User Tag List

Sayfa 312/327 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
6197 sonuçtan 5.910 ile 5.928 arası

Konu: Honda Type-R sorgulamaları

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    50k ep3 hayal zaten kardeşim

Bendeki ep2 şase ama komple ep3 motor yürüyen ruhsata kadar işli arabayı sıf ortak aldığım kankam boşanıyor para lazım diye 58.000 TL istedik dünyaları istedik

70.000 maliyet var excel dökümü duruyor

Zevkin zararı olmaz

Şuan lviv de para eziyorum gram umrumda değil

Zevk alıyorsan zararı olmaz o işin

Ama bir malında ederi var

Kankam aradı zaten bizim malda gidiyor sanırım ben döndüğümde satışı vericez

Zor almaya niyeti olupta almayan birde arabayı görmeden kakalayan tayfa var

Bizim araba için pişman olacaklar

Ben hala satılmasın taraftarıyım

35k harcayıp roll gecelerini başlatasım var hunharca
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizde harcıyoruz,kimseden de para istemiyoruz, ama kimsede typerı 50 ye düşürme fantezisine girmesin.Öyle bilmem kaça alır kaç harcar kaça satar orası kendi bileceği iş.ozaman versin arabasını piyasa değerinin 30-40 lira altına biz mal sahibi olalım.o arabaya 40-50 gömelim,bende fn2 ye bi ev parası gömdüm kimseyeden böyle bişey yaptım diye bi üstünlüğüm olduğunu zannetmiyorum,satarkende normal piyasasında satacaz,siz demek istediğimi yanlış anladınız.
    Bu işe gönül vermiş herkes para harcıyor zaten orada hemfikiriz.Bende aracıma birşey alırken yada yaparken kimseden para istemiyorum bunu nereden çıkarttın? Ben typeri 50 ye düşürme fantazisinede girmedim 50 ye kadar K20 sesini duyabileceğim bir araba dedim.Ben asla şu arabayıda aldım şunuda yaptım bunu çaktım üstünlüğüne hiç girmedim.Beni tanımadan ithamlarda sen bulundun hala daha yanlış kelimeler kullanıyorsun.
    Konumuza dönecek olursak ben 50 araba aradım 45 e de denk gelebilirdi.Bak üzerine bastıra bastıra söylüyorum typer demiyorum araba diyorum. Sanada söyledim laf çakmak yerined dersin ki şuarada şu araba var işine gelirse.Bakarım araba 70 lira, benim almayı düşündüğüme nerden baksan 15 harcıcam.Ozaman derim ki evrağıydı farklı kasasıydı uğraşana kadar bunu 70 e alırım harcayacaksam buna harcarım.Umarım şimdi derdimi anlatabilmişimdir.

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bendeki ep2 şase ama komple ep3 motor yürüyen ruhsata kadar işli arabayı sıf ortak aldığım kankam boşanıyor para lazım diye 58.000 TL istedik dünyaları istedik

Zevkin zararı olmaz

Sanada aynı şeyleri yazayım Yiğit ben 50 ye EP3 aramıyorum.Hali hazırda kullandığım arabam var.Bu araç haftasonu veya ara sıra işe git gel sık arabası olacak.itb 106 ve 306 da baktım.Benim tek derdim o ses bıktım turbo araçların elektrik süpürgesi sesinden umarım sanada anlatabilmişimdir.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam 50'ye ep3 type r aramıyor, 50'ye kadar filtre sesi duyabileceği araba arıyor. böğürecek araba arıyor.
    Öncelik K20, hoşuna giderse bütçe arttırımı hedefi de var ama fiyat uygunlaşıyor diye k20 sesi için swaplı ef-eg belki rex
    106-itb
    306-itb
    gibi arabalar adama ok.

kimsenin 70-80-90 lira edecek arabasına 50 veriyimci bi adam kesinlikle değil
    Şu yanlış anlaşılma bi sona ersinde araba bakalım adama

alsın 50 ye bi araba, 25 harcasın, ben ondan 40 liraya 48 taksitle alacam daha
    yam yam gibi bekliyorum araba almasını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 50'ye ep3 type r aramıyor, 50'ye kadar filtre sesi duyabileceği araba arıyor. böğürecek araba arıyor.
    Öncelik K20, hoşuna giderse bütçe arttırımı hedefi de var ama fiyat uygunlaşıyor diye k20 sesi için swaplı ef-eg belki rex
    106-itb
    306-itb
    gibi arabalar adama ok.

