User Tag List

Sayfa 165/208 ÝlkÝlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
3945 sonuçtan 3.117 ile 3.135 arasý

Konu: Mini Cooper S sorgulama

onursumer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý scoobz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / TEMÝZ COOPER S R56 sahibinden.comda - 605104244

Bu kmde s alýnýr mý? Sizce bu aracýn aþaðý yukarý deðeri nedir? 60a kadar verdim vermedi fakat kararsýz kaldým
    elden ele dolaþýp kasaplarýn eline duþmediyse , aracý bilen kiþiler bakýmýný yapýp idareten iþ yapýlmadýysa km çokta sorun deðil

bu zamana kadar kurum temizliði ve kronik çýkabilicek sorunlarýn yapýlmadýðýný varsayarak yaklaþýrsak

aldýktan sonra ust kapak açýlýr kurum temizliði yapýlýr, subablar vs kontrol edilir, zincir deðiþimi yapýlýr, termostat tevizyonlu ile deðiþtirilir

belki bonus bobin eksra çýkabilir sonrasýndada misler gibi gazlanýr

bunlarý düþünerek pazarlýk edilip alýnýr

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

scoobz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ýki yýldýr ayný sahibindeymiþ iþin ilginç tarafý bu paralara ilanlar arasýnda baska cooper s yok. Dizel manuel alýp S görünüm yapsam diye düþündüm o daha pahalýya geliyor. Aylýk 1.5-2k yol yapýyorum þuan dizel araca biniyorum ort aylýk 800-900 tl mazot ödüyorum. Aracým satýldýðýnda bir mini alacaðým ama S lerin yakýtlarý korkutuyor acýkcasý biraz benim 800-900 olcak 1.500tl benzin fakat dizel mini alýp 17 jant +mercek xenon+chip yazýlým egzos ile S çevirmek mantýklý mý acaba? Yoksa temiz bir S almak daha mý mantýklý? Sonuçta S ve dizeldeki süspansiyonlar ayný deðil ikisinin yol tutuþlarý farklý diye düþünüyorum ayný mý yoksa?

ÜSTÜNERC - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Trabzon
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 seneden fazla oldu ben cooper s alalı hergün işe gidip geliyorum. İş ev arası git gel yaklasık 15 km falan ayda gezmeyle beraber 500 km yapıyorum 1 liraya yakın bir benzin alıyorum. İş ev arası uzaksa bence dizele devam edin. Şöyle bir durumda var 84 binde aldım ben aracımı şuan 90kusur binde bakımı saymazsak değiştirdigim parcalar , Termostat, buji ,bobin ,yüksek basınc pompası ,üst kapak contası. Mini alacaksanız araç dışında bi 5 lira yanında bulundurmakta fayda var.

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Termostat olayý bütün R56larda mý yoksa 170-175 hp olanlarda mý kronik sorun? 184lüklerde ve dizel olanlarda hiç duymamýþtým çünkü eðer öyleyse dizel yada 70-75e 184lük olanlardan arayacaðým.

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde þu aracý düþünüyorum, 184lük km düþük, önemsiz iki parça boyasý var bagaj ve kapý yürürü etkilemez. Fakat R56larda otomatik mi yoksa manuel mi daha iyi olur onu bilemedim. Otomatik vites geçiþleri falan memnun eder mi etmez mi? Gerçi f1 kulaklýk var hafif gazlamak istesek vites düþürüp max torka geçtiðinde gazlayabiliriz galiba. Manuel olmasý þart deðil gibi, birde 184lükler önceki 175liðe göre kronik sorunu nedir var mýdýr yokmudur hangisi daha çok tutulur.
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / sahibinden cok temiz 2010 cooper s (DUŞUK KİLOMETRE) sahibinden.comda - 625943836

TarikS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    R56'nýn otomatiði baþarýlý, hangisini seviyorsanýz veya temiz bulursanýz alýn. He ben yine manuel arardým ama kiþisel tercihim itibariyle olurdu bu

175-184 arasý tercih edilebilirlik açýsýndan uçuk bir fark yok. Eskisi yanýlmýyorsam daha çok yað yiyor ama daha dayanýklý, yenisai kaçaksýz ama yüklemelerde daha limitli gibi kalmýþ aklýmda.

