User Tag List

Sayfa 187/208 İlkİlk ... 87137177185186187188189197 ... SonSon
3940 sonuçtan 3.535 ile 3.553 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederim cevaplar için peki abi 10k cp motor ne oluyor bilginiz var mı?. Bu arabanın dolu olması ekstra bir yakıt arttırmaz mı diyorsunuz yani.
    Vay be duygulandım görünce
    Büyük ihtimalle arkadaş bilmiyor bile üzerinde ne olduğunu. 55.000 km de ben motoru açıp oem ölçü 77mm CP piston, paşaoğlu kapak, newman egzantirik vs ile toplamıştım, kol almamıştım, eğer duruyorsa aynı pistonlar arkadaşın yazmaya çalıştığı şey odur. Sonrasında sanırım Doğa da motoru elden geçirmişti yeni kapak almıştı. Daha sonra bayağı el değiştirdi ankaraya gitti geldi birkaç sefer ilana girdi uzun süredir de aynı yerde sanırım.
    Ben aldığımda sadece sol ön küçük çamurluğumsu parça boyalıydı. Kaputta çok taş izi vardı, sanırım boyanmış scoop da ben taktığımda mat siyahtı hatta.
    GP stopları sökülmüş, makyajsız kasa stoplar üzerindeki. Ben satarken rpf jantları söküp bunları takmıştım, replika jant üzerindeki.
    İçini artcar da yaptırmıştım, tavan, göğüs, direksiyon kaplanmıştı.

Bence fiyatı yüksek ama hala düzgün duruyor.

Yakıt olarak şehiriçi normal kullanım ile 10-11 litreler yakar sağlıklıysa.
    Eski konusu da burada

http://www.techturkey.com/forum/otom...tml?highlight=
    YouTube
    DR.ECU

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TarikS abi ve @Yekta abi verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bütün sayfayı kaplamamak adına alıntı yapmıyorum.

Galerici arkadaşın bana söylediği abisinin aracıymış kendisi yapmış aracı. Kaputun boyalı olduğunu söylemedi bir tek çamurlukta boya var dedi. Üzerindeki jantların replica olması ve stopların durumundan dolayı birde kaput boyalıysa bu paraları veremem. Üstüne birde aracın 10-15 sahip değiştirmesi biraz uzaklaştırdı beni açıkcası. Araç düzgündür iyidir bişey diyemem ama almayı düşünmüyorum bu bilgiler dahilinde. Sizlere tekrar teşekkür ederim bilgilerinizi esirgemediğiniz için

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @TarikS abi ve @Yekta abi verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bütün sayfayı kaplamamak adına alıntı yapmıyorum.

Galerici arkadaşın bana söylediği abisinin aracıymış kendisi yapmış aracı. Kaputun boyalı olduğunu söylemedi bir tek çamurlukta boya var dedi. Üzerindeki jantların replica olması ve stopların durumundan dolayı birde kaput boyalıysa bu paraları veremem. Üstüne birde aracın 10-15 sahip değiştirmesi biraz uzaklaştırdı beni açıkcası. Araç düzgündür iyidir bişey diyemem ama almayı düşünmüyorum bu bilgiler dahilinde. Sizlere tekrar teşekkür ederim bilgilerinizi esirgemediğiniz için
    Bu araç haricinde söyleyeyim o zaman, R53 alırken kaputunun boyası, jantının markası, stoplarının modeli, takılacağın en son şeyler olsun

Sonrasında "keşke jantsız, stopsuz, kaputsuz alsaydım da tek derdim onlar olsaydı" diye üzme potansiyeline sahip

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç haricinde söyleyeyim o zaman, R53 alırken kaputunun boyası, jantının markası, stoplarının modeli, takılacağın en son şeyler olsun

Sonrasında "keşke jantsız, stopsuz, kaputsuz alsaydım da tek derdim onlar olsaydı" diye üzme potansiyeline sahip
    bence bu araçlarda ilk bakılacak şey düşük km ve buna baglı nasıl kullanıldığı. Bana sorsalar S alacaksın (günlük kullanacaksın) düşük km ama pert yada yüksek km boyasız deseler düşük km pert olanı tercih ederim. Öyle bıktırır adamı sorunları ortaya çıkmaya başladımı... Ha 20 bin ayırdım motoru baştan yaptırıcam diyorsa arkadaş tabi o zaman jantına kaputuna vs dikkat eder.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    70 bine alınan s ten hayır gelmez diyorsun ozaman yiğit günlük alıcaktım vazgeçicem sanırım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70 bine alınan s ten hayır gelmez diyorsun ozaman yiğit günlük alıcaktım vazgeçicem sanırım
    cooper s te bakım geçmişi çok onemli , hep aynı kullanıcı tarafından uzun sure kullanılmış cooperler zaten bakımı aksatılmamış bi arıza yaşandığında yapılması gerektiği gibi yapılmış olduğundan sorun yaşatma oranı çok az

ama elden ele geçmiş her alan 6 ay binip idareten sorunları giderilen cooperlerden uzak durmak gerekiyor

koşede bi 10-15 bin ayırırsanız motoru vs bitik birşey alıp duzgun kendi bildiğin gibi toplaman daha sağlıklı oluyor

