User Tag List

Sayfa 140/208 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
3945 sonuçtan 2.642 ile 2.660 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o fiyata imkansız satması.. Jcw bodykitli veya direk jcw falan olsa hadi belki de düz S , hemde kazası ve değişeni var bide otomatik...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki ilan da favorimdeydi, ayni saticidan. Simdi ikisini de 5 bin lira indirdi. Arayana alternatif olabilir.

Sahibinden yeni nesil 184hp ekranlı hatasız boyasız full+full!!!
    İlan No: 448499082
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

John Cooper TRde tek özel sipariş ekranlı hatasız boyasız 265hp!
    İlan No: 454975879
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi arkadasa r56 bakiyoruz 2007 2008 cani alinmamis ortalama 50 bin butceli cooper s varsa bilindik arac ilgilenebiliriz

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

BorhanFr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki ilan da favorimdeydi, ayni saticidan. Simdi ikisini de 5 bin lira indirdi. Arayana alternatif olabilir.

Ben 1 haftaya yakındır Ankaradayım, bir türlü kısmet olmadı ilk ilandaki araca bakmak. Zaten İstanbullu olduğumdan Ankara da ne tanıdık usta ne birşey var ama araba bayağı temiz duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İlk araba denizliden ilandaydı zannımca güzel fiyattan alınıp hemen ilana koyuldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi arkadasa r56 bakiyoruz 2007 2008 cani alinmamis ortalama 50 bin butceli cooper s varsa bilindik arac ilgilenebiliriz
    Ankarada bir arkadaşımda var 2007 yada 2008 temiz bi araba 130 binde olması lazım ama baya bi para harcadı 6 7 bin civarında şanzımana bakımına vs isterseniz

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda hanımın arabayı değiştirmeyi düşünüyoruz çokta bilgim yok açıkcası mini hakkında 2007 sonrası R56 oluyor s modeline bakıyoruz otomatik olacak countryman olanlar daha mantıklı gibi geldi cocuk olunca araba değiştirme 4 kapı araba telaşı olmaz 2012 2013 otomatik countryman için ne vermeliyim ? İkinci eli bildiğim kadarıyla fena değil yada r56 2007 2011 otomatik için ne vermeliyim? bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda hanımın arabayı değiştirmeyi düşünüyoruz çokta bilgim yok açıkcası mini hakkında 2007 sonrası R56 oluyor s modeline bakıyoruz otomatik olacak countryman olanlar daha mantıklı gibi geldi cocuk olunca araba değiştirme 4 kapı araba telaşı olmaz 2012 2013 otomatik countryman için ne vermeliyim ? İkinci eli bildiğim kadarıyla fena değil yada r56 2007 2011 otomatik için ne vermeliyim? bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?
    Countryman S 4X4 ilaç olur size rakamlar yüksek kalırda r56 kasaya yönelirseniz 2009 ve sonrası olanlarda kronik problemler daha az fiyat bütçe doluluk tramer boya işin içine girince arz talep ilişkisine dönüyor.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kanka , ilk ilandaki araç denizliden 75 lira civarına yaklaşık 5-6 ay ilanda kaldı ve satılmadı bu Ankara daki çocuk aldı , bi ara saçma sapan fiyatlar istiyordu gittim gördüm arabayı satamazsın bu paralara diye de söyledim öyle takılıyor Heralde 6 ay oldu. Araç eskiden biraz kurcalanmış , oynanmış bir araç. Meth kit turbo vırt zırt yapıldı diye hatırlıyorum eski sahibi bir parçalı satmaya çalıştı olmadı sonra söktü herşeyi stock'a çevirip sattı. Aracın tek avantajı manuel olması onun haricinde kaporta vs diri duruyor.

2 arabayı alan al-sat yapan ancak arabadan anlamayan birisi. Üzerindeki lastikler pzero kardeşim 8 bin lira diyen bir tip..

Diğer 2 tane JCW ise yine başka galerilerden alınma , tutturursam geçiririm mantıgıyla aylardır ilanda duruyor.

Ouz'un paylaştığı 2. link yayın da değil diye gözüküyor ama eleman daki diğer JCW , sahibi arkadaşların eski arkadaşı. Komple motor falan yapılmıştı kırılmış zamanında sonra forgedlamışlar tabi satan elemanın bunlardan haberi yok her ilanı aynı yazıyı döşiyip duruyor , ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama özetle bu satıcıdan çöp bile almazdım.
    ABO TRADING
    STR

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı JCW sanırım eski LAM.. 60km civarı 265 hp dedikleri

Yani direksiyon sonradan takıldıysa tabi.
    Geriye kalan her şey uyuyor.
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka , ilk ilandaki araç denizliden 75 lira civarına yaklaşık 5-6 ay ilanda kaldı ve satılmadı bu Ankara daki çocuk aldı , bi ara saçma sapan fiyatlar istiyordu gittim gördüm arabayı satamazsın bu paralara diye de söyledim öyle takılıyor Heralde 6 ay oldu. Araç eskiden biraz kurcalanmış , oynanmış bir araç. Meth kit turbo vırt zırt yapıldı diye hatırlıyorum eski sahibi bir parçalı satmaya çalıştı olmadı sonra söktü herşeyi stock'a çevirip sattı. Aracın tek avantajı manuel olması onun haricinde kaporta vs diri duruyor.

