User Tag List

Sayfa 45/55 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
1043 sonuçtan 837 ile 855 arası

Konu: Taunus Fastback restorasyon

HoPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes hazırlıklı olsun resim patlaması yasayabiliriz gibi geliyor hatta bonus olarakta video felan abi bayadan beri beklioz

unforgiv3n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandan beri konunuzu takip ediyorum,sabrınızı ve özeninizi takdir etmemek elde değil Türkiye'de sayılı gerçekleşen titizlikte bir restorasyon örneği sergiliyorsunuz.

Eskiden bizim de MK1 Granada'mız vardı aracınız bana maziyi hatırlatıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bayadır bekliyoruz. Oğuz abi herhalde bindi araca, aracın güzelliğinden bizi unuttu

fast-back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onur D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok keyifle okudum izledim Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin inşallah ama egzos konusunda değineceğim bir nokta var ben diğer arkadaşlara katılmıyorum, evet o takacağınız başlık biraz kalitesiz duracak onda hem fikiriz ama böyle bir klasik araca benim fikrim çift çıkış Corvette egzosu olabilir veya Borla nın çift çıkışı olabilir bütçeniz yeterse Borla pahalıdır biraz ama inanılmaz bi ses alırsınız onun dışında siz boğazdan gelen düz boruyu kestirip öyle bırakırsanız doğalgaz borularından farksız bir görüntü olacaktır. Tabiki genede size kalmış
    Alıntı MeHMeT-INC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ikisini de dene tarafini sec
    Alıntı yilmazer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimler nerde bitmedimi boya
    Alıntı MyDoNoSe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimleri merak bekliyoruz büyük sabır örneği emeğinize sağlık
    Alıntı AdoneuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları bekliyoruz
    Alıntı ulas_eg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl bir heycanla girdim sayfaya inanamazsın. hayal kırıklıgına ugradım
    Alıntı MeHMeT-INC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynısını şuan ben de yaşadım
    Alıntı Alper134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah yeni reslimler varsa güzle olur
    Alıntı HoPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes hazırlıklı olsun resim patlaması yasayabiliriz gibi geliyor hatta bonus olarakta video felan abi bayadan beri beklioz
    Alıntı unforgiv3n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandan beri konunuzu takip ediyorum,sabrınızı ve özeninizi takdir etmemek elde değil Türkiye'de sayılı gerçekleşen titizlikte bir restorasyon örneği sergiliyorsunuz.

Eskiden bizim de MK1 Granada'mız vardı aracınız bana maziyi hatırlatıyor.
    Alıntı MarineBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bayadır bekliyoruz. Oğuz abi herhalde bindi araca, aracın güzelliğinden bizi unuttu
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilgi ve merakınızdan dolayı.
    Bir süredir Filipinler'de idim ve yazamadım.

Aracı bizzat gördüm hafta sonunda. Henüz boy atılmadı ama işçilik gerçekten de çok güzel oluyor. Öyle ince çalışıyor ki usta, anlatamam. Farklı farklı astar katmanları atılıyor ve parlatıncaya kadar zımpara yapılıyor. Kısmetse bir hafta içinde boyanmış olur.

Baturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilgi ve merakınızdan dolayı.
    Bir süredir Filipinler'de idim ve yazamadım.

Aracı bizzat gördüm hafta sonunda. Henüz boy atılmadı ama işçilik gerçekten de çok güzel oluyor. Öyle ince çalışıyor ki usta, anlatamam. Farklı farklı astar katmanları atılıyor ve parlatıncaya kadar zımpara yapılıyor. Kısmetse bir hafta içinde boyanmış olur.
    Farklı farklı astar iyice meraklandırıyor insanı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Baturhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farklı farklı astar iyice meraklandırıyor insanı.
    İsimlerini ve terimleri bilmiyorum ama o gün birçpk şey anlattılar bana. Yok bu astar şöyle oluyor yok bu astar da bunu yapıyor vs. vs.
    Renkleri de farklıydı astarların? Ben de içimden "iyi bişey yapıyorlar heralde" dedim