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

O kadar mı ya :d
    Yinede takılmamın sebebi galerinin doğru bilgi vermemesiydi. Kaputu boyalı araba alırım onda problem yok. Ama dediğiniz gibiyse bir süre daha hayal olarak kalsın ilerde maddi dururum müsade edersem gp hayalim var onu gerçekleştiririm. Ya hiç batmıyım ya tam batıyım :d çok teşekkürler bilgi için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar. uzun yıllardır 4 kapı dizel otomatik araçlara binmiş biri olarak sürüş zevki olan bir araç almak isityorum. piyasa ***** fiyatlar iyice saçmaladı. bende r56 cooper s almakta karar kıldım. ancak içine girdikçe büyüyen delikmiş bu araçlarda. şimdi birkaç genel sorum olacak.
    -2010-2012 arası araç bakıyorum. ilk sorum su hasarından dolayı motor değişikliği yapılan araçlar ne kadar sorun çıkartır?
    -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-2011-mini-cooper-s-1.6-lci-n18-cam-tavan-bixenon-otomatik-645082520/detay/ bu araçla ilgili bilgisi olan var mıdır?
    -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-orjinal-degisensiz-cuupers-cam-tvn-757968684/detay/ bazı araçlarda da böyle fiyatlar görüyorum. kimsenin bir standartı yok gibi. nedir verilebilecek olan fiyatlar.
    *gözünüzü sevem özetleyin bana şu cooper s'i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 bine aldığın R53'ten de günlükte hayır gelmez abi o çok net

fantezi yapmak için bire bir araba ama ufak tefek nazını çekeceksiniz mutlaka

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taptatapa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. uzun yıllardır 4 kapı dizel otomatik araçlara binmiş biri olarak sürüş zevki olan bir araç almak isityorum. piyasa ***** fiyatlar iyice saçmaladı. bende r56 cooper s almakta karar kıldım. ancak içine girdikçe büyüyen delikmiş bu araçlarda. şimdi birkaç genel sorum olacak.
    -2010-2012 arası araç bakıyorum. ilk sorum su hasarından dolayı motor değişikliği yapılan araçlar ne kadar sorun çıkartır?
    -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-2011-mini-cooper-s-1.6-lci-n18-cam-tavan-bixenon-otomatik-645082520/detay/ bu araçla ilgili bilgisi olan var mıdır?
    -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-orjinal-degisensiz-cuupers-cam-tvn-757968684/detay/ bazı araçlarda da böyle fiyatlar görüyorum. kimsenin bir standartı yok gibi. nedir verilebilecek olan fiyatlar.
    İlki çok ucuz geldi, kaldırıma çıkmış araba büyük soru işareti, nereden çıktı, nasıl çıktı, ne kadar çıktı? "sigorta şişirmesi" de külliyen yalan, eksper gerekmediği halde parça değişimine onay vermez yahu 50 tane öncesi sonrası fotoğraf istiyorlar. o ibareyi gördüğüm an ilanı kapatıyorum ben
    diğerinde de daha Cooper yazmayı beceremiyor adam, eşek niyetine mi bindi arabaya artık Allah bilir. değişensiz diyor kesin pert kaydı var alttan su hasarından motoru değişen o mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci ilandaki aracı Cooper ararken gidip bakmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 92ye kadar düşmüştü. Dışında 1-2 ufak göcük ezik mevcuttu, motorunda ise turbo hava filtresi bağlantı borusunda sıkıntı vardı yaptırıcam diyodu şuanki durumu nedir bilmiyorum. Ekstra olarak araçta komple egzoz ve yazılım mevcut. Orjinal egzozuda yoktu.
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlki çok ucuz geldi, kaldırıma çıkmış araba büyük soru işareti, nereden çıktı, nasıl çıktı, ne kadar çıktı? "sigorta şişirmesi" de külliyen yalan, eksper gerekmediği halde parça değişimine onay vermez yahu 50 tane öncesi sonrası fotoğraf istiyorlar. o ibareyi gördüğüm an ilanı kapatıyorum ben
    diğerinde de daha Cooper yazmayı beceremiyor adam, eşek niyetine mi bindi arabaya artık Allah bilir. değişensiz diyor kesin pert kaydı var alttan su hasarından motoru değişen o mu?
    evet ikinci su hasarlı olan. Agalar bizim memleketteki bu araba piyasası çok ilginç geliyor bana. bir arabaya servet vermek çok saçma ama hızlı sorun çıkarmayacak yeni araçların yanından geçilmiyor. o yüzden r56 mantıklı gibi geliyor ama bunlarında sorunsuz temiz binilenini bulmak zor galiba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...54307756/detay

