User Tag List

Sayfa 207/208 İlkİlk ... 107157197205206207208 SonSon
3945 sonuçtan 3.915 ile 3.933 arası

Konu: Mini Cooper S sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba..bu mini'yi tanıyan var mı..tavsiye eder mi?
    daha önce 34 LP 281 + 16 HC638 + 05 ACE 597 VE ŞİMDİ 44 AFE 381

Mini cooper r50 bursa - YouTube
    Mini cooper r50 - YouTube

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ebruakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba..bu mini'yi tanıyan var mı..tavsiye eder mi?
    daha önce 34 LP 281 + 16 HC638 + 05 ACE 597 VE ŞİMDİ 44 AFE 381

Mini cooper r50 bursa - YouTube
    Mini cooper r50 - YouTube
    Evveliyatını bilmem ama şu anda böyleyse çok kötü görünüyor bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evveliyatını bilmem ama şu anda böyleyse çok kötü görünüyor bence
    bence çok özel ve güzel..tr'de belki de dünyada benzersiz bi modifiye olmuş

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba R50 ise, kafadan zaten 53'e cevirmek icin kaput degismis. Body kit de sahsen 2008'lerde falan guzeldi artık degil. Ben uzak dururum.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba R50 ise, kafadan zaten 53'e cevirmek icin kaput degismis. Body kit de sahsen 2008'lerde falan guzeldi artık degil. Ben uzak dururum.
    Bodykitse yine iyi, çamurlukları macun marifetiyle birleştirmişler gibi,

3D stoplar..

r53 ya da jcw tamponlar zaten güzel değilmiş gibi, sağ sol çıkışlı, biçimsiz egzozlar

Valla bana araç sorgulamadan çok araç reklamı gibi geldi tüm eski plakalarına hakim, yorum yapınca da kızıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Valla bana araç sorgulamadan çok araç reklamı gibi geldi tüm eski plakalarına hakim, yorum yapınca da kızıyor[/QUOTE]
    çoook yanlış gelmiş..sarı sitede 2020de ilk gördüğümden beri çok beğendim.onun için her satışa çıktığında takip ediyorum..
    terddütlerim giderse alıcam inşallah..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ebruakcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence çok özel ve güzel..tr'de belki de dünyada benzersiz bi modifiye olmuş
    Türkiye'de ve dünyada benzerleri çok yapıldı.

Motoruna baktır, kaza yaparsan nerede toplattıracağını netleştir içine sinerse al,
    Zevkler ve renkler meselesi,
    Benim asla tercihim olmayacak bir araba,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de ve dünyada benzerleri çok yapıldı.

Motoruna baktır, kaza yaparsan nerede toplattıracağını netleştir içine sinerse al,
    Zevkler ve renkler meselesi,
    Benim asla tercihim olmayacak bir araba,
    ben 4-5 senedir bakıyorum.bir benzeri yok.biliyorsanız lütfen gösterin.şu anda bi tane kırmızı var 34gsb761..ama o farklı..ve işçilik kötü görünüyor

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese selam şu araç hakkında bilgisi olan var mı ? sizce nasıl kendi aracım ilanda satarsam almayı düşünüyorum.

Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YunuscanVg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam şu araç hakkında bilgisi olan var mı ? sizce nasıl kendi aracım ilanda satarsam almayı düşünüyorum.

Just a moment...
    Eski BT plaka, onceki sayfalarda vardır konusmalar. Forumda aratabilirsiniz de gorenler de yazar evveliyatını.
    2Pac Shakur

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Just a moment...
    Hey gidi BT. Anılarım canlandı @Yekta

En son ben 2015'te satmıştım 100-105 binde falandı galiba emin değilim. 3 sene sonra yurt dışından döndüm tekrar ilandayken niyetlendim, o süreçte 10 sahip değiştirip 3 kez motor yapıldığını öğrenince vazgeçmiştim. Üzerinden 6 yıl daha geçti, artık sağlıklı düzgün bir motoru olabilir. Üzerindeki Yekta'dan kalma ekstraların hemen hepsi korunmuş, headers'ı ben yeniden iskender'e yaptırmıştım, komple onun yaptığı harika bir egzoz sistemi vardı. Sanırım headerstan sonrasını milltek ile değiştirmişler. Benim taktığım filtre kiti de duruyor. Hala çok özel bir otomobil, birkaç güzel dokunuşla (arka stoplar, jantlar vb.) yine ok gibi durabilir.

Çok keyifli araçtı, maddi olarak kendime güvensem yeniden sahip olmak isteyebileceğim bir araba.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

En son ben 2015'te satmıştım 100-105 binde falandı galiba emin değilim. 3 sene sonra yurt dışından döndüm tekrar ilandayken niyetlendim, o süreçte 10 sahip değiştirip 3 kez motor yapıldığını öğrenince vazgeçmiştim. Üzerinden 6 yıl daha geçti, artık sağlıklı düzgün bir motoru olabilir. Üzerindeki Yekta'dan kalma ekstraların hemen hepsi korunmuş, headers'ı ben yeniden iskender'e yaptırmıştım, komple onun yaptığı harika bir egzoz sistemi vardı. Sanırım headerstan sonrasını milltek ile değiştirmişler. Benim taktığım filtre kiti de duruyor. Hala çok özel bir otomobil, birkaç güzel dokunuşla (arka stoplar, jantlar vb.) yine ok gibi durabilir.

