User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Infiniti FX35

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakııyor dan ziyade bilenler rakam niye vermiyor ? bu segmentte bu motorla beklenen yakıt 6-7 litre degil zaten
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgiler için teşekkürler en az senede 150-200k kilometre yapıyoruz 3-4 araca pay ediyoruz ama bize yinede külfet olur herhalde

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    para yetipde ulaşılabilicek premium tek suv kovalanırsa 50 lilere bile düşüyor sahibindene ara ara.. x5 den ml den bence daha elit duruşu var..
    ama iş realiteye geldimi alınabilitesi çok düşük.. yakıtı geçdim bildiğim kadarı ile bunların motorları insignialardaki gibi aliminyum subap lpg de belli bir süre sonra değiştirmek gerekiyor yüksek ısıda erimeden dolayı.. oda büyük masraf lpg takılıcaksa çelik sübaplarla değiştirmek gerekiyordu buda lpg kitinin yanında 2500tl gibi en son öyle ek bir masrafdı hatırladığım kadarı ile..

parçası yok denecek kadar sıkıntı.. mtv si ayrı sıkıntı.. yakıtı ayrı sıkıntı bu kadar sıkıntıya bu aracın satılabilmesi için büyük bir avantaj lazım ki aracın piyasada sirkülasyonu satışı olsun ikinci elde oda uygun fiyatı.. bahsetteğim bu kasalar..

3.0 dizelleri alınabilinir yakıttanda büyük avantajı var..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracin kasko degeri 78.000 TL 2005 model kullanici olarak 6 aylik vergisini 1400 kusurat cinsinden oduyoruz aracta iki adet kronik problem var 1. Torpido kaparmasi 2.fren diskleri yanmasi ....280 hp gibi gitmiyor diyen araci kullanmamis dmektir yada bir kez binmistir.kendim sahsen yuksek beygirli araclara binmis biri olarak sadece hizlanmasini belli etmeyen bir arac.ayrica sinifinda en benzinli en hizli araclardan birtanesi katlanir ayna die birsey tok cromline filan hikaye ilandaki araca yalan yanlis yazmislar. Hiza duyarli hiz sabitleyici var 25 mile kadar otomatik fren yapiyor ses sistemo mukemmel .fabrikasyon aracta navi calismiyor bende double din var bu ilamdaki arac gibi ekran bardakligin oldugu yere alinmis vaziyette ama bir *** gorunmuyor orda cunku yol bilgisayari klima kontrolu ve radyo ekrano her sey o ekranda inanilmaz kullanissiz sahsen ben yerini degistirmeyi duaunuyorum.arac bir suv konforu beklemek imkansiz bildigimiz astra golf gibi tamamen sportif tasarlanmis amortisorleri bayagi sert .sehir icinde hayvan gibi kullanirsaniz alttakimi elinize aliyorsunuz.ama parcalar cok pahaali degil alt takim icin konusuyorum tabiki ...yol tutusu bir cok otomobilden daha iyi.ayrica vakumlu bagaj kapagi standar bose muzik sistemi geri gorus kamerasi sunroff ta helsinde var.yakit olarakta ortalama 20.litre lpg ilede 23 litre gibi dusunun su anki lpg fiyatini baz alirsak 50.55.krs gibi lpg ile yakit harciyor .... Ben sahsima alipta pisman olmayacaginiz bir arac diyorum.yalniz km mil cinsinden yani 100.000 yazan arac 160.000.km yapior asagi yukari.suna da belirteyim parcasi yok diyen *** yemis cogu nissan ile ayni old icin sikinti yok her turlu parcasi var pahali olan parcalarida ic trim aksami olan birde elektronik parcalar yani alttakim motor tarzindaki suspansiyon felan o kadar pahali degil ozel bir servistede bakimi 350 tl civari...iyi aksamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrica piyasadaki fx.35 lerin %80 i ciddi kazali %10 u ciddi olmayan kazali % 10.kismida temiz dersek o 60 65 civarindaki araclara dikkat edin derim..tavsiye

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlarda km leri değişmeyenlerden. 5 senedir bakarım şu arabalara km ler hiç 120 130 u geçmiyor.

