User Tag List

Sayfa 171/208 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
3940 sonuçtan 3.231 ile 3.249 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayku82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu araç hakkında yorumunuz nedir, minilere çok aşina değilim genel anlamda yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum:

Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / HATASIZ 2008 R56 COOPER S sahibinden.comda - 659017277
    Akar/kokar bir durumu yok gibi, bakmaya değer görünüyor. Fiyat hakkında bilgim yok maalesef

Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cooper s değil düz ama yeni konu açmayım dedim , araç temizliği konusunda dikkatimizi çekti ama pek bildiğim araç değil nedir ne değildir araç ve fiyat hakkında bilgi verebilecek var mı?

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / sağlık personelinden mini Cooper 103 bin km hatasız sahibinden.comda - 677615472
    Arabayı o kadar çok "satmaya çalışmış" ki bir tek bu kıllandırıyor yoksa araba gayet alınır binilir tarzda görünüyor. Keşke el altında olsa kolayca bakılıp söylendiği gibiyse alınır ama ilanda 5 kere "tam değil lokal boyalıdır" diye söyleyince insan ister istemez bir pislik arıyor

2004 olması sıkıntı, eski kasaların idealleri makyajlı olan 2005 ve 2006 modellerdir. He bu sizi çok ciddi sıkıntıya sokacaktır anlamına gelmez ama ufak ufak sanayide dost edindirir sık ziyaretler sebebiyle.

Fiyat açısından bir şey diyemiyorum, eskiden 25 edip 30 etmeyecek bir arabaydı, şimdi 45 etmesi normal olabilir, yorum yapamıyorum

Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz olabilir ilanı incelemedim tam ama o fiyata r53 alınır. Gerektiği yerde hem daha az yakar hem de daha performanslı olur. 3-4 sene önce 25 bin olan r50'lere istenen paralara bak ya şaşıyorum.
    O fiyata R53 alınır ama sürpriz yumurta olabilir. Bu km'lerde ideal 05-06 model bir R53 Cooper S 60'a el değiştiriyor. Daha az yakmaz kesinlikle, daha çok gider ama daha çok masrafa da gebe.

R50 r56 olarak çok detaylı bilmiyorum cooper - cooper s olarak gördüm max 55k bütçe ile alınabilecek bu modeller var sorma sebebimde bilmediğimden mini sempatik ve güzel araç cam tavan olmasıda ayrı cezbediyor bu ilandaki max ne kadar eder veya elimizdeki bütçeye temiz favori varmıdır ?
    55'e Cooper S (R53 dediğimiz) bulunabilir hatta sabırla bekleyip şanslıysanız ilana çıkınca hızlı davranıp düşen olursa 2005-2006 denk getirebilirseniz harika olur. Az sahipli bir araç almaya dikkat edin. Ancak tüm paranız 55'se Cooper S sıkıntıya sokar, 60'lık arabayı bile alınca bir eksik gedik yenileyeyim dediğinizde 3-5 harcanıyor bugün

Bu ilandaki araç değerlendirilebilir, veya benzer R50 Cooper örneklerinden bakabilirsiniz, öncelik 05-06 model olsun derim.

Ulan 2016'da 2007 model 42binde kırmızı, cam tavansız otomatik cooperi 42 liraya almıştık hey gidi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önizleme yapınca karakterler düzgün görünüyor ama, deneyelim bakalım:

Arkadaşlar bu araç hakkında yorumunuz nedir, minilere çok aşina değilim genel anlamda yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum:

Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / HATASIZ 2008 R56 COOPER S sahibinden.comda - 659017277
    Akar/kokar bir durumu yok gibi, bakmaya değer görünüyor. Fiyat hakkında bilgim yok maalesef

Cooper s değil düz ama yeni konu açmayım dedim , araç temizliği konusunda dikkatimizi çekti ama pek bildiğim araç değil nedir ne değildir araç ve fiyat hakkında bilgi verebilecek var mı?

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / sağlık personelinden mini Cooper 103 bin km hatasız sahibinden.comda - 677615472
    Arabayı o kadar çok "satmaya çalışmış" ki bir tek bu kıllandırıyor yoksa araba gayet alınır binilir tarzda görünüyor. Keşke el altında olsa kolayca bakılıp söylendiği gibiyse alınır ama ilanda 5 kere "tam değil lokal boyalıdır" diye söyleyince insan ister istemez bir pislik arıyor

2004 olması sıkıntı, eski kasaların idealleri makyajlı olan 2005 ve 2006 modellerdir. He bu sizi çok ciddi sıkıntıya sokacaktır anlamına gelmez ama ufak ufak sanayide dost edindirir sık ziyaretler sebebiyle.

Fiyat açısından bir şey diyemiyorum, eskiden 25 edip 30 etmeyecek bir arabaydı, şimdi 45 etmesi normal olabilir, yorum yapamıyorum

Temiz olabilir ilanı incelemedim tam ama o fiyata r53 alınır. Gerektiği yerde hem daha az yakar hem de daha performanslı olur. 3-4 sene önce 25 bin olan r50'lere istenen paralara bak ya şaşıyorum.
    O fiyata R53 alınır ama sürpriz yumurta olabilir. Bu km'lerde ideal 05-06 model bir R53 Cooper S 60'a el değiştiriyor. Daha az yakmaz kesinlikle, daha çok gider ama daha çok masrafa da gebe.

R50 r56 olarak çok detaylı bilmiyorum cooper - cooper s olarak gördüm max 55k bütçe ile alınabilecek bu modeller var sorma sebebimde bilmediğimden mini sempatik ve güzel araç cam tavan olmasıda ayrı cezbediyor bu ilandaki max ne kadar eder veya elimizdeki bütçeye temiz favori varmıdır ?
    55'e Cooper S (R53 dediğimiz) bulunabilir hatta sabırla bekleyip şanslıysanız ilana çıkınca hızlı davranıp düşen olursa 2005-2006 denk getirebilirseniz harika olur. Az sahipli bir araç almaya dikkat edin. Ancak tüm paranız 55'se Cooper S sıkıntıya sokar, 60'lık arabayı bile alınca bir eksik gedik yenileyeyim dediğinizde 3-5 harcanıyor bugün

Bu ilandaki araç değerlendirilebilir, veya benzer R50 Cooper örneklerinden bakabilirsiniz, öncelik 05-06 model olsun derim.

Ulan 2016'da 2007 model 42binde kırmızı, cam tavansız otomatik cooperi 42 liraya almıştık hey gidi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fiyat yorumu alabilir miyim ve de donanım olarak nasıldır bu araç?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

açıkcası bence fiyatı çok yüksek r56 alınabilir o fiyat aralığında 2008 -2009 model ayrıca o yıllarda mercek yoktu diye aklımda kalmış

ornek olsun diye spontane aradan seçtim fiyat karşılaştırma açısından

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / 2009 MİNİ COOPER 1.6_MAKYAJLI KASA_GUMUŞ GRİ-SİYAH_ORJİNAL sahibinden.comda - 669398536

araç donanım olarak bayağı dolu hatta bu dolulukta çok denk gelmez o yıla gore , ama N14 olduğundan servis geçmişi onemli eğer kronik başına gelebilicek birçok şey yaptırıldı ise pazarlıkla baktırılıp alınabilir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2014 ya da 2015'te 2 parça lokal boyalı 2003 r53'ü 35'e sattık ki dolu araçtı harman kardon hariç. Şu an etse etse 50 eder, 05-06 olursa belki 55-60'a çıkılır temizliğine göre ama r50 gibi önemsiz bir araç bence 50 bandında etmez etmemeli. Yakıt olarak da r50'nin 9-10 litre altında yakacağını sanmıyorum. Benim r53 ile şehiriçi verim 11-12 litreydi ki hakediyordu da

Ayrıca bir yorumda daha gördüm alıntı yapmayı unuttum o senelerde mercekli far yoktu minide. 05-06'da mercekli xenonlara geçildi bu r50'de mercek imkansız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an ilanlarda pek temiz denilebilecek durumda r53 yani cooper s görmedim. Beklemekte fayda var çünkü temizini bulmazsanız en ufak parçası bile büyük paralara denk geliyor. Eğer gidip almaya niyetlenirseniz bakacağınız şeyler şunlar olsun.