Bi tavuk yermiyiz

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi tavuk yermiyiz
    Tabi neden olmasın

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işe gönül vermiş herkes para harcıyor zaten orada hemfikiriz.Bende aracıma birşey alırken yada yaparken kimseden para istemiyorum bunu nereden çıkarttın? Ben typeri 50 ye düşürme fantazisinede girmedim 50 ye kadar K20 sesini duyabileceğim bir araba dedim.Ben asla şu arabayıda aldım şunuda yaptım bunu çaktım üstünlüğüne hiç girmedim.Beni tanımadan ithamlarda sen bulundun hala daha yanlış kelimeler kullanıyorsun.
    Konumuza dönecek olursak ben 50 araba aradım 45 e de denk gelebilirdi.Bak üzerine bastıra bastıra söylüyorum typer demiyorum araba diyorum. Sanada söyledim laf çakmak yerined dersin ki şuarada şu araba var işine gelirse.Bakarım araba 70 lira, benim almayı düşündüğüme nerden baksan 15 harcıcam.Ozaman derim ki evrağıydı farklı kasasıydı uğraşana kadar bunu 70 e alırım harcayacaksam buna harcarım.Umarım şimdi derdimi anlatabilmişimdir.

Sanada aynı şeyleri yazayım Yiğit ben 50 ye EP3 aramıyorum.Hali hazırda kullandığım arabam var.Bu araç haftasonu veya ara sıra işe git gel sık arabası olacak.itb 106 ve 306 da baktım.Benim tek derdim o ses bıktım turbo araçların elektrik süpürgesi sesinden umarım sanada anlatabilmişimdir.
    boşver ep3 ü mepüçü gel biz sana kanatkırıcı k20 crx yapak
    PROSTOCK GARAGE

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baktım ilana kardeşim mümkünse kendi kasasında olmasını tercih ederim.Roll hırs değil kendimi tatmin etmek amacım
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106-itb
    306-itb
    gibi arabalar adama ok.

Sanmıyorum 1 sayfa önce bildiğimiz ep3 se ep3 typer,fm2 ise fn2 typer kendi kasasında olmak kaydıyla demiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum 1 sayfa önce bildiğimiz ep3 se ep3 typer,fm2 ise fn2 typer kendi kasasında olmak kaydıyla demiş
    okadar konuşmadan bunu cımbızla çekmek

BRAVO nasıl yakaladın. Helal olsun yürekten tebrik ediyorum seni

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre abi forumda araba alip satarken parasına zararına takılmayan tek kişidir nerdeyse. Ölücülükle itham etmek biraz komik oomuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki araba var ilgilendiğim birisi Yiğitin arabası diğerdi turbo
    yarın ikisinden biriyle bu işi sonlandırmayı düşünüyorum zaten.Aldıktan sonrada at gözlüğü takmak şart geriyor beni bu saçma muhabbetler

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okadar konuşmadan bunu cımbızla çekmek

BRAVO nasıl yakaladın. Helal olsun yürekten tebrik ediyorum seni
    İyi de abi 1 sayfa önceye bakınca dikkatimi çeken bir durumdu. 1 sayfa öncesinin alıntısını yapmak neyin cımbızla çekmesi onu anlamadım? 1 sayfa önce yazılan bişey var ortada,öneride bulunulmuş olmasına rağmen kendi kasasında olması tercihim deyip,bi sonraki sayfada savunma yapan insanların eg swap demesinde okeylemek tuhaf geldi ve bunu belirttim.
    Ne alıp sattığınız kaça alıp kaça sattığınız gram umrumda olmamakla beraber gördüğümü yazdım.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zevkin zararı olmaz

dün , plakayı yanlış okumadıysam göktürk shellde gördüm, gerçekten güzel görünüyordu.Yakından inceleme fırsatım olsaydı keşke ama vaktim yoktu (:

maşallah gerçekten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de abi 1 sayfa önceye bakınca dikkatimi çeken bir durumdu. 1 sayfa öncesinin alıntısını yapmak neyin cımbızla çekmesi onu anlamadım? 1 sayfa önce yazılan bişey var ortada,öneride bulunulmuş olmasına rağmen kendi kasasında olması tercihim deyip,bi sonraki sayfada savunma yapan insanların eg swap demesinde okeylemek tuhaf geldi ve bunu belirttim.
    Ne alıp sattığınız kaça alıp kaça sattığınız gram umrumda olmamakla beraber gördüğümü yazdım.
    Bir sayfa sonrakileride al ozaman onlarıda alıntıla kardeşim.Bu şekilde diğer konuşmaların hepsi çöp oldu.Harbiden bu tarz araçların konusu sorunu hiç bitmiyor.FK2 yi sırf şu salak muhabbetlerden dolayı sattım çokda büyük konuştum daha almam diye.