Onur Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samimi oldugum bi abimde var gidisi cok iyi degil disardan cok guzel gorunuyor. Onun disinda tuketimi hayli yuksek hacimden dolayi. Ben sevememdim nedense kendiside hic memnun degil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onur Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samimi oldugum bi abimde var gidisi cok iyi degil disardan cok guzel gorunuyor. Onun disinda tuketimi hayli yuksek hacimden dolayi. Ben sevememdim nedense kendiside hic memnun degil
    Gidisi iyi degil dedigin sinifindaki en hizli suv sen 0-100 7.1 saniye suv kac tane gordun sinifinda porsche cayenne 3.2 yada 3.6 dan hizli testlere bakarsan porsche cayenne turbo ile ancak kafa kafaya kalkiyor neye gore kiyasladini gidisi iyi olmadigini soyledn pek anlamis degilim aracin gostergesi mil cinsinden ve hizlanirken ciddi anlamda cam cok yatik oldugundan anlasilmiyor.bir kez 2 kez binip gitmiyor demen normal Tuketim hayli cok ama o performansa normal ben sehir ici 18 litre yakiorumki bunu cayenne kiyasladiginda yaninda az kaliyot cayenne 22 24 arasi yakior.bir araci sinifiyla kiyaslamak dogrudur polo gti yada golf r gibi araclada fx 35 kisyaslanmaz

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 hafta önce bir arkadasım aldı siyah .1 haftadır tepesinden inmiyoruz.Hızlanması ara hızlanması sesi fevkalade bence.Yakıtına gelince benzinde gerçekten yakıyor 19-20 litre. Araç lpgli lpg kitinin markasını bilmiyorum benzin lpg arası fark ediyor performans olarak sanki seside farklı çıkıyorgibi geldi bana.Aldığımızdan beri sadece CD dinleye biliyoruz radyo yok navigasyon yok. Halkalıdayız newyork gösteriyor oda zaten değişebiliyormuş.Vakit bulursak o işide halledicez.
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

teoman_rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende senelerdir hep fx35 var surekli alıp satıyorum . arabanın kronik bi sorunu yok denicek kadar az bi göğüs kabarması bide ön takımın çabuk yıpranması ...
    parçaları eğer ebayden alırsanız şahin doğan parçası fiyatına alabilirsiniz 10 gundede kargonuz gelir parçaları cok ucuz ...
    yakıtı inanılmaz az ben gündelik kullanıyorum daha lpg de 40 krs gecmedi hiçbi zaman hemde dur kalk trafiğindeki 2008 model 520d bile aynı yakıyor şehir içinde ...
    gidişi lpg de benzinde olduğundan baya kötü mesela lpg de c180 ile aynı gidiyor ama benzine aldığınızda yok oluyor benzinde hiç kullanmadım nekadar yakıyor bilmiyorum ...

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir hort çekeyim. Pek alımlı çalımlı, motoru da sesi de belli.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    şu anda ağır apaçilerin elinde ne yazık ki elitliğide git gide gözde kayboluyor ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gördüğüm fx35 lerin tamamına yakını bitmiş okeye dönme vaziyetinde.Karoseri parçaları pahalı sanırım,çıkması da bulunmuyorsa..Fiyatı düşük diye kötü ellere düştü ama arabayı almak başka yürütebilmek başka bişe

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatimda bukadar yakan bir arac gormedim, cok ciddi dusuk km'de f35 sehir icinde gazlayan, modena ile gazlamiscasina 20-25lt yakiyor oda dikkat ederseniz.

Sehir disinda 100-120km cruise control ile hic dolunmadan ellesmeden full sabit duz yolda cok az yakti oda 12lt gibi biseydi sanirim

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VQ35DE yok mu bunda?O zaman niye yakıt konuşuyoruz? Yüksek tüketimden şikayetçi olanlar,bu araçtaki yakıt kalitesi hassasiyeti ve katalitik konvertör hususuna hakim mi?
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düzgün e60 535d bulamadığıma göre eski saplantıma yöneleyim dedim. bildiğiniz temiz siyah renk içi tercihen taba fx35 varmı? Yoksa ilanlardan bakıp bakıp buraya link atarım artık
    e60 535d & THE A45 AMG

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e60 535d & THE A45 AMG

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlız makine harbi iyiymiş endolusu sanırım ,birden benimde küllenen aşkım depreşti

http://www.techturkey.com/forum/kars...x35_fx37_.html
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide hacı abiden şöle bişey var ilgini çekebilir beni cezbetti de

2004 Infiniti QX QX56 155.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 526246930
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)