User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
82 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Astra GSi Sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra GSi Sorgulama

Herkese merhaba.

Astra Gsi alma arifesindeyim. Bu iki araç hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden.

1.si Emre Gecü'nün meşhur EMG GSi'ı.
    Opel / Astra / 2.0 / GSi / ORJİNAL HATASIZ EMG 64 GSİ sahibinden.comda - 588911577

2. araç da forumda önce Denizli'ye ardından İstanbul'a geldikten sonra Denizli'ye dönüp Ankara'ya gelen eski 16 EM 848 yeni 06 ZUY 90.
    Opel / Astra / 2.0 / GSi / Efsane Em Gsi Satışta sahibinden.comda - 601611770

En ufak bilgi dahi çok yararlı olacaktır..

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi hocam, benim bildiğim şu 2 GSI türünün son örnekleri. Seçimi hangisine yaparsan hayırlı olsun.

Tarafımı EMG' den yana kullanıyorum.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi hocam, benim bildiğim şu 2 GSI türünün son örnekleri. Seçimi hangisine yaparsan hayırlı olsun.

Tarafımı EMG' den yana kullanıyorum.
    Ankara'dayım bu yüzden EM GSi daha yakın benim için.. EMG'ye komple motoru Emre abi yapmış okuduklarım kadarıyla ama hakkını da verip iyi koşturmuş makineyi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'dayım bu yüzden EM GSi daha yakın benim için.. EMG'ye komple motoru Emre abi yapmış okuduklarım kadarıyla ama hakkını da verip iyi koşturmuş makineyi..
    koşturduğu makine bu değildi emrenin

beyaz turbo gsi la uğraşti.

bunu koleksiyon amaçlı topladı yattı araba.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    2 Gsi'da da ciddi emek var bunu herkes biliyor. Hrh piyasada gözün kapalı alabileceğin ender arabalardandır. Benim senelerdir Emre'nin Gsi'a hastalığım var. O yüzden EMG derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kronik sorunları hakkinda bilginiz var mi

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emg 350xxx km lerderydi şu an km çekilmiş durumda.Kasa olarakta bagaj değişik ve sol arka çamurlukta çürükleri vardı diye biliyorum.zuy için istediğin an bindirip tur attırabilirim,kasa ve yürür konusunda emg ile kıyas olmaz Fiyatda da araya girerim
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emg 350xxx km lerderydi şu an km çekilmiş durumda.Kasa olarakta bagaj değişik ve sol arka çamurlukta çürükleri vardı diye biliyorum.zuy için istediğin an bindirip tur attırabilirim,kasa ve yürür konusunda emg ile kıyas olmaz Fiyatda da araya girerim
    Km vs. orijinal değil mi ZUY'un? Motor konusunda da motor içi hakkında bilginiz var mı? Kıyas konusunu da anlamadim nasil oluyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Km vs. orijinal değil mi ZUY'un? Motor konusunda da motor içi hakkında bilginiz var mı? Kıyas konusunu da anlamadim nasil oluyo
    emg'nin km orginal değil dedim. Zuy'da sadece eksoz ve yazılım var(istanbulda yapılan mevcut halen)Yürürü şüphesiz iyi.Bütün parçaları her 3 sahibinde de oem gm malzemeler ile değişti.Örneğin metin ateşleme parçalarını gm aldı,yine recep şanzımandaki parçaları aldı yeniledi.Yağ yakma,tekleme,akışmetre vb gibi kronik hasta gsi motoru yokKısacası bir gün gelip binmen lazım,hatta 1-2 gsi bakıp gelmen lazım kaporta olarakta resimdekilerden daha diri durduğunu söyleyebilirim,tek handikap güneş yanıkları var tavan ve omuzlarda.aslında handikapta değil ama kişiden kişiye değişir.sarı koni,eibachlı ,her parçası oem alınmış ,canı alınmamış her sahibi titiz binmiş bir gsi.Benim böyle övdüğümden de şüphelenme komisyoncu değilim Sadece aracı her 3 sahibinede aldıran benim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emg'nin km orginal değil dedim. Zuy'da sadece eksoz ve yazılım var(istanbulda yapılan mevcut halen)Yürürü şüphesiz iyi.Bütün parçaları her 3 sahibinde de oem gm malzemeler ile değişti.Örneğin metin ateşleme parçalarını gm aldı,yine recep şanzımandaki parçaları aldı yeniledi.Yağ yakma,tekleme,akışmetre vb gibi kronik hasta gsi motoru yokKısacası bir gün gelip binmen lazım,hatta 1-2 gsi bakıp gelmen lazım kaporta olarakta resimdekilerden daha diri durduğunu söyleyebilirim,tek handikap güneş yanıkları var tavan ve omuzlarda.aslında handikapta değil ama kişiden kişiye değişir.sarı koni,eibachlı ,her parçası oem alınmış ,canı alınmamış her sahibi titiz binmiş bir gsi.Benim böyle övdüğümden de şüphelenme komisyoncu değilim Sadece aracı her 3 sahibinede aldıran benim
    zamaninda birlikte gsi muhabbetleri de yaptik şef hatirlarsan bendeki gsi aşkını da az çok biliyorsundur.. araci 2.arac olarak alicaz babam yillarca gl, gls f kasada duayen oldu ancak hem km den dolayi hem de gsi olmasindan masraf cikarmasindan tirsiyor.. özelden bi yazabilir misin vaktin olunca detayli konusalim.
    Bu arada Emre gecü de araci satarken 270 bindeydi ne ara çekildi km si ben anlamadim olayi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hatırlıyorum zamanında konuşmuştuk.Temiz gsi alınır üzmez ama şunuda kenarda tutman lazım ; 24 yaşında spor araç alıyorsun elbet ufak tefekte olsa azar azar para akıtacaksın araca.kusursuz gsi alsanda,maalesef yaştan dolayı para harcayacağın şeyler doğacak.Her ustaya gitmeyeceksin , yeri gelecek kendin çözeceksin.Sene 2018 halen c20yi biliyorum diyip yanlış malzeme takan usta ve insanlar çok.. Adam akıllı binersen miladı gelmiş sensör değişimi vb hariç kolay kolay motora masraf yapmazsın.zuy'un zaten altıda üstüde motor olarak iyi,düzenli bakımı yapılan araç.Dediğim gibi sen f kasa bineceksin ama gl gls gibi standart araç düşünme,gsi bineceksin.tadı nasıl ayrıysa yeri gelecek para harcayacaksın Müsait bi zaman yaz,buluşuruz konuşuruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Recep abi yi E30'dan tanırım. Arabasına hep iyi bakmıştır. O araç ondan alınır
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recep abi yi E30'dan tanırım. Arabasına hep iyi bakmıştır. O araç ondan alınır
    onu geri almak için satıyor zaten gsiyı

Kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Recep abiden önceki sahibi benim 06zuy90 Gsi'ın aracı Denizli'den ben gidip aldım. Emir kardeşim de dediği gibi git al dedi dediği kadar var. Araba piyasadaki bütün Gsilardan kasa ve gidiş olarak farklıdır. Ben yaklaşık 3.500TL. yakın masraf yaptım. GM olarak değişmesi gereken ne var ne yok değiştirdim. İzmit'e gidip sıfır koni amortisör ve eibach yay aldım. (reklam olmasın servisin ismi vs. verebilirim dm'den) Şanzıman dişlilerini kontrol etmek için açtım (hafifte terleme vardı) ve kusursuz olduğunu gördük sadece yağ ve conta,keçeleri değiştirdim. Akü de dağil olmak üzere a-z ye bakımlarını yaptırdım yapan ustalarda İbrahim Yüksel ve Serdar Usul ustadır Gsi takip edenler bilir. Recep abiylede hergün neredeyse konuşuruz. Çoğu spor araba gibi 24 sene sonuçta uzun yıllardır sokaklarda kendileri eski sahipleri birbirini düşman eden araçlardan değil kendisi. Günlük olarak işe gidip geliyor neredeyse 50-60 kilometre yol yapar kendisi çok şükür hiç bir problem çıkarmadı. Araba halen gözümüzün önünde ve sahip çıkmaya devam edeceğiz Ankara'da kaldığı sürece. Öbür Gsi hakkında hiçbir bilgim yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @GSİ CLUB Hayırdır Bursa'daki niye satıyor ya acaba? Bu arada bir araba 2 haftada nasıl boncuktan apaçi işine döner örneği gibi olmuş 3 harf 3 rakam plaka, çeki demiri vs. derken bütün albenisi gitmiş.. Kaça satmıştı Recep abi aracı 24 yazmış Bursa'daki?

Sorry, you have been blocked

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @GSİ CLUB Hayırdır Bursa'daki niye satıyor ya acaba? Bu arada bir araba 2 haftada nasıl boncuktan apaçi işine döner örneği gibi olmuş 3 harf 3 rakam plaka, çeki demiri vs. derken bütün albenisi gitmiş.. Kaça satmıştı Recep abi aracı 24 yazmış Bursa'daki?

Sorry, you have been blocked
    çocuk ailesinden gizli aldı aracı.en son ailesiyle tartışınca satmak zorunda kaldı.aldığı fiyatın aşağısına veriyor şu anda.25e aldı çocuk.3 harf işini bilmemde ,çeki demiri oem apaçi işi değil yani son şansın alacaksan al yoksa öyle bi aracı daha bulamazsın o paralara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çocuk ailesinden gizli aldı aracı.en son ailesiyle tartışınca satmak zorunda kaldı.aldığı fiyatın aşağısına veriyor şu anda.25e aldı çocuk.3 harf işini bilmemde ,çeki demiri oem apaçi işi değil yani son şansın alacaksan al yoksa öyle bi aracı daha bulamazsın o paralara
    Çocuğun durumuna düşeceğim bende ailemden gizli alıcam mecburen.. Recep abi Bursaya hayırlı olsun yazınca ben kendi aracımı satmaktan vazgeçtim şimdi de zor görünüyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c20xe astra gsi arıyorum,şu an ilanda bana hitap eden araç yok,ilan dışı satmayı düşünen varsa görüşmek isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oztk24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c20xe astra gsi arıyorum,şu an ilanda bana hitap eden araç yok,ilan dışı satmayı düşünen varsa görüşmek isterim.
    bütçen nedir kardeşim ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler