User Tag List

Sayfa 74/105 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.388 ile 1.406 arası

Konu: E36 sorgu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz bir E36 arıyorsak nelere dikkat etmeliyiz? Sonuçta km'ler genelde 200+ olduğu için hangi bakımları elektrik tesisatından nereleri yapılmış olmalıdır? Çok masraflı bir araç mıdır, bazılarından duyduğuma göre her sanayi ziyaretinde 200-300 bırakmak gerekiyormuş vsvs.. Görsel olarak da nereleri önemlidir aracın ciddi olarak almayı planlıyorum M paket 18 tuş obc'li bir makine.. Önerilere de açığım bu arada herkese iyi forumlar.
    Daha önce sahip olmamış ama 6 7 aydır arayışta olan biri olarak söyleyebileceklerim şunlar;

İstisnaları tenzih ederim(zaten bu forumda zaman geçiren arkadaşların tamamına yakını bilinçli kullanıcı bir istisnadır) kullanıcı kitlesi toplumun en berbat kesimi olan bir araç bu.Gece hırsızlık yapan gündüz e36 ya binen,gasp,tecavüz vb gibi suçlara karışan adamlar olduğu intibası veriyor bana pek çok muhattab olduğum satıcı.Daha alım aşamasında ahlaksız üçkağıtçı onlarca insan tanıyacağının garantisini veririm.Arabaların %99 çöp olduğundan daha sonraki aşamaya henüz ben de geçemedim.Çöp derken de mecazi anlamda söylemiyorum her yanı paslanmış,çürümüş,şasesinde kaynak olan,tentesi yırtık, üstünden parmağımın içeri girdiği tente için ısrarla su almıyor denilen arabayla karşılaştım.Yıkık dökük yolda gitmekte zorlanan bir murat 131 gözünde canlandır öyle arabalar var.Fotoğrafların hepsi yalan,fotosu yetersiz olan,gece çekim yapılan araçla zaman kaybetmemek lazım.Değişensiz denilen araçların çoğu değişenli,sökme takma var mı diye sorgulamak lazım çünkü çıkma parça alınıp takılınca onlara göre araç "değişensiz" oluyor.Değişensiz denilen ama 3 parçası değişmiş arabayla karşılaştım.Dediğim gibi alım aşaması için yaşanan sıkıntılar bunlar sonrası daha da maceralı olacak gibi geliyor bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce sahip olmamış ama 6 7 aydır arayışta olan biri olarak söyleyebileceklerim şunlar;

