User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Volvo c70 sorgu

pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keyifli çok güzel arabadır bakımlı temiz arabaysa alınır alınmasınada c70 fiyatları ucmus gitmiş yani açıkcası bu rakamları hakettiğini düşünmüyorum ben max 30 civarı

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyedeki en dolu paket c70 bende vardı 2000 model hatta foruma koydum ilana yine forumdan bir arkadaşa gitti tr ye giren en donanmlı c70 bende idi ve 30 bine sattim manuel kule gerıgısı 302 mm dıskler orıjınal 2 adet cd changer m56h sanzuman orıjınal anfı değişen yok ve arac agır bakımı yenı yapmıştım trıger baskı balata volan bobınler vs hesapını sen yap Bu arada aracım 300 hp dı tial blow off downpipe yazılım vs

pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyedeki en dolu paket c70 bende vardı 2000 model hatta foruma koydum ilana yine forumdan bir arkadaşa gitti tr ye giren en donanmlı c70 bende idi ve 30 bine sattim manuel kule gerıgısı 302 mm dıskler orıjınal 2 adet cd changer m56h sanzuman orıjınal anfı değişen yok ve arac agır bakımı yenı yapmıştım trıger baskı balata volan bobınler vs hesapını sen yap Bu arada aracım 300 hp dı tial blow off downpipe yazılım vs
    valla dostum senin aracını görmüştüm, ama işim başımdan aşkındı , fırsat bulamamıştım seni aramaya . Senden alan arkadaş satmaz mı dersin?

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende tam 30 liraya forumdan birinden satıldı, tertemizdi yazacaktım, bu nasıl fiyat? Sizin araca hasta olmuştum, aracımı satamadığım için yazamadım bile.

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorayim oda forumda forumda ve aldi arabayi diyarbakira gitti 1000 km düşün tıkndemedi cok iyi diyor baya samimi olduk sorayım istersen bir satarmı diye o fiyat cok ucuk 05447441364 numaram istersen aormak istediklerini arayıp sorabilirsin elimden geldigince yardimci olurum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler