User Tag List

Sayfa 63/105 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.179 ile 1.197 arası

Konu: E36 sorgu...

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasa çok kötü ama almak isteyeni hiç etkilemiyor,bi arkadasim 98 model sedan 3.20ye 35k para verdi.Sanruf arızalı komple boyalı yarim yamalak m yapılmış,arka tampona difüzör takarak m diye geçirmişler.Piyasa çok kötü kesinlikle bu kasaya vereceğiniz parayla e34 almanız çok daha mantıklı

omrumtolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasa çok kötü ama almak isteyeni hiç etkilemiyor,bi arkadasim 98 model sedan 3.20ye 35k para verdi.Sanruf arızalı komple boyalı yarim yamalak m yapılmış,arka tampona difüzör takarak m diye geçirmişler.Piyasa çok kötü kesinlikle bu kasaya vereceğiniz parayla e34 almanız çok daha mantıklı
    Maalesef ki oyle bu gidisle mercedes 190 almak daha mantikli olacak gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zorbey fragman hacminde değinmiş sıkıntılara ..
    ben kozmetiğe değinmemiştim bile .. zira elzem olan evvela aracın mekanik kondisyonu olmalıdır kozmetikten önce..
    biraz açayım :
    mutlaka ama mutlaka 10 aracın 8 inin iç havalandırma ızgarası ( bilhassa ortadaki büyük olan ) kırık yamuk yada arızalıdır direk göze batar amiyane ifade ile '' uyuz '' eder..
    hemen hepsinin kapı kartonları içten silikonla yada tel gibi çözümlerle tutturulmuştur tırnak yuvaları kırıktır ( sebebi ise : e 36 nın görece en pahalı ve zor temin edilen kozmetik parçası olmasıdır )
    hemen hepsinin özellikle ön kapılar olmak üzre cam krikoları eli kulağındadır.. yağmurlu bir günde pat diye düşer kaldıramazsınız..
    hemen hepsinin torpido kapakları ya yamuk yumuk durur yada açınca pat diye düşer ..
    hemen hepsinin deri koltukları içler acısı haldedir.. özellikle ön iki koltuk.. recaro varsa yan destek kısımlarındaki metal uzantı deriyi ya delmiştir ya delmek üzredir..
    hemen hepsinin farları ya yan sanayidir yada orj olsa bile sinyal ayakları kırık silikonla sevişiyorlardır..
    bir çoğunun ya dijital klima panelinde arıza vardır ya panelin ardındaki rezistans ı bozuktur ya klima kompresörü arızalıdır..
    değişeni yok derler ama en küçük darbede 36 nın paneli oynar yerinden.. sonrada far bıyık sacı sinyal ahengi bir türlü yaşam bulamaz.. vs vs vs vs diye diye diye gideeerrr...
    inanın sadece bir kaç dk da aklılma gelenleri yazdım daha mekaniğe girmedim..
    elbette bu söylediklerimin çoğundan muaf araçlar ve kıymetli sahipleri vardır onları tenzih eder hoşgörülerine sığınırım lakin ekseriyetle hakikat budur..
    bu araçların ruhu olduğuna inanıyorum ve benim ruhumla aşk seviyesinde birbirlerine dolandıklarına..
    bu hissi rabıtayı yaşamayan adama e36 zül dür.. öyle alayım 6 silindir sesi duyayım yanlayayım hoplayayım zıplayayım diyen adama hevesi geçene değin caziptir.. sonrası işkence olur

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MARJINAL_SUFI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zorbey fragman hacminde değinmiş sıkıntılara ..
    ben kozmetiğe değinmemiştim bile .. zira elzem olan evvela aracın mekanik kondisyonu olmalıdır kozmetikten önce..
    biraz açayım :
    mutlaka ama mutlaka 10 aracın 8 inin iç havalandırma ızgarası ( bilhassa ortadaki büyük olan ) kırık yamuk yada arızalıdır direk göze batar amiyane ifade ile '' uyuz '' eder..
    hemen hepsinin kapı kartonları içten silikonla yada tel gibi çözümlerle tutturulmuştur tırnak yuvaları kırıktır ( sebebi ise : e 36 nın görece en pahalı ve zor temin edilen kozmetik parçası olmasıdır )
    hemen hepsinin özellikle ön kapılar olmak üzre cam krikoları eli kulağındadır.. yağmurlu bir günde pat diye düşer kaldıramazsınız..
    hemen hepsinin torpido kapakları ya yamuk yumuk durur yada açınca pat diye düşer ..
    hemen hepsinin deri koltukları içler acısı haldedir.. özellikle ön iki koltuk.. recaro varsa yan destek kısımlarındaki metal uzantı deriyi ya delmiştir ya delmek üzredir..
    hemen hepsinin farları ya yan sanayidir yada orj olsa bile sinyal ayakları kırık silikonla sevişiyorlardır..
    bir çoğunun ya dijital klima panelinde arıza vardır ya panelin ardındaki rezistans ı bozuktur ya klima kompresörü arızalıdır..
    değişeni yok derler ama en küçük darbede 36 nın paneli oynar yerinden.. sonrada far bıyık sacı sinyal ahengi bir türlü yaşam bulamaz.. vs vs vs vs diye diye diye gideeerrr...
    inanın sadece bir kaç dk da aklılma gelenleri yazdım daha mekaniğe girmedim..
    elbette bu söylediklerimin çoğundan muaf araçlar ve kıymetli sahipleri vardır onları tenzih eder hoşgörülerine sığınırım lakin ekseriyetle hakikat budur..
    bu araçların ruhu olduğuna inanıyorum ve benim ruhumla aşk seviyesinde birbirlerine dolandıklarına..
    bu hissi rabıtayı yaşamayan adama e36 zül dür.. öyle alayım 6 silindir sesi duyayım yanlayayım hoplayayım zıplayayım diyen adama hevesi geçene değin caziptir.. sonrası işkence olur
    Hocam çok güzel yazmışsın eline sağlık. Ben de ekliyim bikaç tane çoğunun soğutma sistemi sıkıntılıdır özellikle lpg lilerin. Antifriz nedir bilmeyen arabalar var. Termiği pervanesi sağlıklı olan azdır. Yağ kaçaklarından altına girilemeyen arabalar gördüm. Kaput bagaj amörtisörlerine dikkat etmek lazım kafaya inmemesi için . Sunroof herkes olsun ister ama kimse bakımını yaptırmaz ya da bozuksa kalır öyle çünkü iyi paralar yer tamiri. Diye uzar gider liste