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyice sona yaklaştı abi projen değim yerindeyse son düzlükte, heyecan basmıştır seni diye düşünüyorum ben olsam uyku uyuyamazdım
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsimlerini ve terimleri bilmiyorum ama o gün birçpk şey anlattılar bana. Yok bu astar şöyle oluyor yok bu astar da bunu yapıyor vs. vs.
    Renkleri de farklıydı astarların? Ben de içimden "iyi bişey yapıyorlar heralde" dedim
    Boyadan sonra başka bir işi kalıyor mu abi aracın ?
    Anahtarı takıp kontağı çeviriyor musun direk ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesbeyter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyice sona yaklaştı abi projen değim yerindeyse son düzlükte, heyecan basmıştır seni diye düşünüyorum ben olsam uyku uyuyamazdım
    Aynen öyle oldu bana da. Aklım fikrim arabada. Hani iftar sofrasına oturursun da o birkaç dakika vardır ya geçmek bilmeyen, aynen o durumdayım şimdi

Alıntı MarineBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyadan sonra başka bir işi kalıyor mu abi aracın ?
    Anahtarı takıp kontağı çeviriyor musun direk ?
    Yok daha işler var. Keşke o kadar kolay olsaydı.
    Boyadan sonra araç elektrikçiye gidecek ve aracın elektrik tesisatı yapılacak komple.
    Daha sonra yeniden mekanik ustasına gidecek ve bir hafta sürekli çalıştırılacak. Detaylar, kontroller falan. Kaçan, sızan var mı vs.
    Mekanik onaydan sonra döşemeye gidecek ve iç-dış döşeme yapılacak.
    Son olarak camlar ve krom parçalar takılacak.
    En son yine Boya atölyesine gidip cila vs. yapılıp bana teslim edilecek.

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi valla sende iyi sabır varmış ben askere gittim geldim işe girdim evlenicem daha bitmedi araba şaka bir yana konuya her girdiğimde yine bir gelişme var tabi ama baya meşaketli bir süreçten geçti emek harcandı para harcandı ve en önemsi zaman umarım bu cabalarınızın sonunda keyifli sürüşlerinizin gezintilerinizin fotolarını koyarak konuyu güncelleyerek bizleride keyiflendirirsiniz.

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşşallah
    Emeğinize, ve sabrınıza hayran Kaldım..

Discovery de bir sürü dizi takip ederdim araç restorasyonu ile ilgili, eşim seslendiğinde duymazmışım.. Bu konuyu okurken Dünya ile irtibatım kesildi Ayakta alkışlıyorum sizi..

Büyük bir dikkatle baştan sona okudum tek içime sinmeyen yada ben öyle olsun isterdim diyeceğim şey.. Bir arkadaş Sarı bir Megane resmi paylaşmıştı reno rengi diye istememiştiniz keşke dış boya konusundada motordaki kadar cesur davransaydınız ben yeşilin bu emeği ve çabayı hatta bu sanat Eserini layığıyla göstereceğine pek ihtimal vermiyorum zira biraz koyu.. Ama tabi zevk sizin eğer araç boyanmadıysa bence bir kez daha düşünün hem orijinaline en yakın renk hemde ustaların ve sizin ders verir nitelikteki emeklerinizin İlk bakıştaki alkışı olacaktır..

Bu araca ben binemezdim bunca emekten sonra.. Ancak Temizlenir bu araç hafta sonları baştan ayağa.. Onun. Keyfi yeter insana.. Niye bilmiyorum ama araç bana "Gran Turismo" Filmini hatırlattı..

Forda dair tek beğendiği araç Mustang Olan sahsıma Her aracın Kıymetli ve Uğrunda Bunca emek harcanabileceğini öğrettiniz Teşekkür ediyorum size.. Yeşil yada sarı benimkisi sadece bir fikir zevkler ve renkler tartışılmaz derler... Allah tadını çıkarmayıda nasib etsin..

Allah İşinizi gücünüzü rast getirsin.. Ağız tadıyla güzel günlerde İnşallah..

Runaway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu ilk açtığınız zamanı hatırlıyorum da gelinen noktayı görünce çok sevindim.tebrik ederim

fa'R'uk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "sen manyaksın" demek isterdim ama demeyeceğim o kadar samimiyetim yok

Bluefish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oğuzhan kardeşim, İzmir'den Ankara'ya dönüşte muavin lazımsa araman yeterli. AS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi valla sende iyi sabır varmış ben askere gittim geldim işe girdim evlenicem daha bitmedi araba şaka bir yana konuya her girdiğimde yine bir gelişme var tabi ama baya meşaketli bir süreçten geçti emek harcandı para harcandı ve en önemsi zaman umarım bu cabalarınızın sonunda keyifli sürüşlerinizin gezintilerinizin fotolarını koyarak konuyu güncelleyerek bizleride keyiflendirirsiniz.
    Çok teşekkür ederim. Kısmetse senin çocuklara gösterirsin konuyu, bak bu sene biter belki yavrum, az kaldı diye

Alıntı Çöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşşallah
    Emeğinize, ve sabrınıza hayran Kaldım..

