User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
117 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Z4 sorgulama

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    45.000 tl kadar hasar kaydı mevcut. Sanırım 10 aydır satılık benimde favorilerimdeydi.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45.000 tl kadar hasar kaydı mevcut. Sanırım 10 aydır satılık benimde favorilerimdeydi.
    fıyatı 150 bınden bu sevıyelere ındı alıncak bedeller gıbı gelıyor.
    Hafıf bır hasar almıs agır bır kaza degıl fotografları bende mevcut borusanda yapılmıs.
    Borusanda yapılmasa hasarı 10 bın tl yı bulmazmıs..Ön far ve tampon.. kaputunda on camurluklarında lekesı yok.. 34 bın hasar kaydı var.
    Yetkılı servıs bakımlı . Kısmet olursa, abarth ve borusana goturucem sorun bulamazlarsa , almayı dusunuyorum.

alpbodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatı abartılmamış değişensiz Z4 3.0 Arıyorum , bilgisi olan mesaj atarsa çok sevinirim.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpbodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı abartılmamış değişensiz Z4 3.0 Arıyorum , bilgisi olan mesaj atarsa çok sevinirim.
    izmirde ilanda olan kng plakali araci incelediniz mi?
    sahibi foruma uye...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Furkan ' ın aracı türkiyedeki en temiz araçlardan biri ancak bende değişen takıntısı var.

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Rcz yi sattıktan sonra tam 3 ay araçsız kaldım temiz bir z4 almak için çok bekledım.Bu süreçte çoğu aracı çok iyi araştırdım 5664 ve yetkili servisteki tanıdıklarım sayesinde (bıkmışlardı benden) piyasadaki çoğu aracın seceresini çıkarttım ... Ciddi girişimlerim ise İlk olarak 35 CFS 18 plakalı araç 3.0i istanbulda bir pilottaydı 75 bin istiyordu araçta hasar kaydı yoktu ama aslında hasarı vardı eşi kullanırken 2-3 kere önünü araç onlardayken çarpmış ve boya ve düzeltme işlemleri görmüştü fotoğraflar atmıştı araç sahibi artı bu aracı izmirde servistende sorgulattım 35 plaka olan araç gene hasar kaydı olmadan sağ öndende değişen ve boyası vardı sonuç olarak pilotla anlaştım (adam birde yurtdışı pilotuydu göbeğim çatladı türkiyeye dönmesini beklemekten) 74.999 TL'ye dahi inmedi aracım cok temiz dedi neyse ben tamam pazartesi geliyorum almaya dedim adam bana cumartesi tekrar mesaj attı satmaktan vazgeçtik eşi satılmasını istememiş diye . ardından sözde türkiyede tek olan ve bu başlıkta yaşadığım görüşmekleri paylaştığım hardtoplu ekranlı 2.5 manuel z4 sahibi ile görüştüm adam aracı 58-60 arası bi rakama almış üstüne 10-15 masraf yaptıgını söylüyordu ve 95 bine satıyordu 2003 modeldi ki o dönem o aracı hakkatten o fiyata almıştım cunku benım favorılerımdeydı ben rcz mi satmamıştım 65 e satıştaydı bu z42.5 manuel araç. Herneyse 95 bine alınıcak aracın kusursuz olması gerektiğini düşünür her insan. Ben artık