User Tag List

Sayfa 102/327 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
6197 sonuçtan 1.920 ile 1.938 arası

Konu: Honda Type-R sorgulamaları

Aşkın Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anil37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16419286/detay
    bu aracı almayı dusunuyoruzda yarın bakmaya gıdıcez bılgısı olan var mı ? arac hakkında pek bırsey bılmıyoruz acıkcası ?
    EM plakalı Typer bu araç yani PPR KAAN arabası ondan sonra bendeydi araçi orjinal rengi siyah ben kırmızıya kaplattım motorunda bendeyken hata yoktu şu anda mutluhan da serviste 10,000 tl civarında bir para harcanarak şanzuman sıfır ön takım aks v.s v.s bir sürü parçası sıfır takılıyor 1 hafta sonra teslim edilecek araç sağ alttan kazası var hava yastıkları açmış ve sel den ağır hasar kaydı var pert kaydı var yani değişenide yoktu o kadar yere götürdüm kimse aksini demedi tabi yinede göstermek lazım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dilbilgisi yüzünden yanlış anlamışsın aşkın nickli üyenin yazısını..

antalyada gri olan can typer demek istiyor. kırmızı olanda vtc diyor.. ama tabi yinede yazdığı yorumlar yanlış aklı sıra iğneleme yapıyor yüklendi etti felan.. o zaman proje konusunda ki bütün arabalar çöp ameke...
    ben aracı kötülemedim iğnelemede yapmıyorum yüklenmiş bir typer geçmişsi hızlı dedim birilerinin malını kötülemek değil yani amacım..

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aşkın ersoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aracı kötülemedim iğnelemede yapmıyorum yüklenmiş bir typer geçmişsi hızlı dedim birilerinin malını kötülemek değil yani amacım..
    yazım şeklinden dolayı yanlış anlaşılıyorsun o zaman. Dikkat et yazım şekline..
    US Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazım şeklinden dolayı yanlış anlaşılıyorsun o zaman. Dikkat et yazım şekline..
    aynen öyle yazım hatasından oldu

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı krm106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ferences=false

Araç Hakkında Bilgisi Olan Varmı Arkadaşlar ?
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...malari-99.html
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

UNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senide mami abinide katıyorum. mami abinin mesajlarıda duruyor.
    Vtc bursaya gidip 09ar ile ilgili ilan açıldığındaki ilk yorumum.
    Alıntı UNAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vtc 40 olması lazım.
    km yanlıs girilmiş ya da geri geri gitmiş bi süre
    Daha sonra bursada plakası değişip jta olduğunda, o mu değil mi diye tartışılırken vtc olduğunu söyleyen arkadaşın yorumunu desteklemek adına alttaki yorumu yaptım ve dolayısıyla şayet alacak biri varsa ilk mesajımdaki bursada km nin durumunu bilmesi açısından linkini koydum.
    Bursadaki sahibi 09 ar iken de ilanını koymuştu ve sorgulanmıştı sonrasında plaka değişip tekrar ilana düştü;

