User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 1991 Honda Civic Ef sedan komple restorasyon

cilek28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1991 Honda Civic Ef sedan komple restorasyon

Merhabalar. Herkese hayırlı günler. Bütçeme uygun araç bakarken Tech'ten bir öneri üzerine İstanbul'da bir ef bulduk, sonrasında Giresun'dan kalkıp İstanbul'a yola koyulduk. Araç hakkında bilgi verecek olursak. Aracın tavan bagaj vs güneş yanıkları mevcuttu, kaportada ufak tefek işleri vardı. Bunları göze alarak gittiğim için extra bir sıkıntı çıkmadı ve el sıkıştık aracı aldık ve düştük tekrar memleket yoluna. Aracı komple boyatmayı göze alarak gittiğim için bir sıkıntı yaşamadım.Kaporta ve boya gerçekten sabır gerektiren işlemler olduğu için en uygun zamanı bekledim. Çok şükür bismillah dedik ve aracı kaportacıya teslim ettik. 03 Ağustos 2016 da başlayan maceramız yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Aracı aldığımda ki hali ve kaporta boya esnasında ki resimleri yüklüyorum. İyi ya da kötü görüş ve önerilerinizi bekliyorum dikkate alarak ilerleyeceğim inşallah.

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e abi bi güncel yapaydın. geçen akşam belediye çarşısının orda gördüm yanılmıyorsam jantlara birşeyler yapılmıştı

Mustafa Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1991 vardı tek kapı sunroof, klima, hid direkyon o yılların güzel arabalarından hayırlı uğurlu olsun döşemeye girişmek lazım nacizane kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler