User Tag List

Sayfa 216/219 İlkİlk ... 116166206214215216217218 ... SonSon
4158 sonuçtan 4.086 ile 4.104 arası

Konu: Clio Rs sorgulama.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane rs kullancısı cok yakın arkadaslarımız war hepsi clio kullanmıstır mrs özel bir araba ama clio racing dir 172 için konusuyorum
    Clio 1.6 16V e sahip oldum o bile (bence) fena değil iken +~65 HP neler katar tahmin edebiliyorum.

Şimdi üstatlara bir soru, rs ilanlarına bakarken aşağıdaki ilana denk geldim. Tecrübe ***** para ile satın alınmıyor bilene danışmak iyidir bu açıdan.

Soru şu, sağlam ve sorunu olmayan bir araç mı almak evladır yoksa şu linkteki gibi alıp sanık motor koyup devam etmek mi.

Normalde bağcılar görünce ilanı direkt kapatırım ama bunu danışmak için paylaşıyorum.

Benim mantığım şunu diyor, kendi yaptığım bakıma güven. 20+ araç aldım sattım bir sürü tecrübe edindik, abi çok bakımlı şöyle iyi böyle iyi, 2 sene masrafsız binersin denen araçlarda neler ile karşılaştığımı az çok tahmin edersiniz. O yüzden bu mantık ağır basıyor , sizin fikirleriniz nedir (forum ahalisine genel bir sorudur)

Diğer taraftan üşenmeden yazan bilgili arkadaşlara da çok teşekkürler...

Renault / Megane / 2.0 T / Sport / 2004 MEGANE 2.0 TURBO MOTOR HASARLI BİLGİ İCİN 05336296197 sahibinden.comda - 568573365

Soru 2: Forumda rs ile ilgli destek isteyen bir arkaşa aşağıdaki link refere edilmiş.

Bazı parçalara baktım 1.9 dizel ile aynı (krank mesela) egz. kasnağı 1.6 16v ile aynı gösteriyor.

Sitedeki oe numaraları hatalı olabilir mi ? Eğer değil ise parça fiyatları gayet uygun.

Megane II C004589 BV | Renault | Genuine Parts Catalogs | PartSouq Auto Parts Around the World

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clio 1.6 16V e sahip oldum o bile (bence) fena değil iken +~65 HP neler katar tahmin edebiliyorum.

Şimdi üstatlara bir soru, rs ilanlarına bakarken aşağıdaki ilana denk geldim. Tecrübe ***** para ile satın alınmıyor bilene danışmak iyidir bu açıdan.

Soru şu, sağlam ve sorunu olmayan bir araç mı almak evladır yoksa şu linkteki gibi alıp sanık motor koyup devam etmek mi.

Normalde bağcılar görünce ilanı direkt kapatırım ama bunu danışmak için paylaşıyorum.

Benim mantığım şunu diyor, kendi yaptığım bakıma güven. 20+ araç aldım sattım bir sürü tecrübe edindik, abi çok bakımlı şöyle iyi böyle iyi, 2 sene masrafsız binersin denen araçlarda neler ile karşılaştığımı az çok tahmin edersiniz. O yüzden bu mantık ağır basıyor , sizin fikirleriniz nedir (forum ahalisine genel bir sorudur)

Diğer taraftan üşenmeden yazan bilgili arkadaşlara da çok teşekkürler...

Renault / Megane / 2.0 T / Sport / 2004 MEGANE 2.0 TURBO MOTOR HASARLI BİLGİ İCİN 05336296197 sahibinden.comda - 568573365

Soru 2: Forumda rs ile ilgli destek isteyen bir arkaşa aşağıdaki link refere edilmiş.

Bazı parçalara baktım 1.9 dizel ile aynı (krank mesela) egz. kasnağı 1.6 16v ile aynı gösteriyor.

Sitedeki oe numaraları hatalı olabilir mi ? Eğer değil ise parça fiyatları gayet uygun.

Megane II C004589 BV | Renault | Genuine Parts Catalogs | PartSouq Auto Parts Around the World
    Günaydın..
    Birçok parça birbiri ile aynı. Hiç ummadığın bi parça Kangoo ile hatta R19 ile bile aynı çıkabiliyor. Çıkıyor.