Discovery de bir sürü dizi takip ederdim araç restorasyonu ile ilgili, eşim seslendiğinde duymazmışım.. Bu konuyu okurken Dünya ile irtibatım kesildi Ayakta alkışlıyorum sizi..

Büyük bir dikkatle baştan sona okudum tek içime sinmeyen yada ben öyle olsun isterdim diyeceğim şey.. Bir arkadaş Sarı bir Megane resmi paylaşmıştı reno rengi diye istememiştiniz keşke dış boya konusundada motordaki kadar cesur davransaydınız ben yeşilin bu emeği ve çabayı hatta bu sanat Eserini layığıyla göstereceğine pek ihtimal vermiyorum zira biraz koyu.. Ama tabi zevk sizin eğer araç boyanmadıysa bence bir kez daha düşünün hem orijinaline en yakın renk hemde ustaların ve sizin ders verir nitelikteki emeklerinizin İlk bakıştaki alkışı olacaktır..

Bu araca ben binemezdim bunca emekten sonra.. Ancak Temizlenir bu araç hafta sonları baştan ayağa.. Onun. Keyfi yeter insana.. Niye bilmiyorum ama araç bana "Gran Turismo" Filmini hatırlattı..

Forda dair tek beğendiği araç Mustang Olan sahsıma Her aracın Kıymetli ve Uğrunda Bunca emek harcanabileceğini öğrettiniz Teşekkür ediyorum size.. Yeşil yada sarı benimkisi sadece bir fikir zevkler ve renkler tartışılmaz derler... Allah tadını çıkarmayıda nasib etsin..

Allah İşinizi gücünüzü rast getirsin.. Ağız tadıyla güzel günlerde İnşallah..
    Bu güzel mesaj için çok teşekkür ederim.
    Sarı renk güzeldi evet ama amacımdan sapmak istemedim. Bu arabayı orjinal GXL olarak yapmak istedim. GXL'de bu yeşil renk var orjinal ama o sarı yok.
    Kısmetse ikinci klasik arabamda göreceksiniz ki ne kadar cesur ve çılgınım. Gözüme kestirdiğim bir Amerikan Ford Fairlane 500 Sportcoupe var. Eğer onu alırsam tam bir hotrod yapacağım. Airride, birkaç metre genişliğinde lastikler vs. Ve tabi Hemi Motor

Alıntı Runaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu ilk açtığınız zamanı hatırlıyorum da gelinen noktayı görünce çok sevindim.tebrik ederim
    İnanın hiç kolay olmadı. BEn bu araba çok kolay olur diye yola çıktım. Bir başkası olsa çoktan bırakırdı belkide. Ama az kaldı çok şükür

Alıntı fa'R'uk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "sen manyaksın" demek isterdim ama demeyeceğim o kadar samimiyetim yok
    De de, öyleyim çünkü

Alıntı Bluefish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan kardeşim, İzmir'den Ankara'ya dönüşte muavin lazımsa araman yeterli. AS
    Aklımda olacak bu teklifin

chopstick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Projeyi takip ediyorum ne zamandır. En az sizin kadar merak ediyorum artık son halini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sefer Oğuz abi hakikaten bindi arabaya gitti beyler Boya yapılacaktı en son mesaj attığında bir hafta içerisinde o gün bugündür ses yok

Bluefish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşe güce daldı kesin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar,

herhangi bir gelişme olmadan mesaj yazmak istemiyorum. Biliyorum ki merakla beklenti içindesiniz ve sizleri boş yere hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum.
    Boya yapılacaktı evet ama maalesef talihsizlikler başa geliyor.Şimdi de Usta ağır hasta ve çalışamıyor ne zamandır. Kolları ve bacakları şişti ve romatizmal hastalıkmş. Maalesef araba da ben de üzüntü ile bekliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)