Uçmak kaçmakla iþiniz yoksa bütçenize göre temiz ve donanýmlý ne bulursanýz alýn derim

ÜSTÜNERC - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Trabzon
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tercihimde kullaným zevkinden dolayý manuel olurdu ki öyle yaptým.184 veya 175 hp bana göre ikiside bakýmlýysa , basýnc deðerleri vs düzgünse alýnýr binilir.

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye / Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde þu aracý düþünüyorum, 184lük km düþük, önemsiz iki parça boyasý var bagaj ve kapý yürürü etkilemez. Fakat R56larda otomatik mi yoksa manuel mi daha iyi olur onu bilemedim. Otomatik vites geçiþleri falan memnun eder mi etmez mi? Gerçi f1 kulaklýk var hafif gazlamak istesek vites düþürüp max torka geçtiðinde gazlayabiliriz galiba. Manuel olmasý þart deðil gibi, birde 184lükler önceki 175liðe göre kronik sorunu nedir var mýdýr yokmudur hangisi daha çok tutulur.
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / sahibinden cok temiz 2010 cooper s (DUÞUK KÝLOMETRE) sahibinden.comda - 625943836
    Bu araç yüksek ihtimal 175'lik ve makyaj öncesi. Arabanýn içi ve dýþý makyajsýz. 2010 yýlýnda hem makyajlý, hem makyajsýzlar var diye biliyorum.

lucky Jackal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / sahibinden cok temiz 2010 cooper s (DUÞUK KÝLOMETRE) sahibinden.comda - 625943836
    Selam,
    araba lci deðil yani 184 hp n18 deðil n14 motorlu. Bilgi olmasý açýsýndan tereddüte düþtüðünüz S ler için; Ön göðüsteki klima panline, direksiyondaki kontrol tuþlarýna ve en önemlisi arka stoplarýna bakabilirsiniz. Zaten araç 2011 ve üzeri üretim deðilse n18 olamaz. Bu araba n14.
    Donaným ve km model olarak bana sorarsanýz biraz daha düþük rakam eder ama orasý sizin bileceðiniz iþ. Fena bir arabaya benzemiyor.

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / motor tks mini cupur s hata boya yok sahibinden.comda - 623381804

Buda 72 diyor ama zorlasam 70e býrakacak gibi buda galiba 175lik fakat ilan 184lük girilmiþ. Normal hayatým boyunca hep otomatik kullandým fakat spor araç manuel olur diye onun kararsýzlýðýndayým. Anladýðým kadarýyla 184 hp olanlarýn direksiyonlarýda yeni tip direksiyonlar sadece 2011 ve üzeri. Bursa daki aralarýndaki en düþük km olan galiba onu seçicek gibiyim ama önce aracýmýnda satýlmasý gerek. Fiyatý 125den 120.250ye çektim beklemedeyim satýlýr umarým hayýrlýsýyla.

Yiðit G. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / motor tks mini cupur s hata boya yok sahibinden.comda - 623381804

Buda 72 diyor ama zorlasam 70e býrakacak gibi buda galiba 175lik fakat ilan 184lük girilmiþ. Normal hayatým boyunca hep otomatik kullandým fakat spor araç manuel olur diye onun kararsýzlýðýndayým. Anladýðým kadarýyla 184 hp olanlarýn direksiyonlarýda yeni tip direksiyonlar sadece 2011 ve üzeri. Bursa daki aralarýndaki en düþük km olan galiba onu seçicek gibiyim ama önce aracýmýnda satýlmasý gerek. Fiyatý 125den 120.250ye çektim beklemedeyim satýlýr umarým hayýrlýsýyla.
    175 lik olduðunu nereden anladýn ki ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Yaþ
    38
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2010 makyajsýz olup 184 luk olan var bilgin olsun kaput altýna bakmak lazým

onun dýþýnda benim 2012 3. ay üretimi termostat revizyonsuz , yeni arýzalandý ordan biliyorum

135
    ├┼┼╕
    246R

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Yiðit G. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    175 lik olduðunu nereden anladýn ki ?
    Direksiyon eski ya Yiðit abi dedim heralde 175liktir þuan sen öyle söyleyince 184lük olma ihtimali canlandý gözümde.

