User Tag List

Sayfa 66/105 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.236 ile 1.254 arası

Konu: E36 sorgu...

kaan megi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ynstrkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün estroil blue 1998 model m52 b20 bi e36 ya talip oldum arabanın çok yabancısı olduğum için önce burdan bi fikir danışmak istedim

1.si araç ilk çalıştırdığımız zaman egzozdan bayağı beyaz duman attı sonra kesti hiç birşey yoktu sonrasında km: 191000 ?

2.si aracın hiç bir değişeni yok gayet temiz gibi duruyor fakat sağ kapının metşesinin bağlı olduğu yerden ufak bi darbesi olmuş kapıda da değişme yok fakat metşesinin bağlı oldu direğin orda 10 santim kadar alanda boya micronu 500-600 gibi çıkıyor ama hemen üstü ve altı 70-100 arası bişey çıkıyor direkte çok az bi işlem var

sorum şu arabaya 41.000 e anlaştık ama direkteki işlem ve beyaz ilk çalıştırdığımız zamanki beyaz duman çok canımı sıktı acaba vazgeçip başka bi e36 mı baksam yoksa hiç çekinilecek bişey yok alsam mı ? değerli yorumlarınızı bekliyorum ?

[IMG][/IMG]
    öncelikle kilometrenin doğru olduğundan emin olum beyaz duman atma motorun pek sağlıklı olmadığının göstergesidir direğin ordan hiç bi değişen olmayıpta 10 cm hasar alması çok tuhaf bence mantıklı bir açıklaması yok 98 model araç elbet kazaları olmuştur motoru iyice ölçtürmenizi tavsiye ederim
    Bmw Nankördür Bakmazsan İnkar Eder.Mercedes Çilekeştir Bakmazsan İdare Eder,Bakarsan İhya Eder..

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bugün estroil blue 1998 model m52 b20 bi e36 ya talip oldum arabanın çok yabancısı olduğum için önce burdan bi fikir danışmak istedim

1.si araç ilk çalıştırdığımız zaman egzozdan bayağı beyaz duman attı sonra kesti hiç birşey yoktu sonrasında km: 191000 ?

2.si aracın hiç bir değişeni yok gayet temiz gibi duruyor fakat sağ kapının metşesinin bağlı olduğu yerden ufak bi darbesi olmuş kapıda da değişme yok fakat metşesinin bağlı oldu direğin orda 10 santim kadar alanda boya micronu 500-600 gibi çıkıyor ama hemen üstü ve altı 70-100 arası bişey çıkıyor direkte çok az bi işlem var

sorum şu arabaya 41.000 e anlaştık ama direkteki işlem ve beyaz ilk çalıştırdığımız zamanki beyaz duman çok canımı sıktı acaba vazgeçip başka bi e36 mı baksam yoksa hiç çekinilecek bişey yok alsam mı ? değerli yorumlarınızı bekliyorum ?

[IMG][/IMG]
    Öncelikle hayırlısı olsun. İlk çalıştırmada gelen duman eğer kesiliyor ise ve sadece soğuk çalıştırmada geliyor ise çok yüksek ihtimalle sibob lastiklerinden dir. Çözümü kapak sökülcek kapakcıya gidicek lastikler alıştırılıcak ve montajı yapılıcak ve sonra da kapak toplanıcak çok ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. 2. Bir ihtimal ve kronik sorun olan debimetre hava yakıt karışımını ayarlayamıyorsa duman yapar , eğer dumanla beraber keskin bir benzin kokusu varsa sorun kesin budur. Kasa olarak da 40 bine hatasız 36 ci bulmanız imkansıza yakın araçta renk ve modelde var iç kondisyonu alt takımı diff ve şanzumanı iyi ise bence alın.

coder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RESPECT YOUR ELDERS

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[IMG][/IMG]
    bu araç mı
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imzasız..

ynstrkmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle herkeze ilgisi için teşekkürler

aracı biraz araştırdım e36 cıların sayfasından çok iyi duyumlar almadım zaten önceki 4. yada 5. sahibi 2 parça değişeni olduğunu söylüyor kimbilir daha neler olmuştur orasıda muamma

ayrıca sonradan dikkatimi çekti ön amartisör kuleside yamukluk var onun için vazgeçtim içime sinmedi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12k ya binilecek güzel bi araba olabilir

Ali Burak Şık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar vahim mi ya

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok merak ettim 12k yı nasıl bi hesaplamayla buldun
    PROSTOCK GARAGE

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence fena değil pek bi falsosunu göremedim açıkçası sadece bıyık sacı değişmiş sanırım ama panel vs her şey yerli yerinde gözükuyor
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arac bazen bizim sokağa park ediyor görüntüsü gercekten mütiş resimlerden daha güzel durdugunu söylebilirim boyasında herhangi solma yanık vernik atması gibi bişeyde yok egzos var aracta. aracı yürürken apacilik yaptığını görmedim hiç normal salına salına sakin kullanan biri dip not: aracın sesi cok güzel kaliteli bir egzos var icini yakından inceleme fırsatı bulamadım ama kaportası son zamanlarda dikkatimi çeken e36 lardan biri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / SAHİBİNDEN 320İ COUPE sahibinden.comda - 526729479

aracı bilen tanıyan var mı arkadaşlar? 4 yıllık sahibiymiş.

milksop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW / 3 Serisi / 320i / 320i / SAHİBİNDEN 320İ COUPE sahibinden.comda - 526729479

aracı bilen tanıyan var mı arkadaşlar? 4 yıllık sahibiymiş.
    aracı ve sahibini tanıyorum. temiz bir araç sahibide bilinçli bir bmw kullanıcısı.

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son 8-10 ay önce e36 bakmıştım sonra bu neya diyip e46 3.30 ci falan bakındım fantazi olsun diye. Yalnz iyi fiyatlarmış yine ozaman. Şİmdiki fiyatlar ne böyle...

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    36'nın tuhaf bir piyasası var vallahi

Arkadaşım 98 model 3.18is'e ( 146.00km) 41 lira para ödeyip aldı. Ekmeklik araç aldım dedi birde ben sövüyorum tabi la ilahe falan

36.500 TL'ye kendim E46 3.18i aldım 176.000kmde. Ben aldığım paraya anca sattım arkadaşım 36'yı 44'e verdi valla
    - Bize Her Yer TRABZON

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)