User Tag List

Sayfa 14/55 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
1043 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Taunus Fastback restorasyon

fast-back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Ekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alabilirseniz ki umarım alırsınız, enfes bir seçim olur.
    Umarım alabilirim. Almanya'dan haber bekliyorum. Bir tane de Türkiye'de buldum galiba. Galiba diyorum çünkü resmini görmedim ama satın aldım hemen
    Jantları aldığım arkadaşta varmış, anlattığına göre aynısı.

Alıntı mertcerpes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebayden parça bulup almak, buraya getirtmek çok uzun ve zorlu bir süreç, Almanlar genelde TRye göndermek istemiyorlar, ikna edip göndertseniz bile nakliye maliyetleri çok pahalı çıkıyor, şahıslardan alıyorsanız paketin üzerine 75 Eurodan az yazdırabiliyorsunuz ama şirketse kesinlikle böyle bir durum söz konusu olamıyor, dolayısıyla bir de %20 gümrük çıkıyor, umarım bu süreçde aracın boyası bitip beklerken bir zarar görmez, mümkünse boyadan sonra üzerini örtüp kapalı bir yerde muhafaza edin parçalar tamamlanana kadar...
    Ben dediğim gibi olabildiğince yurt içinden parça temin etmeye gayret ediyorum. Ebay olacaksa da Almanya çünkü tanıdıklarım var ve onlar alıp getirirler ( sanırım )

Alıntı mertcerpes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada radyo vs önceliği en sonda olan parçalar türkiyeden de rahatlıkla bulabilirsiniz, asıl önemli parçalar, cam ve kapı lastikleri ve lastiklerin krom parçaları, yerinizde olsam resimlerde görünen cam lastiği üzerindeki köşe krom parçalara gözüm gibi bakarım bulmanız zor olabilir...
    bu arada yurtdışından gelebilecek parçaların maksimum boyutu 120 cmi geçemez bu boyutun üzerindeki parçalara bakmayın bile ebayden, ithalat yapamıyorsanız tabi
    Öncelik değil ama sıralama da yapamıyorum. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi jant alıyorum radyo çıkıyor Bu arada arka stoplar, GXL-V6-Taunus gibi krom armalar, ön farlar falan da aldım. Elime geçer geçmez resim eklerim.

Alıntı GokhanG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebaydan aldığınız ürünleri PTT ile getirin gümrüğe takılsa bile beyanname açmadan gidip gümrüklü sahadan vergisini ödeyip alabilirsiniz öteki türlü hızlı taşıma şirketleri(ups,mng,dhl vs.) ile getirteceğiniz ürünler gümrüğe takılırsa ithalat beyannamesi açmak zorunda kalırsınız ki bu işlemler hem maliyetli hem sıkıntılı olur PTT en temizi ya adresinize gelir gelmezsede gidip gümrükten kendi aracınıza getirdiğinizi söyleyerek en kötü vergisini ödeyerek elden teslim alabilirsiniz
    Bilgiler için çok teşekkür ederim. Çok işime yarayacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asıl işi unuttuk yaw

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taunusda öğrendim araba kullanmayı çocuk yaşta 86 model gl vardı bizde de 15 seneye yakın bizde kaldı. yeri başkadır taunusların bende. bazen hala şeytan dürter sat arabayı git bi taunus al diye konu başlığını ana sayfada gördükçe heyecanlanıyorum tahmini bitiş tarihi belli mi. işin zoru gitmiş gibi allah emeklerinizin karşılığını boşa çıkarmasın inşallah. ustaya da bol bol selam olsun el işçiliği mükemmel
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

rekord2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah iyi gidiyor, çamurluk altlarına biraz sallamıs gibi ama marspıyerler çiçek olmuş
    bbm pin :2B244451

HüseyinAvcular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotolara bakıp zevkten sırıtacak kadar güzelleşti proje.

Maşallah abi, allah sabır versin işin zor vallahi sen orda araba orda...En kısa zamanda kavuşmanı diliyorum ama geç olsun güç olmasın.
    ''Ağırbaşlı ve zarif bir şekilde süzülüyorum.Gözüm hep Yıldızda ama, aksi mümkün değil ki, sanki yol gösteriyor.''

AdoneuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isi gücü bıraktım 7. Sayfaya kadar okudum dayanamadim valla hemen son sayfaya geçtim gercekden çok güzel işçilik var resmen bayıldım gercekden inşallah projenin sonunuda görebiliriz basarilarinin devamini dilerim

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Blaupunkt radyo olması lazım bende ya mercedesten kalma ya da opelden hatta fotosunu koyduğun radyonun aynısı gibieve gidince bakıyım ilgilenirsen foto gönderirim Oğuzhan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Blaupunkt radyo olması lazım bende ya mercedesten kalma ya da opelden hatta fotosunu koyduğun radyonun aynısı gibieve gidince bakıyım ilgilenirsen foto gönderirim Oğuzhan
    ilgilenmek mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taunusda öğrendim araba kullanmayı çocuk yaşta 86 model gl vardı bizde de 15 seneye yakın bizde kaldı. yeri başkadır taunusların bende. bazen hala şeytan dürter sat arabayı git bi taunus al diye konu başlığını ana sayfada gördükçe heyecanlanıyorum tahmini bitiş tarihi belli mi. işin zoru gitmiş gibi allah emeklerinizin karşılığını boşa çıkarmasın inşallah. ustaya da bol bol selam olsun el işçiliği mükemmel
    Tahmini bitiş süresi 2013 Ağustos'du. Restorasyon işlerinde tarih ve plan yapmayı bırakalı çok oldu

Alıntı rekord2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah iyi gidiyor, çamurluk altlarına biraz sallamıs gibi ama marspıyerler çiçek olmuş
    Hocam orasını daha iyi yapacak usta zor çıkar be. Bu arada aracın altı ve o kısımlar daha son işlemlerden geçmedi. Aracın altı bile macun vs. olup sonra da boyanacak.