Bu araç hakkında bilgisi olan var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yeşil olan araç aslında gerçekten denildiği gibi bi hasar almışsa doğruluğu teyid edilirse alınır güzel duruyor fakat bundan emin olmak gerekiyor

on tampon jcw kaza sonras onu bulup takmış olabilirler gerçekten boyasız değişensiz ise ve ağır hasar kaydını motordan aldıysa kim nasıl nerde toplamış ona bakmakta lazım eğer bu soruların cevabı varsa biraz pazarlıkla alınır

beyaz olan km sınırda bakım ne yapıldı veya neler yapılması lazım aracı alan nezaman almış nekadar suredir biniyor bakmak lazım açıkcası içime bu rakamlara almak sinmezdi

iki kişilik kullanırım diyosanız R58 verelim

Alıntı defiance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...54307756/detay

Bu araç hakkında bilgisi olan var mı?
    aracı bilmiyorum fakat dediği gibi ise km sinde yapılması gereken herşe yapmılmış zincir değişiminde kurum temizliği vs yapılmıştır diyede tahmin ediyorum fakat yağ yakıp yakmadığına baktırmak lazım

onun dışında jcw eksoz sadece kafa değilse oda güzel bi opsiyon kaportası çizgisi duzgun çok cooper kalmadı

135
    ├┼┼╕
    246R

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pre-facelift 07' model r56 cooper s alırken motor ve elektronik aksam konusunda dikkat edilmesi gereken elzem noktalar/parçalar nelerdir? (Araç yaklaşık 80k km'de)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HardCore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pre-facelift 07' model r56 cooper s alırken motor ve elektronik aksam konusunda dikkat edilmesi gereken elzem noktalar/parçalar nelerdir? (Araç yaklaşık 80k km'de)
    Aslında motor ve elektronik aksamda hiçbir şeye dikkat edemezsin. Kapalı kutu.. Adam da iken yapmaz sen alınca benzin pompası ölür , yüksek basınç pompası ölür , direksiyon açı sensörü arızalanır vs vs yani sende çıkar acısı yani. Ya düşük km alacaksın yada yukarıda Onurun yazdığı gibi bakımları yapılmış değişmesi gereken parçaları değişmiş, geçmişi bilinen tanıdık birinden almak mantıklı olan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HardCore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km düşük haliyle bu zamana kadar kronik olabilicek birçok arızayı daha hiç çıkarmamış bile olabilir koşede bi 7-8 bin tl bakım masrafı bütçesi ile bakıp almak lazım heves edip alıp soğuyan çok insan oldu

ama geçmişi belliyse çok dert edicek bi sorun yok sadece belki kurum temizliği ile zincir değişimi sizde olur

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km düşük haliyle bu zamana kadar kronik olabilicek birçok arızayı daha hiç çıkarmamış bile olabilir koşede bi 7-8 bin tl bakım masrafı bütçesi ile bakıp almak lazım heves edip alıp soğuyan çok insan oldu

ama geçmişi belliyse çok dert edicek bi sorun yok sadece belki kurum temizliği ile zincir değişimi sizde olur
    aynen hiç belli olmuyor, benim bu yaz 70 binde duman atmaya başladı ki hiç gazlamam yormam vs subap contasından yapmış, açmışken onu bunu değiştirelim hadi temiz olsun binerim dedim 12.000 tl verdim. Durduk yere... Yani biraz şans işi bir de herzaman bu araç için kenarda 10 bin duracak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bir arkadaşım eşi için şu iki araçtan birini istiyor , bir tanesi Park Lane diğeri Seven modeli, araştırdım , ikisinin arasında aksesuar harici fark yokmuş. Sticker, krom kaplama, koltuk kaplaması gibi... Şu iki araçtan hangisi sizce daha iyi bir seçim olur veya tanıyan var mı bunların geçmişini ??

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59081671/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...63980558/detay

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)