User Tag List

Sayfa 179/208 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
3945 sonuçtan 3.383 ile 3.401 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scoobz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç alınıp şehir içinde gündelik kullandığında problem yaratır mı? Artık ''s'' ilanlarına bakmaz oldum hepsi açıklamada- 20-30-40-50 bin masraf yaptım tarzı cümleler kurunca anlasılan o ki S lerin %99u masraflı hiç gerek yok, dizel miniden sonra atmosferik 1.6- 122lik düşük km'li mini daha mantıklı.
    ---ön kaput değişen bel altı boya- 4parça toplamda 18.000 tramer--- (ağır hasar pert yok)
    --- fiyat olarak 62den düşmüyorlar, Araç yarın birgün satarken bu fiyatlara alındığında satışı problem cıkarır mı, zarar ettirir mi kendini korur mu sizce?

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / 2011 MİNİ COOPER 1.6 OTOMATİK CİFTRENK CAMTAVAN F1 KATLANIR AYNA sahibinden.comda - 711349423
    Farlarda, sislerde ve tampondaki geri vites&sis lambasında dahi transparan film falan yoksa 500bin km'de gibi duruyor

Sol kapı ciddi ayarsız, depo kapağı dahi farklı tonda gibi duruyor ki aracın geneli için geçerli bu farklılıklar

Tam bir cenaze havası var

Cooper da S kadar yakıp eh gidecek, dizelden geçtiğinize hiç değmez bence

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araç alınıp şehir içinde gündelik kullandığında problem yaratır mı? Artık ''s'' ilanlarına bakmaz oldum hepsi açıklamada- 20-30-40-50 bin masraf yaptım tarzı cümleler kurunca anlasılan o ki S lerin %99u masraflı hiç gerek yok, dizel miniden sonra atmosferik 1.6- 122lik düşük km'li mini daha mantıklı.
    ---ön kaput değişen bel altı boya- 4parça toplamda 18.000 tramer--- (ağır hasar pert yok)
    --- fiyat olarak 62den düşmüyorlar, Araç yarın birgün satarken bu fiyatlara alındığında satışı problem cıkarır mı, zarar ettirir mi kendini korur mu sizce?

Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / 2011 MİNİ COOPER 1.6 OTOMATİK CİFTRENK CAMTAVAN F1 KATLANIR AYNA sahibinden.comda - 711349423
    Sol ön lastiğin yönünü de doğru taksalarmış keşke

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes nasibini yer beyler. Öyle veya böyle mesai harcıyor bu işe adam, siz de uğraşın, popüler olabiliyorsanız olun, siz de kazanın.

Dışarıdan güzel görünüyor her iş gibi bu işler de ama hiç sanmıyorum

İşin içine yalan girmediği sürece herkes istediğini yapabilir. Yalan söyleyen varsa da onunla Allah arasında artık
    ÜT Family ile PR kasacağımıza bırak böyle daha iyi derim

Allah kimseyi çıktığı yerden düşürmesin.

BA çünkü burada bu şekilde düştü.

Herşey PR sa bi bedel olur illa ki.

Araba BA'nın 200 K yazsın isterse.

Önceki sahibini kakalarca bir ilan açıldı diye bu kadar konuşuldu zaten.

Rakama gelirsen bir mini o parayı hiçbir zaman etmez.

O paraya satılması ancak Minici kardeşlerimin işine gelir. Ama aklı selim bir vatandaş o paraları verir mi ? Vermemeli.Aynı şey s2000 ile 350z içinde geçerli bu arada

Yiğit doğruları yazar forumda piyasa yükselticilerin hoşuna gitmez bu yazdıklarım
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gkn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya benim üzüldüğüm nokta farklı aslında. sözüm de yalnızca tek kişiye değil, cv film cevat hariç hepsi bu işe girdi. Cevat'ı da tanımam belki diğer meslektaşlarından kazanılan rakamları duyunca o da ileri de bu işe girebilir, bilemem.