Salak konuşmalar derken senden bahsetmiyorum.Genel olarak konuştuğumuz çok konu cidden salakça.Mal para eğrisi ben bir bütçe belirledim bunun üzerine çıkarım çıkmam tamamen benim tercihim.Satıcının ki de kendisini bağlar.Bende çoooook kez hayatta vermem dediğim arabaları eşe dosta çok altına verdim.

Yani işin özü ep3 typera 100 verince kralsın 50 ye bulurmuyuz acaba diyince tü kaka
    ben genel olarak aldığım araca para harcamayı seviyorm kardeşim.Az önce yetkili servsiten aldğım orj parça fiyatlarını görsen abi delimisin dersin

konuyu kapatalım bence uzamansın facebook gruplarına dönmeyelim

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi tavuk yermiyiz
    golf almadın ki 7 yada 7.5 bende 120 ay vadeli alırım diye bekliyorum pusuda
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanÖzkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golf almadın ki 7 yada 7.5 bende 120 ay vadeli alırım diye bekliyorum pusuda
    Sen onu kaçırmışsın ozaman..7,5 highline aldım sıfır sonra sattım

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün , plakayı yanlış okumadıysam göktürk shellde gördüm, gerçekten güzel görünüyordu.Yakından inceleme fırsatım olsaydı keşke ama vaktim yoktu (:

maşallah gerçekten
    Benim arkadaşda kız arkadaşına gitmiş demek ki ben lviv deyim o takılıyor

Güzel kardeşim araç bazı kesimler sallıyor işte

Birisine yar olur yakında zaten benim dönüşümü bekliyorlar ruhsatı bende

Eyvallah güzel dileklerin için
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu bir gerçek ki , FK2 ve FK8 ne kadar yeni ve üstün kabiliyetleri olsa da , Atmosferik araç ruhu kalmadığı için uzun süreli kullanımlarda haz veren araçlar değil.

Alındıktan bir süre sonra diğer markaların Turbo araçlarından hiç bir farkı olmadığını kullanıcısının yüzüne fazlası ile vuruyor.

Bu modeller hiç bir zaman ne bir EP3 nede bir FN2 tadını vermeyecek.

Böyle bir gerçek varken de EP3 ve FN2 fiyatlarının da bu kadar komik rakamlarda olması da ironik.

İnsanımız artık paçalıklı typer binme kafasında neredeyse. Spor araba alıp OEM+ mısın modunda popilerite sağlamanın peşindeler.

Bu araçların ruhuna ve doğasına aykırı hale getiren de bu zihniyettir maalesef..
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sayfa sonrakileride al ozaman onlarıda alıntıla kardeşim.Bu şekilde diğer konuşmaların hepsi çöp oldu.Harbiden bu tarz araçların konusu sorunu hiç bitmiyor.FK2 yi sırf şu salak muhabbetlerden dolayı sattım çokda büyük konuştum daha almam diye.

Salak konuşmalar derken senden bahsetmiyorum.Genel olarak konuştuğumuz çok konu cidden salakça.Mal para eğrisi ben bir bütçe belirledim bunun üzerine çıkarım çıkmam tamamen benim tercihim.Satıcının ki de kendisini bağlar.Bende çoooook kez hayatta vermem dediğim arabaları eşe dosta çok altına verdim.

Yani işin özü ep3 typera 100 verince kralsın 50 ye bulurmuyuz acaba diyince tü kaka
    ben genel olarak aldığım araca para harcamayı seviyorm kardeşim.Az önce yetkili servsiten aldğım orj parça fiyatlarını görsen abi delimisin dersin

konuyu kapatalım bence uzamansın facebook gruplarına dönmeyelim
    Nasıl kaçırmışız senin fk2 yi satmanı 100'e kapatırdık. nolcak sen 100e alıp 200 harcayıp 30a satan adamsın sonuçta.yada bi fk al ben 100'e alayım senden çok geç kalmış sayılmayız.
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

_cAgdAsH_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl kaçırmışız senin fk2 yi satmanı 100'e kapatırdık. nolcak sen 100e alıp 200 harcayıp 30a satan adamsın sonuçta.yada bi fk al ben 100'e alayım senden çok geç kalmış sayılmayız.
    mukremın emrenın fk2 sını ben aldım oncesınde 106 gtı alış verısım oldu tıcaretın dısında kendisini 15 senedir tanırım dostumdur..fk2 yı alırken sıfır oz jantlarından tutta eventurı hava fılıtresıne kadar teslım ettı..yanı 3un 5 hesabını yapan bir adam deıl...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)