User Tag List

Sayfa 202/219 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
4158 sonuçtan 3.820 ile 3.838 arası

Konu: Clio Rs sorgulama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yemin ediyorum servise gitmeye korkan adam tanıyorum. Bi tane(aslında birden çok fazla sayıları) zırtapoz yarın öbür gün arabaya b.k atabilir diye.

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum servise gitmeye korkan adam tanıyorum. Bi tane(aslında birden çok fazla sayıları) zırtapoz yarın öbür gün arabaya b.k atabilir diye.
    Oda şöyle oluyor hep kendi içlerinde döner ticaret araba para filan mühim değil yine dostluk kazandı ( pampa çaktırma )

cenk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En pahalı cliors için ne kadar ihtiyaç kredisi çekmemiz gerekiyor??
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köprünün üstünde durup ,senmisin büyük benmiyim ! dediğim istanbul,ben geri vites yapıyorum bu kadar g.tün içinde daha fazla kalamam

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaa net konuşuyorum ihtiyaç kredisi dediğiniz nedir benim gözümde 15000 - 20000 TL civarıdır.Ben açık konuşuyorum 17500 TL'ye aldım aracımı 13000 TL'den fazla masraf ettim nereye gitti diye sormayın gidiyor masraf adı üstünde.Arabaya bi binmek var bakmak var bide araba niyetine binip sürmek var bunun farkına varıp araçları ona göre mukayyese edelim derim.
    @canozgur106 hahaha abi çok isterim ama bence artık 172 değilde MRS kovalama vakti senin için

cenk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sa diyorum 30 lira zaten banka kredi veriyor. Senin gözümde diye Bi kavram Yok. Kredi notun iyide istediğin miktarı çekersin.
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köprünün üstünde durup ,senmisin büyük benmiyim ! dediğim istanbul,ben geri vites yapıyorum bu kadar g.tün içinde daha fazla kalamam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorgun ve masraflı bi RS alırsanız, o aracı almak için çektiğiniz kredi gibi bi kredi de aracı diriltmek için çekeceksiniz. Tabii bu kişiden kişiye ve tabii ki araçtan araca değişir. Kimisi boğazından keser adam edecem diye, kimisi de baktı olmuyor eş dost şakşaklamasıyla ona buna kitleyip kurtulma yoluna gider. Yalnız ikinci bahsettiğim olay ilkine göre neredeyse 10 kat fazla bu camiada (!) ne hikmetse.

Çok şükür ki ben arayışlarıma geçen sene bi piyango gibi karşıma çıkan araç sayesinde RS arayışlarıma içime sine sine son verdim. Ama piyasadaki birçok aracı görünce üzülüyorum; ne yalan söyleyeyim. Allah bu araçlara gönül veren ve almayı düşünen arkadaşlara sabır versin.

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konunun devamini semtimize hayirli olsun konusuna baglamak lazim.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CLIORS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun devamini semtimize hayirli olsun konusuna baglamak lazim.
    abi kaç para kredi çekeyim? talibim aracına
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

HaLuK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper hoca senelerce cvk diye nam salmis rs e evladi gibi emek verip ondan sonra da megane rs iyle ayni sekilde ugrastigi icin kendi aracini duygusal bagi ve emeklerinden dolayi ayirmak istemis Ama malesef kredi muhabbeti yapan arkadaslar hakli,konu hanemize hayirli olsunculara baglanmaz yani Cunku alper hoca tarzi sadece sevdigi icin bu islerle ugrasip keyfini alan arabasina emek verip ticari kaygi dusunmeyen adamlar o guzel atlara binip gittiler beyler piyasa agirlikta kendini kurnaz zanneden sosyal medya saklabanligiyla bi yerlere gelip butun yasama amaci zevki takintisi benligi para olan vatandaslara kaldi.Ben sektore senelerimi vericem butun arabalara binip hepsiyle ugrasicam (maddi manevi) pistlerde kosturcam her organizasyonda tuzum buluncak sonra hicbiseyden anlamayan amaci sadece oturdugu yerden internet aleminde taninmak olan hicbiseye emek sarfetmeden ben kralim triplerini yasayan adam arkadaslarin bahsettigi gibi kredisini cekip gelicek meydanlarda caka satcak eski adamlarin cogu bu yuzden artik geri planda yeni duzenin icindeki herkeste bu yuzden surekli birbirini dudukleyip saksakliyo ve sorunlar hic bitmiyo.Araclar laguna ic dunyali rs olmus veya sonradan orjinal 106 olmus farketmez olayin derinligini kavrama problemini krediden bahseden arkadsslar yasamamis bence

