User Tag List

Sayfa 76/105 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
1985 sonuçtan 1.426 ile 1.444 arası

Konu: E36 sorgu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aracı Ankara'dan tanıyan bilen var mı?Eski Plakası fotoda var,yeni plakası 34 xxx 28.İstanbul'dan satılık, 51-52 gibi bir rakama talip olacağım.Bir kapı değişik ön iki çamurlukta sök tak varmış çizgileri iyi ama birisi tarafından o arabayla kaza yapıp topladılar ön 3 değişikti dedi ama eski sahibi ve yeni sahibi öyle bir şey yok diyorlar.Aracın daha öncesini/ geçmişini bilen eden var mı?
    Konu FaBeRgE tarafından (13-05-2018 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önü biraz ayarsız ama sıkıntı edilecek boyutta degil gibi. m paket degil, ön-arka tampon ve yan çıtalar sonradan takılmış, bence bu da sıkıntı degil.
    arac hakkında benim bilgim yok, kasa genel olarak olarak düzgün gibi. bilen anlayan birine iyice baktır, icine sinerse alınabilir.
    icinden foto var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önü biraz ayarsız ama sıkıntı edilecek boyutta degil gibi. m paket degil, ön-arka tampon ve yan çıtalar sonradan takılmış, bence bu da sıkıntı degil.
    arac hakkında benim bilgim yok, kasa genel olarak olarak düzgün gibi. bilen anlayan birine iyice baktır, icine sinerse alınabilir.
    icinden foto var mı?
    içinden foto yok maalesef araç ilandaydı ama sahibi ilandan kaldırdı,biz ise telden pazarlık aşamasındayız hala.Bu fotoları eski sahibinden aldım.Antrasit tavan,recore,orjinal derileri duruyor üstünde,kilit varmış bir de ama oynanan parçanın 3-4 olması soru işareti.Şase kuleye kefil oluyorlar ama kaza yapmıştı toplandı söylentisi olunca meydanda,fiyat insanın gözünde büyüyor.Piyasada bundan daha iyi bir 28 (gerçek anlamda değişensiz sök taksız) bulunabilir mi? Ben eylülden beri ilan kovalıyorum 28 zaten bir avuç düştü düşenlerin en iyi görüneninin durumu bu.Daha öncesinde coupe kovalayan "orjinalliği korunmuş kazasız coupeler vardı yazın onlar düşebilir" diyen var mı?

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önü, çoğu “hatasız”dan iyi görünüyor.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçinin fotograflarını sorma sebebim ne kadar kurcalanıp kurcalanmadıgıni görmek icindi. Dıstan orjinalligini pek bozmamışlar, sadece sag marspiyel fitilini göremedim. Bir de sag camurluk hafif ayarsız.
    Fiyat konusu göreceli. bugün yuzune bakılmayacak araclara 35-40 lira para isteniyor. hemde 3.20 araclara..
    Aracın üstündeki jantlar 2000 lira. Adam gibi lastik de alayım dersen 2500 lira da lastik. Aracta olmadıgını dusunursek 47-48 gibi bi rakam eder. E dısında öyle para tutcak baska bi eksik de göremedim. yürüyeni ve ici de düzgünse bence bu paralar 28 coupe icin cok da fazla sayılmaz bence.

Bu arada arac 96 model degil dimi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinin fotograflarını sorma sebebim ne kadar kurcalanıp kurcalanmadıgıni görmek icindi. Dıstan orjinalligini pek bozmamışlar, sadece sag marspiyel fitilini göremedim. Bir de sag camurluk hafif ayarsız.
    Fiyat konusu göreceli. bugün yuzune bakılmayacak araclara 35-40 lira para isteniyor. hemde 3.20 araclara..
    Aracın üstündeki jantlar 2000 lira. Adam gibi lastik de alayım dersen 2500 lira da lastik. Aracta olmadıgını dusunursek 47-48 gibi bi rakam eder. E dısında öyle para tutcak baska bi eksik de göremedim. yürüyeni ve ici de düzgünse bence bu paralar 28 coupe icin cok da fazla sayılmaz bence.

Bu arada arac 96 model degil dimi?
    İçi baya iyi duruyordu, araç 96 model sanırım evet "model yılını da tam hatırlayamadım 97 de olabilir".İlan ne zamandır 60 larda 56 larda geziyordu en son 53.5 a düşürünce 51 için pazarlık yaptım.Bu rakamda bile isteksiz.6 ay önce 45 ten aldı,aracı o zamandan biliyorum.Üstüne kilit sensörler vb gibi masrafları olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçi baya iyi duruyordu, araç 96 model sanırım evet "model yılını da tam hatırlayamadım 97 de olabilir".İlan ne zamandır 60 larda 56 larda geziyordu en son 53.5 a düşürünce 51 için pazarlık yaptım.Bu rakamda bile isteksiz.6 ay önce 45 ten aldı,aracı o zamandan biliyorum.Üstüne kilit sensörler vb gibi masrafları olmuş.
    Eger 96 degilse 2 camurluk ve bıyık sacında problem var. 97-98 modele ait camurluk ve bıyık sacı var aracın ustunde.

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim bmwcctr buluşmasında biraz bakmıştım dıştan içten güzel araba sedan arayan için düşünülebilir. Ama motor mekanik nasıldır göstermek lazım.
    Benim gözümü sadece çamurluk ızgaraları tırmaladı. Bir de makyajsız sinyal stop koyulmasını 95 üstü e36'larda doğru bulmuyorum orjinali neyse onu yapmak lazım.
    İçinin individual olması acaba eski TC'lerden biri mi ? diye düşündürdü ama onlarda vader vardı diye hatırlıyorum o yüzden emin olamadım.

Öncesinde hasarlı araçlar kategorisindeydi ilanı. Bi dükkan sahibindeydi sanırım adam oraya açmıştı ilanı benzer rakama.
    Sonra el değiştirdi muhtemelen.
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakYozgat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim bmwcctr buluşmasında biraz bakmıştım dıştan içten güzel araba sedan arayan için düşünülebilir. Ama motor mekanik nasıldır göstermek lazım.
    Benim gözümü sadece çamurluk ızgaraları tırmaladı. Bir de makyajsız sinyal stop koyulmasını 95 üstü e36'larda doğru bulmuyorum orjinali neyse onu yapmak lazım.
    İçinin individual olması acaba eski TC'lerden biri mi ? diye düşündürdü ama onlarda vader vardı diye hatırlıyorum o yüzden emin olamadım.

Öncesinde hasarlı araçlar kategorisindeydi ilanı. Bi dükkan sahibindeydi sanırım adam oraya açmıştı ilanı benzer rakama.
    Sonra el değiştirdi muhtemelen.
    Sedan bana daha çekici geliyo nedense bilmiyorum . Buluşmada çok incelememiştim ama ızgaralar çamurluğu kesip yapılmış sanırım çöp etmişler çamurlukları. Kozmetik işleri hiç gözümde değil açıkçası çamurluklarını da değiştiririm alsam. Motor mekanik bakımları Abarth ta yapılmış sanırım o konuda bilgi alırım. Önemli olan ağır bi kazası olmasın mekanik bakımları sorun çıkarmayacak durumdaysa gerisi halledilir. TC lerin kırmızı olanı İkitelli de birindeydi bu o değil sanırım.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kırmızı tc bu değil beyler,uzun bir vakit önce gt spoilerlı halde askarda görmüştüm
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Aracı Ankara'dan tanıyan bilen var mı?Eski Plakası fotoda var,yeni plakası 34 xxx 28.İstanbul'dan satılık, 51-52 gibi bir rakama talip olacağım.Bir kapı değişik ön iki çamurlukta sök tak varmış çizgileri iyi ama birisi tarafından o arabayla kaza yapıp topladılar ön 3 değişikti dedi ama eski sahibi ve yeni sahibi öyle bir şey yok diyorlar.Aracın daha öncesini/ geçmişini bilen eden var mı?
    arkadaşımdaydı yine arkadaşıma aldık orjinalliği bozulmamış bir 328 incik boncuk işleri yapıldı zaten eski bir bmw ci şuanki sahibi keyifle biniyo
    SSD-S2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by_hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşımdaydı yine arkadaşıma aldık orjinalliği bozulmamış bir 328 incik boncuk işleri yapıldı zaten eski bir bmw ci şuanki sahibi keyifle biniyo
    arkadaşının adı Yusuf mu

Goktug Bulbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selam. Coupe E36 325 veya 328 arayışındayım. Bu görseldeki iki araç hakkında bilgisi olan var mı?

UB plakalı Yalova'dan, VUP plakalı ise Bursa'dan..

Bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    arkadaşının adı Yusuf mu
    hayır Sinan
    SSD-S2k

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara daki 06 HRD 88 plakalı siyah e36 coupe hakkında bilgisi olan var mı ruhsat 2.0 fakat 2.8 motor konulmuş komple. İlgileniyorum araçla fakat aramızdan bilgisi olan yada tavsiyede bulunabilecek olan varsa bekliyorum.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)