İstisnaları tenzih ederim(zaten bu forumda zaman geçiren arkadaşların tamamına yakını bilinçli kullanıcı bir istisnadır) kullanıcı kitlesi toplumun en berbat kesimi olan bir araç bu.Gece hırsızlık yapan gündüz e36 ya binen,gasp,tecavüz vb gibi suçlara karışan adamlar olduğu intibası veriyor bana pek çok muhattab olduğum satıcı.Daha alım aşamasında ahlaksız üçkağıtçı onlarca insan tanıyacağının garantisini veririm.Arabaların %99 çöp olduğundan daha sonraki aşamaya henüz ben de geçemedim.Çöp derken de mecazi anlamda söylemiyorum her yanı paslanmış,çürümüş,şasesinde kaynak olan,tentesi yırtık, üstünden parmağımın içeri girdiği tente için ısrarla su almıyor denilen arabayla karşılaştım.Yıkık dökük yolda gitmekte zorlanan bir murat 131 gözünde canlandır öyle arabalar var.Fotoğrafların hepsi yalan,fotosu yetersiz olan,gece çekim yapılan araçla zaman kaybetmemek lazım.Değişensiz denilen araçların çoğu değişenli,sökme takma var mı diye sorgulamak lazım çünkü çıkma parça alınıp takılınca onlara göre araç "değişensiz" oluyor.Değişensiz denilen ama 3 parçası değişmiş arabayla karşılaştım.Dediğim gibi alım aşaması için yaşanan sıkıntılar bunlar sonrası daha da maceralı olacak gibi geliyor bana
    Ya ağabey insanları hakir görüyo gibi olacağım ama söylemeden edemeyeceğim: bizim Ankara'da özellikle Keçiören bölgesinde 330'lar 328 Cabrio'lar cirit atıyor.. Hatta bunları geçtim temizine 200 lira para istenen S2000'ler de dönüp duruyor.. Ya zamanın tarla satıp pavyona gidenleri akıllandı ya da hile hurdayla alınıyo bu arabalar.. Meşhur VIV var 328 Cabrio sahibine hiçbir lafım yok ama Hardtop'a şahinlerin plastik sunroofunu koyan birinden araba alınmaz ki.. Allah sonumuzu hayretsin valla temiz 36'lar yakında 70 lira olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ağabey insanları hakir görüyo gibi olacağım ama söylemeden edemeyeceğim: bizim Ankara'da özellikle Keçiören bölgesinde 330'lar 328 Cabrio'lar cirit atıyor.. Hatta bunları geçtim temizine 200 lira para istenen S2000'ler de dönüp duruyor.. Ya zamanın tarla satıp pavyona gidenleri akıllandı ya da hile hurdayla alınıyo bu arabalar.. Meşhur VIV var 328 Cabrio sahibine hiçbir lafım yok ama Hardtop'a şahinlerin plastik sunroofunu koyan birinden araba alınmaz ki.. Allah sonumuzu hayretsin valla temiz 36'lar yakında 70 lira olur
    Maalesef bu arabaların kaderi böyle insanların eline düşmekmiş Türkiye'de.Ne kadar it uğursuz insan varsa bu arabalara sahip halbuki ne kadar özel bir araç, yazık..başka da diyecek bir şey yok.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vurmayın öldük yav.
    Düz adam___

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sırf zaten bu at hırsızı tipli herifler biniyor diye ucuza verip e36 defterini kapatasım geliyor..
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vurmayın öldük yav.
    Abi düzgün insanlar üstüne alınır darılır diye daha fazlasını söylemedim yoksa inan daha da çok şey var içimde diyecek,bu forumda bahsettiğim kılıkta insanların barınabileceğini sanmam ki zaten bir çoğu ilan açıklamalarından da gördüğüm kadarıyla araçta "sonrof" var "çift fanus(vanos)" var "aracın kabutu deyişik" gibi kelimeler kullanan okuma yazmayı bildiğinden şüphe duyduğum insanlar.Otomobil kültürüne sahip olarak bu araçları "seçen" düzgün insanlar zaten başka kategoride...

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    96-98 fabrikasyon m paket e36 arıyorum varmı eşinde dostunda satan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96-98 fabrikasyon m paket e36 arıyorum varmı eşinde dostunda satan
    +1 değişen olmaması önemli

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    199x model araclar yani bu gibi arabalarda değişen olurlu olur kimse birbirini kandirmasin.degisen olmasin bu olmasin temiz olsun vsvsvs istekler cok guzel ama ona gorede miktar cikincada cok pahali diyosunuz.boş mezarda aramayin millet.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    199x model araclar yani bu gibi arabalarda değişen olurlu olur kimse birbirini kandirmasin.degisen olmasin bu olmasin temiz olsun vsvsvs istekler cok guzel ama ona gorede miktar cikincada cok pahali diyosunuz.boş mezarda aramayin millet.
    Temiz olsun miktar çıksın hiç farketmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / Hatasız Boyasız Bmw Acill İhtiyactan Fırsat. sahibinden.comda - 564034106

Araç hakkında bilgisi olan var mı? Sol kulenin yüzeyinde bir göçük var gibi duruyor ama satıcı aracından çok emin. Sökme takma bile yok hiçbirşey yok diyor kendisi de boyacıymış zaten sanayide.Boyalı bir parçayı üzerinde mikron seviyesini tutturmak için çalışıp boyasız gibi gösterme olanağı var mı bir boyacının? Yarın gelir baktırırım dedim ama yol tepeceğim Eskişehir Ankara,öncesinde sorayım dedim size.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / Hatasız Boyasız Bmw Acill İhtiyactan Fırsat. sahibinden.comda - 564034106