http://www.techturkey.com/forum/sohb...malari-81.html
    O linkini verdiğim sayfada ar typer olarak sorgulanıyordu. Bende km düşük yazınca aydındaki ilanını koymuştum.
    Kastettiğim eğer bursa içinde el değiştirmediyse sahibi 09ar dolayısıyla vtc40 olduğunu ayrıca aydında satılıkken 170.000 de olan aracın üzerinden aylar geçtikten sonra 169.xxx te ilanda olmasıydı.
    He kazası nedir ne değildir bilemem ama vtc plaka iken ki sahibi bel altı boyalı demiş.
    Bu mesajda da sizin belirttiğiniz gibi bel altı boyalı olduğunu ve kazası hakkında herhangi bir fikrimin olmadığını belirttim.
    Estafurullah, gerekli açıklığı siz getirmişsiniz, ben sadece sizin açıklamanızı destekler nitelikte olması açısından aklımda kalmış kısımları göstermek istedim. *****, haksızlık karşısında susmak şeytandandır
    Kısaca araç vtc, km de bir uyumsuzluk söz konusu ve bursada el değiştirmediyse sahibide bu bilgilerin farkında.
    Jta ya da vtc için söylenenlere isyan eden arkadaşlar umarım 'bilip bilmeden konuşan' kavramı içerisine beni dahil etmiyorlardır. Aracın geçmişi hakkında da kuşkuları varsa 'mami makinen' abiye sorarlarsa net bilgiyi alırlar.
    Tüm mesajlarım bunlar.
    Tüm bu mesajların sonucu olarak neresinde bilip bilmeden konuştuğumu anlamış değilim. Bunların dışında itiraz ettiğiniz tek kısım Mami abi kısmı sanırım, ki hatrımda kalan kadarıyla o da eski sahiplerinden biri vtc’nin. Yani siz ne kadar söz sahibiyseniz o da sizin kadar söz sahibi. Ben aracı düşünen arkadaşlar için bildiklerimi yazdım. Mami abinin mesajlarının ne olduğunu bilemiyorum ama eski sahibi olduğu bir aracın kendine kadar mazisini biliyordur en azından. Ayrıca dipnot olarak belirtmek isterim ki Mami abiyle bir tanışıklığım yok fakat yorumlarından nasıl bir insan olduğunu anlamak güç değil.
    Neyse kimseyle tartışmak için değil sadece tekrar tekrar belirtiyorum ‘Haksızlık karşısında susmak şeytandandır’ felsefesiyle bildiklerimi yazmaya çalıştım ve söyledikleriminde arkasındayım.

canozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vtc bursaya gidip 09ar ile ilgili ilan açıldığındaki ilk yorumum.

Daha sonra bursada plakası değişip jta olduğunda, o mu değil mi diye tartışılırken vtc olduğunu söyleyen arkadaşın yorumunu desteklemek adına alttaki yorumu yaptım ve dolayısıyla şayet alacak biri varsa ilk mesajımdaki bursada km nin durumunu bilmesi açısından linkini koydum.

Bu mesajda da sizin belirttiğiniz gibi bel altı boyalı olduğunu ve kazası hakkında herhangi bir fikrimin olmadığını belirttim.

Tüm mesajlarım bunlar.
    Tüm bu mesajların sonucu olarak neresinde bilip bilmeden konuştuğumu anlamış değilim. Bunların dışında itiraz ettiğiniz tek kısım Mami abi kısmı sanırım, ki hatrımda kalan kadarıyla o da eski sahiplerinden biri vtc’nin. Yani siz ne kadar söz sahibiyseniz o da sizin kadar söz sahibi. Ben aracı düşünen arkadaşlar için bildiklerimi yazdım. Mami abinin mesajlarının ne olduğunu bilemiyorum ama eski sahibi olduğu bir aracın kendine kadar mazisini biliyordur en azından. Ayrıca dipnot olarak belirtmek isterim ki Mami abiyle bir tanışıklığım yok fakat yorumlarından nasıl bir insan olduğunu anlamak güç değil.
    Neyse kimseyle tartışmak için değil sadece tekrar tekrar belirtiyorum ‘Haksızlık karşısında susmak şeytandandır’ felsefesiyle bildiklerimi yazmaya çalıştım ve söyledikleriminde arkasındayım.
    evet sadece mami abi kısmından dolayı. mami abin bu aracı çok kötüledi çünkü. ya bahsettiği araba vtc 40 değil ya da başka birşey var. ne zaman sendeydi araba diye sorduğumda 2008 -2009 diye cevap verdi. aracı ben 2011 de son 3sene kullanan yani 2008de alan birisinden aldım. oda 2006da son 2 senedir kullanan birinden aldı. alanda vahap isimli iyi bir arkadaş. stp selçukla arkadaştı kendisi. şimdi mami abinin çelişkisini sen çöz... bir insan 3-4 sene ile 6-7 sene farkını anlayamaz mı ? falcılarda biryerlerden birşey duyar ona göre yorum yapar dimi. ama yanlış duyarsa iş karışır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar Can typer gercekten 34 bin TL ye satıldı mı , ilanı kalkmıs gozukuyor.. bilgisi Olan Var mı.. İyi paraya gitmis.. Parcalayıp satsan ya da kasko yaptırıp duvara vursan o para cıkar, kar bile ettirir..

