User Tag List

Sayfa 137/208 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.585 ile 2.603 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jcw leriin bazıları abartılı ama hakkını isteyende var.
    Giresun da 2 ay 90 bin tl ye satılmayan araba şuan 120 küsür tl den ilan da keyfi satlık yazmış.
    Mesela konusu açılmışken söyliyim O giresundaki araba , izmirden alındı. İzmirli arkadaşlar bilir belki , araç 35 VLT .. diye devam eden pembe kaplamalı araç, aracı alacak karşılığı bir başkasına veriyorlar ve en son 83 liraya falan ben sözleşmiştim bundan 6-7 ay önce , Ancak arabayı sağolsun ankaradan İlker abi ve Gökhan abi (Swap Center & Yılmaz Tork) gidip ekspertiz yaptılar , arabanın hali harap , her yeri yıkık dökük , difizör kırık , aracın kaportasında sayısız gamze , kuleler anahtar izinden görünmüyor o derece mayın tarlası , motor kaputunun altında anahtar değmemiş yer kalmamıştı, kapı fitilleri falan sökülmüştü o derece. Bana söyledikleri, abicim bu arabaya 50 milyar yine verilmez demişti Araç İzmirdeyken O.Z jantlar kırmızı , marşpiyeller de kırmızı etiket , GP dif. kırmızı id. , belki hatırlayanlar olur hatta forumda konu bile açmıştım. Aracın bende ayrıntılı fotoğraf ve videoları da mevcuttu bildiğiniz harap halde idi. Aradım sahibini değil 80 , 50 bile vermem bu saatten sonra dedim daha sonra ilanın fiyatını kırdılar artık kaça gitti 65 emi 75 mi orasını bilmiyorum Bu arada aracın motoru da saçma sapan çalışıyordu, turbo shield kırık , sensörler ortalıktaydı. Özetle, şimdi herkes ekmek yiyor eyvallah ta böyle bir geçmişe sahip yıkık, dökük bir aracı keyfe keder , türkiyede tek en dolusu vs diye satmak bana göre dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Aracı almışlar güzel bir pasta cila , jantlar boyanmış , ufak tefek göçükler giderilmiş vs kısaca görücüye çıkarılacak moda çevirilmiş şimdi 120 bin tl istiyorlar , pes..
    ABO TRADING
    STR

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç giresundayken ben ilgilenmiştim araç sahibi inanılmaz temiz diye anlatıyodu, bakımlara istanbula gönderiyorum bilinen bir araç çok temiz vs anlatıyordu,Allah korumuş beni o zaman gidip uğraşmamışım. @ozoozo

zekky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela konusu açılmışken söyliyim O giresundaki araba , izmirden alındı. İzmirli arkadaşlar bilir belki , araç 35 VLT .. diye devam eden pembe kaplamalı araç, aracı alacak karşılığı bir başkasına veriyorlar ve en son 83 liraya falan ben sözleşmiştim bundan 6-7 ay önce , Ancak arabayı sağolsun ankaradan İlker abi ve Gökhan abi (Swap Center & Yılmaz Tork) gidip ekspertiz yaptılar , arabanın hali harap , her yeri yıkık dökük , difizör kırık , aracın kaportasında sayısız gamze , kuleler anahtar izinden görünmüyor o derece mayın tarlası , motor kaputunun altında anahtar değmemiş yer kalmamıştı, kapı fitilleri falan sökülmüştü o derece. Bana söyledikleri, abicim bu arabaya 50 milyar yine verilmez demişti Araç İzmirdeyken O.Z jantlar kırmızı , marşpiyeller de kırmızı etiket , GP dif. kırmızı id. , belki hatırlayanlar olur hatta forumda konu bile açmıştım. Aracın bende ayrıntılı fotoğraf ve videoları da mevcuttu bildiğiniz harap halde idi. Aradım sahibini değil 80 , 50 bile vermem bu saatten sonra dedim daha sonra ilanın fiyatını kırdılar artık kaça gitti 65 emi 75 mi orasını bilmiyorum Bu arada aracın motoru da saçma sapan çalışıyordu, turbo shield kırık , sensörler ortalıktaydı. Özetle, şimdi herkes ekmek yiyor eyvallah ta böyle bir geçmişe sahip yıkık, dökük bir aracı keyfe keder , türkiyede tek en dolusu vs diye satmak bana göre dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Aracı almışlar güzel bir pasta cila , jantlar boyanmış , ufak tefek göçükler giderilmiş vs kısaca görücüye çıkarılacak moda çevirilmiş şimdi 120 bin tl istiyorlar , pes..
    Dogrudur, ben ilandakileri savunmadim hicbirinin gecmisini bilmem kendi aracim haric. Ben sadece genelleme yapip hepsine laf soylemis olmanizdan rahatsiz oldum. Ekran ve cam tavan olunca GİRTLAK DOLU denen arabalardan bende tiksiniyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 model 30bin kmde polo gti var , bikaç haftadır ilanlara bakıyorum. Manuel jcw , düşük km orijinal oynanmamış araç yok fiyatlarda zaten aşırı yüksek, bu gidişle bu sevdadan vazgeçmem gerekecek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 model 30bin kmde polo gti var , bikaç haftadır ilanlara bakıyorum. Manuel jcw , düşük km orijinal oynanmamış araç yok fiyatlarda zaten aşırı yüksek, bu gidişle bu sevdadan vazgeçmem gerekecek
    benim sattığım araç var ve suan satılık. Onun neyi var söylerseniz bizde bilgilenmiş oluruz. Eskişehirde 2009 80k kmdeki füme araç. Hem de 70 bin tl lerde. 1 ay ilanda durdu bendeyken, bu kadar jcw arayan yoktu o zaman heralde pek buralardan arayan soran olmamıştı