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý onursumer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010 makyajsýz olup 184 luk olan var bilgin olsun kaput altýna bakmak lazým

onun dýþýnda benim 2012 3. ay üretimi termostat revizyonsuz , yeni arýzalandý ordan biliyorum
    184lüklerdede termostat sorunu olabiliyor diyorsun anladým abi Þeytan diyor dizel manuel al 70-75e fakat bodykit ve bixenon mercek far cok pahalý. Chip yazýlýmla güzel bi keyif verir düþüncesindeyim dizelin, ben aylýk 1.5-2k km þehir içi garanti yapýyorum birde. Sakin kullanýmla belki þehir içi S ile 7.5-8litre ile gezebilirim düþünceside var + onunda yeri tadý donanýmý dizelden fazla olduðu için S mantýklý geliyor. Çok gel gitlerdeyim bugün yine biri aradý 118 verdi 120ye hayýrlýsýyla satýlacak galiba zararýna gidecek ama kýsmet ihtiyaç..

Yaþ
    38
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    184lüklerdede termostat sorunu olabiliyor diyorsun anladým abi Þeytan diyor dizel manuel al 70-75e fakat bodykit ve bixenon mercek far cok pahalý. Chip yazýlýmla güzel bi keyif verir düþüncesindeyim dizelin, ben aylýk 1.5-2k km þehir içi garanti yapýyorum birde. Sakin kullanýmla belki þehir içi S ile 7.5-8litre ile gezebilirim düþünceside var + onunda yeri tadý donanýmý dizelden fazla olduðu için S mantýklý geliyor. Çok gel gitlerdeyim bugün yine biri aradý 118 verdi 120ye hayýrlýsýyla satýlacak galiba zararýna gidecek ama kýsmet ihtiyaç..
    termostat sorunu olabiliyor deðil direk var , açýkcasý istanbulda ben 11 lt ortama ile geziyorum okadar km ye dizel daha mantýklý olabilir bitane yapýlmýþ dizel var ilanda bayaðýda güzel

sonradan alýp yapmak bayaðý uðraþtýrabilir çok temizini denk getirmek lazýmki uðraþtýðýna deðsin ayrýca 90 bandýna mal ettikten sonra f kasa 1.5 benzinli alýrsýn

135
    ├┼┼╕
    246R

Yiðit G. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Direksiyon eski ya Yiðit abi dedim heralde 175liktir þuan sen öyle söyleyince 184lük olma ihtimali canlandý gözümde.
    Benim 2010 ama 184 lük. Evet benim termostat da geçen sene cortladý.Hemde 60 küsür binde.Ama iyi haber pejo/citroen ile birebir ayný ürün yani öpülmeden halledebiliyorsun.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

brs852 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cooper varken benimde terostat cortlamýþtý parçaya garanti bile vermiyorlar adam ne zaman bozulacaðý belli olmaz diyor kronik problemi

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý onursumer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    termostat sorunu olabiliyor deðil direk var , açýkcasý istanbulda ben 11 lt ortama ile geziyorum okadar km ye dizel daha mantýklý olabilir bitane yapýlmýþ dizel var ilanda bayaðýda güzel

sonradan alýp yapmak bayaðý uðraþtýrabilir çok temizini denk getirmek lazýmki uðraþtýðýna deðsin ayrýca 90 bandýna mal ettikten sonra f kasa 1.5 benzinli alýrsýn
    Abi kýrmýzýyý diyorsan 90 bin tl diyor 10 daha katýnca yeni kasa dizel otomatik boyasýz chill alýnýyor + ön kaput boyalý toplam 3 parça boyasý var. O aracýn deðeri 75-80 kaðýt olmalý. Bitane beyaz vardý bursada 82.000tlye S görünüm boyasýz bixenon dizel 90k km geçen ay ilandaydý kalktý süresi doldu muhtemelen o çok güzeldi ama ilanda yok þuan. 4-5 ay önce izmirde 74.000 tle vardý S görünüm beyaz bixenon far boyasýz 100k km dizel. Fýrsatlar doðabiliyor ama önce aracýmýn satýlmasý gerek

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Yiðit G. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim 2010 ama 184 lük. Evet benim termostat da geçen sene cortladý.Hemde 60 küsür binde.Ama iyi haber pejo/citroen ile birebir ayný ürün yani öpülmeden halledebiliyorsun.
    Dizellerde termostat sorunu olmuyor sanýrým? Sadece S lerde mevcut. Dizel normal bakým yapýp biniliyor galiba. (þuanki aracým pejo 2ay önce 15.000 bakýmýna girdi 900tl öpüldüm)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)