Araç hakkında bilgisi olan var mı? Sol kulenin yüzeyinde bir göçük var gibi duruyor ama satıcı aracından çok emin. Sökme takma bile yok hiçbirşey yok diyor kendisi de boyacıymış zaten sanayide.Boyalı bir parçayı üzerinde mikron seviyesini tutturmak için çalışıp boyasız gibi gösterme olanağı var mı bir boyacının? Yarın gelir baktırırım dedim ama yol tepeceğim Eskişehir Ankara,öncesinde sorayım dedim size.
    Bmw etk dan araci sorguladinizmi ?
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw etk dan araci sorguladinizmi ?
    Şase no yu istemedim henüz.Aracı biliyor musunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şase no yu istemedim henüz.Aracı biliyor musunuz?
    Bence aracin durumundan once ilk saseyi isteyin aracin satistaki rakamini %70 derecede etkileyen birsey aractaki opsiyonlar,gozunuzde dolu gelen seyler change malzemeler olabilir,bunu satistan sonra ogrenmek kotu birsey bunu yasamanizi istemem.arac su hali ile 40 lirayi haketmiyor,ankaradaki begenmedigim coupeler bundan daha iyi duruyor
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan No: 555562460
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / ""ORJİNAL HATASIZ KAZASIZ COUPE"" sahibinden.comda - 555562460

40 bandina cikmisken,arac basinda iyi bir pazarlik edip kız gibi araba sahibi olmak cok mantikli bir hareket
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence aracin durumundan once ilk saseyi isteyin aracin satistaki rakamini %70 derecede etkileyen birsey aractaki opsiyonlar,gozunuzde dolu gelen seyler change malzemeler olabilir,bunu satistan sonra ogrenmek kotu birsey bunu yasamanizi istemem.arac su hali ile 40 lirayi haketmiyor,ankaradaki begenmedigim coupeler bundan daha iyi duruyor
    Şuan isteyip sorguladım

S199 without catalytic converter
    S240 Steering wheel, leather
    S301 Alarm system
    S306 Remote control for central locking
    S341 Bumpers completely in body colour
    S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric
    S423 Floor mats, velours
    S428 Warning triangle and first aid kit
    S473 Armrest front
    S498 Headrests mechanically adjustable, rear
    S510 Headlight vertical aim control
    S520 Fog lights
    S530 Air conditioning
    S542 Check Control
    S554 On-board computer V with remote control
    S570 Reinforced power supply
    S661 BMW BAV. CASS. III
    S860 Additional turn indicator lamp
    S899 Optical signalling for anti-theft alarm

durum bu.Sonradan eklenen aksesuarlardan çok aracın şase durumu merak ediyorum ki megesler sanki kaynaklı gibi duruyor tabi emin de olamıyorum satıcı kule fotolarını attı bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan No: 555562460
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / ""ORJİNAL HATASIZ KAZASIZ COUPE"" sahibinden.comda - 555562460

40 bandina cikmisken,arac basinda iyi bir pazarlik edip kız gibi araba sahibi olmak cok mantikli bir hareket
    O araca gittim baktım araç güzel ama sahibi 42 ve yukarısına satarım dedi bana da sunroofsuz araca o parayı vermek makul gelmedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O araca gittim baktım araç güzel ama sahibi 42 ve yukarısına satarım dedi bana da sunroofsuz araca o parayı vermek makul gelmedi.
    Benden yas olarak buyuksunuz,benden fazla bmw almis satmis olabilirsiniz bilemiyorum pek ama boncuk gibi 30-34-36 ları sirf su milletin ‘sunroof’ zibirtisi takintisi yuzunden almadik almadigimiz arabalar muzelik oldu,suan cekirdek citliyoruz.Usta bosver sen arabadan keyif al.Araba guzelse 42 e hayirli olsun,bir arac sunroof u yok diye satilmaz satilmamasinin nedeni iyi reklamini yapamamaktir.reklami yapan aliyoda satiyorda islerin hepsi yolunda
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabi bu benim gorusum,sizinkinede saygım var,teşekkürler
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)