User Tag List

Sayfa 129/208 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.433 ile 2.451 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba, linkteki araç ile alım için anlaşmak üzereyim aracı maslak otoya götureceğim fakat bende bilgi ve tecrübelerinizden yardım istiyorum, daha öncesinden aracı tanıyan varmıdır aramızda ? . şimdiden teşekkür ederim.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı moritanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, linkteki araç ile alım için anlaşmak üzereyim aracı maslak otoya götureceğim fakat bende bilgi ve tecrübelerinizden yardım istiyorum, daha öncesinden aracı tanıyan varmıdır aramızda ? . şimdiden teşekkür ederim.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Madem araca maslakta bakılacak ayn yusuf abiye gidin al derse alın alma derse almayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem araca maslakta bakılacak ayn yusuf abiye gidin al derse alın alma derse almayın
    Evet yusuf ustaya en son anlaştıktan sonra götüreceğim fakat biraz uzak olduğu için maslakta aracın bulunduğu yer ! eğer daha öncesinden belki forumda tanıyan bilen birine denk gelirsem daha bir ayrtınılı gönül rahatlığıyla hemde satanında alanında zamanlarını harcamamak adına işleri kolaylaştırmak için iyi olur.

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para kolay kazanılmıyor arabasını satmaya niyeti varsa bir saatini ayırıp gelsin maslakta iyice baktırın araba yorgun duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emir91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para kolay kazanılmıyor arabasını satmaya niyeti varsa bir saatini ayırıp gelsin maslakta iyice baktırın araba yorgun duruyor
    Evet km 177 binde benıde ıkıleme düşüren kısımda bu. daha önceki arabam alfa r. gt di 157 binde sattımda ama alan kişi hala dua ettiğinin farkındayım o derece baktım araca. mini lerde özel bir araç olduğu için kullanıcıları genelde daha hassas oluyorlar ama kafayı kemiren ince detaylar maalesef uykuları kaçırıyor.

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

Linkteki GP yle ilgili bilgisi bulunan var mıdır, 30k için her şekilde kayıtları ve belgeleri bulunmaktadır. Değişen yoktur dediler

Şanzıman sonradan Otomatiğe çevrilmiştir, bu km de bu fiyata alsam çok üzer mi

Teşekkürler

-Günalp- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araç sonradan mı gp ye çevrilmiş.. gp de ekran ve torpido yok. Ben olsam bulaşmam. Gp özel bir araç ve öyle kalmalı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Günalp- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç sonradan mı gp ye çevrilmiş.. gp de ekran ve torpido yok. Ben olsam bulaşmam. Gp özel bir araç ve öyle kalmalı.
    Böyle düşünürsek otomatik başka GP gördünüz mü hocam ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu aracın daha önce ilanında sonradan otomatiğe çevrilmiştir yazıyordu şuan yok

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lownslow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Linkteki GP yle ilgili bilgisi bulunan var mıdır, 30k için her şekilde kayıtları ve belgeleri bulunmaktadır. Değişen yoktur dediler

Şanzıman sonradan Otomatiğe çevrilmiştir, bu km de bu fiyata alsam çok üzer mi

Teşekkürler

34SKP60, bi ara 85'ten ilandaydi. Dolu bi Cooper S'ten ekrani sanzimani xenonlari falan gecirmislerdi. Evveliyati hakkinda hic bilgim yok tek bildigim bu.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik gp mi olur. Ruhuna ters gp müşterisi kıldır. Özel bir araç olduğu için daha çok inceler. Gereksiz bir haraket olmuş otomatiğe çevirmek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik gp mi olur. Ruhuna ters gp müşterisi kıldır. Özel bir araç olduğu için daha çok inceler. Gereksiz bir haraket olmuş otomatiğe çevirmek.
    Büyük ihtimalle takasta yok parasına kullanılmıştır abi birde 2500-3000 gibi bir rakama minilere android ekran takılıyor onlardan mı bilmiyorum ama durum bu yani bir tanede r53 mü alıyoruz valla ben hanıma otomatik düşünüyorum arada bende gazlarım diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik r53 olur. Gp olmaz r53 zevkli arabadır. Baya uğraşmıştım onlada. Sc sesi vs çok güzel.

meLaNchoLic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    manuel r53 var isteyene veririz
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu kızın memeleri anadoluda 9 çocuk doğurupta emzirememiş kadınlarınkine benziyor ama biri ünlü oluyor digerleri tarlada ugrasıyor

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meLaNchoLic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manuel r53 var isteyene veririz
    Detayları p.m alabilir miyim
    ALLAH VAR GAM YOK..

timmaah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arabayı eşime almayı düşünüyorum ama mini hakkında hiç tecrübem yok bu işten anlayan bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acil olarak?
    no car no fakin fuel

Dentech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı timmaah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arabayı eşime almayı düşünüyorum ama mini hakkında hiç tecrübem yok bu işten anlayan bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acil olarak?
    mininin debriyaj biraz serttir,manuel araç bayan için zor olabilir..

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle takasta yok parasına kullanılmıştır abi birde 2500-3000 gibi bir rakama minilere android ekran takılıyor onlardan mı bilmiyorum ama durum bu yani bir tanede r53 mü alıyoruz valla ben hanıma otomatik düşünüyorum arada bende gazlarım diye
    Bu aracın yapılış hikayesi biraz ilginç ama kullanılan tüm parçaların Oem olduğunu söyleyebilirim. Hatta deşifre etmek yerine ipucuyla vereyim. 2005 model kırmızı bir r53ün ön konsolunu ve vitesini change yaptılar

Alıntı Dentech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mininin debriyaj biraz serttir,manuel araç bayan için zor olabilir..
    R56nın debriyajı da , direksiyonu da R53'ten çok daha yumuşak ve günlük kullanıma uygun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)