User Tag List

Sayfa 155/208 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.927 ile 2.945 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı leventrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu devirde dürüst satıcı ve temiz araç bulmak zor. Ama inanın vicdanlı adam olup da temiz aracı satmak da zor!

Ben de JCW mi satışa çıkarttım. Bundan 5 gün önce Marmaris' den biri aradı. Aracım hakkında sorduğu herşeyi detaylı anlattım. Yetmedi detaylı fotoğraf istedi. Aracın her yerini piksel piksel, mikron mikron gönderdim mesaj olarak. ''Pazartesi günü bir arkadaşıma vericem kendi aracımı. Sonra gelip alayım arabayı.'' dedi. Tamam dedim. ''Ne kadar kapora göndereyim'' dedi. Ben de kapora istemediğimi, aracı almasa bile kaporanın üstüne yatacak bir adam olmadığımı, alamazsa kaporayı ona geri göndereceğimi bildiğim için hiç böyle bir şeye gerek olmadığını söyledim. 23 yaşında çok da hevesli konuşuyordu. Kırmadım ve ilanı kaldırdım. Bugün öğlen 11.30 da burada olacaktı hesapta. Öğleden sonra da istediği yere gösterip notere gidecektik diye şirketten izin aldım. Şimdi ne telefonlarımı açıyor, ne de mesajlarıma cevap veriyor kansız şerefsiz! Boşu boşuna şirketten izin alıp işlerimi biriktirdim. Allah'a havale ediyorum. Ne diyebilirim ki...

Ama dersimi aldım artık. Kim gelirse gelsin alacağım kapora. Böyle bir durumda da ne ona veririm ne de benim boğazımdan geçer. Direk Mehmetçik vakfına; Lösev'e !!! Başımıza ne geliyorsa iyi niyetimizden geliyor...
    Vallahi bende yaşadığım olaylardan dolayı kapora alırsam arabayı almazsa eğer hayatta iade, kapora alsamda almasamda satışı vermeden o ilanı kaldırmam.
    Allah düzgün,karakter sahibi insanlarla karşılaştırsın, daha güzel bir ücretle daha düzgün bir İNSANA satarsınız inşAllah. Sıkıntı etmeyin, günümüzde normal şeyler.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı leventrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu devirde dürüst satıcı ve temiz araç bulmak zor. Ama inanın vicdanlı adam olup da temiz aracı satmak da zor!

Ben de JCW mi satışa çıkarttım. Bundan 5 gün önce Marmaris' den biri aradı. Aracım hakkında sorduğu herşeyi detaylı anlattım. Yetmedi detaylı fotoğraf istedi. Aracın her yerini piksel piksel, mikron mikron gönderdim mesaj olarak. ''Pazartesi günü bir arkadaşıma vericem kendi aracımı. Sonra gelip alayım arabayı.'' dedi. Tamam dedim. ''Ne kadar kapora göndereyim'' dedi. Ben de kapora istemediğimi, aracı almasa bile kaporanın üstüne yatacak bir adam olmadığımı, alamazsa kaporayı ona geri göndereceğimi bildiğim için hiç böyle bir şeye gerek olmadığını söyledim. 23 yaşında çok da hevesli konuşuyordu. Kırmadım ve ilanı kaldırdım. Bugün öğlen 11.30 da burada olacaktı hesapta. Öğleden sonra da istediği yere gösterip notere gidecektik diye şirketten izin aldım. Şimdi ne telefonlarımı açıyor, ne de mesajlarıma cevap veriyor kansız şerefsiz! Boşu boşuna şirketten izin alıp işlerimi biriktirdim. Allah'a havale ediyorum. Ne diyebilirim ki...

Ama dersimi aldım artık. Kim gelirse gelsin alacağım kapora. Böyle bir durumda da ne ona veririm ne de benim boğazımdan geçer. Direk Mehmetçik vakfına; Lösev'e !!! Başımıza ne geliyorsa iyi niyetimizden geliyor...
    Siz yine iyisiniz aracım satılıkken biri geldi çok yalvar yakar oldu arabamın tüm bakım yaptırdığım yerleri söyledim burdan sorgulamasını söyledim aaa dedi tanıyorum benim arkadaşım o kişi vs dedi bana olmucak bir fiyat teklif etti çokta iyi tanıdığım biri yalvar yakar olunca kabul ettim ama dedi paranın ufak mevlası eksik dedi tamam dedim onuda iki hafta içinde verirsin her gün gördüğüm kişi araca expertizde yaptırdık kendide test etti beğenip satın aldı sattıktan iki hafta sonra ben para beklerken bana bir telefon geldi ve arabanın direksiyon kutusunun açıtırdığını ve sıkıntı olduğunu söyledi açtırdığı yer ise sanayide izbe bir dükkan ben aracıma anahtar vurdurmamışım yetkili servis dışında kenar bir yerde direksiyon kutusu açtırmış benden parayı istememi talep ediyor birde sanki bozuk araba satmışım gibi tavır takılıyor bana ben o arabaya 30 bin km den fazla bindim çıldırmanın eşiğindeyim bundan sonra 2 lira daha zarar ederim galeriye satarım arabamı hiç kimse ilede muhattap olmam..
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz yine iyisiniz aracım satılıkken biri geldi çok yalvar yakar oldu arabamın tüm bakım yaptırdığım yerleri söyledim burdan sorgulamasını söyledim aaa dedi tanıyorum benim arkadaşım o kişi vs dedi bana olmucak bir fiyat teklif etti çokta iyi tanıdığım biri yalvar yakar olunca kabul ettim ama dedi paranın ufak mevlası eksik dedi tamam dedim onuda iki hafta içinde verirsin her gün gördüğüm kişi araca expertizde yaptırdık kendide test etti beğenip satın aldı sattıktan iki hafta sonra ben para beklerken bana bir telefon geldi ve arabanın direksiyon kutusunun açıtırdığını ve sıkıntı olduğunu söyledi açtırdığı yer ise sanayide izbe bir dükkan ben aracıma anahtar vurdurmamışım yetkili servis dışında kenar bir yerde direksiyon kutusu açtırmış benden parayı istememi talep ediyor birde sanki bozuk araba satmışım gibi tavır takılıyor bana ben o arabaya 30 bin km den fazla bindim çıldırmanın eşiğindeyim bundan sonra 2 lira daha zarar ederim galeriye satarım arabamı hiç kimse ilede muhattap olmam..
    Sizin yaşadığınız daha beteriymiş. Kimsenin tatlı diline güvenmemek lazım. Galeri konusuna da kısmen katılıyorum.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    n14 motorlarda sente atlama problemi var diye duydum, piyasada bahsedildiği kadar sorunlumu bu motor?