2 arabayı alan al-sat yapan ancak arabadan anlamayan birisi. Üzerindeki lastikler pzero kardeşim 8 bin lira diyen bir tip..

Diğer 2 tane JCW ise yine başka galerilerden alınma , tutturursam geçiririm mantıgıyla aylardır ilanda duruyor.

Ouz'un paylaştığı 2. link yayın da değil diye gözüküyor ama eleman daki diğer JCW , sahibi arkadaşların eski arkadaşı. Komple motor falan yapılmıştı kırılmış zamanında sonra forgedlamışlar tabi satan elemanın bunlardan haberi yok her ilanı aynı yazıyı döşiyip duruyor , ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama özetle bu satıcıdan çöp bile almazdım.
    Kırmızı olan ekranlı,bodykit'li ve km düşük olarak alınabilecek en mantıklı araç olarak gözüküyordu, geçmişini bilmiyorum tabi. 5 lira aşağı çekince satılmış olabilir.

Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızı JCW sanırım eski LAM.. 60km civarı 265 hp dedikleri

Yani direksiyon sonradan takıldıysa tabi.
    Geriye kalan her şey uyuyor.
    İlanda direksiyon ve vites topuzu için özel sipariş takıldı fabrika çıkışlı Türkiye'de tek falan yazıyordu. Ne kadar doğru bilemiyorum tabi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı olan ekranlı,bodykit'li ve km düşük olarak alınabilecek en mantıklı araç olarak gözüküyordu, geçmişini bilmiyorum tabi. 5 lira aşağı çekince satılmış olabilir.

İlanda direksiyon ve vites topuzu için özel sipariş takıldı fabrika çıkışlı Türkiye'de tek falan yazıyordu. Ne kadar doğru bilemiyorum tabi
    Yurtdışında yaptıranlardan biri de bendim ama orjinal değil.
    Hatta TR'de Bursa'da, İstanbul'da da Nexem mi ne bir firma vardı o yapıyordu bunları. Orj değil.

Vites topuzu Karbon JCW. Onu ben takmıştım eğer LAM ise o araç

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdışında yaptıranlardan biri de bendim ama orjinal değil.
    Hatta TR'de Bursa'da, İstanbul'da da Nexem mi ne bir firma vardı o yapıyordu bunları. Orj değil.

Vites topuzu Karbon JCW. Onu ben takmıştım eğer LAM ise o araç
    Valla sanırım sizin tayfanın eski aracı olabilir. Motor forged diye biliyordum. 06 M ... plakalı , bir ara galeriye bırakılmıştı daha sonra bu ilanın sahibi arkadaş galeriden aldı 82 lira civarına 100 küsürler yazıp ilana girdi Sonra ne oldu bilmiyorum , araca ben niyetlenmiştim baktım elden ele geziyor bıraktım o sevdayı da daha sonra öğrendim zaten motor içi forged lanmış ama satan kişininde haberi yoktu vs. Karbon direksiyon ve topuz vardı zaten TR de kaç tane var bu kadar denk gelen araç sanırım sizin dediğiniz eski araçtır. Bildiğim kadarıyla istanbuldayken baya sıkı yürüyordu ama kapak falan yapılmıştı araca ? Haliyle alacak arkadaş için pek 60k yorgunluğunda bir araç değil de daha fazla gibi gelebilir ? Çünkü hatırladığım kadarıyla sürekli koşturuluyordu
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla sanırım sizin tayfanın eski aracı olabilir. Motor forged diye biliyordum. 06 M ... plakalı , bir ara galeriye bırakılmıştı daha sonra bu ilanın sahibi arkadaş galeriden aldı 82 lira civarına 100 küsürler yazıp ilana girdi Sonra ne oldu bilmiyorum , araca ben niyetlenmiştim baktım elden ele geziyor bıraktım o sevdayı da daha sonra öğrendim zaten motor içi forged lanmış ama satan kişininde haberi yoktu vs. Karbon direksiyon ve topuz vardı zaten TR de kaç tane var bu kadar denk gelen araç sanırım sizin dediğiniz eski araçtır. Bildiğim kadarıyla istanbuldayken baya sıkı yürüyordu ama kapak falan yapılmıştı araca ? Haliyle alacak arkadaş için pek 60k yorgunluğunda bir araç değil de daha fazla gibi gelebilir ? Çünkü hatırladığım kadarıyla sürekli koşturuluyordu

Sadece motor içi yapıldı. Kapak vs. başka araca geçirildi.
    Setup şuan Antep'de bir araçta takılı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek bildiğim ilanlar arasındaki mantıklı araçlardan biri ve 97 binden girdi ilana.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar banada 2014 ve uzeri otomatik CooperS lazım, varmı önerisi olan ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur önceki ilanını bilmiyorum ama S&S'e geçince kendi paylarını koymuşlardır muhtemelen @ikuybu
    arkdasınız ile direk konusabilirmiyim ?
    pm olarak detayları atarmıısınız,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)