Ama keşke trım ve aksesuar parçalarını toplayıp kaportaya gırseydın, ise başladıktan sonra parça aramak zor oluyor ya. (bu arada ebay.de konusunda senden zaman zaman yardım isteyebilirım )
    Geçmiş sayfalarda bahsetmiştim galiba Almanya geçmişimi. Ben eski alamancıyım
    Elimden geleni yaparım, ne demek.

Alıntı Falmor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde Ford marka kasetçalar olucaktı,77-78 model olması lazım.Bulunca fotoğrafını koyarım buraya belki işinize yarayabilir.
    Çok teşekkür ederim yardım teklifiniz için. Yalnız eğer kasetçalar ise benim arabaya uymaz. Bu araçlar Radyo ile çıkıyordu fabrikadan. Markası da Blaupunkt Frankfurt. 75 den sonra Ford Blaupunkt'dan Ford amblemli olarak kullandı aynı radyoyu.
    Ebay'den bir tane buldum almaya çalışıyorum (rekord2000 duymasın).
    Tekrar çok teşekkür ederim.

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alabilirseniz ki umarım alırsınız, enfes bir seçim olur.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

mertcerpes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ebayden parça bulup almak, buraya getirtmek çok uzun ve zorlu bir süreç, Almanlar genelde TRye göndermek istemiyorlar, ikna edip göndertseniz bile nakliye maliyetleri çok pahalı çıkıyor, şahıslardan alıyorsanız paketin üzerine 75 Eurodan az yazdırabiliyorsunuz ama şirketse kesinlikle böyle bir durum söz konusu olamıyor, dolayısıyla bir de %20 gümrük çıkıyor, umarım bu süreçde aracın boyası bitip beklerken bir zarar görmez, mümkünse boyadan sonra üzerini örtüp kapalı bir yerde muhafaza edin parçalar tamamlanana kadar...

mertcerpes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada radyo vs önceliği en sonda olan parçalar türkiyeden de rahatlıkla bulabilirsiniz, asıl önemli parçalar, cam ve kapı lastikleri ve lastiklerin krom parçaları, yerinizde olsam resimlerde görünen cam lastiği üzerindeki köşe krom parçalara gözüm gibi bakarım bulmanız zor olabilir...
    bu arada yurtdışından gelebilecek parçaların maksimum boyutu 120 cmi geçemez bu boyutun üzerindeki parçalara bakmayın bile ebayden, ithalat yapamıyorsanız tabi

GokhanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ebaydan aldığınız ürünleri PTT ile getirin gümrüğe takılsa bile beyanname açmadan gidip gümrüklü sahadan vergisini ödeyip alabilirsiniz öteki türlü hızlı taşıma şirketleri(ups,mng,dhl vs.) ile getirteceğiniz ürünler gümrüğe takılırsa ithalat beyannamesi açmak zorunda kalırsınız ki bu işlemler hem maliyetli hem sıkıntılı olur PTT en temizi ya adresinize gelir gelmezsede gidip gümrükten kendi aracınıza getirdiğinizi söyleyerek en kötü vergisini ödeyerek elden teslim alabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)