n14 bulaşma direk n18 makyajlımı almak lazım

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    n14 motorlarda sente atlama problemi var diye duydum, piyasada bahsedildiği kadar sorunlumu bu motor?

Çok abartılıyor. Şahsi görüşüm; N14 bizim ülkemizdeki pompa benziniyle sorunsuz ama sınırda yürüyor. Bu yakıtla birlikte yapilan yazilimlar ile araclar hep sorun yaşadi, bir kismi da kirildi. Şuursuzca yapilan stage 2 ler, bilincsizce kullanan suruculer faktörü. Sorun yasamayan da hic yasamadi. Yaklasik 2 senedir kullaniyorum. Yasadigim tek problem kronik bobin. Surekli sorun cikarmiyor ama ne zaman nerede cikaracagi da belli olmuyor

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

oyle bela bi motor değil zaten yüklenmek düşünülüyorsa n14 daha mantıklı n18 de sınırlı herşey

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

XTuNeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DR plaka olan bikaç ay önce 56binden satıştaydı beylikdüzünden ondan sonra kaç el değiştiğini sayamadım sanırım üç ayda 5ten fazla kişi gezdi

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar şöyle sadece sezonluk binilmelik "hanımın arabayı sattık dayak yemeden yerine idareten bir araç koyalım" minisi arıyorum. Önereceğiniz her araca dikkatle bakabilirim. Ağır hasar olmasın yeter
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XTuNeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DR plaka olan bikaç ay önce 56binden satıştaydı beylikdüzünden ondan sonra kaç el değiştiğini sayamadım sanırım üç ayda 5ten fazla kişi gezdi
    öteki lci'yi daha çok merak ediyorum aslında fiyatı ucuz geldi
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

ogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,
    Abiler arkadaşlar geçen sene r53s'mi sattıktan sonra mini sevdam tekrar başladı.Piyasaları ciddi artmış r56ların, önerebiliceğiniz oynanmamış 60k civarlarında r56 S'ler varmı ??

Ve Şu aracın geçmişini bilen varmı;
    Mini / Cooper S / 1.6 / Coupe / ''NevAuto'' 2008 MINI COOPER S 97000KM OTOMATİK sahibinden.comda - 570739768
    Stand out on the edge of the Earth

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu aracı bende merak ediyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aracı bende merak ediyorum
    Yakın arkadaşımın arabası, 1 kapı harici boyasız, 2 lira trameri olması lazım. Daha detalı bilgi icin telini paylaşıyorum.

0532 556 26 61, ismi Murat.
    Coskun ARIKAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nev auto bizim sokakta haşat araba görmedim pek

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ss motorsdan ilana girdi başta 62 idi sonra 69 yazdılar tavanı beyazdı o zaman. 2011 ama içi dışı lci değil motor n18 mi bilmiyorum

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ss motorsdan ilana girdi başta 62 idi sonra 69 yazdılar tavanı beyazdı o zaman. 2011 ama içi dışı lci değil motor n18 mi bilmiyorum
    Aynen doğru 62den 69a çektiler arayınca 66 son diyorlardı ilanı gördüm 62e diyince 62e düşüyorlardı.
    araç ise;
    -1 parça kapı boya + 1.5-2 arası tramer vardı birde araç 184lük değildi diye hatırlıyorum..
    - sandık motor vardı birde araçta.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cosekar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın arkadaşımın arabası, 1 kapı harici boyasız, 2 lira trameri olması lazım. Daha detalı bilgi icin telini paylaşıyorum.

0532 556 26 61, ismi Murat.
    ruhsat sahibi arkadaşınız mı yoksa galeriye mi verilmiş araç ?

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ruhsat sahibi arkadaşınız mı yoksa galeriye mi verilmiş araç ?
    Ruhsat sahibi arkadaşım
    Coskun ARIKAN

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)