sen bir YouTube kanalı açıyorsun, belirli bir kitle yakalıyorsun. Abonelikler, beğeniler, izlenme oranları derken, otomotiv firmaları çapına göre test arabası veriyor, yeni çıkacak araçların lansmanlarına davet edilip dünyayı geziyorsun, araçlarını yükleyen kişiler video çekmen için seni tercih ediyor derken... Sen bu bağlantılarla sanayiye girmeye başlıyorsun, belki önceden de aynı ortamdaydın ama artık daha saygın ve daha güçlüsün. Kitlen var takipçilerin var. Sanayideki tuning, bakım, vs. işi yapan firmalar reklam ile bilinirlik kazanmak, senin "ben buraya yaptırıyorum." sözünle güvenilirliklerini arttırmak istiyorlar.

işin çapı büyüdükçe rengi değişiyor, youtuber arkadaşlar edindikleri ya da youtuber olduktan sonra daha da çok saygınlık kazandıkları çevrelerini sponsor olarak kullanıp hazırladıkları "proje" arabalarını kendi mecralarında tanıtıp kendilerine güvenen ve takip eden kişilere yüksek kar marjı ile itelemeye çalışıyorlar. yani özetle biraz ağır olacak ama "halkın gücüyle elde ettiğin statüyü halkı kazıklamak için kullanmak." diyebiliriz. son dönemde Doğan Kabak, The Makina, Otomobil Dünyam vs. vs. hep aynı yoldan yürümeye başladı. İnsanların aklı ile dalga geçilmesi gerçekten hoşuma gitmiyor.

kesinkle katılıyorum. birde son birkaç videodur dikkat ettiniz mi bilmiyorum, takipçilerin youtube'da yaptıkları yorumlarla(yaşı küçük kişilerin tahminimce) dalga geçmeye başladılar video içinde. ama instagramda, orada burada izleyin de izleyin yeni video koyduk diye yalvarmadıkları kaldı. sen onlar sayesinde ekmek yiyorsun, seni takip eden, seven insanlara bu lakayıtlık, saygısızlık neden?

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farlarda, sislerde ve tampondaki geri vites&sis lambasında dahi transparan film falan yoksa 500bin km'de gibi duruyor

Sol kapı ciddi ayarsız, depo kapağı dahi farklı tonda gibi duruyor ki aracın geneli için geçerli bu farklılıklar

Tam bir cenaze havası var

Cooper da S kadar yakıp eh gidecek, dizelden geçtiğinize hiç değmez bence

Yeterince soğudum arabadan

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / DEĞİŞENSİZ-TRAMERSİZ-KAZASIZ-2009 MODEL-CİFT SUNROOF-MANUEL sahibinden.comda - 709522680

70-80 bin civarı bir bütçem var hafta sonu aracı olarak kullanıcam sizce mantıklı mıdır.değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    ALFA ROMEO MİTO QV

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / DEĞİŞENSİZ-TRAMERSİZ-KAZASIZ-2009 MODEL-CİFT SUNROOF-MANUEL sahibinden.comda - 709522680

70-80 bin civarı bir bütçem var hafta sonu aracı olarak kullanıcam sizce mantıklı mıdır.değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    aracın duruşu vs fotoğraflarda gayet iyi duruyor

denilen gibi temiz ise alınır sadece ağır bakımlar yapılmışmı servis geçmişine ulaşılabiliyormu onu sormak gerek yoksa o bakım vs koşede her ithimale karşı bi 5- 6 bin bulundurmak lazım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın duruşu vs fotoğraflarda gayet iyi duruyor

denilen gibi temiz ise alınır sadece ağır bakımlar yapılmışmı servis geçmişine ulaşılabiliyormu onu sormak gerek yoksa o bakım vs koşede her ithimale karşı bi 5- 6 bin bulundurmak lazım
    Ağır bakımdan kasıt nelerin yapılması avantajıma olur abi .birde kronik olarak termostat sorunu var diye duydum ama doğru mudur
    ALFA ROMEO MİTO QV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır bakımdan kasıt nelerin yapılması avantajıma olur abi .birde kronik olarak termostat sorunu var diye duydum ama doğru mudur
    N14 olduğu için kurum birikmesi oluyor ust kapakta genelde kapak açıp temizlik yapıp zincir değiştirip kapatıyorlar tertemiz sorunsuz oluyor

termostat ve devirdaim revizyon gordu ama bu km ye kadar değişmeme imkanı yok diye düşünüyorum , sorunu var demiyelim omru kısa parçaların buna ek olarak yüksek basınc pompası ve bobinlerde aynı şekilde

aracın on arka tamponu makyajlı ama araç makyajlı kasa değil iyice baktırmak gerek