Alıntı HüseyinAvcular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotolara bakıp zevkten sırıtacak kadar güzelleşti proje.

Bitsin ben de sırıtacağım inşallah...

Maşallah abi, allah sabır versin işin zor vallahi sen orda araba orda...En kısa zamanda kavuşmanı diliyorum ama geç olsun güç olmasın.
    Zor gerçekten, kavuşmanın hayali avutuyor ama

Alıntı AdoneuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isi gücü bıraktım 7. Sayfaya kadar okudum dayanamadim valla hemen son sayfaya geçtim gercekden çok güzel işçilik var resmen bayıldım gercekden inşallah projenin sonunuda görebiliriz basarilarinin devamini dilerim
    İşçilik çok güzel evet. Her baktığımda aynısını diyorum içimden. Babam Almanya'da tershanelerde ve nükleer santrallerde uzman kaynakçıydı. Sürekli arabayı ziyarete gidiyor ve durumdan çok memnun. İnanın benden çok seviyor sanki. Sanırım gençlik yıllarını yeniden yaşıyor. Granada Fastback kullanmış ve daha neler neler. O benden hasta

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki tane Blaupunkt radyo var stokta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki tane Blaupunkt radyo var stokta

Üstteki Frankfurt evet

Ön kapağı yok galiba?

Çok ilgileniyorum Vette, onu alabilmem için ne yapmalıyım, söyle hadi

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel gidiyor. takipteyim.
    renk konusunda benim tavsiyem yukarilarda biyerlerde paylaşilan koyu yeşil olmasi yönünde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel gidiyor. takipteyim.
    renk konusunda benim tavsiyem yukarilarda biyerlerde paylaşilan koyu yeşil olmasi yönünde.
    Vay arkadaş, Sarı diyen çıkmayacak anlaşıldı

Yeşil ya da Sarı

HüseyinAvcular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi kombinasyona göre değerlendirme yaparsan bence daha kolay seçim yaparsın.Yeşil olursa içi ne renk olacak? İçi koyu olduğu zaman bence aşırı derecede boğar renkler.Sarı olursa nasıl bir kombinasyon düşünüyorsun abi? Yeşilden ziyade sarı daha hoş durur gibi geliyor ama bana.

Yada abi illaki yeşil ve sarıdan biri olmak zorunda mı? Bunlar dışında yakışacak aynı dönemde kullanılmış opak yada metalik renkler düşünsen bence bu kadar emeğe daha çok yakışır.

Son karar sana kalmış abi tabii ki, içine nasıl sinecekse öyle olup kavuşmanı istiyorum artık.
    ''Ağırbaşlı ve zarif bir şekilde süzülüyorum.Gözüm hep Yıldızda ama, aksi mümkün değil ki, sanki yol gösteriyor.''

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sarıdan yana kullanıyorum oyumu yeşil fazla göstermez gibi geliyor kendini. bu devirde böyle bir araba yapılıyor sarı yaparım dikkat çekerim
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende sarı diyorum civciv sarısı değil biraz daha koyu koltuklar taba (deri) renk olarak güzel kombinasyon olur gibi

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    liquid yellow olsun bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HüseyinAvcular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kombinasyona göre değerlendirme yaparsan bence daha kolay seçim yaparsın.Yeşil olursa içi ne renk olacak? İçi koyu olduğu zaman bence aşırı derecede boğar renkler.Sarı olursa nasıl bir kombinasyon düşünüyorsun abi? Yeşilden ziyade sarı daha hoş durur gibi geliyor ama bana.

Yada abi illaki yeşil ve sarıdan biri olmak zorunda mı? Bunlar dışında yakışacak aynı dönemde kullanılmış opak yada metalik renkler düşünsen bence bu kadar emeğe daha çok yakışır.

Son karar sana kalmış abi tabii ki, içine nasıl sinecekse öyle olup kavuşmanı istiyorum artık.
    İç Döşeme tamamen siyah olacak. Sarıya siyah olur hatta güzel olur. Zaten dış tavan da siyah vinil olacak. Yeşil olsa da siyah olur bence. Hatta o yeşile siyah olur, kahve ya da bej sırıtır.
    Aynı dönem başka renkler de olabilir demişsin de öneri sunmamışsın. Teklif ve önerilere açığım

Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sarıdan yana kullanıyorum oyumu yeşil fazla göstermez gibi geliyor kendini. bu devirde böyle bir araba yapılıyor sarı yaparım dikkat çekerim
    Sarı fena değil evet. Ah bir de Taksiden Çıkma muhabbeti olmasa. Kaç kişiden duydum bunu

Alıntı Safran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sarı diyorum civciv sarısı değil biraz daha koyu koltuklar taba (deri) renk olarak güzel kombinasyon olur gibi
    Döşeme siyah olacak, bu konuda kararlıyım. Taban, tavan, koltuklar, dış tavan hepsi siyah olacak. Siyah ve suni deri. Neden suni deri derseniz, gerçek deriyi kimse tavsiye etmedi. Ben de tercih etmedim o nedenle.

Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    liquid yellow olsun bence
    Liquid yellow yazınca genelde Renault J37 rengi çıkıyor ?

rekord2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yavrunun son halini gördük bugün, maşallah dedim bi kere daha, @mertcerpes çekmiş resimleri bana attı aksama da paylaşır burda heralde ama yılan gibi yatıyor kerata
    bbm pin :2B244451

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)