User Tag List

Sayfa 145/208 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.737 ile 2.755 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 MINI John Cooper Works-Recaro Koltuk,Led D-Lights,Isitma -
    İlan No: 500410183
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Varmıdır bilen eden bu rakamlar verilirmi
    Rengi çok hoşuma gitti ilk defa bu renk görüyorum
    Max ne kadar verilir 1 sene binip sattıktan sonra çok zarar ettirirmi
    Bu paraya geçenlerde 2014 model 2.0s satıldı abi , hemde kaç ay bekledi ilanda. Fiyat çok bu paraya babası oğluna verse oğlu almaz seneye. Ama araba çok güzelmiş.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 01ayk01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu paraya geçenlerde 2014 model 2.0s satıldı abi , hemde kaç ay bekledi ilanda. Fiyat çok bu paraya babası oğluna verse oğlu almaz seneye. Ama araba çok güzelmiş.
    Noktası , virgülüne kadar katılıyorum , bu nedir yahu her şey iyi hoş , aksesuarlar falan eyvallah ama 160 bin lira harbiden fazla , geçenlerde ilanlarda yine recaro vs. gırtlak dolu 2.0s vardı yukarda bahsedilen gibi.
    ABO TRADING
    STR

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 MINI John Cooper Works-Recaro Koltuk,Led D-Lights,Isitma -
    İlan No: 500410183
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Varmıdır bilen eden bu rakamlar verilirmi
    Rengi çok hoşuma gitti ilk defa bu renk görüyorum
    Max ne kadar verilir 1 sene binip sattıktan sonra çok zarar ettirirmi
    Donanımı, kombinasyonu her şeyiyle süper. Bildiğim kadarıyla fabrikasyon GP2 Recaro'lu başka R56 JCW yok. (R58 JCW var bir tane) Renk canlı çok daha güzel duruyor. Fiyat konusuna yorum yapamıyorum ama gidip konuşulduğunda ciddi düşünüyorsanız orta yolu bulursunuz illa ki

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Donanımı, kombinasyonu her şeyiyle süper. Bildiğim kadarıyla fabrikasyon GP2 Recaro'lu başka R56 JCW yok. (R58 JCW var bir tane) Renk canlı çok daha güzel duruyor. Fiyat konusuna yorum yapamıyorum ama gidip konuşulduğunda ciddi düşünüyorsanız orta yolu bulursunuz illa ki
    Bu araca ne kadar verilmeli peki, kafamda inanın hiç bi rakam yok 140 bin teklif etsem idealmi
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araca ne kadar verilmeli peki, kafamda inanın hiç bi rakam yok 140 bin teklif etsem idealmi

Fiyat hakkında bir bilgi vermem yanıltır sizi neticede galerici veya mini piyasasına hakim değilim sadece "ben" olsam bu kadar para vermezdim biraz yüksek geldi. İşin aslı araç çok güzel , kilometresi falan uzun süre alıp binmelik ancak bu araçta bana pek extra gelen bir şey olmadı. Evet, çok temiz ve çok güzel duruyor fakat buda aracın bedelini bence 160 bin lira yapmıyor , yanlış bakmadıysam extradan bir karbon spoiler ve koltuklar var bunlarda 100 bin lira civarına yine aynı opsiyonda visual boost vs. güzel binilecek JCW bulunuyorken herhalde 60 bin lira etmez ancak şöylede bir durum var Mini piyasası pek serbest bir piyasa değil satıcıların ilanına göre şekil alıyor , şimdi ilanlara tekrar baktım adamlar 80-90-100 bin kilometredeki araçlarına 120-125 bin tl yazmışlar haliyle bu araç için fazla bir rakam gözükmüyor. Onur abi yi şahsi olarak tanımıyorum ama uzun yıllardır bu işin içinde birisi , muhabbeti vs de iyi büyük olasılıkla diğer ilanlara sitem gibi yazılmış fiyat

Problem şu ki genel olarak mini kullanıcıları saçmalıyor bu fiyatlarla , herkeste kendince haklı. Adam bakıyor 90 bindeki araca 130 bin tl yazarken gocunmamış ben 20 bindeki arabaya rahatlıkla 160 bin tl yazarım diyor veya 40 bindeki arabama 132 bin tl rahatlıkla yazarım diyor. İşin özeti eğer ki illa JCW almayı göze aldıysanız ve bu paraları verecekseniz Başpınar Oto'dan alırdım orası ayrı ama bence genel olarak bu paraları hak etmiyor bu araçlar. Yukarda da bahsettiğimiz gibi bir kaç ay öncesine kadar bu fiyatlara neredeyse 2.0 veriyorlardı düşük kilometre , yeni model , daha teknolojik daha donanımlı ve önü daha açık motor ile. Ama tabi ki de serbest piyasa parası olan alır keyifle kullanır kimseye de niye o parayı verdin deme hakkı kalmaz
    ABO TRADING
    STR

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    JCW piyasası evet yükseldi ama tüm arabaların fiyatları yükseldi malesef.Başpınar otodaki 40 binde olan siyah-kırmızı jcw benim mesela bende sizler gibi düşünüyordum eskiden bu paralar etmez diye hatta 2.0 tfsi s3 almıştım ama hızlı gitmesi hariç minideki keyfi alamadım uzun vadede.
    n18 r56 lar 3-4 parça takarak 11 sn 100-200 koşuyorlar bundan ziyade araba fren kiti var içine bakarsak ekran var harman kardon var vs araçlarda yeni o bakımdan bu fiyatlar kaçınılmaz oluyor.
    158 yazan araç gerçekten çok güzel,koleksiyonluk bir araç,çok fazla km yapmadan saklanacaksa o rakamlara alınabilme ihtimali bence var

