User Tag List

Sayfa 69/105 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.293 ile 1.311 arası

Konu: E36 sorgu...

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    on 2 camurluk sinyalinin yerleri yanlis. stop yuvalarının cizgileri düzgün degil.
    bi de taban halisi biseyle kaplanmis gibi
    sağolasın abi.. bakalım ne zaman bulacağım düzgün kafama göre bir araba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı tanımıyorum ama bu paraların bir tık üstüne daha iyi kondisyonda olan 98 3.20 sattım 1 ay olmadı daha. 318 için hayal bir rakam bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı tanımıyorum ama bu paraların bir tık üstüne daha iyi kondisyonda olan 98 3.20 sattım 1 ay olmadı daha. 318 için hayal bir rakam bence.
    Piyasada temiz ve ederi fiyat yazılan bir tane araba yok.. Ya keseyi 55-60 lardan açıyorlar, ya da 32 liralık arabaya 38-40 yazıyolar.. Bmw yedin beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımı satıp satmamak arasında gidip geliyorum. Forumda konusu da var. Değişensiz orjinal m paket m süspansiyon 4 airbag siyah coupe. Olursa buradan bilgilendiririm
    320i miydi senin araç?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e36 piyasası kafayı yedi 3 4 tane 60 bin liraya e36 328i ilanı var.Hayır diyeceksiniz ki her arabanın fiyatı arttı,filanca araba bile şu kadar olmuş, e36 ya değer,hayır konu o da değil e46 328ci lar bile 50-55 ken hatta 55-60 arası rakamlara e46 330ci varken e36 328i e 60 yazmak neyin kafası anlamak mümkün değil.Bide ilanlara boş konuşmayın kalp kırarım tarzı laflar yazıyorlar bu elemanlar.Bilinçli kullanıcıları,istisnaları tenzih ederim sırf bu kullanıcı kitlesi yüzünden soğumaya başladım şu arabalardan.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e36 piyasası kafayı yedi 3 4 tane 60 bin liraya e36 328i ilanı var.Hayır diyeceksiniz ki her arabanın fiyatı arttı,filanca araba bile şu kadar olmuş, e36 ya değer,hayır konu o da değil e46 328ci lar bile 50-55 ken hatta 55-60 arası rakamlara e46 330ci varken e36 328i e 60 yazmak neyin kafası anlamak mümkün değil.Bide ilanlara boş konuşmayın kalp kırarım tarzı laflar yazıyorlar bu elemanlar.Bilinçli kullanıcıları,istisnaları tenzih ederim sırf bu kullanıcı kitlesi yüzünden soğumaya başladım şu arabalardan.
    Noktasıyla virgülüyle bu yazdıklarını, son 10 senedir okuyor ya da dinliyoruz.
    Genelde "beğenmeyen symbol alsın"la bitiyor muhabbetler.
    Yapacak pek bişey yok
    Düz adam___

e30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem bu kadar 36 arayan var benim arabam neden satılmıyor hatta bırak satılmayı arayan msj atan dahi yok. Araba bitik olsa parası çok para istiyor olsam anlarım da onlar da yok niye satılmıyor bu araba bir önerisi olan varmı ?
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı e30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem bu kadar 36 arayan var benim arabam neden satılmıyor hatta bırak satılmayı arayan msj atan dahi yok. Araba bitik olsa parası çok para istiyor olsam anlarım da onlar da yok niye satılmıyor bu araba bir önerisi olan varmı ?
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Bizim milletin komple boyalı arabaya takıntısı var. Tavanı yanık, her tarafı pul pul dökülen arabayı orjinal (?) diye alırlar, mis gibi boyanmış araba için "kesin birşey var" derler. Bir de sende sunroof yok sanırım, ondan satışı yavaş olabilir

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marşpiye lerini değiştir. Farlarını sinyallerini ve sislerini orjinal tak ve arkadaki m3 yazısını sök Satılır.
    *On3r*

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim memlekette sunroof olmayan E36'ya vebalı muamelesi yapılıyor, onun etkisi büyüktür diye düşünüyorum

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunroof farkını, fiyattan düşmüşsün zaten.
    Fotoğrafları da bi değiştirmek lazım. Her karede başka renk görünüyor.
    Satılır.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noktasıyla virgülüyle bu yazdıklarını, son 10 senedir okuyor ya da dinliyoruz.
    Genelde "beğenmeyen symbol alsın"la bitiyor muhabbetler.
    Yapacak pek bişey yok
    Clio muhabbetini anlıyorum ama bu sefer farklı..bu sefer muhabbet muhtemelen “beğenmeyen e46 328ci , 330ci alsın” la bitmek zorunda kalacak ki en azından benim açımdan makul olan da bu gibi görünüyor