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Can typer gercekten 34 bin TL ye satıldı mı , ilanı kalkmıs gozukuyor.. bilgisi Olan Var mı.. İyi paraya gitmis.. Parcalayıp satsan ya da kasko yaptırıp duvara vursan o para cıkar, kar bile ettirir..
    sen aracına ne ıstıyosun suan? mertten aldıgına yanı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    su an aman aman bi satma planım yok. alalı 20 gün oluyor zati.

UNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sadece mami abi kısmından dolayı. mami abin bu aracı çok kötüledi çünkü. ya bahsettiği araba vtc 40 değil ya da başka birşey var. ne zaman sendeydi araba diye sorduğumda 2008 -2009 diye cevap verdi. aracı ben 2011 de son 3sene kullanan yani 2008de alan birisinden aldım. oda 2006da son 2 senedir kullanan birinden aldı. alanda vahap isimli iyi bir arkadaş. stp selçukla arkadaştı kendisi. şimdi mami abinin çelişkisini sen çöz... bir insan 3-4 sene ile 6-7 sene farkını anlayamaz mı ? falcılarda biryerlerden birşey duyar ona göre yorum yapar dimi. ama yanlış duyarsa iş karışır...
    Yine de bence böyle alev püskürmenize gerek yoktu. Eğer 04-06, 08-11 deki sahiplerini de bilsem onları da buraya yazardım.
    08 de aracı alan değil satan kişi Vahap abiymiş fakat Vahap abinin sitede üyeliği bildiğim kadarıyla olmadığı ve Stp Selçuk abi de onun dönemindeki durumu hakkındaki bilgiye sahip olduğu için yazma gereği duymadım.
    STP Selçuk abinin hemen hemen tr de mazisini bilmediği typer yoktur herhalde konuyu takip edenler zaten bunun farkında, onun adını geçirmenin veya 11-12 de sizdeydi ve sizde konuda cevap veriyorken tekrar sizin adınızı geçirmenin de anlamı olmadığını (ya da farklı yorumlanabileceğini) düşündüğüm için yazmadım.
    Eğer ben alacak olsaydım ve birileri bana eski sahiplerini ve bu araçların piyasasını dikkatle takip eden kişileri söyleyip, bu adamlara danışmadan almaya/baktırmaya da gitme deselerdi çok memnun olurdum. Ben de bunu yaptım elimden geldiğince.
    Sonuçta kimse burada yazan şeylerin tamamına doğru kabul edip alınterini yatıramıyor. Burada söylenen kısımlara daha özenli baktırıyor olay bu. He buradaki kastım kötü niyetten de değil sonuçta yanlış hatırlanabiliyor, araçlar karışabiliyor vs vs.
    Şimdi siz böyle söyleyince karışma ihtimali olabilir mi diye ufak bir araştırma yapıp aracın 2004 yılı civarında Topkapı cem otomotivde bir süre durduğunu, bir süre izmire gittiğini ve Vahap abiden önceki sahiplerinden birinin Mami abi olduğunu gördüm. Bu da eğer 04-06 hiç da el değiştirmediyse bu süre zarfında Mami abide olduğunu gösteriyor. Yine araç Vahap abiden önceki süreçte bir süre izmirdeymiş.
    http://www.techturkey.com/forum/otom...40-type-r.html
    Alıntı vahap_vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam Olarak Bende Bilmiyorum Ama 4 Sene önce Topkapi Cem'de Bir Süre Durmuş Diyolar....
    Alıntı sülüman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hey masşallah muammerden iyi bakıyosun arabaya okesin
    Alıntı vahap_vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirdeki halinden sonrayımı diyosun?
    ewet bayağı değişti....
    Falcılar genelde karşısındaki şahsı tanımadığından bir yerden duyduklarını değil de belli kalıplaşmış kavramları insanlara kakalarlar. Olmadı bazı şeyleri bilinçaltlarına kazıyıp gerçekten kendi dediğinin çıktığına inandırırlar falan. Keşke siz de karşınızdakine ‘falcı’ gibi yaftalar yapmadan önce ufak bir araştırma yapsaydınız. Zira bu durumda siz de yargısız infaz şeklinde kalıplaşmış bir davranışı sergilememiş olurdunuz. Fakat ben size herhangi bir sıfat yakıştırmıyorum yoluna gitmiyorum çünkü biliyorum ki; herkesin emek verdiği aracıyla arasında ister istemez manevi bir bağ ve buna bağlı bir koruma içgüdüsü oluşuyor ama keşke o sıfatı siz de bana yakıştırma gereği duymasaydınız ve üslubunuzu cümleye başladığınız gibi devam ettirseydiniz. Benim alınıp gücenecek halim yok hatta üstüme bile almadım ama sizin yaşınıza ve forumun düzeyine yakışmadığını düşünüyorum. Sonuçta bir önceki mesajımda niyetimin kötü olmadığını belirtmiştim.

