User Tag List

Sayfa 11/327 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
6197 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Honda Type-R sorgulamaları

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı gti-selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler az önce tlfn geldi tech e gir diye öyle gördüm konuyu böyle bişeyden haberimiz yok eğer bu bir bklamaysa fena bozucam bu sefer ortalığı ama gerceksede anında arabayı geri alırım hiç sıkıntı yok 3 kurusla kimse zengin olmaz bilen biliyor benim ticaretlerimi dürüstlükten ödün vermem kimse sıkıntı yapmasın aracı ben pasa abiye verdim oda Ömer kardesimize verdi varsa böyle bı sıkıntı anında alırım sorun yok bende suan olayın sokundayim o kadar mevzudan sonra inanasim gelmiyor arastiricam ve burayada varsada yoksada yazicam neyse o bizde ok saygılar
    adam acıklamıs beylerr .. hayırlısı olsun kardesımm
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

chare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler az önce tlfn geldi tech e gir diye öyle gördüm konuyu böyle bişeyden haberimiz yok eğer bu bir bklamaysa fena bozucam bu sefer ortalığı ama gerceksede anında arabayı geri alırım hiç sıkıntı yok 3 kurusla kimse zengin olmaz bilen biliyor benim ticaretlerimi dürüstlükten ödün vermem kimse sıkıntı yapmasın aracı ben pasa abiye verdim oda Ömer kardesimize verdi varsa böyle bı sıkıntı anında alırım sorun yok bende suan olayın sokundayim o kadar mevzudan sonra inanasim gelmiyor arastiricam ve burayada varsada yoksada yazicam neyse o bizde ok saygılar
    yazı yazmıştım. malının arkasındaysan tebrik ederim.

önceki mesajımı dikkate alma. kusura bakma.
    EcuTech

Brs_eg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş güzelçe aciklamiş gecmiş olsn.ama siz bu işi yapiyorsunz gerekli kontrolleri yapmissinzdir aracı alirken.

Gidipte kayitlarimi göstermediler veya sildirdilermi böyle bişy varsa bu iş davaliktir.

gti-selim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kimse ileri geri konuşmasın bende konuşursam kötü konusucam ceza almak istemiyorum bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen ben suan olayla ilgileniyorum zaten çözülecek merak etmeyin ben herzaman malımın arkasindayim her araçta olduğu gibi ok..
    Bir Ferrarim Olsun İsterdim Satıp GTi Koleksiyonu Yapmak İçin...

cerkez_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam beyler gerekli açıklama geldi şimdi dağılalım

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kimse ileri geri konuşmasın bende konuşursam kötü konusucam ceza almak istemiyorum bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen ben suan olayla ilgileniyorum zaten çözülecek merak etmeyin ben herzaman malımın arkasindayim her araçta olduğu gibi ok..

gti-selim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum ben öyle arabayı bulmusum ayaklarım yere basmıyor sadece plakaya Msj attım ve uçtum teyzeye bile sormadım nedir ne değildir diye bakıyorsun at gibi gicir gicir araba var ucarak aldım hemde neyse sıkıntı değil araç benim
    Bir Ferrarim Olsun İsterdim Satıp GTi Koleksiyonu Yapmak İçin...

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mevzuu derin ve sıkıntılı

TC_VTEC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bye Bye Gti This is Vti

Bahçeye köpek aldık, eve hırsız girmesin diye köpeği çaldılar =)

ilker çiçek
    Misafir
    adam krallar gibi yazıyo varsa bişey araba benim.aslı varmıdır nedir ne değildir bilmem ama typer olsunda bölesi olsun milletin arabasınıda görüyoruz.fazla uzatmanın alemide yok..

isaac
    Misafir
    Bence madem bu işin ticaretini yapıyorsunuz ince eleyip sık dokuyorsunuzdur nihayetinde.40 kusurlu liralara alınacak olunan arabayı bir mesaj ile ikna olduğunuz garip geldi bana da kusura bakmayın madem herkes eleştiri yapıyor bende fikrimi söylüyorum.Haa bazen herkeste oluyor insanın basireti bağlanıyor herşey olup bitiyor.İstisnai bir mevzu olmuş sizin ki..

