User Tag List

Sayfa 142/208 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.680 ile 2.698 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

BorhanFr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar bugun bir araci ekspere soktum herhangi bir problem yoktu ama OBD’den bilgisayar sanzimanda CF30 Hatasi gorunuyordu. Bu CF30 cok dert midir ? Herhangi bir yabanci/yerli kaynakta goremedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BorhanFr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar R56 illa 2011 model LCI mi olmali ? 2009-2010 arasi km’leri 70-80 bin km olan Cooper S’ler uzer mi ? Baktigimda yag ve su hortumu ve yakit pompasinin sorun cikarttigini okudum.
    kapak açılması gerekli, kurum temizliği, subap lastikleri eskiyor, yani genel kapak kontrolu vs, açmışken zincir değişimi yapılırsa bi 80-100 km daha kafa rahat olur.
    Revizyonlu parçaları da es geçmeyin, vanos manyetik valfi, gergi vs. günceli olmalı. Er ya da geç 80-100 km'de her n14 motorlu mininin başına gelecektir bu olay. N18 ler de belki böyledir, tecrübe etmediğim için yanlış yönlendirmeyeyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CorpSandman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Aşağıda ki aracı tanıyan var mıdır acaba? Plaka 34 FH 9449. 1 parça boya ve farın değişik olduğu söylendi. Fotolarda farın değişmiş olduğu belli zaten.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Kısmet olursa Cumartesi gidip bakacağım. Avrupa yakasında ekspertiz için aracı kime göstermemi tavsiye edersiniz?
    Araca ekspertiz yaptırdım ve AYN Oto'ya gösterdim. Termostat arızası, klima arızası ve motorun açılmış olduğunu öğrendim. Vazgeçerek başka bir Clubman S aldım hayırlısıyla.

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca ekspertiz yaptırdım ve AYN Oto'ya gösterdim. Termostat arızası, klima arızası ve motorun açılmış olduğunu öğrendim. Vazgeçerek başka bir Clubman S aldım hayırlısıyla.
    Sizden sonra araç tekrar ilana girdi. Beyaz renk, 2009 model üstünde şeritli tam dolu ilan başlıklı aracı mı aldınız acaba?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elazığ' daki turuncuyu mu aldınız? Sanırım bu aracı ekspertize götürmüştünüz, fiyat arttırmış ilan yenilemiş Demek ki satılmayınca böyle yapmak lazım.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıda attığım ea motorstaki jcw satılmış galiba ilandan kalkmış aradım dönüş yapanda olmadı
    ulan bende şans yok be tam niyetlendim m3 öncesi bi geçiş arabası yapayım kendime diye bulamadım
    yokmu eşinde dostunda satan tam dolu hatasız düşük kmli bi jcw alalım
    Tam dolu değil ama düşünürseniz kendi aracım verebilirim. 2009 model 85 bin km boyasız değişensiz masrafsız JCW.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet. Bende bugün farkettim, fiyat artarak yeniden ilana girdi. Aceleye mi geldi bilmiyorum ama Cooper S Clubman sahibi olduk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elazığ' daki turuncuyu mu aldınız? Sanırım bu aracı ekspertize götürmüştünüz, fiyat arttırmış ilan yenilemiş Demek ki satılmayınca böyle yapmak lazım.
    Füme olanı ekspertize götürdüm ve vazgeçtim. İstanbul'da ki beyaz şeritliyi aldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Füme olanı ekspertize götürdüm ve vazgeçtim. İstanbul'da ki beyaz şeritliyi aldım.
    Avcılardakini mi aldınız ?
    Bende niyetlendim o araca ama kocaelindekini baktırdım yarın satışı alıcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÖmerF.Bayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcılardakini mi aldınız ?
    Bende niyetlendim o araca ama kocaelindekini baktırdım yarın satışı alıcam
    Yok Bağcılar'da ki Beyaz S Clubman'i aldım. Vazgeçmenin altında kötü bir şey yoktur umarım, bana kalmasın ihale ondan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle bir fotoğrafını da koyayım buraya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok Bağcılar'da ki Beyaz S Clubman'i aldım. Vazgeçmenin altında kötü bir şey yoktur umarım, bana kalmasın ihale ondan sonra
    hayırlı olsun, yok ben donanımdan dolayı vazgectım

FET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yarım motor kurtarır dedi sahibi, blok çatlatmış, aracın geçmişi nasıldır bileniniz var mı?
    Alsak 15 bin civarına ayağı kaldırır mıyız?
    TeamPASAOGLU

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yarım motor kurtarır dedi sahibi, blok çatlatmış, aracın geçmişi nasıldır bileniniz var mı?
    Ona göre yarım motor kurtarır ama yarısını yaptırdıktan sonra tamamının gitmeyeceğini nereden bileceğiz. İyi bir mini ustası baksa daha doğru olur derseniz bütçede sıkıntı yok hatta motor bu haldeyken forget yapar devam ederim tam nokta atışı olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maslak AYN ile bir görüşün. 15 liraya sorunsuz yürütebilecekseniz mantıklı bir araç gibi duruyor. Fazlası için değmez, içi boş yazılanlardan anladığım kadarıyla. Tek ekstrası body kit.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maslak AYN ile bir görüşün. 15 liraya sorunsuz yürütebilecekseniz mantıklı bir araç gibi duruyor. Fazlası için değmez, içi boş yazılanlardan anladığım kadarıyla. Tek ekstrası body kit.
    1 aya kadar ıstanbulda satılık ılanlarındaydı 80 cıvarı gıbı acaba yenı alan kısımı blok catlatmıs cok merak ettım acıkcası..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hondaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aya kadar ıstanbulda satılık ılanlarındaydı 80 cıvarı gıbı acaba yenı alan kısımı blok catlatmıs cok merak ettım acıkcası..
    16 Eylül'de arkadaşla konuşmuşuz. O zamanlar da aynı şekilde ilandaydı ama sorunun ne olduğu bilinmiyordu. Demek ki birine baktırmışlar ve bulmuşlar sorunu.

FET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hondaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibiyle konuştum, aldıktan kısa süre sonra motor kırmış.
    AYN 'de motor yapmışlar. Kalitesiz piston kullanıldığından şikayetçiydi ve en sonunda bloğu çatlatmış
    TeamPASAOGLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)