User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Astra Bertone Sorgulama

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse aramızda galerıcı arkadaslar vardır ayıp kacar .hepsı aynı degıldır tabı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol arka çamurlukta bertone nin b logosu yok, ön tampon boyalı ve orjinal lipi yok, Kaputtaki ızgara bertone ızgarası değil, astra g ızgarası, bagajdaki yazıları yok (büyük ihtimal boyalıdır), araç zaten yorgun görünüyor. Kısacası bence Coupelere bakın.

Ben henüz bunların hardtop larını görmedim.
    yazacaklarımı yazmış. ayrıca hardtop değil bu softtop. ve o tentenin oturduğu yerdeki bakalit hep kırılır. mekanizma hep bozulur.

bu fiyatlara bertone turbolar var kardeşim onlara baksan daha iyi edersin. bu arabayı alırsan son sahibi sen olursun.

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen,
    çok para yazmış ilana 23.500 e ne bertoneler var piyasada,
    araç çok yorgun duruyor...
    Loading...

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    23.500 ü anlam veremeden yazmış araç sahibi zaten Arkadaş diyor çok altında bi fiyata gelicek bana diye. Ben olsam yine almam çünkü bu seferde bunu satamıcaksın.

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim bertone galiba gazda tam 10 litre yakıyor gaz kaç liraysa o kadar yakıyor örneğin 2.55 ise kmde 25 kuruş

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim bertoneye motor yaptıktan sonra daha az yakmaya başladı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim bertone galiba gazda tam 10 litre yakıyor gaz kaç liraysa o kadar yakıyor örneğin 2.55 ise kmde 25 kuruş
    zaten normali oyle erayım. 10 litre lpg gayet normal. hatta iyi bile. kime desen inanmaz o ayrı. ben de o gün normal kullanayım dedim fazla sıkıştırmadan ne yakıyorum diye. 2.51 den aldığım lpg ile km başına 22 krş yakıyorum. memur spec gidersem de 20.4 krş falan yakıyorum.

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten normali oyle erayım. 10 litre lpg gayet normal. hatta iyi bile. kime desen inanmaz o ayrı. ben de o gün normal kullanayım dedim fazla sıkıştırmadan ne yakıyorum diye. 2.51 den aldığım lpg ile km başına 22 krş yakıyorum. memur spec gidersem de 20.4 krş falan yakıyorum.
    2.60 tl'den alıyorum gazı volvoya şehir içi max 29 km 10 liraya 30 olmadı daha Alırken tentenin neyine dikkat etmeliyim ? En çok dikkat etmem gereken yerleri neresidir ? ona göre inceleyip alayım daha önce cabrio bir araç almadım

TayfunS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakın bi abim aldı nerdeyse her gün biniyorum, çok az yakıyo. Ben olsam cabrio düşünmem ama. 2003 177binde 21e gri var düşünürseniz özel mesaj atın

O ya da bu temiz olduktan sonra bertone lar çok yakışıklı arabalar Aksesuar da çok yakışıyo

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TayfunS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bi abim aldı nerdeyse her gün biniyorum, çok az yakıyo. Ben olsam cabrio düşünmem ama. 2003 177binde 21e gri var düşünürseniz özel mesaj atın

O ya da bu temiz olduktan sonra bertone lar çok yakışıklı arabalar Aksesuar da çok yakışıyo
    Volvo S40 1.6 2003 Model 18.350 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 83031196

takasa evet derse görüşelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cabrio'ları aşırı derecede ses alıyor.
    Bence coupe daha şık duruyor.

F4R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam ilanı boşa açmışsınız gibi. çünkü yazılanlara rağmen yinede alacaksınız gibi gözüküyor aracı tanımam etmem, şahsi fikrim bitik araba alıp adam etmeye uğraşıcağıma 3 kuruş fazla verip adam gibi olanı almayı tercih ederim her zaman...

nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyla pek alakası yok ama nacizane fikrim , aracınızın ilanını yenilemeniz gerekiyo bence... niyetine giren kişi , aracın nisan ayından beri satılamadığını görünce , bi sıkıntısı olduğunu düşünerek vazgeçebiliyo..

syhkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hort

var mı satan acaba , aranıyor..

stayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, konuda yillardir sorgu olmamasi aracın piyasası hakkında az çok fikir verdi ancak yine de sorayım. Bir aydan fazla süredir ilanda, renginden dolayı fotograflarda parçalar arasında çok ton farkı var. Bilginiz ya da fikriniz var mi, sizce alinir mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2137087/detay/

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, konuda yillardir sorgu olmamasi aracın piyasası hakkında az çok fikir verdi ancak yine de sorayım. Bir aydan fazla süredir ilanda, renginden dolayı fotograflarda parçalar arasında çok ton farkı var. Bilginiz ya da fikriniz var mi, sizce alinir mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2137087/detay/
    yerinde olsam 1.6 yerine 1.8 lere bakarım. bide illa bu renk(turuncu) bertone alacaksan ya belaltı yada komple boyalı olanlara bak derim. Tutturması zor bir renk sonradan boyanan parçalar renk tonu farkı nedeniyle arabayı her yıkadıkdan sonra gözüne batacaktır.(Eğer renk takıntısı varsa sende). Ha bide arabanın yanına gidince cam fitillerine bak , ***** bunlar direksiz ve camların oturduğu fitiller aracın yaşından dolayı yıpranıyor ve bulunması zor , eğer ciddi yıpranmışsa fitiller aşırı rüzgar sesi alır içeriye araba. Bertoneyi piyasası için değil , şekli ve sürüş pozisyonu sana uygunsa al derim..
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaklasık 15 sene önce kullandıgım cok keyıf aldım ve sevdıgım aractı. 2.2 ve 2.0 turbo olanlarına sahıp oldum. Her ıkısınıde sorunsuz kullandım.
    Sızın buldugunuz arac emsallerıne gore oldukca duzgun jantına kadar orjınal kalmıs alınabılcek bır arac. Motor performansı olarak hıcbır beklentınız yok ıse alabılırsınız.
    Fakat performanslı kullanımı sevıyorsanız sorunsuz olsun dersenız 2.2 veya turbo vb az bıraz ugrasırım derseız 2.0 turbo olanı çok daha mantıklı.
    Performans sevıyorsanız bunların temızını bekleyın derım. Araç kasa olarak kullanıslılık olarak o senelerde ben cok keyıf almıstım

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada bahsettıgınız aracın, ön gogus orta kaplama rengı dıreksıyon dıreksıyon derısı vb tumu orjınal duruyor.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de favorilerimde bu, ilanlardaki en düzgünlerden birisi. Geneli çöp durumda apaçi paket olmuş. Fitillerin kontrolü önemli motorda yağ su eksik kalmadıysa problem çıkarmaz sadece egr sıkıntı yaratabilir o da iptalle çözülür. Alım satım veya performans aracı değil fakat mekanik parça problemi yaşatmaz. Renk konusunda takıntı varsa tavan hariç boya masrafını düşüpte alınabilir.
    Motorda parça sıkıntısı olmasa 2.2 de düşünebilir veya 1.8 en azından biraz daha gider.
    Gri cabrio var 1.6 yine, fiyat yüksek ama çok diri duruyor. Bence biraz daha eklenip onu değerlendirmek daha mantıklı olacaktır eğer tek araç olmayacaksa

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)