luca55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum ben öyle arabayı bulmusum ayaklarım yere basmıyor sadece plakaya Msj attım ve uçtum teyzeye bile sormadım nedir ne değildir diye bakıyorsun at gibi gicir gicir araba var ucarak aldım hemde neyse sıkıntı değil araç benim
    öğrenmek için soruyorum ; servis kayıtlarına bakmadın mı yani?ilk konu actıgında araç servis kayıtlı derken teyzenın sözune istinaden mı yazmıstın yoksa kendın bakarak mı?
    BaYTaR MURO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı ben aldım selim den bende yegenim ömere verdim PEKİ bu aracda dediginiz gibi kaza var diyelim HAVADA bulutlara mı carpmış arac ŞASE LER ELLENMEMİŞ ... ÖN PANEL ELLENMEMİŞ .. HAVA YASTIGI PATLAMAMIŞ .. AMA 35 BİN MASRAF EDİLŞMİŞ BİDE 2005 SENESİNDE 2005 SENESİNDE 35 BİN NASIL PARA MI BİDE *** ATMAYIN BAKIN İŞİNİZE ARKADAŞALR ARABA BİZDE GELİN GÖRÜN YAKINDAN BEDAVA KİMSE KONUŞMUCAK ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]\\\paşa DEMİR\\\

ilker çiçek
    Misafir
    Alıntı luca55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öğrenmek için soruyorum ; servis kayıtlarına bakmadın mı yani?ilk konu actıgında araç servis kayıtlı derken teyzenın sözune istinaden mı yazmıstın yoksa kendın bakarak mı?
    ilk alındığından bugüne bütün servis kayıt faturaları dosya halinde önüne sunulsa ve sende arabadan anlayan bir adam olarak incelesen ve fotolarda arabayı gödün sanırım önüne gelse ve teyze kullanıyo olsa tekrar expertize sokarmıydın,bende bunu merak ettim

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Wink

Alıntı PASA DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı ben aldım selim den bende yegenim ömere verdim PEKİ bu aracda dediginiz gibi kaza var diyelim HAVADA bulutlara mı carpmış arac ŞASE LER ELLENMEMİŞ ... ÖN PANEL ELLENMEMİŞ .. HAVA YASTIGI PATLAMAMIŞ .. AMA 35 BİN MASRAF EDİLŞMİŞ BİDE 2005 SENESİNDE 2005 SENESİNDE 35 BİN NASIL PARA MI BİDE *** ATMAYIN BAKIN İŞİNİZE ARKADAŞALR ARABA BİZDE GELİN GÖRÜN YAKINDAN BEDAVA KİMSE KONUŞMUCAK ...
    kımse bısey demedı abıı strese gerek yok sen mutluysan herkez mutlu buyuk yazmasanda okuyor budakı ınsanlar
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Argo konusanı ceza puanı paklar ! Efendı efendı yazısın ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona okudum ve aklıma şu video geldi,aracın konusundada koyulmuştu sanırmı gerçek oldu
    Buying a Volkswagen from an old lady... - YouTube
    BORKED

ilker çiçek
    Misafir
    [QUOTE=PASA DEMİR;5619036]Arabayı ben aldım selim den bende yegenim ömere verdim PEKİ bu aracda dediginiz gibi kaza var diyelim HAVADA bulutlara mı carpmış arac ŞASE LER ELLENMEMİŞ ... ÖN PANEL ELLENMEMİŞ .. HAVA YASTIGI PATLAMAMIŞ .. AMA 35 BİN MASRAF EDİLŞMİŞ BİDE 2005 SENESİNDE 2005 SENESİNDE 35 BİN NASIL PARA MI BİDE *** ATMAYIN BAKIN İŞİNİZE ARKADAŞALR ARABA BİZDE GELİN GÖRÜN YAKINDAN BEDAVA KİMSE KONUŞMUCAK ...[/QUO

yani kısacası alan memnun satan memnun arkadaşlar,sıkıntı olursada kendi aralarında halleder çözerler..bundan sonrada hala iyneleyici,laf vurmaya çalışan adamlarada bk yemek düşer...

luca55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilker çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk alındığından bugüne bütün servis kayıt faturaları dosya halinde önüne sunulsa ve sende arabadan anlayan bir adam olarak incelesen ve fotolarda arabayı gödün sanırım önüne gelse ve teyze kullanıyo olsa tekrar expertize sokarmıydın,bende bunu merak ettim
    ilk kelımelerı mı DİKKATLİ okuduysan ÖĞRENMEK İÇİN SORDUM geçmişe donuk yazılarıma bak bir tane bıle kötuleyıcı yazımı bulamazsın başkalarına kızıp onune gelen laf biçemezsin dikkatli ol
    BaYTaR MURO

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)