Çok keyifli araçtı, maddi olarak kendime güvensem yeniden sahip olmak isteyebileceğim bir araba.
    Ben de arabanın üstündeki alta cooler diverter ve r52 şasi bağlantılarına niyetliyim de küfreder diye sormadım hiç

İşe yarıyor mu bu parçalar Tarık? Özellikle r52 bağlantılarının yurtdışı forumlarda baya iş yaptığını söylüyorlar?

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yorumunuz için teşekkür ederim.Daha önce kısa bi süre 2006 otomatiğine bindim şimdilerde bu aracı görünce bi heveslendim bende kendi aracımı ilana koydum fiyatıda makul gibi geldi açıkcası.Kw lar vs güzel ekstraları var ama dediğiniz gibi o stoplar benımde hosuma gitmedi makyajsız versiyon sanırım tamda bilmiyorum.Ben çok fazla km yapmıyorum,şimdiki arabamda bununla aynı benzini yakıyor maddi olarak yakıt hariç ne gibi yorabilir sizce?

tahirrcann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben denemiştim şansımı bazı parçalar için, küfürsüz reddedildim. pişman değilim ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Milltek'e de ben sulanmistim arabayi ilk aldigimda
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahahah akbaba gibiyiz

Arabayı stoka çevirip parçaları satsa cebine daha çok para girer gibi duruyor valla

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala çok güzel duruyor

Tarık da yazmış detaylı, benim yaptığım çoğu şey duruyor üzerinde. Sonrasında diğer sahipleri de eklemeler yapmış halen daha kıymetli parçalar var üzerinde.
    Eğer ki sonrasında başka bir işlem olmadıysa ben 2007 de aldığımda sol ön küçük çamurluk sürtmeden dolayı boyalıydı, kapıya da sanırım geçme vernik atılmıştı. İlan sahibi kapıyı da işaretlemiş ama orada bir hasar yoktu sonrasında birşey olmadıysa eğer. Kaputu da sanıyorum Doğa taş izlerinden dolayı boyatmıştı, bir kaza yok yani.

Benim de favorimde duruyor açıp bakıyorum, imkan olsa yine alıp kenara koymayı çok isterim Yapılan işlemlerin çoğunun forumda konusu vardı.
    Eksik olarak gördüğüm, jantları replikaydı satarken alıp takmıştım hala değişmemiş aynı jantlar boyatılmış. Makyajlı stoplar sökülmüş, üzerindeki makyajsız stop.
    Supercharger eğer ki bakım görmediyse revizyon isteyebilir bu kadar uzun sürede, ki 120k kmsini de kasnak ile yapmış olduğu göz önüne alınırsa bi bakım ister.
    Ben olsam o egzozu kullanmaz tekrar iskenderde uygun çapta yaptırırdım, milltek büyük ihtimalle 63mm'dir o setup için biraz dar gelebilir.
    KW büyük artı ama durumunu kontrol etmek gerekir, takılalı bayağı bir km olmuştur tahmin ediyorum. Sanırım onu da Doğa takmıştı.
    Üst kapak ne durumda bilemiyorum, ben RMW Newman egzantirik ile birlikte vermiştim Port&polish de yapılmştı Paşaoğlunda, enjektörler de benim taktıklarım olması lazım. Sanıyorum daha sonra kapak açıldı ama ne şekilde kapatıldı bilmiyorum

Sonuçta artık reşit olmuş araba elbet ufak tefek masraflar çıkartır ama büyük bir ihtiyacı yok benim gördüğüm kadarıyla. Kronik çok fazla problemi olan bir araba değil, direksiyon pompası kroniktir bir sefer ben değiştirmiştim ama onu önceden teşhis etme durumu zor bir anda gider

@drago cabrio gergilerini ben takmıştım, harikalar yaratmasa da oem ve uygun fiyatlı bir parça. Normal kule gergisi ile birlikte takınca ön tarafın tepkileri biraz daha keskinleşmişti. Servisten sorup alabilirsiniz varsa ben öyle yapmıştım. Alta diverter da çok elzem değil, hatta custom olarak da yapılabilir çok basit bir şekilde. Ama bu düzeydeki setupta cooler için yapılacak en verimli işlem jcw cooler almak olabilir. Biraz daha geniştir normalinden 2 sıra fazladır.
    YouTube
    DR.ECU

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumunuz için teşekkür ederim.Daha önce kısa bi süre 2006 otomatiğine bindim şimdilerde bu aracı görünce bi heveslendim bende kendi aracımı ilana koydum fiyatıda makul gibi geldi açıkcası.Kw lar vs güzel ekstraları var ama dediğiniz gibi o stoplar benımde hosuma gitmedi makyajsız versiyon sanırım tamda bilmiyorum.Ben çok fazla km yapmıyorum,şimdiki arabamda bununla aynı benzini yakıyor maddi olarak yakıt hariç ne gibi yorabilir sizce?
    Ben 2020'De tekrar Mini alsam mı diye niyetlendim, bütçem R53'e yetiyordu ama aylık gelirimin R53 sahibi olmaya yetmeyeceğini düşünüp kredi çekip N18 motorlu bir R56 S almıştım

tahirrcann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba. 2005 R53 var bende de. Yakıt 11-12 Litre, minimum 10 litre diyebiliriz. Haricinde çok fazla kronik bir problem yok. Direksiyon pompası zaten söylenmiş fakat ben kendi aracımda yaşamadım. Zaten daha evvel de kullanmışsınız, ufak tefek trim seslerine aşinasınızdır diye düşünüyorum. Bunlar haricinde de yaşının getirebileceği her arabada çıkabilecek nazlanmaları saymazsak, çok çok keyifli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)