z4 krizimden adamla konuştum 1 hafta boyunca görüşmeler yaptım ve anlaştım 89 bine bu parayı vericektim artı araçta 6 tane ufak hasar kaydı vardı ufak tefektı hepsı 2003 model araç olur dedım burnu uzun fılan tamponlar cart curt 150 bin km filan ... Araç sahibi bana cumartesi günü 2-3 tane video gönderdi ben pazartesi gidicektim bir baktım ki 89 bin vericeğim araçta birçok kozmetik sorun ve eksikler vardı direk soğudum hayal kırıklığı ve almadım.Tekrar beklemeye devam ettım.Ve sonunda aranan kan bulundu şu an ki aracı aldım .Aldığım kişi 66 yaşında bir amcaydı harika bir insandı bana araçta kusur diye gönderdiği fotoğraflarda kırmızı koltukta şöför tarafında inip binmekten tam köşede her araçta bulunan hafif renk solması vardı bunu bana kusur diye gönderdiğinde gülmüştüm ve ön tamponu otoparkta fazla yanaşmaktan sürtmüştü autoking hallettı .Ardından tanıdıklarım aracılığı ile aracı özgörkey - borusan hepsinden sorgulattım araçtaki en büyük kaza ilanda fotoğrafınıda koydugum kazaydı ve ilk sahıbınde olmuş sanırım ve borusan'da yapılmış borusanda dogrultma yapmayacagından dırek değiştirmiş 2 tane de tampon sürtme kazası var bunlarda ben bile halen bazen önünün altını sürtüyorum otoparktaki yerdeki korumalara Hemen ilk uçakla gittim inanılmaz mütevazi ve halen görüştüğüm bu amcadan aldım. Araç mükemmeldi havaalanından indiğimde beni karşılamıştı karşıdan bir gördüm içim gitti direk anlatılmaz yaşanır Alıp geldıkten sonra bir çok şey yaptım ve forumdada üye olan bir çok kişi aracı gördü ve benım yaptıklarımıda izmirdeki herkes bilir .. Üstüne aracı ilana koydum bende hastalık var Corvette düşünmeye başladım Herneyse paracı bir insan olsam araca halen gidip dandik coilover almak yerıne düzgün bu araca yakışacak düzgün gecen hafta coilover bile taktırdım. Ve halen jant lastık arıyorum ... Bu hafta izmirde biri ile tanıştım benı facebooktan buldu çocuk z4 arıyor ve para imkanları kısıtlı sanırım bütçesi 70-75 arası bu hafta kaç araç baktı bilmiyorum ama hepsi inanımaz sorunlu 75 bin isteniyor...Ben aracımı 85 ten satılığa çıkardığımda herkes bu aracı bugun 85 sat bir daha hayatta bulamazsın diyenlerde cok..Bu arada 75 bine anlaştığım plakayıda hiç unutmadım alınca değiştirmicektim 35 CFS 18 plakalı pilottaki araç 1 lira dahi inmeyen 2 hafta önce gene 85 bine satılıga koydu ve standart boş benım araçtaki gibi extra yok fonksiyoneldireksiyon parrot sistem yok coilover falan fılan hıc bırı yok tık kayboldu araç ... 3.0 bu kasada değişensiz boyasız bulmak demek 3 rakamlı paralar demek.Mesela bende şu anda z4 olmasa ***** sitedeki coupe gri var bir tane ac sch donanımlı 110 küsür direk görüşür alırdım.Harika duruyor... neyse gene kitap yazdım Saygılar herkese
    instagram : _RAVENDARK_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TR.DE EN UCUZ BMW Z4 2.5 MOTOR ...OTOMATİK
    İlan No: 274398645
    Loading site please wait...