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40-45lere daha temiz R53 bulunabilir mi? Linkteki araçlar sizce değerinin üzerinde mi alınır binilir satılır mı? Birde R53 süperşarj motor almak mı mantılı 1.6 düz atmosferik mi

(araç bayana alınacak hiç bir türlü zor kullanım olmayacak 6ay-1 sene kullanılcak ortalama fakat satarkende zarar edilmemeli - )
    Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / OZEL PLAKA 2002 MİNİ COOPER 1.6 CAM TAVAN sahibinden.comda - 700087785
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / Mini CooperS 2003 sahibinden.comda - 705916709

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40-45lere daha temiz R53 bulunabilir mi? Linkteki araçlar sizce değerinin üzerinde mi alınır binilir satılır mı? Birde R53 süperşarj motor almak mı mantılı 1.6 düz atmosferik mi

(araç bayana alınacak hiç bir türlü zor kullanım olmayacak 6ay-1 sene kullanılcak ortalama fakat satarkende zarar edilmemeli - )
    Mini / Cooper / 1.6 / 1.6 / OZEL PLAKA 2002 MİNİ COOPER 1.6 CAM TAVAN sahibinden.comda - 700087785
    Cooper s almak daha mantıklı çünkü hemen hemen aynı yakıyor ama gidiyorda. Fakat bayan kullanımında normal almak daha mantıklı gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

6 ay 1 sene binmek için çok yanlış tercih

micra,i20,yaris falan bakın

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar günde 5-6saati pc basında geçirince ***** sitedeki her ilanı tek tek açınca çok fazla araç beğenir oldum

55lere düz 200.000kmde almaktansa 60-70 arası boyalı S 100 kmlerde almak daha mantıklı geldiği için bu aracı buldum, geçmişini bilen var mı acaba?
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / 2008 MODEL MİNİ COOPER S JOHN WORKS BODY KİT SARI sahibinden.comda - 713355766

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar günde 5-6saati pc basında geçirince ***** sitedeki her ilanı tek tek açınca çok fazla araç beğenir oldum

55lere düz 200.000kmde almaktansa 60-70 arası boyalı S 100 kmlerde almak daha mantıklı geldiği için bu aracı buldum, geçmişini bilen var mı acaba?
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / 2008 MODEL MİNİ COOPER S JOHN WORKS BODY KİT SARI sahibinden.comda - 713355766
    şöyle birşey bakarmısınız

Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / TORPİL GARAGE'dan 2008 MİNİ COOPER (KAPORASİ ALİNMİSTİR) sahibinden.comda - 700321163
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini alma sebebim dikkat çekmesi trafikte kendini belli etmesi olduğu için bu renk düşünmem açıkcası. Sarı - kırmızı ve beyazlar hoşuma gidiyor. Birde ilanını paylastığım araç jcw kit olunca daha bi dikkat çekti. İlanını attığınız aracın bakımlarıda yapılmıs normalde al benzin koy dolaş tam o halde fakat ben o renkte bir miniye dönüp bakmazdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu aracın geçmişini bilen var mı acaba?
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / 2008 MODEL MİNİ COOPER S JOHN WORKS BODY KİT SARI sahibinden.comda - 713355766[/QUOTE]

Birde bu arac sizce ne kadara alınabilir? Kaporta ve km olarak cok dikkatimi çekti. 1-2 sene sonra km'si 64den olsa olsa 80 olur ben kullanırken değerini korur aldığıma değer düşüncesindeyim. Fakat 2008 araca 80 çok yüksek acıkcası kaca alınabilir? Gönülde jcw kitinden dolayı hala sarı var ama
    Mini / Cooper S / 1.6 / 1.6 / SAHİBİNDEN OTOMATİK F1 MİNİ COOPER S sahibinden.comda - 595824113

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini alma sebebim dikkat çekmesi trafikte kendini belli etmesi olduğu için bu renk düşünmem açıkcası. Sarı - kırmızı ve beyazlar hoşuma gidiyor. Birde ilanını paylastığım araç jcw kit olunca daha bi dikkat çekti. İlanını attığınız aracın bakımlarıda yapılmıs normalde al benzin koy dolaş tam o halde fakat ben o renkte bir miniye dönüp bakmazdım
    Allah yardımcınız olsun
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)