User Tag List

Sayfa 157/208 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
3940 sonuçtan 2.965 ile 2.983 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

MustafaCam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karamürseldeki araç için aklında ne varsa sor sahibi arkadaşım şeffaf çocuktur sorarım buraya yazarım. Bu şekilde yazmamın sebebi arabanın içine binmedim veya yürürünü görmedim bu konularda net bir şey söyleyemem ama çok kez dışardan gördüm resimlerden çok daha şık duruyor ve çocuk deli bir şekilde titiz bir çocuk

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikinciyi direkt ele, xenon suz mini alsanda satması zor, sonradan xenon takması da zor. far,beyin,otomatik yükseklik ayarı için de sensörler lazm ayrıca frm kodlaması gerekir.
    İlk arabayıda tanımıyorum ama sınıfının en dolu arabası değil, onu bilerek pazarlık yapın. Xenon tavan harici bir şey yok arabada. Ama temiz görünüyor.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MustafaCam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karamürseldeki araç için aklında ne varsa sor sahibi arkadaşım şeffaf çocuktur sorarım buraya yazarım. Bu şekilde yazmamın sebebi arabanın içine binmedim veya yürürünü görmedim bu konularda net bir şey söyleyemem ama çok kez dışardan gördüm resimlerden çok daha şık duruyor ve çocuk deli bir şekilde titiz bir çocuk
    Detayları öğrenip buraya yazarmısın kardeşim benim gibi diğer arkadaşlarında bilgisi olsun..

Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinciyi direkt ele, xenon suz mini alsanda satması zor, sonradan xenon takması da zor. far,beyin,otomatik yükseklik ayarı için de sensörler lazm ayrıca frm kodlaması gerekir.
    İlk arabayıda tanımıyorum ama sınıfının en dolu arabası değil, onu bilerek pazarlık yapın. Xenon tavan harici bir şey yok arabada. Ama temiz görünüyor.
    Bu xenon olayı nedir minilerde neden xenon olmadan satması zor oluyor.

Araba temiz olduktan sonra Xenon olmassa satılmasımı zor oluyor.

Yanlış anlamayın bu araçların piyasasını yada özelliklerini bilmiyorum biraz aydınlatırmısın hocam
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın sınıfının en dolusu değil demişsiniz daha ne özelliği oluyorki bu modelde cooper s te ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=-Murat Özcan-;8481930]Detayları öğrenip buraya yazarmısın kardeşim benim gibi diğer arkadaşlarında bilgisi olsun..

Arkadaşımın adı faruk zaten ararsanız her şeyi söyler bende konultum. Çocuk sınıfının en dolusu olduğunu söyledi. Motoru içine onunda bildiği kadarıyla daha önce hiç girilmemiş yani stock ama yürürünün çok sağlıklı ve güzel olduğunu söyledi. Bence bir arayın konuşun hatta görün emin olun canlıda çok güzel bir araç. Dahasıda ne öğrenmek istediğinize kalmış

Keyifli forumlar

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=MustafaCam;8481941]
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detayları öğrenip buraya yazarmısın kardeşim benim gibi diğer arkadaşlarında bilgisi olsun..

Arkadaşımın adı faruk zaten ararsanız her şeyi söyler bende konultum. Çocuk sınıfının en dolusu olduğunu söyledi. Motoru içine onunda bildiği kadarıyla daha önce hiç girilmemiş yani stock ama yürürünün çok sağlıklı ve güzel olduğunu söyledi. Bence bir arayın konuşun hatta görün emin olun canlıda çok güzel bir araç. Dahasıda ne öğrenmek istediğinize kalmış

Keyifli forumlar
    Tamamdır birazdan arayacağım kendisini
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yanlış anlamayın bu araçların piyasasını yada özelliklerini bilmiyorum biraz aydınlatırmısın hocam
    goruntu olarak iyi durmasının yanı sıra , sonradan bixenona çevirirken biraz para harcatıyor yani pahalı bi opsiyon

ikinci eldede dikkat eden olmadığı gibi edende çok fazla var açıkcası fiyatı uygun temiz bi mini denk gelse bixenon aramam ama fiyatta uygunulk ararım çeviriceğim için kesin takarım bixenon