Diğer yandan güzelide müptela eder insanı
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet.. kesinlikle müptela eder
    mekanik dahil aracın tamamına dair bir ara daha detaylı yazarım.. tabi ki bu kez artıları ile birlikte..

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E36 gerçekten çok zor ama verdiği keyif yüzünden eşi benzeri olmayan bir araç.

Aylarca temiz bi coupe almak için uğraştım çok vazgeçip farklı arabalara yöneldim ama yine de aradığımı o arabalarda bulamayıp (ki biri 100k olmamış 1.8t agu a3 diğeri sayılı temizlikte e39du) gözümü karartıp bi 36 coupe sahibi oldum.

Ben aracı alırken kaza boya değişen takıntılı biri olmadığım için geçmişini çok kurcalamadım nice değişensiz koleksiyon değerinde araçlar gördüm ne camı açılıp kapanır ne kliması çalışır ne bıyık sacı yılıyla aynı olur vs vs. Tek isteğim içime sinecek temizlikte ve donanımda olmasıydı ve ona bakarak aldım. Belli başlı masrafları yaptım hala da yapmaya devam ediyorum çünkü bu arabaların masrafsızı yok her zaman para harcayacak bir yer mutlaka buluyorsunuz.

Ama bakılan araç gerçekten sahibini kolay kolay yarı yolda bırakmıyor. Yapılanı inkar etmiyor.Ve en güzeli usta usta gezmeye gerek kalmadan kendi aracınızın ustalığını yapmayı öğreniyorsunuz çünkü her parça sanki lego gibi. Keşke bu arabalara daha erken zamanda sahip olabilseydik.

Arayan arkadaşlar inşallah içlerine sinecek arabayı bulur
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef genel ortam böyle. Kendini BMW kullanıcısıyım diyerek tanıtan, size aracını satmak isteyenlere inanmayın hemen 155i arayın
    Tek pozitif yanı araçta değişen parça olmaması
    Coğrafya kaderdir

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de bos gecmeyeyim

kapı fitilleri cogunun paramparcadır. özellikle kupelerinki pahalı oldugu icin icine serum hortumu sokmak gibi cozumlerle idare edilir yada paramparca vaziyette kaderine bırakılır. 4 kapılara da megane1 kapı fitili metrelik alınarak ucuz cozumler bulunur.
    genelinin tavan dösemesi sarkıktır yada yeniden kaplanmıstır, kaplatan adam icin orjinale sadık kalınmıs olması hic önemli olmuyor cunku asıl cozumu tavan dosemesini degismek.
    arka kelebek camları silikonla yapıstırılmıs coupeler gordum.
    kapı cıtaları genelde silikonlanır. öncesinde cizikler icin mat spreyle boyanır

Bu arada bos gecmiyim. En azından son bikac yılını bilincli ellerde gecirmis bir E36;

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bos gecmeyeyim

kapı fitilleri cogunun paramparcadır. özellikle kupelerinki pahalı oldugu icin icine serum hortumu sokmak gibi cozumlerle idare edilir yada paramparca vaziyette kaderine bırakılır. 4 kapılara da megane1 kapı fitili metrelik alınarak ucuz cozumler bulunur.
    genelinin tavan dösemesi sarkıktır yada yeniden kaplanmıstır, kaplatan adam icin orjinale sadık kalınmıs olması hic önemli olmuyor cunku asıl cozumu tavan dosemesini degismek.
    arka kelebek camları silikonla yapıstırılmıs coupeler gordum.
    kapı cıtaları genelde silikonlanır. öncesinde cizikler icin mat spreyle boyanır

Bu arada bos gecmiyim. En azından son bikac yılını bilincli ellerde gecirmis bir E36;

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Döşeme işi ehline verince en kolay halledilen iş bence tavan döşemesi orjinalde süngerli olduğu için kolay sarkıyo hiç müdahale görmese bile o yüzden bence sıfır yapılmışı daha makbul kardeşim. Çarşamba günü ramazan ustadaydım jm nin koltuk süngerlerine dolgu yaptı koltuklar daha bi güzelleşti
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döşeme işi ehline verince en kolay halledilen iş bence tavan döşemesi orjinalde süngerli olduğu için kolay sarkıyo hiç müdahale görmese bile o yüzden bence sıfır yapılmışı daha makbul kardeşim. Çarşamba günü ramazan ustadaydım jm nin koltuk süngerlerine dolgu yaptı koltuklar daha bi güzelleşti
    JM yi bi gün senden alıp...

oturcam karsısına cay iccem bi demlik

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu aktıf görmüşken bende yazayım,
    Arkadaşlar e36 m3 arıyorum ilan dışı, fiyat aralığı yok ederi ne ise veririm.