User Tag List

Sayfa 91/105 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.711 ile 1.729 arası

Konu: E36 sorgu...

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ilandaki araçla ilgili bilgisi olan var mı? Akşam bakmaya gideceğim.
    BMW / 3 Serisi / 318i / Standart / Cok temiz Cabrio gumruk cıkışlı sahibinden.comda - 707627614

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilandaki araçla ilgili bilgisi olan var mı? Akşam bakmaya gideceğim.
    BMW / 3 Serisi / 318i / Standart / Cok temiz Cabrio gumruk cıkışlı sahibinden.comda - 707627614
    İç dış kozmetik çok güzel ama neden 318i ?? Kesinlikle gitmez keyif vermez yakıt yakar.. Satışı yavaş olur ha dersen varmı böyle 328 cabrio zorr ama olanıda e93 parası istiyor zaten.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oguzhan.Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İç dış kozmetik çok güzel ama neden 318i ?? Kesinlikle gitmez keyif vermez yakıt yakar.. Satışı yavaş olur ha dersen varmı böyle 328 cabrio zorr ama olanıda e93 parası istiyor zaten.
    Haklısınız 3.18i benim de tercih ettiğim bir motor değil fakat bu araç sadece yazın kullanılacak bir hobi arabası olacak benim için, uzun sürede satmayı düşünmüyorum. Sahibi baya övdü aracı, akşam bakacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklısınız 3.18i benim de tercih ettiğim bir motor değil fakat bu araç sadece yazın kullanılacak bir hobi arabası olacak benim için, uzun sürede satmayı düşünmüyorum. Sahibi baya övdü aracı, akşam bakacağım.
    Zaten cabrio kış kullanımına uygun bir araç değilde inan 320i bile eşşek ölüsü eşşek zevk alamazsın , zaten kimse yoğurdum ekşi demez ama araba düzgün duruyor rakamda normal gibi ama araba çok boş bir bakın hoşunuza gidebilir.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı bilmiyom sahibini tanımıyom nedir ne degildir bilmiyom ama bildigim bişey var harbi çok güzel
    PROSTOCK GARAGE

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı bilmiyom sahibini tanımıyom nedir ne degildir bilmiyom ama bildigim bişey var harbi çok güzel
    Lpg ve teyp disinda güzele benziyo

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bakabildinizmi araca ne durumda acaba
    SSD-S2k

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpg ve teyp disinda güzele benziyo
    BMW / 3 Serisi / 328i / 328i / ORJİNAL 105.000 de KOLEKSYONLUK 328 sahibinden.comda - 688244271

İlanla yakından uzaktan alakam yok, eniştemin eski arabası. Sonra bir ara forumda fotoğrafını gördüm, üzerindeki herşey orjinal Almanya' dan gelme parçalarla doluydu. Otomatikten manuele çevirmişti eniştem diye hatırlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by_hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakabildinizmi araca ne durumda acaba
    Unutmuşum yazmayı kusura bakmayın.

Evet baktım. Araç fotolardan da anlaşılacağı üzere komple boyalı, sadece bir çamurluk değişeni var. Çizgisi gayet düzgün.Ustayla gitmedim fakat motor gayet muntazam çalışıyor, yağ yakma vb. sorunların olmadığını söyledi satıcı arkadaş. Hortumların metal klipsleri ve bazı etiketler falan orijinal duruyor. Ön camı orijinal. Konsol kısmı gayet temiz, tuşlar yenilenmiş, orijinal kaset çalar takılmış, yangın tüpü takılmış. Ön farlar ve arka stoplar yeni ve orijinal takılmış. Yürüyen ve şanzımanda gerekli işlemler yeni yapılmış. Araç genel olarak iyi durumda yani fakat bazı noktalar var benim vazgeçmeme sebep oldu.

Tentesi yarı elektirikli aracın ve şu an bir ayar yapılması gerektiğini söyledi satıcı arkadaş, yani manuel olarak kullanabiliyorsunuz şu an. Ayrıca tentede ufak boyutlarda 10 civarı yırtık var. Bu konularda bilgim olmadığı için masrafı ne kadar tutar hiç bilmiyorum.

Koltukları boyanmış fakat çok kötü boyamışlar sanki ayakkabı boyasıyla boyanmış gibi.

Altına bakamadım aracın. Davlumbazlarda pas göremedim fakat step havuzunda pas vardı sanırım. Akşam olduğu için yanlışta söylemek istemem.

Son olarak, araç aradan bakınca sol taraftan biraz daha basık duruyor.

Aslında genel olarak alınabilecek bir araç fakat benim beklentilerimi karşılamadı. 3.18 olması zaten eksi bir puandı benim için, üstüne tente, koltuklar da eklenince vaktim olmadığı için uğraşmak istemedim.

Ayrıca arabayı alan arkadaşa üstündeki orijinal jantların yanında 1 takım orijinal e36 jant+lastiği ve çeki demirinide verecekmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Unutmuşum yazmayı kusura bakmayın.

Evet baktım. Araç fotolardan da anlaşılacağı üzere komple boyalı, sadece bir çamurluk değişeni var. Çizgisi gayet düzgün.Ustayla gitmedim fakat motor gayet muntazam çalışıyor, yağ yakma vb. sorunların olmadığını söyledi satıcı arkadaş. Hortumların metal klipsleri ve bazı etiketler falan orijinal duruyor. Ön camı orijinal. Konsol kısmı gayet temiz, tuşlar yenilenmiş, orijinal kaset çalar takılmış, yangın tüpü takılmış. Ön farlar ve arka stoplar yeni ve orijinal takılmış. Yürüyen ve şanzımanda gerekli işlemler yeni yapılmış. Araç genel olarak iyi durumda yani fakat bazı noktalar var benim vazgeçmeme sebep oldu.