Araç Hakkında bilgisi olan var mı ?

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TR.DE EN UCUZ BMW Z4 2.5 MOTOR ...OTOMATİK
    İlan No: 274398645
    Loading site please wait...

Araç Hakkında bilgisi olan var mı ?
    belaltı! boyalı ön 3 parça değişik.. 62ye bıraktılar telefonda..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belaltı! boyalı ön 3 parça değişik.. 62ye bıraktılar telefonda..
    sport mode tuşu içeri kaçık (fotoğraflardada belli oluyor) aktif olduğunuda sanmıyorum zamanında bende z4 ararken bakmıştım bu araca sorunluydu sportmode sistemi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar var mı önerebileceğiniz z4 ?
    Love is nothing, without fucking

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ne zaman çılgınlık yapıp bi z4 alıcam bilmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar istanbuldaki z4 3.0si cabrio siyah ve sarıya baktım , detaylı bilgi verebikirim siyah nette yok ama yakında girer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk ilandaki anlatılanlar komedi bence ..."ARACI LÜTFEN MANUEL 2.0- 2.2- 2.5 VE PERFORMANSI DÜŞÜK OLAN BOŞ Z4 LERLE KARIŞTIRMAYINIZ !!!" bu nedir yahu z4'ün 2.2 olanı hariç diğer motorların 2.0 manuel olanı gayet iyidir kalkışları filan hızlanmaları kötü değildir sonradan pek gitmez... 2.5 manuelde kullandım otomatikte , manuel olanı çok keyifli bence bulursanız manuel 2.5 bulun otomatik olanında çok performans beklemeyin çünkü 3.0 otomatiğinde vites geçişleri çok hantal.Enterasan hızlanmalar serilikler beklemeyin...3.0i otomatik 2 seneye yakın kullandım... "BAKIMLARINI 2 HAFTA ÖNCE YAPTIRIP 5.000 TL CİVARINDA MASRAF ETTİM" 5.000 tl'lik ciddi parçalar değiştirmiş olmalı bu araca yönelirseniz değişenleri mutlaka sorun..." MERAK EDENLER İÇİN 100 KM DE YAKIT TÜKETİMİ ŞEHİR İÇİ 9 LT ORTALAMA 7.5 LT DİR" Bunlara asla inanmayın 3.0i otomatikte ben çok sakin kullanmama rağmen 11lt altına hiç düşmedim ... Spor mode ile araç güzel ivmeleniyor fakat ne bileyim öyle aksiyon bekliyorsanız 3.0i otomatik veya 3.0si yerine manuel bir 2.5 veya bulabilirseniz 3.0 manuel (3.0 manuel çok zor ) bulun derim.Keyif yapmak istiyorum derseniz 3.0 otomatik alın bence spor mode ile arada aksiyon yaparsınız spor mode ile...

Diğer ilan Coupe olan hakkında bir ara birşeyler yazılmıştı sanırım.Bu arada forumda 2 adet z4 sorgulama başlığı mevcut 2sinede göz atın bence diğerindede yazılanlar var son zamanda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk ilandaki anlatılanlar komedi bence ..."ARACI LÜTFEN MANUEL 2.0- 2.2- 2.5 VE PERFORMANSI DÜŞÜK OLAN BOŞ Z4 LERLE KARIŞTIRMAYINIZ !!!" bu nedir yahu z4'ün 2.2 olanı hariç diğer motorların 2.0 manuel olanı gayet iyidir kalkışları filan hızlanmaları kötü değildir sonradan pek gitmez... 2.5 manuelde kullandım otomatikte , manuel olanı çok keyifli bence bulursanız manuel 2.5 bulun otomatik olanında çok performans beklemeyin çünkü 3.0 otomatiğinde vites geçişleri çok hantal.Enterasan hızlanmalar serilikler beklemeyin...3.0i otomatik 2 seneye yakın kullandım... "BAKIMLARINI 2 HAFTA ÖNCE YAPTIRIP 5.000 TL CİVARINDA MASRAF ETTİM" 5.000 tl'lik ciddi parçalar değiştirmiş olmalı bu araca yönelirseniz değişenleri mutlaka sorun..." MERAK EDENLER İÇİN 100 KM DE YAKIT TÜKETİMİ ŞEHİR İÇİ 9 LT ORTALAMA 7.5 LT DİR" Bunlara asla inanmayın 3.0i otomatikte ben çok sakin kullanmama rağmen 11lt altına hiç düşmedim ... Spor mode ile araç güzel ivmeleniyor fakat ne bileyim öyle aksiyon bekliyorsanız 3.0i otomatik veya 3.0si yerine manuel bir 2.5 veya bulabilirseniz 3.0 manuel (3.0 manuel çok zor ) bulun derim.Keyif yapmak istiyorum derseniz 3.0 otomatik alın bence spor mode ile arada aksiyon yaparsınız spor mode ile...

Diğer ilan Coupe olan hakkında bir ara birşeyler yazılmıştı sanırım.Bu arada forumda 2 adet z4 sorgulama başlığı mevcut 2sinede göz atın bence diğerindede yazılanlar var son zamanda.
    ben arattığımda çok fazla link çıkıyor karşıma, manuel z4 almayı düşünmüyorum. Belirttiğiniz şekilde arada sport moduna geçiş yaparak kullanmak daha mantıklı. Zaten deli gibi gazlamak isteyen biri için z4 ün çok mantıklı bir araç olduğunu düşünmüyorum ama deneyenlerde illaki vardır bilgiler ve aktarımlar için teşekkürler.