Krank kasnağı değişmiş mi (ortası tüm bmw grubu gibi plastik ve dağılıyor 2014'te 800 lira falandı.)
    Direksiyon pompası değişmiş mi (Direksiyon sertleşip kalıyor o da 1500-2000 gibi bir fiyattı.)
    Su deposu değişmiş mi (Ortası yapıştırma olduğu için belli süre sonra ya kaçırıyor ya patlıyor susuz kalma riski var.)
    Supercharger tamir görmüş mü (Tamir edildiyse pek adam olmuyor 2005-2006 modellerde daha sorunsuz supercharger.)

Aklıma gelen en önemli şeyler bunlar.

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önizleme yapınca karakterler düzgün görünüyor ama, deneyelim bakalım:

Bilgi için teşekkürler aracı aldıktan sonra 2-3bin kadar kalır kalmasada aksi bi durumda ayarlamak çok zor olmaz ama üstü biraz sıkıntı olabilir , araç bize uzak o ilde tanıdık var ama çok anlamaz mini almadan biraz detaylı bakılması gereken araç sanırım o kadar yolu gitmeye gerek yok gibi modelden ve fiyatın biraz yüksek olmasından dolayı ayrıca ön farlar orjinal değil mercek olmaması gerek denilmiş

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası bence fiyatı çok yüksek r56 alınabilir o fiyat aralığında 2008 -2009 model ayrıca o yıllarda mercek yoktu diye aklımda kalmış

ornek olsun diye spontane aradan seçtim fiyat karşılaştırma açısından

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / 2009 MİNİ COOPER 1.6_MAKYAJLI KASA_GUMUŞ GRİ-SİYAH_ORJİNAL sahibinden.comda - 669398536

araç donanım olarak bayağı dolu hatta bu dolulukta çok denk gelmez o yıla gore , ama N14 olduğundan servis geçmişi onemli eğer kronik başına gelebilicek birçok şey yaptırıldı ise pazarlıkla baktırılıp alınabilir
    Elimizdeki paraya üst kasa orta halli değilde alınabilecek orta ayarda araç olsun sorun yaşamadan binelim istiyoruz hani r56 55 lere zor bulunacaksa riske girmek yerine r53 alır daha temiz bi araç buluruz gibi ilandakinde cam tavan varmı anlayamadım yarın arayım bulunduğumuz ilde olduğundan gidip bakılabilir verilen tavsiyeleri bakarken göz önünde bulundururum

Şu an ilanlarda pek temiz denilebilecek durumda r53 yani cooper s görmedim. Beklemekte fayda var çünkü temizini bulmazsanız en ufak parçası bile büyük paralara denk geliyor. Eğer gidip almaya niyetlenirseniz bakacağınız şeyler şunlar olsun.

Krank kasnağı değişmiş mi (ortası tüm bmw grubu gibi plastik ve dağılıyor 2014'te 800 lira falandı.)
    Direksiyon pompası değişmiş mi (Direksiyon sertleşip kalıyor o da 1500-2000 gibi bir fiyattı.)
    Su deposu değişmiş mi (Ortası yapıştırma olduğu için belli süre sonra ya kaçırıyor ya patlıyor susuz kalma riski var.)
    Supercharger tamir görmüş mü (Tamir edildiyse pek adam olmuyor 2005-2006 modellerde daha sorunsuz supercharger.)

Aklıma gelen en önemli şeyler bunlar.
    Günlük 2-3 kez ilanlara bakıyorum niyetimiz sunroof / cam tavan kesin olacak şekilde bir araç c30 , e39 , mini , astra gtc , corsa gibi araçlara bakıyorum mini aralarındaki en sempatik araç özellikle cooper s ler görüntü olarak çok güzeller ama ilanda bende güzel bir araç göremedim çoğu fazla kurcalanmış araçlar biz daha çok ellenmemiş araçlara bakıyoruz dizel corsa bile alsak orjinal binilcek belki ufak tefek kozmetik link attığım miniyi abim yollamıdı bende bir bilene danışayım dedim

Konu sayesinde bundan sonra bakacağım araçları az çok iyi kötü diye birbirinden ayırabilirim eğer gidip bakmaya değecek bir ilan düşerse söylediğiniz yerlere özellikle dikkat ederim

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2011 senesiydi galiba bu aracın ilk sahiplerinden bir tane e60 530 almıstık o zaman buda ordaydı jantları falan farklıydı. Yanlış hatırlamıyorsam bu aracı almanyadan alıp orda kullanıyorlar sonra türkiyeye getiriyorlar. 530 ile bunuda almak istemistim ama sanzımanında bir problem oldugnu söylemişlerdi öyle vazgectik.