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bikere en önemli neden sunroof yok, renk değişimi var demişsin bence en büyük fail burda, içi iyi durumda değil gibi duruyor, farlar ve marşpiyerler itici duruyo birde.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasa gerçekten çok değişik ben 41 bin yazarken çok düşünmüştüm satılırmı acaba diye ama koyduktan sonra gördüm ki az bile yazmışım. Çok araba sattım clio vs dahil hiç bir arabam bu kadar hızlı satılmamış ve bu kadar çok talep görmemişti. Arkadaşların dediği gibi donanımlı ve orj donanımlarını koruyan araçlar ve sunroof çok etkili.

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat muhabbeti hala varmı bu araçlar ıcın?
    55-60 a E46 330 var evet.
    120bıne E30 coupe satılırken, alan adam E92 almayı bilmiyormuş kı?
    Clıoyu falan geçtim ben. Maksat yeni arabaya bınmekse binilir. E36 yerine E46ya da binilir, Clıoyu da binilir başka birine de.

60bın e E46 330 da var 316 da.
    Maksat hızlı gitsinse eger 330dan daha hızlı ve daha yeni araçlar var.
    Maksat konfor donanım ama bmw olsunsa eğer E39 var.

İşin özü bu araçlar artık kafayı kırmış adamların şahsına munasırlastı ülkemizde.
    Daha önce de söyledim, ilanlarda herkes istediği fiyatı yazıyor, yüksek fiyatlarda güzel araçlar da var leşlerde. Kafayı kırmış olan adam hangisinin ne olduğunu anlıyor zaten. Yedi ceddini araştırıyor, önceki sahipleriyle konuşuyor. Hatta satıldığı bayiden arşiv kurcalayan adam bile var. Aldıktan sonra da kolay kolay satmıyor.

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı şekilde sunroofsuz bi coupe e36'm var 3.0 stroker özenle yaptırdığım.. yürüyeni için coil vs taktık.. tık ses yok.. 2 parça değişeni var 36.500 yazdım bir miktar pazarlık payı bıraktım ufak tefekte eksiği çıkar illaki dört dörtlük olması için 300-500 harcanabilir onları bile rakamdan düşeyim istiyorum alacak adama ama araba almayı isteyen kimse yok.. Herkes 35.000 e sunrooflu recarolu dolu dolu zımba coupe istiyor problem orda başlıyor.. ARaçlara harcanan paralar az paralar değil bir motor yaptırdık 10.000 den fazla gitti sensörü radyatörü krankı bloğu derken insanlar harcananı bilmiyor sadece he hı sunroof yokmu geç yaptıkları için ve iyi arabayı ucuza istedikleri için piyasa böyle saçma ve yavaş..
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clio muhabbetini anlıyorum ama bu sefer farklı..bu sefer muhabbet muhtemelen “beğenmeyen e46 328ci , 330ci alsın” la bitmek zorunda kalacak ki en azından benim açımdan makul olan da bu gibi görünüyor

e36 ve e46 alacak adam fiyatlardan bıkıp clio almaz ki zaten. e36 e46 seçiminin nedeni sürüş hissiyatıdır. Ekonomisine ve az masraflı olmasına birşey demiyorum, fakat 45-50 tl'ye hangi modelli aracın sürüş hissiyatı hacimli bir e36 ya da e46 ya yakın olacak? Benim aklıma başka bir model gelmiyor. Bu araçlar zamanının özenilerek üretilmiş araçları kimisi bu 3 kasa 5 ya da 7 demeyebilir, fakat iç donanım, koltuk konforu, kontrol panelleri hepsi sürücü odaklı. Bu araçları güzel kılan da bu. Ben şahsen e46 almadan önce bu fiyatların bu araçlara mantıklı olmadığını düşünüyordum, elime 50bin geçse ya da bu aralıkta sorunsuzluk mu keyif mi ikilemde kalsam e39 ya da e46 coupe düşünmeden alırım.
    Instagram: mutusgarage

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu cabrio hakkında bilgisi olan var mı? Bu galeri sürekli e36 cabrio satıyor. 1-2 tane turşu araba sattığını biliyorum daha öncesinde.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)