User Tag List

Sayfa 100/327 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
6197 sonuçtan 1.882 ile 1.900 arası

Konu: Honda Type-R sorgulamaları

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çil çil fn2 arıyorum kırmızı öncelikli ***** site haricinde olanlarla görüşelim..
    araba bende abi düşünürsen görüşelim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16023099/detay

e.karamanoglu
    Misafir
    Ep3 işi olmayacak ben de ederinde fn2 ariyorum bu araci bilen varmidir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12797173/detay

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba bende abi düşünürsen görüşelim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16023099/detay
    kasabım p.m attım ...
    US Performance

canozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malzemeyı o zamankı sahıbı arkadasımıza alan getıren benım, ıkıtellıde duman honda taktı
    taka taka biteremedin sende şunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vtc 40 bızım buranın arabasıydı en son harfıyat kamyonu vurdu diye duymuştum.daha öncedende kazası olduğunu duymuştum.kısacası uzak durun.ama muhteşem bir sesi ve yürürü vardı gördüklerim kadarıyla
    nasılda anlatıyorlar böyle ya sanki tank vurdu prim mi veriyorlar size nedir resimleri var elimde şöför kapısı sacı yırtık ve çamurluğun kapıyla öpüşen kısmı kalkık okadar. mahalle arasında park halinden çıkarken arkasına bakmadan çıkmış, kamyonda dokundurmuş

"daha öncede kazası olduğunu duymuştum" hangi kulağınla duydun ???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aşkın ersoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursadaki vtc 40 typer antalyada gri olan CAN typer kazalı fotolarıda google yazın çıkıcak vtc 40 typer zamanında nos takılıp gaz basılmış bir typer geçmişi yüklemelerle dolu şimdiki halini bilemicem..
    lan götünden laf uyduranların lafıyla burda bilmişlik yapma !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cdc70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu bu sorgulamanın kalkması lazım resmen
    arkadasların birbirlerine yardımcı olması amacı ıle kurulmus ancak herkez bilende bilmeyende yazıp yorum yapıyor kafa kurcalıyıp satıcının hakkını yıyor

yok pert yok takla atmıs ben konustum o bu değil
    birisi cıkıyor hayır bu o ama km oynanmıs falan vb bi sürü muhabbet

bırakın kım ne alıyorsa alsın bınsın herkesın beynı var kim ne almak istiyorsa bakar servise sokar içine sinerse alır gider
    şahsen 100 üzeri hasarsız typer alıcağıma 60-70 bnde kazalı pert yada takla atmıs artık ne yapmıs o typer'ı alırım .
    honda zaten araba değil motor önemli kondisyonu iyiyse sıkıntısı yok ise pert falan dinlemeyin aracı alın ki zaten isteyen çatır çatır alıyor kimseninde ruhu duymuyor

bu aracların hasar kaydına ya razı olucaksınız yada gidip clio alıcaksınız 2 seçenek var sorgula allah sorgula bırak almayı bisiklet alamıycak adamlar alamadıkları gibi birde sağdaki soldaki araçları kötülüyorlar
    allah yukarıda hak hukuk biraz anlayışlı olmak lazım
    allah askına su vtc jta olmus yok 09 olmus daha sormayın su vtc 'yi lan ne typermış be sayfa sayfa yıllardır yazılıyor birisi alsın da foto koysun msllah hayılı olsun yazalım
    ağzına sağlık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 100 üzeri kazasız typer alırdım ve burdanda sorgulardım.Bu sitem niye anlamış degilim ,söylenenlerin aksini iddaa ediyorsanız hayır o typer öyle degil sen yanlış biliyorsun dersin herkez görür neyin ne oldgunu.

Bu başlık aracların basına gidip para ve zaman harcamamak için açılmış bence cokta güzel işe yarıyor

Memleketimizde sahtekar dolu kazasız boyasız diye gittigin araba pert yada kiralık araba cıkıyor.Neyin ne oldugunu bilmekte fayda var.
    hayır o typer öyle degil desen ne olcak adam okumadan yazıyor. yazdım kaç kere ben o typerın hava yastıklarını dahi söktürdüm baktırdım orjinal. önden kazası bile yok diyorum şaseler drekler panel vs orjinal hatasız diyorum vs vs vs HERİFİN BİRİ çıkıyor gene ufo görmüş gibi bisikliete alamaz burda ahkam kesiyor.