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın sınıfının en dolusu değil demişsiniz daha ne özelliği oluyorki bu modelde cooper s te ?
    Esth. yanlis anlamadim; Visual Boost+navigasyon,Deri koltuk,Koltuk Isitma,Ön Cam Resistans,Katlanir Ayna,hatta harman kardon gibi opsiyonlarin hiç birisi yok arabada. Bence arkadasiniz da o ifadeyi düzeltirse iyi olur. Zira sinifinda daha dolu arabalar var TR de. İlanda degiller sadece.
    Sizden ve arkadasinizdan bagimsiz soyluyorum bu mini r56 piyasasi bir acayip oldu zaten, bu konuyu bayadır takipteyim bazi ilanlara veya burda yorum yapan arkadaslara yazicam ama yazasim gelmiyor. Polemik yasamamak icin. Fiyatlara bir sey diyemem herkes arabasına istedigi rakami yazabilir ama cin mali aksesuarla doldurulmus arabalar,adana isi warexli merdiven alti yazilimli miniler ve mini den anlamayan adamlar ile doldu piyasa. En acisida ne mekanik olarak ne de de baska konularına hakim olmadigi halde ahkam kesenler. Ben Mini kullanici profilinin her gecen gun bozuldugunu dusunuyorum. Sozum meclisden disari, kimse yanlis anlamasin lutfen.
    Burada ilan paylasan veya mini almayi dusunen arkadaslara tavsiyem, bu arabaya gonul vermis bilincli kullanicisini bulsunlar, onlardan almaya calissinlar. Yoksa uzulme garantileri var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şöyle; Mini xenon cok yakisan bir araba, genelde yillardir alicilari xenon lusunu arar, Xenon ile gelen otomatik yukselik ayarı,far yikama,far sensoru gibi opsiyonlarda araca deger katar. Araban cok temiz olsa da alicisi xenon u kesinlikle arar. satamazmisin satarsin ama o temizlikte xenon lu araban olsa daha kolay ve daha yuksek rakama rahat satarsin. Xenon suz seni biraz bekletir, bence fiyat olarakda istedigin rakamlari yakalaman zor. Teknik detayini bir oncekinde yazmistim, cevirmesi de zor. Ben bunu alayim xenon takayım diyince olmuyor, harcayacagin para ile keske xenon lu alsam dersin.
    Mini bu aralar populer olsa da; buradaki mini arayan herkse soyluyorum. Mini, zor ve parcaları pahali bir araba. 60 bin liralık mini sizi bir anda 5 bin liralik veya daha fazla yapabilir, butun kroniklerini sizde yapabilir ve sanayiden cikamayabilirsiniz. Onun icin temizini ve mumkun olan paraniza en uygun en dolusunu bulmaya calisin.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, ilan dışı veya ilanda uygun olan cam tavan 100 bini geçmemiş r52 (cam tavan olmayada bilir) 52.500 limit var. 52.501 olmuyor. Tavsiye edeceğiniz araç var mıdır ?
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esth. yanlis anlamadim; Visual Boost+navigasyon,Deri koltuk,Koltuk Isitma,Ön Cam Resistans,Katlanir Ayna,hatta harman kardon gibi opsiyonlarin hiç birisi yok arabada. Bence arkadasiniz da o ifadeyi düzeltirse iyi olur. Zira sinifinda daha dolu arabalar var TR de. İlanda degiller sadece.
    Sizden ve arkadasinizdan bagimsiz soyluyorum bu mini r56 piyasasi bir acayip oldu zaten, bu konuyu bayadır takipteyim bazi ilanlara veya burda yorum yapan arkadaslara yazicam ama yazasim gelmiyor. Polemik yasamamak icin. Fiyatlara bir sey diyemem herkes arabasına istedigi rakami yazabilir ama cin mali aksesuarla doldurulmus arabalar,adana isi warexli merdiven alti yazilimli miniler ve mini den anlamayan adamlar ile doldu piyasa. En acisida ne mekanik olarak ne de de baska konularına hakim olmadigi halde ahkam kesenler. Ben Mini kullanici profilinin her gecen gun bozuldugunu dusunuyorum. Sozum meclisden disari, kimse yanlis anlamasin lutfen.
    Burada ilan paylasan veya mini almayi dusunen arkadaslara tavsiyem, bu arabaya gonul vermis bilincli kullanicisini bulsunlar, onlardan almaya calissinlar. Yoksa uzulme garantileri var.
    Hiçbir kelimenizi yanlış anlamafım abi hatta bilgi sahibi oldum çok telekkür ederim. Ancak bu saydığınız özellikler 2008 bir cooper s te opsiyon olarakta bulunuyor değil mi abi ?
    Yani bu özrlliklere sahip 2008 model cooper s var ?

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ilan dışı veya ilanda uygun olan cam tavan 100 bini geçmemiş r52 (cam tavan olmayada bilir) 52.500 limit var. 52.501 olmuyor. Tavsiye edeceğiniz araç var mıdır ?
    R56 olarak düzeltiyorum
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursadan 69a aldığı aracı 84e koyanada galerici deniyor. Kapısı boyalı aracıda boyasız ilanı vermekte galericiliğe özgü birşey. Sonra bu durumu arayıp soruncada ya kapı boyalı demek. İnsanlar ne kadar üç kağıtçı ya.

Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / 2011 MODEL HATASIZ BOYASIZ COOPER S YENİ TİP LCİ 184 BG . sahibinden.comda - 553425142

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiçbir kelimenizi yanlış anlamafım abi hatta bilgi sahibi oldum çok telekkür ederim. Ancak bu saydığınız özellikler 2008 bir cooper s te opsiyon olarakta bulunuyor değil mi abi ?
    Yani bu özrlliklere sahip 2008 model cooper s var ?
    Tamamına sahip 2009 gördüm, bir kaçına sahip (deri,ısıtma, visual boost vb) 2008-2009-2010 da var. Özel sipariş indiviual gelmiş n14 arabalar var. genelde zamaninda sifir alan insanlar aksesuar fiyatı fazla çikiyor diye xenon sunroof aldilar sadece. Ama dediğim gibi özel sipariş gelen ve bu opsiyonların olduğu Mini ler var Türkiye de, genelde sahipleri satmıyor. N14 yani 2011 e kadarki bu bahsettiğim cooper s ler 10 taneyi geçmez ama onu da diyim. Zebil gibi var ama insanlar daha dolusu yok bilerek yazmış ilanlarada diyemem, görmemişlerdir tahminen. 2008 3-5 tane xenon suz sunroofsuz görünce, demekki benim arabam en dolusu diye düşünüyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scoobz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursadan 69a aldığı aracı 84e koyanada galerici deniyor. Kapısı boyalı aracıda boyasız ilanı vermekte galericiliğe özgü birşey. Sonra bu durumu arayıp soruncada ya kapı boyalı demek. İnsanlar ne kadar üç kağıtçı ya.

Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / 2011 MODEL HATASIZ BOYASIZ COOPER S YENİ TİP LCİ 184 BG . sahibinden.comda - 553425142
    enteresan bir ilan daha, başlık hatasız boyasız, ilan detayında 1 parça boya yazıyor

umrdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfa Romeo Giulietta'yı satmamla beraber benimde ilgilendiğim araç. 2013 model Mini Cooper S.

Alfa'da 1.4 multiair 170 hp'likti. Aslında Mini ile aynı yakar diye düşünmüştüm, fakat daha önce Mini sürenler Mini daha fazla yakar diyorlar.

Bu arada tek aracım olacak. İkinci veya üçüncü aracım yok. Kafamı kurcalayan taraf biraz burası. Alfa 4 kapılıydı yalıtımı, uzun yolu vs. iyiydi. Süspansiyonlarıda 18 janta göre fena değildi. Acaba Mini bu konuda üzer mi emin olamıyorum. Yine Mini sürenler ile konuştum, konuştum dediğim de iki kişi: Ne aradığına bağlı tek araç ise biraz yorar ve sıkıcı gelebilir. Çünkü çok gergin diyorlar. Kiralama imkanım olsa kiralayıp kendim görmek istiyorum.

Sahipleri objektif olarak yazabilirlerse memnun olurum. Bakım masrafları nasıl mesela. Ben alfa'da yetkili servise gidiyordum. İndirim döneminde dışarıyla çok farketmiyordu. Fakat Mini'ye Borusan bakıyor, haliyle servise gidebileceğimi zannetmiyorum.

Sanıyorum satılırken çok geniş bir opsiyon listesi varmış, çünkü sahibinden de bakıyorum fiyatları çok değişken araç donanımları da çok değişken.

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alfa Romeo Giulietta'yı satmamla beraber benimde ilgilendiğim araç. 2013 model Mini Cooper S.

Alfa'da 1.4 multiair 170 hp'likti. Aslında Mini ile aynı yakar diye düşünmüştüm, fakat daha önce Mini sürenler Mini daha fazla yakar diyorlar.

Bu arada tek aracım olacak. İkinci veya üçüncü aracım yok. Kafamı kurcalayan taraf biraz burası. Alfa 4 kapılıydı yalıtımı, uzun yolu vs. iyiydi. Süspansiyonlarıda 18 janta göre fena değildi. Acaba Mini bu konuda üzer mi emin olamıyorum. Yine Mini sürenler ile konuştum, konuştum dediğim de iki kişi: Ne aradığına bağlı tek araç ise biraz yorar ve sıkıcı gelebilir. Çünkü çok gergin diyorlar. Kiralama imkanım olsa kiralayıp kendim görmek istiyorum.

