User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: Bu araç alınırmı arkadaşlar

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız ama bi kaç kişi yazmış çok merak ettim,arka çamurluğu değişmiş arabayı niye almıyorsunuz?
    Çamurluk düzelmiş jazz'ım vardı birtane. Görünürde bişey yok alınır mı dedik alınır dediler.

6 ay sonra arka bilya dağıldı. Yaptırdık bir daha. Sonra bir baktık 2-3 mm lik bir eğrilik var.

Bir de arka çamurluk tavan ile yekpare bir parça ve sök tak değil kaynak ile değişen bir parça.

Ben fabrikasyon gibi oturtulacağına inanmıyorum ve altında ne var nasıl toplandı bilemezsin. Ben bu yüzden almam.

Yukarıdaki araç gereksiz pahalı. O rakamlara colt bakılır benzer km de bulunur.

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız ama bi kaç kişi yazmış çok merak ettim,arka çamurluğu değişmiş arabayı niye almıyorsunuz?
    Takipteyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka çamurluk aracın neredeyse yarısıdır, üstelik kesilip biçilip yapılır ilk düşündüğünüzde maalesef akla yatmıyor lakin aracın durumunu siz biliyorsanız ( vuruğunu kazasını vs ) çok sorun olmaz, ama bu seferde satarken karşınıza çıkacak

Resimdeki aracın emsalleri temiz olan 30 ise bu 20 ye alınır.
    Alınırken ilk olarak hasar kaydı km kaydına bakılır, daha sonra sigorta firmasından başından ne geçmiş ona bakılır, en son olarak' da yetkili servise gidip aracın o zamana kadar neler yapıldığına bakılır. Aksi halde almayın

Benim nacizane tavsiyem.

Ekspertiz yaptırırken ekspertiz firmasının güvenirliğine bakın.

Bu artık denetimi olmayan güzel bir sektör onun için evrak veriyor diye güvenmeyin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka Çamurluk Değişimi şu açıdan önemli benim için. Metal in mukavemeti kesildikten sonra eskisi gibi olmuyor. Bağlantı şekli ne ile olursa olsun eski gücü kuvveti olmuyor. İlk kaza da arabanın tekrar aynı yerden daha şiddetli katlanmaması işten bile değil. Fakat Ön çamurluk ve kaput ve kapılar için aynı şey geçerli değil. Parça olarak değişebilir. Hatta onarımdan da daha güzel dururlar ''Orjinalse'' . Ama iç kısımlar direkler ön panel bagaj havuzu gibi iskelet kısımlarının onarımına sıcak bakmıyorum. Bunlara Arka çamurluklar da dahil.

Yani arka çamurluğu değişmiş araba almama sebebi bunlardır. Satmayı / Satamamayı geçip bu yönden bakmak lazım.
    *On3r*

derece43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya ekip bişey diycem sahibinden de ben 20 liraya micra falan görmedim aracın orjinal full temizleri 30-33 arası şimdi ne alıcaz onu merak ediyom bütçe 25 lira istenilen içi bej krem full otomatil dolu olacak ufak motorlu küçük araba olacak km de 100 bin geçmemiş ben bulamadım valla bana fransız araçlarını söylemeyin alırız 20 ye yaparız masraf olur bize 35 bedava verseler almam fransız o yüzden ne alayım be
    "pınarbaşı pıtırak
    gelin kızlar oturak
    iki şise şarabım var
    içine püskevit batırak"

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kusura bakmayın da sizin istekleriniz 50 binlik.

Ayrıca 5 parça değişenli paneli podyası işlemli arabayı değil 5 bin ucuza 10 bin ucuza bile almam. Ne değişik tipler var, Satarken millete laf anlatmaktan kanser olursunuz

Kısacası alınmaz, çoğu arkadaşta aynı fikirleri yazmışlar ama herhalde siz ısrarla araç alınır dememizi istiyorsunuz hayırlısı olsun..

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fransız almam diyosunuz ama yine en mantıklısı c3.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler