User Tag List

Sayfa 72/105 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.350 ile 1.368 arası

Konu: E36 sorgu...

ECD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

uzun süredir ilanda ne düşünüyorsunuz?? yavaş yavaş toplarım mantığıyla yaklaşılır mı? ilanlardaki çakma m ön tampon ve maşpiyelli arabalardan midem bulanmaya başladı artık

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyasız sunrooflu coupe oluşu, yavaş yavaş toplarım mantığına uygun.
    Ama ne kadar yavaş? Sabır ne kadar? Bütçe ne durumda?
    Düz adam___

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence çok güzel rakam boyasız ve değişensiz... Güzel bir m50b20 motor işletilip içine stroker yapılırsa tadından yenmez.. Ondan sonra sakla gitsin..
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UZ ici siyah degilmiydi
    aynen öyle. uz'un içi siyah.
    Find what you love and let it kill you

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temiz düzgün e36 mpaket coupe sunroof aranıyor çevrenizde varsa yönlendirebilirsiniz daytone,füme,blue farketmez!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şef bence girme veya kenarda varsa biraz paran ona göre gir.. Her an patlayıp çatlayabilirim diyor makine..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef bence girme veya kenarda varsa biraz paran ona göre gir.. Her an patlayıp çatlayabilirim diyor makine..
    evet bu foruma da üye bir abim de aynısını söyledi aracın duruşu yorgun gerçekten...bu aracın eski sahibi veya gidip bakıpta geri dönen biri var mı diye öğrenmek istedim.

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu foruma da üye bir abim de aynısını söyledi aracın duruşu yorgun gerçekten...bu aracın eski sahibi veya gidip bakıpta geri dönen biri var mı diye öğrenmek istedim.
    araç ilandan kalkmış yollayın bilgi vereyim hangi araç oldugunu bilmiyorum
    AP Type-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden anladınız heran patlayıp çatlıyacağını ?
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın dışı 92 mod. arabaya göre diri, kaputun altı leş resmen insan utanır öyle atmaya.. Kulede şasede işlem yoksa bence fiyat iyi alınabilir, güzel kesiciye girer bosch tesisat olması gerekli vanossuz.

Döşemeler elden geçmesi gerekli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coupe ve sedan olarak en yenisi 20 yaşında olan E36'lara "kulede işlem yok" yazıyorlar bende sesli gülüyorum. Gidiyorsun adama işlem var deyip ispat ediyorsun bakakalıyor "ben yok biliyordum" diyor.

Arkadaşlar E36'ların tamamının ön kuleleri kolayca şişer yani yukarı doğru süner. Özellikle ülkemizin çukuru bol yollarında normal kullanımda bile bu araçların kuleleri yıllar önce şişti ve düzeltildi. Artı olarak kuleler normal duruş açısını kaybeder ve içe doğru hafiften yatar.

Özellkle M3'ler başta olmak üzere 328i ve 325i'lerin arka kulelerinin hemen hepsi onarımlıdır. Sebebi kulelerin yumuşak olması ve buna bağlı olarak esneyip yırtılmasıdır.

Benim ilanlarda gördüğüm hemen hemen tüm E36'lar kuleden onarım görmüş hatta tekrardan şişmiştir.

İlan linki verilen 1992 model kırmızı coupé aracın kuleleride hem şişik hemde duruş açısı bozuk. Ne olduğunu anlamak için internetten E36'nın zamanındaki satış kataloglarındaki motor içi resimlerine bakın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç leş artı olarak arabada KLİMA YOK. Özelliklere analog klima yazmış ama kalorifer paneli klimasız tip ve ortalarda da sonradan uydurma takılmış bir klimaya ait buton yok.

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erenn0642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önde işlem var diye biliyorum
    Ön iki parça değişmiş konuştum. Gidip baksak expere soksak belki 3.parçada cıkacak o yüzden vazgeçtik. Kadran videosunu yolladı 180-200 diyor araba kalıyor. Cok albenili gelmedi acıkcası. 28 yada 30 bakalım diyoruz coupede 40-45den aşşağı satan yok. Yazık günah kaç yaşında araç. Ne temiz e36 coupe var ne temiz mini cooper nasıl bi ülke olduk arabayı alan içine ediyor

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Tam nereye atacağımı bilemedim eski halini bilen var mı diye sorayım olmazsa bir zamanlar sınırlı üretim olan 318is class 2 miş sanırım.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam nereye atacağımı bilemedim eski halini bilen var mı diye sorayım olmazsa bir zamanlar sınırlı üretim olan 318is class 2 miş sanırım.
    E36'da Class 2 vs diye bir üretim yok. Araba çöp. Son sorulan 3 arabanın tamamı yıkık araçlar. Düzgün bir araç bakmaktan daha çok düşük bütçeli maksadı yanlamak olan araç peşinde gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000 model demiş ama 2000 model olarak E36 coupé üretilmedi. 2000 model olarak E36 cabrio var. 286 M3 yazılım demiş bence sallamış, 286 hp M3'ün motor kontrol ünitesi Bosch marka 1996 model ve yukarısı M52 motor 328i'nin motor kontrol ünitesi Siemens, en basitinden kontrol üniteleri farklı ollduğundan yazılımı yüklemen mümkün değil. M3'ün yazılımının 328i'ye olmayacağı konusunu bir tarafa bırakıyorum zaten.
    Artı olarak 3.73 oranlı difreransiyel demiş. 328i'nin orjinal diferansiyel oranı 2.93'dür. Hadi biraz seri olsun dersin 320i'nin 3.15 oranını takarsın. 3.73 nedir yahu? O oranla orjinal şanzumanlar o araç 200'de biter.
    Araba zaten bitik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)