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gti sahibi degilim fakat bluegt kullanicisi olarak cooper s aldim

direksiyon,fren tepkisi kullanim keyfi , yuksek hizda verdigi guven tartisilmaz, benimki otomatik haliyle ilk basta biraz dsg yi aradim ama iyikide almisim bu arada jcw degil benimki 184hp standart

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gti sahibi degilim fakat bluegt kullanicisi olarak cooper s aldim

direksiyon,fren tepkisi kullanim keyfi , yuksek hizda verdigi guven tartisilmaz, benimki otomatik haliyle ilk basta biraz dsg yi aradim ama iyikide almisim bu arada jcw degil benimki 184hp standart
    Polodan kullanım olarak çok daha keyifli olduğuna eminim, yüksek modelli düşük kmli kafama uyan denk gelirse bende geçmek istiyorum. Otomatik istememe sebebim dsgden memnun olmak değil , manuel çok daha keyifli geliyor. Fakat belli yıldan sonra 2012 ve sonrası lci olarak geçenler sanırım , yüzde 90 otomatik gelmiş.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polodan kullanım olarak çok daha keyifli olduğuna eminim, yüksek modelli düşük kmli kafama uyan denk gelirse bende geçmek istiyorum. Otomatik istememe sebebim dsgden memnun olmak değil , manuel çok daha keyifli geliyor. Fakat belli yıldan sonra 2012 ve sonrası lci olarak geçenler sanırım , yüzde 90 otomatik gelmiş.
    evet cok nadir duz gordum benimkide 2012 zaten makyajli almaya calissan daha iyi olur

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik düşünürseniz benim aracım satlık,ilanlarda 2013 model kmaraşta.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda eğer benim bildiğim araçsa , 2. Bingom Aracın 2 eski sahibi Seçkin diye bir arkadaşmış , eski plakada SEC idi hatta. Yine düşündüğüm araçlardan birtanesiydi taa ki geçmişi öğrenene kadar. Eğer ki tahmin ettiğim araç ise ki %90 o, yine 6-7 önce 82-85 arası rakamlara bırakıyordu. Araç eskiden kol çıkartmış ve komple sandık motor getirtmişler, 2 veya 3 parça boya , 3000-4000 civarı trameri vardı diye hatırlıyorum eğer yanlış aklımda kalmadıysa. Araçta Harmann Kardon yok.. kapı direklerine aliexpress işi HK stickerları yapıştırılmış ancak orjinal hk değil anlayacağınız sandık motor vs harici , görüntü olarak çok güzel duruyor ama yinede geçmişi sıkıntılı araç, ne oldu ne bitti tam bilmiyorum.
    ABO TRADING
    STR

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buda eğer benim bildiğim araçsa , 2. Bingom Aracın 2 eski sahibi Seçkin diye bir arkadaşmış , eski plakada SEC idi hatta. Yine düşündüğüm araçlardan birtanesiydi taa ki geçmişi öğrenene kadar. Eğer ki tahmin ettiğim araç ise ki %90 o, yine 6-7 önce 82-85 arası rakamlara bırakıyordu. Araç eskiden kol çıkartmış ve komple sandık motor getirtmişler, 2 veya 3 parça boya , 3000-4000 civarı trameri vardı diye hatırlıyorum eğer yanlış aklımda kalmadıysa. Araçta Harmann Kardon yok.. kapı direklerine aliexpress işi HK stickerları yapıştırılmış ancak orjinal hk değil anlayacağınız sandık motor vs harici , görüntü olarak çok güzel duruyor ama yinede geçmişi sıkıntılı araç, ne oldu ne bitti tam bilmiyorum.
    Eski sec plakaysa sonradan kaa plaka oldu yine bu fotoğraflara ilana girmişti. baya bi uğraşıp yapılıp sonra stock çevrildi diye biliyorum bende. Bakalım daha detaylı bilen çıkar belki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolu hasarını görsek anlarız gerçek fırsat mı

Ertuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi maslak'dan geldim, araca baktım, dolu hasarı tavan başta olmak üzere birçok noktada var ama gözle bile zor anlaşılacak kadar küçük gamzeler var,öyle elek gibi delik deşik değil arabanın her noktası, doludan almış olduğu bu hasardan dolayı pert kaydı var ve çekme belgeli,onun dışında çiçek araba, benim almama sebebim benden 5dk önce birinin kapora bırakmış olması, hatta tam sanayiye girdiğimde aradı adam şimdi ATM ye gitti araç kapora çekecekler diye, ama ben yine bakıp incelemek istedim, baktım içim gitti ama nasip kısmet dedik, birde ilk defa pert kayıtlı arabaya yeltendiğim için ve bu tür işlerin prosedürünü detayını, arabayı aldıktan sonra kaskoda sigortada ne tür sıkıntılar yaşayacağımı bilmediğim için öyle inanılmaz da üzülmedim. toparlayacak olursak, o tarz arabalarla ilgilenenler için araba tam anlamıyla bi fırsat.

Ertuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Not: kapora bırakan vatandaş da 3 tane daha Cooper S varmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sa bu sahibinde bir araç var johnworks citygarage dan satılık 2012 40 binde aracın geçmişini bilen varmı araç ağır hasar kayıtlı kafa değişmiş ama detay bilen varmı fiyat 73 yada ederi nedir sizce

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)