Periyodik bakım masrafları ortalama ne kadar konuyla ilgili bilgi paylaşabilir misiniz. Ek olarak araç yılları arasında şu yıllardan sonrakileri veya bu yıllardan öncekileri makbuldür gibi bir durum söz konusuysa bilgisini paylaşabilir misiniz

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nba plakalı aracı bırcok kez ılanda gordum, sımdıye kadar hep aynı jantla aynı kondısyonda gordum. Sağı soluyla tamponları yukseklıgı vs. hıc oynanmadı.
    Yakından gormedım fakat orjınal kaldıgı ıcın temız oldugunu dusunuyorum.
    4 ad. z4 kullanmıs bırı olarak kesınlıkle cabrıo olanı alın,coupe si motorlu ve 6 ılerı oldugu ıcın daha tatmınkar performansta olabılır fakat coupe bır sure sonra can sıkıcı olabılıyor.
    2.0 4 sılındırlı yakıtı makuldur ama ses olarak sızı tatmın etmez.
    Aracların bakım masrafları herhangı bır 3 serısınden farklı degıl,korkulacak bır yanı yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nba plakalı aracı bırcok kez ılanda gordum, sımdıye kadar hep aynı jantla aynı kondısyonda gordum. Sağı soluyla tamponları yukseklıgı vs. hıc oynanmadı.
    Yakından gormedım fakat orjınal kaldıgı ıcın temız oldugunu dusunuyorum.
    4 ad. z4 kullanmıs bırı olarak kesınlıkle cabrıo olanı alın,coupe si motorlu ve 6 ılerı oldugu ıcın daha tatmınkar performansta olabılır fakat coupe bır sure sonra can sıkıcı olabılıyor.
    2.0 4 sılındırlı yakıtı makuldur ama ses olarak sızı tatmın etmez.
    Aracların bakım masrafları herhangı bır 3 serısınden farklı degıl,korkulacak bır yanı yok.
    Kıvanç abiye katılıyorum.Bakımlarından korkmayın.Aynen aracı otomatik alıcaksanız zaten 2002-2006 aralığına bakacaksınız..2.5 veya 3.0 otomatik hangisi derseniz bence 3.0 otomatik alın... Coupe olan kasa ufak dokunuşlarla özellikle siyah rengi harika hallere dönüşebiliyor... Ama siz keyif için istiyorsanız mutlaka cabrio alın ... Ben 3.0i otomatik aracımın yağını vs bakımlarını özel serviste yaptırıyordum kendim dışarıdan yağ ve filtrelerini alıp işçilik parası ödüyordum onlarda komik rakamlardı...Bakımlarından korkmayın derim .. Cabriolarda kronik sorun zamanla cabrio motorunun olduğu kısım 15 senede 1 olur heralde su dolmasından dolayı küflenip paslanıyor pislik filan doluyor ve üstünün açılması kapanması yavaşlıyor bir süre sonra açmıyor benim başıma geldi onu bile komple motor kömürleri yenilendi tente sökülmeden iç aksamın belli kısımları söküldü gider ve motor haznesi temizlendi edildi motor revizyon işlemi oldu 700 tl tutmuştu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvanç abiye katılıyorum.Bakımlarından korkmayın.Aynen aracı otomatik alıcaksanız zaten 2002-2006 aralığına bakacaksınız..2.5 veya 3.0 otomatik hangisi derseniz bence 3.0 otomatik alın... Coupe olan kasa ufak dokunuşlarla özellikle siyah rengi harika hallere dönüşebiliyor... Ama siz keyif için istiyorsanız mutlaka cabrio alın ... Ben 3.0i otomatik aracımın yağını vs bakımlarını özel serviste yaptırıyordum kendim dışarıdan yağ ve filtrelerini alıp işçilik parası ödüyordum onlarda komik rakamlardı...Bakımlarından korkmayın derim .. Cabriolarda kronik sorun zamanla cabrio motorunun olduğu kısım 15 senede 1 olur heralde su dolmasından dolayı küflenip paslanıyor pislik filan doluyor ve üstünün açılması kapanması yavaşlıyor bir süre sonra açmıyor benim başıma geldi onu bile komple motor kömürleri yenilendi tente sökülmeden iç aksamın belli kısımları söküldü gider ve motor haznesi temizlendi edildi motor revizyon işlemi oldu 700 tl tutmuştu.
    hocam zaten almaya hevesliyiz sen böyle yazdıkça iyice gaza geliyorum sağolasın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)