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya sorsan cebinde yemek parası yok buraya gelmiş nakit, vakit ve de EMEK harcadıgımız araçlara çamur at izi kalsın şekli yapıyor. ölün mü öldürün mü buyur burdan yak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bu bisiklet muhabbeti birader hayirdir ne yani yas 19 yaziyo diye gerizekimiyiz su konu acildigindan beri okuyorum ta sayfalar once vtcnin sahibi atarlando herkese sus mehzente cikardi koydu fotoyu kendi gozumle gordugumemi inanayim sanami inanayim ? Rahatsiz oluyosaniz okumayin zorundamisiniz ? Bu arada mutlu senin dedigin yeni moda kardesim araba resmi ceken gelcegin dr ecusu oluyo ya bende buna uyuz oluyorum
    sana ne diyim ben atarlandım hala daha atarlanıyorum. KİMSENİN FOTO KOYDUĞU YOK ÇÜNKÜ ÖYLE BİR FOTO HİÇ OLMADI. yurt dışından kırmızı bir typer resmi sonra döndü özür diledi bu vtc degil diye. susak mısın nesin

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nedendir bilinmez bende aracı alırken ekmeği yendi yandı bitti kül oldu dendi şükür aldım biniyorum bir masraf çıkartmadı henüz..sonuçta ikinci el mal..bir çok şeyi göze alarak bu arabalara biniyoruz.şimdi şanzımanı kırsam kime ne diyebilirim ki.

kulaktan dolma bilgilerle iş yapan kişilere bende sinir oluyorum.

hele birde şakşakçı grubu var.aracı sana aldırana kadar g.tlerini yırtarlar aracı alırsın o araç anında pert olur amk

Rabbim kem gözlerden sakınsın kazasız belasız günler arkadaşlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UNAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jta ya da vtc için söylenenlere isyan eden arkadaşlar umarım 'bilip bilmeden konuşan' kavramı içerisine beni dahil etmiyorlardır. Aracın geçmişi hakkında da kuşkuları varsa 'mami makinen' abiye sorarlarsa net bilgiyi alırlar.
    senide mami abinide katıyorum. mami abinin mesajlarıda duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bullet07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sorsan cebinde yemek parası yok buraya gelmiş nakit, vakit ve de EMEK harcadıgımız araçlara çamur at izi kalsın şekli yapıyor. ölün mü öldürün mü buyur burdan yak.

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bullet07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle dünya gözüyle baktığınızı bir düşünün, sanırım birtek bizim ülkemizde var bu dedikodu yapma olayı.. Adamlar usa de ingilterede japonyada toşak geçiyorlar bizdekilere bak, abi geçen gün arkada 3 kişi oturuyordu gördüm yok çok gazlıyor yok kirliydi... sonuç sadece boş konuşmak... Yalnız şu da var bazı arayanlarda sırf konuşturmak için sordurtuyolar bunu da göz ardı etmeyin..
    US Performance

E.Güleç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aşkın ersoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursadaki vtc 40 typer antalyada gri olan CAN typer kazalı fotolarıda google yazın çıkıcak vtc 40 typer zamanında nos takılıp gaz basılmış bir typer geçmişi yüklemelerle dolu şimdiki halini bilemicem..
    Bu nasıl bi ikilemdir ya vtc typer 2002 = can typer 2005 bu kadar da yapmayın günah günah bilmeden konuşmayın yazmayın araştırın bi konuşmadan yazmadan önce. Forumda düzgün bi araştırma yapsanız 7 sülalenizin adını soyadını bulursunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E.Güleç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bi ikilemdir ya vtc typer 2002 = can typer 2005 bu kadar da yapmayın günah günah bilmeden konuşmayın yazmayın araştırın bi konuşmadan yazmadan önce. Forumda düzgün bi araştırma yapsanız 7 sülalenizin adını soyadını bulursunuz
    dilbilgisi yüzünden yanlış anlamışsın aşkın nickli üyenin yazısını..

antalyada gri olan can typer demek istiyor. kırmızı olanda vtc diyor.. ama tabi yinede yazdığı yorumlar yanlış aklı sıra iğneleme yapıyor yüklendi etti felan.. o zaman proje konusunda ki bütün arabalar çöp ameke...
    US Performance

ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dikkat ette senın colugun cocugun ac kalmasın susak musak hayırdır forum ortamında konusuyoruz derdın ne ? madem bu ataba bu kadar temız madem bu araba bukadar gıderlı neden herkes hakkında bısey dıyo ben sana bısey demıyorum Allah çarsına pazar versın

fa'R'uk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah hepsinin belasını versin, çoluğu çocuğu aç kalsın, karısı kötü yola düşsün İFTİRACILARIN
    Amin...
    bu nasıl bir nefret , bu nasıl bir ağız çoluğa çocuğa bela okuyorsun , arabanı satmışsın kazalı olsa ne olur olmasa ne olur s.... götün davasını yapıyorsun yeter artık uzatıp durma bu konuyu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)