Tentesi yarı elektirikli aracın ve şu an bir ayar yapılması gerektiğini söyledi satıcı arkadaş, yani manuel olarak kullanabiliyorsunuz şu an. Ayrıca tentede ufak boyutlarda 10 civarı yırtık var. Bu konularda bilgim olmadığı için masrafı ne kadar tutar hiç bilmiyorum.

Koltukları boyanmış fakat çok kötü boyamışlar sanki ayakkabı boyasıyla boyanmış gibi.

Altına bakamadım aracın. Davlumbazlarda pas göremedim fakat step havuzunda pas vardı sanırım. Akşam olduğu için yanlışta söylemek istemem.

Son olarak, araç aradan bakınca sol taraftan biraz daha basık duruyor.

Aslında genel olarak alınabilecek bir araç fakat benim beklentilerimi karşılamadı. 3.18 olması zaten eksi bir puandı benim için, üstüne tente, koltuklar da eklenince vaktim olmadığı için uğraşmak istemedim.

Ayrıca arabayı alan arkadaşa üstündeki orijinal jantların yanında 1 takım orijinal e36 jant+lastiği ve çeki demirinide verecekmiş.

Sizi tenzi ederim yalnız aldığınız araba bir bireyle yaşıt şahsen bana böyle bir söylemlerde bulunsalar aracımı o kişiye satmam ama tente konusunda birşey diyemem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizi tenzi ederim yalnız aldığınız araba bir bireyle yaşıt şahsen bana böyle bir söylemlerde bulunsalar aracımı o kişiye satmam ama tente konusunda birşey diyemem.
    Ne gibi bir söylemde bulunmuşum anlamadım. Arabayla ilgili kendi izlenimlerimi yazdım, sonuç olarakta bence alınabilir bir araba ama şu şu eksikleri var benim de bunlara vakti yok dedim. Araba muadillerine göre gerçekten temiz bir araba.

Araba 25 yaşında diye olumsuz şeyleri yazmayalım mı? Soruyu soran kişi kusurlarını öğrenmek, bilgi almak için soruyor.

25 yaşında araba için şurasında boya var alınmaz bu desem hak vereceğim size ama gereksiz bir alınganlık sergiliyorsunuz şu an.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne gibi bir söylemde bulunmuşum anlamadım. Arabayla ilgili kendi izlenimlerimi yazdım, sonuç olarakta bence alınabilir bir araba ama şu şu eksikleri var benim de bunlara vakti yok dedim. Araba muadillerine göre gerçekten temiz bir araba.

Araba 25 yaşında diye olumsuz şeyleri yazmayalım mı? Soruyu soran kişi kusurlarını öğrenmek, bilgi almak için soruyor.

25 yaşında araba için şurasında boya var alınmaz bu desem hak vereceğim size ama gereksiz bir alınganlık sergiliyorsunuz şu an.
    Araba benim değil canım banane ne alınganlığı , ama buraya yazdıklarınızı satıcıyada söylediyseniz diye yazdım yorumu..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba benim değil canım banane ne alınganlığı , ama buraya yazdıklarınızı satıcıyada söylediyseniz diye yazdım yorumu..
    Söyledim ama adamın malını kötülemek niyetiyle değildi tabi. Adam parasına bakıyor, istediği rakamı alsın yeterki.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Söyledim ama adamın malını kötülemek niyetiyle değildi tabi. Adam parasına bakıyor, istediği rakamı alsın yeterki.
    fiyat olarak son olarak ne dedi ?
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkıntı yok o zaman üstad, inşallah eksiksiz bir makina denk gelir , adamın biri bana kapı döşemenin ortası kumaş demişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkıntı yok o zaman üstad, inşallah eksiksiz bir makina denk gelir , adamın biri bana kapı döşemenin ortası kumaş demişti
    Bakalım umarım bulabilirim. Geçenlerde Zorlu'nun otoparkında en alt katta 3 arabalık mini bir garaja denk geldim. 1 adet makyajlı e36 cabrio 3.20i vardı sıfır durumda. Aradığım araba bu dedim içimden ama sahibi 150k ister ona.

Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat olarak son olarak ne dedi ?
    52000 ama orta yol buluruz dedi, 51000'e verir tahminimce. 50'ye vermeyeceğini de söyledi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım umarım bulabilirim. Geçenlerde Zorlu'nun otoparkında en alt katta 3 arabalık mini bir garaja denk geldim. 1 adet makyajlı e36 cabrio 3.20i vardı sıfır durumda. Aradığım araba bu dedim içimden ama sahibi 150k ister ona.

150k edecek e36 nın ciddi sıfır olması gerek

Valla benim araca gelip talip olsanız bi eksik analizi çıkarsanızda yaptırsam yahu )

Geçen biri talip oldu eksikleri söylediğim halde onları bahane etti , dedim öylemi öyle sırf eksikler için arabayı satıyordum bi baktım komple boyatmışız eksikleri halletmişiz

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhabalar,

BMW / 3 Serisi / 325i / Standart / Safkan Hellrot 325i sahibinden.comda - 706626621

bu araç hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)