User Tag List

Sayfa 302/327 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
6197 sonuçtan 5.720 ile 5.738 arası

Konu: Honda Type-R sorgulamaları

yigitavsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan varmı acaba?

638911313

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı trezorka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda / Civic / 2.0 / Type-R / EKK20 SWAP CİVİC TYPE R sahibinden.comda - 618384135
    arac hakkinda bilgisi olan var mi acaba gecen sene bd plakali olarak istanbul da swaplandi galiba, sonra ankaraya gitti, geldi tekrardan. Ekk1 mi yoksa ekk2 swap mi acaba, ilan sahibi de pek cevap vermiyor mesajlara. Haftasonu stres atmalik kullanim da cok baş agritir mi? Tecrubeli arkadaslardan bilgi almak isterim
    Öncelikle arç Türkiyedeki ilk EK swap olarak kayseride yapıldı. yapıldığı günden itibaren hakkıyla yürümediği videolar ile bir çok kişi görmüştür. sonrasında 2-3 el değiştirdi ve
    araç 2016 temmuzda bana geçti. 2018 şubata kadarda günlük (70 km) işe git gel olarak kullandığım bir araçtı.

Aldığımda içler acısı durumdaydı. Hiç bir sensörü çalışmıyor elektrik aksamı ise her yeri elektrik bandı ile yama içerisindeydi.
    piston komp. değerleri aldığımda 8 psi dı ki bu değer stock araçlarda ortalama 11-12 arası olması gerekirdi.

Yapıldığı tarihten itibaren kpro takılamaması ise büyük handikaptı. kozmetik olarak boyası iş görür durumdaydı. öncelikle araca Aem Wideband bağlattım ve değerlerini görmek istedim. Araç rolantide bile 10 afr de çalışıyor
    gazladığımda ise 10-11 arası gidip geliyordu. Mide bulandırıcı bu değerlerden dolayı Kpro takmak istedim fakat elektrik tesisatına yapılan tecavüzden dolayı öncelikle işin sağlama alınması adına Turbo İsmail ustam sağolsun elektrik tesisatını komple elden geçirdi.

Kpro taktıktan sonra afr nin de düzelmesi ile araç kendine geldi fakat komp. değerlerinden dolayı içim rahat etmemişti. Kolları bir kez daha sıvayarak Düzce Demir Garaja gittim ve keyifli bir setup yapmak için parça arayışlarına başladım.

CP marka özel kaplamalı 11.5 cr piston seti ve Spoon Conta kullandık. Silindir kapağını 30 bin km de olan başka bir k20a2 den alarak aracımıza taktık. (subap - subap lastikleri - gayt oem k20a2 + Jdm yay şapka seti mevcut)
    Egzantrik olarak Toda kullandık (satarken alıcı arkadaşla anlaşarak oem egzantrik ile teslim ettim)
    krank kol blokta kusuru yoktu yatakları vs yenileyerek motoru kapattık. Rodajı 2200 Km yaptım bu tamamen benim rahatsızlığım

emme kelebek kapak hiç bir şekilde port polish işlemi yapılmadı tamamen oem , motor kulakları ekk1 set EK dır. Biraz daha binmiş olsaydım EG yürüyene geçecektim kısmet olmadı.

Bride koltuklar - ep3 direksiyon - 4 disk vti yürüyen ve fren sistemi vs gibi kozmetik parçalarda yine tarafımca alındı takıldı. İstanbul'da roll denemelerinde çok şükür yüzümü hiç kara çıkarmadı.
    Keza Ankarada'da yine bir çok atmosferik araçla denemelerini başarılı neticelendirdi.

Kasada değişen yoktu benim sattığım arkadaşımda da aynı şekilde muhafaza edildi. şu an son sahibinde ne durumda olduğunu bilmiyorum yanlış bir şey söylemek istemem gidip baktırmak lazım.

2 yıla yakın her hafta bir yerini düzelttim güncelledim. Fazlası ile emek verilmiş bir arabadır. Fiyat olarak da nakitte Egk20 fiyatına Ekk20 almak bence gayet mantıklı.
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitavsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan varmı acaba?

638911313
    araç yakın arkadaşımızda ararsan gerekli tüm detayları söylüyor zaten.

tropheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce sorgulandımı bilmiyorum geçmişini bilen eden varsa bilgi verirse sevinirim, bayadır ilanda rakamda uygun neden satılmıyor olması kafamı kurcaladı 700-800 km yol gitmek istemiyorum bedevadan

629667788

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tropheus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce sorgulandımı bilmiyorum geçmişini bilen eden varsa bilgi verirse sevinirim, bayadır ilanda rakamda uygun neden satılmıyor olması kafamı kurcaladı 700-800 km yol gitmek istemiyorum bedevadan

629667788
    ilan numarası yerine link yapıştırsanız uğraşmasak ilan numarasını yazdıgımız halde açılmayan ilanlarda var
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

629667788
    arabada İD1000 enjektör var başka bişey yok oda kısa kısa bi hale gelmiştir rolantide iyi çalışıyo,bu enjektörler olduguna göre kırılmış stock toplanmış galeriye takasa gelmiş.Hasar kaydı kazası varmı hiç bahsetmemiş,sorun bakalım ikiye bölük değilse gidilip bakılır
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilan numarası yerine link yapıştırsanız uğraşmasak ilan numarasını yazdıgımız halde açılmayan ilanlarda var
    Telefondan girdiğim için link ekliyemedim hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabada İD1000 enjektör var başka bişey yok oda kısa kısa bi hale gelmiştir rolantide iyi çalışıyo,bu enjektörler olduguna göre kırılmış stock toplanmış galeriye takasa gelmiş.Hasar kaydı kazası varmı hiç bahsetmemiş,sorun bakalım ikiye bölük değilse gidilip bakılır
    Hasar kaydı 15 bin tl kadar varmıs parça parça , 1 çamurluk değişik tavanda boya yok diyo satıcı ama sağdan iyi bi kazası olduğunu duydum