Diğer yandan, kendi yapacağın bakım tabii ki bambaşka olacaktır. Ama sıfırdan adam etmek gibi bi niyete girilecekse de bu arabalardan çok iyi anlayan biri yanında olmalı. Yoksa 5 liraya halletmek varken iki zara 10luk olmak işten bile değil.
    İyi usta (daha önce RS ile uğraşmış, vb) ve RS.i iyi bilen, onunla zamanında sevgi dolu ilişkisi olan, onu seven bi arkadaşın olması şart gibi bişey.

Bunlar olduktan sonra ve cepte de yeterli para olduktan sonra iş keyife kalıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    referanslara takılamyın sorun sadece motor ise çözülebilir her parcasi elimde war mrs ve clio rs'in krank konusu tamamen uyum waqr fakat metayel önemlı ***** turbo araba kalıtesiz bir krank sisme yapar kısa sürede
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki araç hakkında bilgisi olan var mı? Ciddi ciddi düşünüyorum, bilgi sahibi abilerimiz vardır diye düşündüm yardımcı olabilirseniz sevinirim

Renault / Clio / 2.0 / Renault Sport / Satılık Mk1 Aciliyeti vardır!Motor Takaslı sahibinden.comda - 572919069
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolgaaydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlandaki araç hakkında bilgisi olan var mı? Ciddi ciddi düşünüyorum, bilgi sahibi abilerimiz vardır diye düşündüm yardımcı olabilirseniz sevinirim

Renault / Clio / 2.0 / Renault Sport / Satılık Mk1 Aciliyeti vardır!Motor Takaslı sahibinden.comda - 572919069
    Bu aracın işi bitti, büyük bir mani çıkmazsa haftaya yeni ruhsat sahibiyim

selamlar

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok fazla karmaşık bir yapıya sahip değil bu araçlar ... Ciddi kazası yok ise, geri kalan herşeyi basitçe hallediliyor. Hayırlı olsun ...
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok fazla karmaşık bir yapıya sahip değil bu araçlar ... Ciddi kazası yok ise, geri kalan herşeyi basitçe hallediliyor. Hayırlı olsun ...
    teşekkürler. Umarım beklediğim keyfi alırım.

Bu arada kendimle ilgili kısa bir bilgi verip forum ahalisi ile tanışmış olayım.

Adım Cengiz, yaş olarak yarım yüzyılı tamamladım, sanırım forumdaki yaş ortalamasını yukarı çektim 17 yaşından beri araba ve motosiklet kullanırım. Bugüne kadar farklı cc ve hp lerde bir çok araç sahibi oldum ve keyifle kullandım. Şu an 1.18 kullanıyorum, bir süredir sessiz sedasız RS arıyordum, denk geldi ve kısmet olursa yakın zamanda direksiyonundayım.

Forumun Selçuk abisi yaş itibariyle benim Selçuk kardeşim ile özelden birkaç bilgi alışverişim oldu. Bunun dışında forumun diğer üyeleri ile tanışmışlığım olmadı.

Kısaca bu kadar selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abicim hayırlı olsun. Özel bir araç alıyorsun hayırlısıyla. Güle güle, cezasız kazasız belasız ve kıymetini bile bile kullanman dileğiyle.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, gayet güzel araçlar rsler. Keyif alacağınıza eminim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayirli olsun cok keyiflidir yeterkı bılen adamlara gidin piyasa BUNU YAPAN ADAM SAyısı bellı isimleri bellı yapariz ederiz diyip rs görmeyen içine girince aracı sport sanan laguna toplayanlar yüzünden helak olduk sahipleride cebinden oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun cok keyiflidir yeterkı bılen adamlara gidin piyasa BUNU YAPAN ADAM SAyısı bellı isimleri bellı yapariz ederiz diyip rs görmeyen içine girince aracı sport sanan laguna toplayanlar yüzünden helak olduk sahipleride cebinden oldu
    teşekkür ederim. Doğrudur ben henüz yapamam diyen ustaya denk gelmedim. Hatta bazıları, öğrenmek için kurcalamaya can atar Şimdi hepsinin günahınıda almayayım uzun süredir garantide araç kullandığım ve için yetkili servisler dışında oto sanayilerinin yolunu unuttum. Murat 131 lerle, E21, E30 kasa 3.15 3.16 BMW leri koşturabilmek için Yenibosna hurdacılarında bulduğum çıkma çift boğaz weber karbüratörlerin bağlantılarını araca uydurmak için tornacı tornacı dolaştığım günler çok geride kaldı

rs sahibi arkadaşlar İstanbul daki bilenleri yazabilirse, bende aracı sağda solda didikleterek doğru ustayı bulmakla uğraşmam. Nasılsa ihtiyaç olacaktır, burada belli başlı yerler adreslenirse çok makbule geçer.

selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cngzttz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. Doğrudur ben henüz yapamam diyen ustaya denk gelmedim. Hatta bazıları, öğrenmek için kurcalamaya can atar Şimdi hepsinin günahınıda almayayım uzun süredir garantide araç kullandığım ve için yetkili servisler dışında oto sanayilerinin yolunu unuttum. Murat 131 lerle, E21, E30 kasa 3.15 3.16 BMW leri koşturabilmek için Yenibosna hurdacılarında bulduğum çıkma çift boğaz weber karbüratörlerin bağlantılarını araca uydurmak için tornacı tornacı dolaştığım günler çok geride kaldı

rs sahibi arkadaşlar İstanbul daki bilenleri yazabilirse, bende aracı sağda solda didikleterek doğru ustayı bulmakla uğraşmam. Nasılsa ihtiyaç olacaktır, burada belli başlı yerler adreslenirse çok makbule geçer.

selamlar
    siz rs alın gerisi kolay yada aldınızmı bende 2 adet war yakın arkadaslarıma verdım daha vermeden rs bakıyorum değişik bir hastalik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler. Umarım beklediğim keyfi alırım.

Bu arada kendimle ilgili kısa bir bilgi verip forum ahalisi ile tanışmış olayım.

Adım Cengiz, yaş olarak yarım yüzyılı tamamladım, sanırım forumdaki yaş ortalamasını yukarı çektim 17 yaşından beri araba ve motosiklet kullanırım. Bugüne kadar farklı cc ve hp lerde bir çok araç sahibi oldum ve keyifle kullandım. Şu an 1.18 kullanıyorum, bir süredir sessiz sedasız RS arıyordum, denk geldi ve kısmet olursa yakın zamanda direksiyonundayım.

Forumun Selçuk abisi yaş itibariyle benim Selçuk kardeşim ile özelden birkaç bilgi alışverişim oldu. Bunun dışında forumun diğer üyeleri ile tanışmışlığım olmadı.

Kısaca bu kadar selamlar
    Hayırlı olsun benden önce davranmışsınız. Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    59 FC 172 plakalı araç hakkında bilgi verebilecek abimiz arkadaşımız varmı?
    ES plakalı arac ile abimiz anlaşmış bende bu araca yöneldim fakat hiçbir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinrim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    59 FC 172 plakalı araç hakkında bilgi verebilecek abimiz arkadaşımız varmı?
    ES plakalı arac ile abimiz anlaşmış bende bu araca yöneldim fakat hiçbir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinrim.

seçkinin eski arabası zamanın efsanelerınden'di trabzondakı az rs ile az sokak arkadası olmadılar gaziosmanpaşa sokaklarında son kondısyonu iyiydi kasa olarak baktırın

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

selamlar
    Selçuk var işte, yazılım mekanik konusunda size yol gösterir. Elektronik, sensörler ile ilgili birşeyler olursa bende yardımcı olabilirim. Herhangi bir ücret falan istemiyorum yanlış anlaşılmasın.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk var işte, yazılım mekanik konusunda size yol gösterir. Elektronik, sensörler ile ilgili birşeyler olursa bende yardımcı olabilirim. Herhangi bir ücret falan istemiyorum yanlış anlaşılmasın.
    siz bilgili bir arkadasa benzıyorsunuz hangi plakalı arabalarda emeğiniz war hangi arabalari yaptiniz banada ayrdımcı olurmusunuz itbli bir rsim war beyaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    plaka plaka yazarsanız bilirim tr'dekı bütün rsleri ***** çoğuyla mazimiz oldu sizide tanımıs oluruz

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

çok mantıklı değilmi fiyat
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)