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaLuK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper hoca senelerce cvk diye nam salmis rs e evladi gibi emek verip ondan sonra da megane rs iyle ayni sekilde ugrastigi icin kendi aracini duygusal bagi ve emeklerinden dolayi ayirmak istemis Ama malesef kredi muhabbeti yapan arkadaslar hakli,konu hanemize hayirli olsunculara baglanmaz yani Cunku alper hoca tarzi sadece sevdigi icin bu islerle ugrasip keyfini alan arabasina emek verip ticari kaygi dusunmeyen adamlar o guzel atlara binip gittiler beyler piyasa agirlikta kendini kurnaz zanneden sosyal medya saklabanligiyla bi yerlere gelip butun yasama amaci zevki takintisi benligi para olan vatandaslara kaldi.Ben sektore senelerimi vericem butun arabalara binip hepsiyle ugrasicam (maddi manevi) pistlerde kosturcam her organizasyonda tuzum buluncak sonra hicbiseyden anlamayan amaci sadece oturdugu yerden internet aleminde taninmak olan hicbiseye emek sarfetmeden ben kralim triplerini yasayan adam arkadaslarin bahsettigi gibi kredisini cekip gelicek meydanlarda caka satcak eski adamlarin cogu bu yuzden artik geri planda yeni duzenin icindeki herkeste bu yuzden surekli birbirini dudukleyip saksakliyo ve sorunlar hic bitmiyo.Araclar laguna ic dunyali rs olmus veya sonradan orjinal 106 olmus farketmez olayin derinligini kavrama problemini krediden bahseden arkadsslar yasamamis bence
    Hahahaha beyler net olan bu binici var binici var kısaca

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaLuK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumu okurken arka fon da çalan ahahha
    Şampiyonlar Ligi Klibi - YouTube

HaLuK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah taytaycim ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılamayan ya da zor satılan RS yoktur; şakşakçısı olmayan adam vardır.

ccoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkezi bir tutmamak lazım. Gayet kolay ve şakşakcısız sattım.
    Sticker, pleksi plakalık, app plaka, araç kaplama, araç şerit ve sticker uygulamaları işleriniz için bana ulaşabilirsiniz.
    0531 985 1905

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ccoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkezi bir tutmamak lazım. Gayet kolay ve şakşakcısız sattım.
    Herkes dedik mi sevgili "ccoskun" ?

Galip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rs güzeldir tabi ya Allah nasip ederse yine bi 172 alıcam Gj için çok ama çok güzel deniyordu ilanda kaldığı zamanda benim bildiğin hepimizde tanıdığı 2 arkadaşım yakından gördü aynı şeyi söylemediler bu güzellik kavramı fanatiklik derecesinde insanları yanıltıcı bilgiler vermesin bizlere..Gidenlerden biride benimle İzmirde görüştüğü günlerde gitti içi güzel kusur bulmak zor ama kaporta için boya konusunda elden geçmesi gereken yerleri var dedi yani daha açığı boyası kötüymüş öyle duydum aslı astarı nedir bu durumun..
    elimde çok güzel bir güvercin var (bird series)
    içerisi şampiyonlar ligi gibi, pırlantacılar galericiler...

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle öyle, arkadaşımın rs yaklaşık 2 3 aydır satılıkta duruyor, hiç bir problemi yok. Yürürü sağlam ama pohpohlayanımız yok, ondan satılmıyor

ccoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes dedik mi sevgili "ccoskun" ?
    ben söylediğinize katılmıyorum. Bence güzel bir araç satılır elde kalmaz.
    Sticker, pleksi plakalık, app plaka, araç kaplama, araç şerit ve sticker uygulamaları işleriniz için bana ulaşabilirsiniz.
    0531 985 1905

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Katılmayabilirsin. Ben bildiğimi aktarıyorum sadece.

Güzel araç zaten satılıyor; absürt bi rakam istenmedikçe. Sorun zaten güzel olmayanlarda güzel kardeşim. O zaman da 'şakşakçı edition' diye tabir edilen satış tekniği devreye sokuluyor ve aracın sosyal ortamlarda bi güzel reklamı yapılıp kurbanın ağa düşmesi bekleniyor. 2005'ten beri bizzat takip ettiğim RS piyasasının en baba dinamiği bu.

İyi ve güzel olanlar zaten ne ilana düşüyor, ne de el değiştirdiği zaman da biçoğumuzun haberi oluyor. Ben çok şahidim; öyle bi araç mı varmış diye şaşıran eden.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)