User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Megane 1.5 dCi Sport Tourer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Megane 1.5 dCi Sport Tourer

Merhaba

Dizel ve genis bagajli bir arac ihtiyacim oldugundan dolayi arac arayisindayim Megane lar dikkatimi cekti.linkteki arac hakkinda dusuncelerinizi alabilir miyim
    Yazim hatalarindan dolayi kusura bakmayin.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende meganlara bakarken kendimi bir anda fiat 500L sahibi olarak buldum ilk tercihim megan dı ama butceme uygun ve dogru duzgun temizlikte az km li arac bulamadım malesef.

dusunurseniz aklınızda olsun fiat 500L lere de bakabilirsiniz bagajları oldukca genis aile kullanımına ciddi anlamda uygun bir arac megane göre daha kısa olması park konularında da avantaj saglıyor.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Onlara alternatif olarak iki ilan paylaştım, hem yakıtları aynı dolaylarda daha büyük ve otomatik.
    Megane sevdiğim bir araçtır, özellikleri yakıtı çok iyidir. 508 dayımda var ve gerçekten yakmıyor ve yol tutuşu çok iyi. İzolasyonu, müzik sistemi başarılı. Tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikle cevaplariniz icin tesekkurler. 508 de guzelmis onlara hic bakmamistim oncelik tercihim manuel vites sanirim 508 lerde manuel vites secenegi yok.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bahsettiğiniz rakamlara makyajlı kasa ve EDC şanzuman olanları bulunabiliyorken güzel araştırmak lazım. Koymuş olduğunuz ilanın rakamı bana biraz şişirilmiş gibi geldi.

Eski megane 3 kullanıcısıyım, kafanıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanaygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bahsettiğiniz rakamlara makyajlı kasa ve EDC şanzuman olanları bulunabiliyorken güzel araştırmak lazım. Koymuş olduğunuz ilanın rakamı bana biraz şişirilmiş gibi geldi.

Eski megane 3 kullanıcısıyım, kafanıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.
    Aslında ben bir kaç aydır bakıyorum bu megane lara. ***** ötv artışı,zamlar falan derken araçların fiyatları yükseldi.İlandaki aracın aynısını 44 bin tl ye kaçırdım ve fiyatta gelinen nokta bu oldu.
    Sizin Megan hakkındaki görüşleriniz,tavsiyeleriniz nelerdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Texsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle cevaplariniz icin tesekkurler. 508 de guzelmis onlara hic bakmamistim oncelik tercihim manuel vites sanirim 508 lerde manuel vites secenegi yok.
    Manuel vites seçeneği var ama çok az. En boşlarında var diye biliyorum.
    Bizim peder Fluence hastasıdır, 2009 sonunda sıfır alıp 3 yıl bindik ve sadece debriyaj merkezi bozuldu. 180K bindik ve ön takım yaptırmadık. Euro 5 motorlu olanlar bir tık daha fazla yakıyor. Ses sistemleri biraz zayıf. Sizin paylaştığınız ilandaki araçta ESP' de var sanırım, Fluencede mercek far paketine dahildi ESP ve ESP gerçekten çok farkediyor. Alıncaksa ESP olanlardan alın derim.

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Citroen'in otomatiğini kullandınız mı bilmiyorum ama öyle EDC ya da DSG gibi bir otomatik değil. Robotize bir şanzıman ve aşırı zeevksiz. her vites geçişinde aracı çekip geri bırakıyor ve sonuna kadar hissettiriyor size vites attığını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manuel vites seçeneği var ama çok az. En boşlarında var diye biliyorum.
    Bizim peder Fluence hastasıdır, 2009 sonunda sıfır alıp 3 yıl bindik ve sadece debriyaj merkezi bozuldu. 180K bindik ve ön takım yaptırmadık. Euro 5 motorlu olanlar bir tık daha fazla yakıyor. Ses sistemleri biraz zayıf. Sizin paylaştığınız ilandaki araçta ESP' de var sanırım, Fluencede mercek far paketine dahildi ESP ve ESP gerçekten çok farkediyor. Alıncaksa ESP olanlardan alın derim.
    Bizim şirkette de bütün araçlar dizel Fluence EDC ***** şirket aracı kimin kullandığı belli değil.Sayısı baya fazla hiç birinden şikayet gelmedi otomatik aracım olmadı.***** DSG şikayetlerini görüyoruz,okuyoruz EDC lerde de sanırım bazı sıkıntılar var açıkçası otomatikte biraz tedirginim bakalım nasibimizde ne var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim şirkette de bütün araçlar dizel Fluence EDC ***** şirket aracı kimin kullandığı belli değil.Sayısı baya fazla hiç birinden şikayet gelmedi otomatik aracım olmadı.***** DSG şikayetlerini görüyoruz,okuyoruz EDC lerde de sanırım bazı sıkıntılar var açıkçası otomatikte biraz tedirginim bakalım nasibimizde ne var.
    128.000' de alıp 150.000 km' de sattığımız aracımız vardı onda biz hiç sıkıntı yaşamadık. Bizim şirket araçlarıda eskiden Fluencedi yalnızca çok trafikte kalınca veya çok zorlayınca ısınıyodu ve hata veriyodu, sağa çekip soğutup devam edenler oluyordu. İnsan gibi kullanılınca bir sıkıntı çıkarmıyor. Yakıtta acayip başarılı düz vites gibi yakıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arayışa devam nasip artık. Passat variant larda hoşuma gidiyor ancak onlar şuanda bütçemi aşıyor,biraz kendimi toparlaya bilirsem onlara yöneleceğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    128.000' de alıp 150.000 km' de sattığımız aracımız vardı onda biz hiç sıkıntı yaşamadık. Bizim şirket araçlarıda eskiden Fluencedi yalnızca çok trafikte kalınca veya çok zorlayınca ısınıyodu ve hata veriyodu, sağa çekip soğutup devam edenler oluyordu. İnsan gibi kullanılınca bir sıkıntı çıkarmıyor. Yakıtta acayip başarılı düz vites gibi yakıyor
    Onlar ayağı sürekli frende olan, sürekli kavrama yaptiranlardir tahminen.

Normal otomatik gibi kullanmamak lazım.

Edc li fluence lar vgt turbo, o yüzden motorlar çok tepkili lag baya az.

Bende düz vites 90 lik fluence var, bazen 1 ci viteste debriyaja basıp devirlenmek gerektiği durumlar oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane bakmaya devam ediyorum.Hasar kaydı var diyor ama yazdıkları o kadar da büyük bir şey değil gibi,bu araç hakkında düşünceleriniz nedir.

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane bakmaya devam ediyorum.Hasar kaydı var diyor ama yazdıkları o kadar da büyük bir şey değil gibi,bu araç hakkında düşünceleriniz nedir.

Mehmetcim, adamın yazdıkları doğruysa bu donanıma bu kilometreye bakarak bence güzelmiş. Direksiyondaki soyulma da kronik bizim şirkette bir abimizde var onun da direksiyonu garantiden değişmişti soyulma yüzünden.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene once almıstım,cokda memnun kaldım.Parasının hakkı bır arac.Yazılımla topluyor kendını.
    Servısde ıyı,en azından Merdan cok ıyı
    Sonra passat sw aldım,fıyat ıkı mıslıydı ama parasını hak etmıyordu. Sattım forester aldım,hak edıyor.
    Yıne alıcak olsam Megane SW alırdım...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler