User Tag List

Sayfa 14/17 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
306 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: e36 m3 sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabla fişekleri ofsetli olduğu için m araçlarda ön tekerler geride durur.
    Form > Function

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafası ayarlı E36, kataloglarda kaldı.
    Haklısınız tabii ama bu işe gönlünü veren kişiler ile alakalı olan bir durum bence. kimi usta yapar dükkandan atar. kimisi beğenmez 50 kere söker takar @JaSoN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorry, you have been blocked

Daytona Violet 34 EB 5429 286'lık M3 geçmişini bilen varmıdır ? Bayadır ilanda araç farklı illerde sürekli.

Saygılarımla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Safe Zone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Daytona Violet 34 EB 5429 286'lık M3 geçmişini bilen varmıdır ? Bayadır ilanda araç farklı illerde sürekli.

Saygılarımla.
    75 liralık bir M3 dahi böyle olmamalı.. Şu piyasada 50-55'e keyfi alınır 3-4 liraya kozmetik bakım yapılıp gezilir. Vay efendim roll'muş dragmış muhabbetlerinde motor bence cortlar araba ciddi manada YIKIK duruyor..

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75 liralık bir M3 dahi böyle olmamalı.. Şu piyasada 50-55'e keyfi alınır 3-4 liraya kozmetik bakım yapılıp gezilir. Vay efendim roll'muş dragmış muhabbetlerinde motor bence cortlar araba ciddi manada YIKIK duruyor..
    50milyar? 55milyar? 70milyarlık böyle olmamalı mı? siz piyasadan çok uzaksınız herhalde,Istanbulda 110-180bintl arasında boyalı E36'lar el değiştiriyor siz sene 2012'de kaldınız herhalde 50 milyara kaç tane M3 varsa TR'de alırım şu devirde ilandaki araçlada uzaktan yakından alakam yok..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50milyar? 55milyar? 70milyarlık böyle olmamalı mı? siz piyasadan çok uzaksınız herhalde,Istanbulda 110-180bintl arasında boyalı E36'lar el değiştiriyor siz sene 2012'de kaldınız herhalde 50 milyara kaç tane M3 varsa TR'de alırım şu devirde ilandaki araçlada uzaktan yakından alakam yok..
    93 model logolari yok boyasız yeri yok macun hakkinda bilgi de yok km 270 diyor ama kasa beni bitirdiler diyor eski versiyon tercih edilen olsa da 286 lik ama kaci yasiyodur bilinmez.. işin özü araç alanin başını ağrıtacak. piyasada hiçbir arac zaten ederi fiyati yazmadigi icin arasanız 50lik arac da bulursunuz...

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulda 110-180bin tl arası e36 M3 LER el değiştiriyor !! bir tane falanda değil yani bayaa bi E36 M3 110-180 arası satılıyo yani !! valla o paralara E36 satabilen arkadaşları tebrik ederim..alan arkadaşlarıda ayrıca tebrik ederim.. koleksiyonluk special boyasız kazasız bijonlarına kadar orjinal 20-30bin km de falansa tabi alıcı bulur öyle bi arabanın rakamıda yoktur zatende öyle 180 e satılıcak o parayı hakedicek M3 TR de iki tane ya çıkar ya çıkmaz.. boncuk gibi e46 bulursun o paraya.. kaldıki 180 liraya F kasa 3.28 alıp ıkına ıkına gitmeyi tercih ediyo millet.. M alıcısı çoğalmıyo azalıyo..

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M serisi özellikle M3 ler ciddi anlamda dünya çapında değerli araçlar oldular 1-2 seneye ilanlarda bile kolay kolay bulunmayacak (içi dişi kümes olan araçlar hariç) bu sebepten piyasadan işi bilen abiler tarafından toplanıyor devamda edecektir doğal olarak fiyatlar x2 hatta x3 olacak gibi görünüyor.
    powered by:
    Can's