Muhammet Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Muhammet Uğur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde radarimda genel olarak diri duruyor . Bence araba güzel. Iyi bir expertizle alınır duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / JOHN WORKS EDITION 2005 MINI COOPER S !!! sahibinden.comda - 670670688

Araç hakkında bilgisi olan var mı ? Alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / JOHN WORKS EDITION 2005 MINI COOPER S !!! sahibinden.comda - 670670688

Bagaj sağa kaymış, Cooper S yazısı sökülüp sonra yanlış yere yapıştırılmış Tek değişen kaput deyip gerisi sanki boyasızmış imajı yaratmış ama bagaj da masum değil, o kesin

187 binde çok da düzgün durmayan bir R53'ü ben 35'e alırdım ancak, zaten kısa vadede 50'ye gelir o Bu km'de almam için arabanın gerçekten çok diri durması gerek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bagaj sağa kaymış, Cooper S yazısı sökülüp sonra yanlış yere yapıştırılmış Tek değişen kaput deyip gerisi sanki boyasızmış imajı yaratmış ama bagaj da masum değil, o kesin

187 binde çok da düzgün durmayan bir R53'ü ben 35'e alırdım ancak, zaten kısa vadede 50'ye gelir o Bu km'de almam için arabanın gerçekten çok diri durması gerek
    Detaylı cevap için teşekkür ederim , peki 50 bine kadar onerebileceginiz r53 var mı ? Yakıt sorun olmadığı için keyif alabilecegkm bir araç bakıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detaylı cevap için teşekkür ederim , peki 50 bine kadar onerebileceginiz r53 var mı ? Yakıt sorun olmadığı için keyif alabilecegkm bir araç bakıyorum.
    50 bine kadar temiz bir R53 almak imkansız şu an Başpınar Oto'da 2 tane "al-bin" şeklinde R53 var bir de orada satılık olmayan ama alınabilecek bildiğimi araçlar var, iyisi ve az km'de olanı 70'ten aşağıda el değiştirmez şu an maalesef

60-70 liraya az haşat R56 almak daha mantıklı, çıkaracağı masrasfın tutarı daha ufak olur R53'e göre

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ucuz mini alınır mı alınır ama masrafı mini kalmaz
    ben özellikle mini s için alırken bütçenin baştan harcanıp iyisinin alınmasını şiddetle tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu araba 180 binde değildir adım gibi eminim. Benim sattığım araç kadranda 180 bin ama cihaza bağlayınca 220 bin gösteriyordu ve koltukları buna göre tertemizdi. Derisi öyle kolay gevşeyecek bir araç değil miniler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 bine kadar temiz bir R53 almak imkansız şu an Başpınar Oto'da 2 tane "al-bin" şeklinde R53 var bir de orada satılık olmayan ama alınabilecek bildiğimi araçlar var, iyisi ve az km'de olanı 70'ten aşağıda el değiştirmez şu an maalesef

60-70 liraya az haşat R56 almak daha mantıklı, çıkaracağı masrasfın tutarı daha ufak olur R53'e göre
    Peki bu araç için fikriniz nedir ???
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / Sahibinden Acil Otomatik Cooper s sahibinden.comda - 683492721

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir otomatik bir de manuel R53 kullanın o zaman otomatikten muhtemelen koşarak uzaklaşırsınız Çok tatsız

qwertynord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu veya herhangi bir sitede ilanı yok 2005 127.000 de ki 2014 den beri ayn auto bakımlı r53`ümü yakında satıcam motor ve kaporta olarak oldukça iyi durumda ilgilenen olursa özelden yazabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)