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hasar kaydı 15 bin tl kadar varmıs parça parça , 1 çamurluk değişik tavanda boya yok diyo satıcı ama sağdan iyi bi kazası olduğunu duydum
    çok eskiden supercharger dı bursadan aydına geçti 16J plaka bi ara Ünal Turan aldı 34LPG plaka oldu
    SSD-S2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by_hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok eskiden supercharger dı bursadan aydına geçti 16J plaka bi ara Ünal Turan aldı 34LPG plaka oldu
    Bu bilgi yetti teşekkürler ����*♂ï¸

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz hiç göz yaşlarına hakim olamayan K20 motor gördünüz mü ? Bu aracın ki öyle işte... dua etsin 13000 dönmedi

YouTube
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz hiç göz yaşlarına hakim olamayan K20 motor gördünüz mü ? Bu aracın ki öyle işte... dua etsin 13000 dönmedi

YouTube

ne yapıyoruz biz Taypırrr deniyoruz Vol2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    16 j olarak izmirde bayaa bir süre bulundu ki bu sürenin çok ciddi bir kısmınıda yatarak geçirmişti..

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba SC iken o kadar vahim yürüyordu ki arkadaşın kpro emme egzantrikli aracını geçememişti
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yürür olarak İstanbul'da kendini ispatlamış fiziği düzgün Ep3 isteyen Ciddi alıcılar varsa pm den yazabilir.

laf olsun diye yazacaklar yazmazsa sevinirim.

modify34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle arç Türkiyedeki ilk EK swap olarak kayseride yapıldı. yapıldığı günden itibaren hakkıyla yürümediği videolar ile bir çok kişi görmüştür. sonrasında 2-3 el değiştirdi ve
    araç 2016 temmuzda bana geçti. 2018 şubata kadarda günlük (70 km) işe git gel olarak kullandığım bir araçtı.

Aldığımda içler acısı durumdaydı. Hiç bir sensörü çalışmıyor elektrik aksamı ise her yeri elektrik bandı ile yama içerisindeydi.
    piston komp. değerleri aldığımda 8 psi dı ki bu değer stock araçlarda ortalama 11-12 arası olması gerekirdi.

Yapıldığı tarihten itibaren kpro takılamaması ise büyük handikaptı. kozmetik olarak boyası iş görür durumdaydı. öncelikle araca Aem Wideband bağlattım ve değerlerini görmek istedim. Araç rolantide bile 10 afr de çalışıyor
    gazladığımda ise 10-11 arası gidip geliyordu. Mide bulandırıcı bu değerlerden dolayı Kpro takmak istedim fakat elektrik tesisatına yapılan tecavüzden dolayı öncelikle işin sağlama alınması adına Turbo İsmail ustam sağolsun elektrik tesisatını komple elden geçirdi.

Kpro taktıktan sonra afr nin de düzelmesi ile araç kendine geldi fakat komp. değerlerinden dolayı içim rahat etmemişti. Kolları bir kez daha sıvayarak Düzce Demir Garaja gittim ve keyifli bir setup yapmak için parça arayışlarına başladım.

CP marka özel kaplamalı 11.5 cr piston seti ve Spoon Conta kullandık. Silindir kapağını 30 bin km de olan başka bir k20a2 den alarak aracımıza taktık. (subap - subap lastikleri - gayt oem k20a2 + Jdm yay şapka seti mevcut)
    Egzantrik olarak Toda kullandık (satarken alıcı arkadaşla anlaşarak oem egzantrik ile teslim ettim)
    krank kol blokta kusuru yoktu yatakları vs yenileyerek motoru kapattık. Rodajı 2200 Km yaptım bu tamamen benim rahatsızlığım

emme kelebek kapak hiç bir şekilde port polish işlemi yapılmadı tamamen oem , motor kulakları ekk1 set EK dır. Biraz daha binmiş olsaydım EG yürüyene geçecektim kısmet olmadı.

Bride koltuklar - ep3 direksiyon - 4 disk vti yürüyen ve fren sistemi vs gibi kozmetik parçalarda yine tarafımca alındı takıldı. İstanbul'da roll denemelerinde çok şükür yüzümü hiç kara çıkarmadı.
    Keza Ankarada'da yine bir çok atmosferik araçla denemelerini başarılı neticelendirdi.

Kasada değişen yoktu benim sattığım arkadaşımda da aynı şekilde muhafaza edildi. şu an son sahibinde ne durumda olduğunu bilmiyorum yanlış bir şey söylemek istemem gidip baktırmak lazım.

2 yıla yakın her hafta bir yerini düzelttim güncelledim. Fazlası ile emek verilmiş bir arabadır. Fiyat olarak da nakitte Egk20 fiyatına Ekk20 almak bence gayet mantıklı.
    Verdiğin detaylı bilgi için teşekkürler güray
    Araç bizde kaporta ve motor olarak aynı kondisyonunda durmaktadır.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    34 BOH 303 plakalı fn2 type R hakkında bilgisi olan var mı biraz aciliyeti var da
    @mukremin
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düzeltiyorum 34 BOT 303

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski plakaları Sırasıyla tam liste ;

10 BAR 07
    34 BJP 172
    54 FN 290
    16 SKY 01
    10 E 4547
    54 RH 661
    54 C 3381
    01 C 3381
    01 YK 001
    33 ADC 33

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)