Hayırlısı olsun diyelim
    Team PAŞAOĞLU

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer mini fiyatlarına bakıldığında o araçları ve durumları gorunce 140 verilebilir gibi duruyor bence direk arayıp goruşun zaten aynı zamanda surekli mini kullanıcısı ilan sahibi ellerinde siyahta var bitane oda güzel

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istenilen rakamlar değil aracın el değiştirdiği rakamları dikkate alırsak gerçek değerler ortaya çıkacaktır. o paralara araçların satılması imkansız gibi. en son birisi aldı araç bu sayfalarda almaya gidiyorum demişti. aldığı rakamı söylerse gerçek fiyat ortaya çıkacaktır.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    120-125 bin gibi rakamlara kilometresi bu aracın 2 katı olan bir JCW satıldı çok yakın zamanda. Açıkçası ben olsam hemen hemen aynı teklifi yapardım ama dediğim gibi ciddi düşünüyorsanız, aklınızdaki rakamla bence orta yolu bulursunuz

Hayırlı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam yanlış anlama da pek ekstra bir şey yok dediğin araç koleksiyonluk denilebilicek bir araç en basitinden aynı renkte kaç jcw var acaba tr de baktınız mı fiyatına sözüm yok o alıcıyla satıcının bileceği iş ancak şu araca ekstrası yok demek ayıp olur meraklısı 140 150ye alır bebek gibi bakar.Mini'nin çok farklı bi kitlesi var son yıllarda biraz ele ayağa düşmeye başladı ama sağlam bi kemik kitlesi var paraya önem vermeyen arabalarına oyuncak gözüyle bakan.Okuldan bir arkadaşım bu araçtaki koltuklar için 6yada 8 bin vermişti öndeki sis farlarının kapağı içinde 800 euro ödediğini söylemişti ne kadar doğru bilmem.Bu tarz adamlar 150 de verir 160 de verir evininde oturma odasına koyar bu aracı

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuşulan jcw çok güzel km de iyi ama bence max 130 eder.
    ısıtmalı recaro harici çok büyük extrası yok.Rengi güzel ama rengi farklı diye koleksiyonluk mu oluyor.
    Yeni kasa s ler daha düşük rakamlara satılıyor aradaki farka jcw body yapsanız bu araçtan çok daha farklı ve güzel olur.
    Bu arada öndeki farların kapağı çifti 150 tl.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşulan jcw çok güzel km de iyi ama bence max 130 eder.
    ısıtmalı recaro harici çok büyük extrası yok.Rengi güzel ama rengi farklı diye koleksiyonluk mu oluyor.
    Yeni kasa s ler daha düşük rakamlara satılıyor aradaki farka jcw body yapsanız bu araçtan çok daha farklı ve güzel olur.
    Bu arada öndeki farların kapağı çifti 150 tl.
    @sevo16 , ikuybu bana diyecek bir şey bırakmamış herkesin kendi zevki , alacak olan hayrını görsün, kazasız belasız kullansın.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı NurkanA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gazipaşa'dan arkadaşın eski arabası, 124 bin km de sattı desem yeterli olacaktır sanırım.

Hem ağır kayıt var + 15 bin kayıt daha var, kapıdaki boya dalgalanması bile duruyor
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gazipaşa'dan arkadaşın eski arabası, 124 bin km de sattı desem yeterli olacaktır sanırım.

Hem ağır kayıt var + 15 bin kayıt daha var, kapıdaki boya dalgalanması bile duruyor
    Gayet yeterli oldu, direk çıkarttım favorilerden Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 2009 r56 mini cooper s aldım 102 binde araç 97.500’de bi bakım yapılmış ama sanırım ağır bi bakım değil. Bu araçta ağır bakımda neler yapılıyor triger zinciri değiştirmeyi düşünüyorum bana maliyeti ne olur bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

geçende sormuştum bu aracı, pazar günü gördüm canlı daha bir zımba duruyor renk zaten ben burdayım diyo
    140 bin canlı teklif ettim vermediler aracı 150 binden bi kuruş inmiyorlar
    ne diyorsunuz beyler verilirmi kafam çok karışık mantığım verilmez diyor kalbim al gitsin diyor karar veremedim
    alırsamda satmayacağım bu net sadece pazar günleri gazlar garaja koyarım evlat olarak kalsın
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

geçende sormuştum bu aracı, pazar günü gördüm canlı daha bir zımba duruyor renk zaten ben burdayım diyo
    140 bin canlı teklif ettim vermediler aracı 150 binden bi kuruş inmiyorlar
    ne diyorsunuz beyler verilirmi kafam çok karışık mantığım verilmez diyor kalbim al gitsin diyor karar veremedim
    alırsamda satmayacağım bu net sadece pazar günleri gazlar garaja koyarım evlat olarak kalsın
    Olum sen kafayı mı yedin 140 teklif etmişsin vermemiş gel sana golf R,S3 felan bakalım
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)