Sahipleri objektif olarak yazabilirlerse memnun olurum. Bakım masrafları nasıl mesela. Ben alfa'da yetkili servise gidiyordum. İndirim döneminde dışarıyla çok farketmiyordu. Fakat Mini'ye Borusan bakıyor, haliyle servise gidebileceğimi zannetmiyorum.

Sanıyorum satılırken çok geniş bir opsiyon listesi varmış, çünkü sahibinden de bakıyorum fiyatları çok değişken araç donanımları da çok değişken.
    Bahsettiğiniz aracı geçtiğimiz ay sattım.
    Run Flat lastiklerin de etkisi ile süspansiyonları oldukça sert. Spor ve analog araç kullanma zevkine sahipseniz bu durum sizi rahatsız etmeyecektir.
    Fakat araçta enne baba, çocuk taşıyacaksanız araçtakilerin konforu adına olumsuz gelebilir bu durum.
    Bagaj bölmesi ve ön konsoldan trim sesleri duyulabiliyor. Cam tavan kısmından daha önce kullandığım S2000'e benzerlikte seslilik mevcutdu(S2000 tenteye sahip cabrio bir araçtı).
    Yakıtı spor ve agresif sürüşlerde 12litre civarındaydı.
    Bakım maliyetleri ve servisin en ufak civatada dahi ticari bakış açısı sebebiyle(yetkili servisler(kosifler, borusan..)) Alfa'dan çok çok daha yukarıda gerçekleşecektir.

Yol tutuşu, ara hızlanmaları ve albenisi ile kesinlikle sıradan bir araç değildir. İmkan varsa sahip olunması gereken bir araçtır.
    Bahsettiğiniz modelin alıcı kitlesinde donanım merakı var evet fakat, üretimi olmadığı için, km ve hatasız oluşu donanım etkenlerinin önüne geçmektedir.
    Ben 47bin km'de hatasız S'i 3-5gün içerisinde satmıştım(yüz bine çok yakın bir rakama)(koltuk ısıtma, harman vb. olmamasına rağmen)...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Suan bende hem 170'lik Giulietta hem de R56 JCW var. Giulietta'yı 2013'te sıfır olarak aldım , Mini ile 1 yılı askın suredir beraberim. Kız arkadasımda da R56 S var, umarım yardımcı olabilirim sorularınıza.

Yakıt olarak bakarsak :

Genelde %70 uzun yol %30 sehir ici yol yapıyorum. Giulietta uzun yolda(120 km civarı hız) JCW'den daha cok yakıyor, cunku daha agır, motor hacmi dusuk ve devir yukarıda kalıyor. Sehir icinde ise kafa kafaya yakıyorlar. Performans olarak Giulietta hem JCW hem S yanında oldukca hantal kalıyor.

Giulietta'yı 18 jantla stock, eibach yay ve H&R yay ile kullandım. Mini'yi stock, H&R yay ve st v2 coil ile kullandım. Giulietta'nın her hali Mini'den daha yumusak ve konforlu. Trim sesi olarak mini sertliginden dolayı daha sesli geliyor bana.

Ben Giulietta'yı da Mini'yi de ozel servis dısında bir yere goturmedim. Periyodik bakımları fiyat olarak birbirine yakın ama disk balata vb parca degisimlerinde Mini'nin fiyatları daha yukarıda.

Mini alacaksanız Harman, Ekran, Sunroof ve Xenon olması sizin cok avantajınıza olur ikinci elde. Umarım yardımcı olabilmisimdir, baska sorunuz olursa cevaplayabilirim.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2012 model r58 kullanıyorum 1 sene oldu giulietta cok az tecrube etmiştim konfor olarak ne olursa olsun mini o konuda biraz hayal kırıklığı uğratabilir

sert bi yapısı var doğru orantılı olarak trim seside mevcut tabi kullanıma çok büyük etkisi var zevk keyif olarak

bakım ben hiç yetkili servise goturmuyorum çunku atıyorum dışarda 500tl ye alıcağınız sensor 2000tl çıkabiliyor zaten garanti kapsamındada olmadığından servis bağlılığına gerek yok

bazı parçalar uygun bazıları pahalı ama temini vs kolay , psa grubunda motorda bayağı ortak parça çıkabiliyor kolay kolay stok sorunu yaşamıyorsunuz

yakıt olarak kullanılan şartlara gore değişir ama kısa mesafe trafik varsa evet cooper daha fazla yakar ama abartıda değil benim istanbul şehir içi karışık kullanım ortalamam 9-11 arası duruma gore değişiyor

opsiyon evet bencede onemli genelde birçoğu hazır belli standart opsiyonlarla gelmiş araç olsada bazıları gerçekten sipariş verilerek getirilmiş oluyor

deri,ısıtma harman kardon, bixenon vs bunlar olsa çok güzel olur

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)