VOLVO C30 d2 ///97 E36 M3 EVO

maykee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplanan araçlar zaten bahsettiğiniz içi dışı kümes olan araçlar..araç toplamak zor değil..parça sıkıntısı zaten yok..kaporta boya iç trim deri vs kümes dediğiniz aracı bir ayda boncuk gibi toplarsınız..ki topluyolarda..zaten ilanlarda toplanmışı mevcut..e36M3 toplasanda çıkartsanda 100 liralık araç güncel fiyat olarak..kümes dedikleriniz zaten 50 liraya anca.. şahsi düşüncem yukarıda dediğim gibi tamamen orjinal kmsi düşük bir araç harici ki bunların rakamı ne derlerse o eder, güzel kazasız düzgün E36M3 ün edeceği maks rakam 100 ü geçmez..geçerse E46 alır toplarsın zaten..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toplanan araçlar zaten bahsettiğiniz içi dışı kümes olan araçlar..araç toplamak zor değil..parça sıkıntısı zaten yok..kaporta boya iç trim deri vs kümes dediğiniz aracı bir ayda boncuk gibi toplarsınız..ki topluyolarda..zaten ilanlarda toplanmışı mevcut..e36M3 toplasanda çıkartsanda 100 liralık araç güncel fiyat olarak..kümes dedikleriniz zaten 50 liraya anca.. şahsi düşüncem yukarıda dediğim gibi tamamen orjinal kmsi düşük bir araç harici ki bunların rakamı ne derlerse o eder, güzel kazasız düzgün E36M3 ün edeceği maks rakam 100 ü geçmez..geçerse E46 alır toplarsın zaten..
    100'u geçmeyen araçlar, altı güneşten bronzlaşmış yada kulelerine inşaat demiri kaynatılmış araçlar oluyor genelde tabi herkesin düşüncesi farklı biraz araştırmak gerekiyor gerçekleri öğrenebilmek için.
    powered by:
    Can's

VOLVO C30 d2 ///97 E36 M3 EVO

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu m3 hakkında bilgi var mı arkadaşlar

PROSTOCK GARAGE

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu m3 hakkında bilgi var mı arkadaşlar

Abi,Antalya'dan ilanda iken ben vur-kır parçalaya almak istedim,onun için dahi aldırmadı arkadaşlar Duyduklarımdan sonra da caydım zaten,önermem.Zaten geldi buraya galeriden direkt ilana düştü,şu an farklı bir şahıs tarafından yine ilanda...

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12 ve 13. Sayfalarda aracla ilgili bilgileri bulabilirsin abi @16EC813
    @ilkerist pardon siz vitekci degilmiydiniz ?
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 ve 13. Sayfalarda aracla ilgili bilgileri bulabilirsin abi @16EC813
    @ilkerist pardon siz vitekci degilmiydiniz ?
    Ben değil amcam vtekçi ama gelmiş m3 soruyor.

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @16EC813 Ben sana dedim abi önü güzel durmuyo diye
    Find what you love and let it kill you

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Size bir şey sormak istiyorum. ***** piyasada m3 e 100 lira verme ihtimalim yok.( Kendi fikrim) Hali hazırda kendi aracım var. Severek biniyorum. 321 lik m3 swap yapsam , kaportasını (keyfi olarak) komple saca kadar inip boyatsam değer mi ?

Motorda m52 stroker'da yapabilirim. 3000 stroker ,400 numaralı kapak,m50b25 emme manifoldu,4.4 gaz kelebeği, usa m3 egzantrik, hafif volant, port polish, headers 51 lik egzoz xpipe ile 230-240 alabiliyorum. Bu işlemler için ortalama 14 15 civarı gidiyor. Bana göre dez avantajı araçta limitör olmayışı, pistonlar arasında çok az mesafe kalıyor.

Şuan m3 set 25-28 arasında fiyat çekiliyor. Motoru alttan açıp yatakları değiştirsek, Vanos bakımı yapsak 30 civarına çıkıyor.
    Avantaj: m3 m3tür. özellikle sesi, limitör oluşu.Yıllardır hayalini kurduğum motor.
    Komple kazıyıp boyama ortalama 10 lira civarında gidecek.

Maliyet ortalama 85 civarında olacak. Kaportası,boyası,motoru ok gibi m3 swap olacak.
    Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?
    Coğrafya kaderdir

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Zorbey şu şartlarda yapılması gereken tamda anlattığın gibi aslında m50/52 motordan deli verim alıyosun işin garantisi olmuyor (uçsun kaçsın speclerde).Yaban ellerde hiç olmuş arabayı alıp yapmaktansa kendi bildiğin temiz arabayı yapmak daha mantıklı bütçede varsa
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar

E36 m3 manyaklıgı bende de başladı baştan belirteyim satmak yada kısa süreli kullanmak için almak istemiyorum. Kısmetse çocuklarıma bırakmayı düşünüyorum.
    Gerçi daha evli bile degilim 😅

Yakit falan sormak istemiyorum aslinda zaten 12 nin altina inmez sanirim ortalama litre en yuksete 17 gobi düşünüyorum. Beni sanırım zorlamaz sadece hafta sonu kullanacağım hafya içi toplu ulaşım 😊😜

***** sitede bir ilana rastladım ,
    Dakar sarısı içerisinde görsel değişimler gerekli ancak mekanik anlamda elden geçmiş

İlan linki BMW / M Serisi / M3 / ACİL KISA SURELİĞİNE!! Masrafsız e36 m3 DAKARGELBII 321 hp sahibinden.comda - 607352832

Link paylaşmak yasak mı bilemiyorum ama paylaştım 😊

Asil sormak istediğim tüm bu mekanik işlemler yapildiktan sonra bana ne gibi aorunlar çıkarabilir ? Neleri göze almalıyım. Hangi kronik sorunlar yaşayabilirim ve en önemlisi aracı bilen var mı ?
    Tanıyan eden ?

Bakım maliyeti falan kurcalıyor aslında kafamı önceki sayfaları göz gezdirdim ama suan daha farklıdır diye düşünüyorum
    Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkür ederim..

İlan açıklamasıda aşağıdaki şekilde yapilan işlemler
    30.000 km önce benden önceki sahibi tarafından AlpineStar Fatih Usta'da Sıfır Motor Yapılmıştır.

Aldıktan sonra motorunda ki ve yürüyeninde ki tüm eksiklikleri giderdim. Motorunda daha sonra problem yaratması muhtemel parçalar bile yenilenmiştir. (Vanos,hortumlar vb) . Yürüyeni bir nevi baştan yenilenmiştir. Şaftına kadar sıfırlanmıştır. Yaşı gereği aracın boyaları ve kazaları mevcuttur . Ancak kazalarından kaynaklı hiçbir problemi olmamaktadır , tüm sıkıntıları giderilip gerekli parçaları sıfırlanmıştır. E36 kasanın geçmişte kötü kullanıcıların elinde olması sebebi ile bakımlarına ve revizasyonuna ciddi emek ve para harcanmıştır. Son 3 ayda toplam sadece 1200 km yapılmıştır. Haftasonları çıkıp gezecek şekilde eksiksiz olarak tüm revizasyonu tamamlanmıştır. Klimasından radyosuna motoruna yürüyenine kadar tüm aksamları elden geçirilip onarılmıştır . Maddi harcamadan ve emekten kaçınılmamıştır . Üzerinde SuperSprint egsoz ve Xpipe vardır . ST Variant 3 kamber ayarlı coilover 2 ay önce sıfır alınıp üzerine takıldı ,sadece 700 km yapıldı. Üzerinde E46 M3 şanzımanı takılıdır . Aracın hasar kaydı bulunmamaktadır . Bu kadar masrafı ve emeği satmak için harcamadım . Ancak e92 m3 alacağım için satıyorum .

Gerekli referans ve bilgiyi İstanbul Savaş Motorsports Savaş Ustadan alabilirsiniz .

Başlıca Yapılanlar

Tüm motor elden geçirildi , Vanos yenilendi

Hortumların tamamı sıfırlandı

Tüm sensörler ve sıvıları (yağ vb) sıfırlandı

ST Variant 3 Coilover sıfır alınıp takıldı

Ön ve Sol camda çatlak vardı , sıfırı takıldı

K&N Açık Hava Filtresi sıfır alınıp takıldı

Orjinal BMW Motorsports Carbon Kule Gergisi takıldı

Tüm yürüyeni elden geçirildi , ciddi masraf edilip sıkıntısız hale getirildi.

Kliması ve radyatörleri yenilendi , sıkıntısız çalışmaktadır.

SuperSprint egsoz ve Xpipe alınıp takıldı

Şaftı yenilendi

4 Adet Syron Street Race Semi Slick Lastik sıfır alınıp takıldı , sadece 200 km kullanıldı .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aracın sahibinde 458, Maserati de var bir heves aldı sanırım eski geldi ciddi de para harcadı ama bana göre kaporta işçiliği gerekiyor bu paraya alınır mı suan bu piyasada alınır artık araç yok bunun gibi 4 tane daha girer sonrası minimum 120 üstü çünkü artık her alan ciddi paralar harcayıp diriltme çabasında doğal olarak bunlar fiyatlara da yansiyacaktir.