gokcell13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı arabalar cok şanssız oluyor.
    DR. ECU
    ADA HONDA SERVICE
    ATA MOTORSPORTS ANTALYA

isyfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maksat burda araba boklamak dııl gercekler ben kımsenın malınıda kotulemem su andakı durumunuda bılmem ama vtc typer eskı dnc 14 dıncerın eskı arabası turkıyeye gelen ılk typer arabayla dıncer kaza yaptı maslakta bı esnafa sattık duzen tuturmak ıcın cok ugrastı arabanın sasesı burkuk kaldı aks kesıp duruyodu araba 2004-5 lerde zaten bılenler bılır kagıthane tarafındada bırınde cook uzun sure satılıkta kaldı sonra tekırdaga satıldı bılıyorum araba su anda ıyıdır dııldır bılmam ama eskı dnc nın evvellıyatı budur

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya ne vtc miş halen konusu bitmemiş bu konular yazmaylla çözülmez bu araç bendede bulundu ve arka sol çamurluktan vurdum hatta TOPKAPI ARZUM OTO KAPORTA ÖMER USTA TAMİE ETTİ
    aracı Vahap demir e sattım hatta bazı arkadaşlar aracın dosyasına bakıp neden satışlarda ismimin geçmediğni merak etmiş
    o dönemler araç alım satım vergisi yani noter parası 1000 ile 1500 tl arası olduğu için her aracın satışını almıyordum yani vekalet alıyordum tabiki çok eski zaman alıp sattıklarımı bende unuttum çoğu o zaman çocukken şimdi burda bilip bilmeden yorum yapıyo
    hatta arabayı aldığımda kaput uzatma vardı onuda orjinale yine ÖMER USTA getirdi

-HAKTAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VTC 40'ın kısa hikayesi şöyle arkadaşlar...
    2005-2006 senesi civarında arkadaşım Burak Keser (kiraz kırmızı bur plakalı 306 gti aracın eski sahibi)
    34HU911 plakalı iken merter'den Yakup diye bi arkadaştan satın almış...
    Hatta o zamanlar piyasada orjinal araçlar 40'lı rakamlara satılırken Burak bu arabayı önden kazası olduğu ve hava yastıkları tamir gördüğü için 25 civarı rakamlara almıştır...
    Aracın eski sahibi Yakup Goofy motorsport'ta nos bağlatmıştı.
    Burak aracı alınca nos'u söktürmüştü
    Goofy motorsport'un facebook sayfasında bile resimleri mevcuttur.

Daha sonra Burak aracın plakasını VTC 40 olarak değiştirdi...
    Sonra B.çekmece'den birine sattı ve ordanda araç Mami'ye geçti...

Bildiklerim bunlar
    Şase no'sunu bilen varsa söylesin tüm detaylarını öğrenebilirim.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O donemde burak abide bur 52 vardi surekli tb2002 tamer abi ile gelirlerdi burak abiyi hic tayyarla gormedim yazdiklsriniz ilginc geldi bana

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hakanın dedıklerı tamamen dogru dıyımde barı hep adım gecıo aracla ılgılı bılıyor dıye bu yazılanlar arabanın gecmısı ıle alakalı dogru seyler

-HAKTAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O donemde burak abide bur 52 vardi surekli tb2002 tamer abi ile gelirlerdi burak abiyi hic tayyarla gormedim yazdiklsriniz ilginc geldi bana
    İlginç geldiyse buyur ara
    Burak KESER 0532 799 99 12

Sonucuda buraya yazarsın

_cAgdAsH_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru tamer abiyle ortak aldılar hatta,yunusu sor bak o bilior bu typeR ı alıp sattıklarını

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)